چند نکته از بازی با بایرن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,113 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

چند نکته از بازی با بایرن

سلام به همه دوستای گلم

بازی امشب یه بازی خوب بود که تونست تا حدودی هواداران رو قانع کنه ولی بدشانسی بازی رفت باعث شد که ارسنال از لیگ قهرمانان حذف بشه . به نظر من اگر داور شزنی رو در بازی رفت اخراج نمیکرد ما الان صعود کرده بودیم ولی خب دیگه .....
بازی امروز به نظرم سه نکته ی برجسته داشت

اول اینکه بایرنیها نشان دادن که تنها روی زمین خطرناک نیستن و برنامه های متنوع و کارامدی هم برای ضربات کاشته دارن که در طول فصل بار ها به کمکشون امده . ولی در تیم ما ضربات کاشته و ایستگاهی انگار خیلی دقدقه نیست و برنامه خاصی هم براش وجود نداره که برای اثبات میشه به نسبت تعداد کرنر ها و موقعیت های ایجاد شده از کرنر ها در بازی قبل از بایرن مقابل اورتون اشاره کرد . حیف نیست که تیم ما با بازیکنایی قد بلند مثل جیرود و پولدی در حمله و مرتساکر و کوشلنی در دفاع که برای کاشته ها جلو میان و کاشته زن هایی مثل اوزیل و کازورلا هیچ طرحی برای این ضربات نداشته باشه . توی چند فصل پیش ارسنال روی ضربات دریافتی امار خیلی بدی داشت و دو  سه فصل طول کشید تا این مشکل ازبین بره . حالا باید دو سه فصل بگذره تا توی ضربات کاشته و ایستگاهی خطر ساز شیم ؟؟؟ 


دوم اینکه بعضی از تصمیماته ونگر برای ما هواداران کمی غیر قابل مفهومه که از مهمترینشون نیمکت نشینی لوکاس پودولسکیه . چند روز پیش مصاحبه ای از رابین ونپرسی پخش شد که در اون گفته بود علاقه زیادی برای فهمیدن دلیل تصمیمات مختلف سرمربی تیمشو داره . که چرا فلان تمرین رو باید کرد یا فلان کس فیکس باشه و غیره ....  . این حس توی منم وجود داره . چرا بازیکنی که به این خوبی گل میزنه و اصلا اهل کم کاری هم نیست باید بیرون باشه و به جاش بازیکنی کم تجربه ای مثل سانوگو که دومین بازیی هست که فیکسه تو بازی رفت با بایرن به میدان بره ؟؟؟؟
یکی از خصیصه های مهم پولدی پا چب بودنشه .
اگر امروز یک بازیکنه راست پا بود نمیتونست چنین گلی به این دربازبان قدر بزنه و کلا ساخته شده برای گوشه چب و به غیر از گل چندین سانتر هم از جناح چب  داشت 


سومین نکته هم بازی ضعیف اوزیل تو بازی های بزرگه. 
در جایی که همه از او انتظار دارن تفاوت ایجاد کنه به قدری بد بازی میکنه که تعویض میشه . امروز روسیچکی بزرگی روحش رو به همه ی ما نشون داد . امید تو ساق های این بازیکن قابل مشاهده بود . روحیه جنگندگیش بی نظیره. 
اوزیل با مصاحبه هاش و سبک بازیش یه حس بد رو بهم القا میکنه که انگار پشیمونه و اینجا خوشحال نیست . انگار خیلی نازک نارنجیه . طرف تو فینال جام جهانی پنالتی خرای میکنه اینقدر تو لک نمیر که این رفته . واقعا از نظر ذهنی باید رو خودش کار کنهاین سه نکته ای بود که به چشم من اومد و مصلما تو همچین بازی هایی هزاران نکته هست مثل پاسخ سریع ارسنال به گل دریافتی و بازی عالی چمبرلین و ورمائلن و مخصوصا ورمائل که به قول خودمون ربن رو خفه کرده بود و نکته های دیگه.
امید وار تیم به حذف از این رقابت ها پاسخ خوبی بده و بتونه دبل کنه


پیشاپیش عید همتون هم مبارک 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:36 گفت:

نقل قول : خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت


پاسخ شما : درباره ی پرس حرف شما 100% صحیحه.

به نظرم امسال رئال قهرمان می شه.

بایرن روش تبلیغات خیلیه!

mahmood در 21/12/1392 | 15:34 گفت:

همه حرفای ونگر بعد بازی بایرن بد جور قبول دارم
ضعیف کشی کردن

علی قاسمی در 21/12/1392 | 10:08 گفت:

خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت

Hossein در 21/12/1392 | 09:13 گفت:

راستی اینم بگم که خیلی پولدی رو دوسش دارم امیدوارم جلوی تاتنهام و چلسی و سیتی فیکس باشه.

Hossein در 21/12/1392 | 09:11 گفت:

با اینکه حذف شدیم اما اصلا ناراحت نشدم. چون نسبت به ترکیبی که داریم خوب نتیجه گرفتیم به اضافه اینکه بازی رفت هم حقمونو خوردن.
اما ببینید وقتی دفاع چپ تخصصیمون (گیبس) و بقیه بازیکنای کلیدیمون (والکات، رمزی، ویلشر) نبودن تونستیم جلو بایرن قد علم ( علم یا الم؟ ) کنیم. انشاالله توی لیگ و جام حذفی جبران میکنیم همه چی رو.

sadegh در 21/12/1392 | 08:45 گفت:

خوب بازی کردیم ولی باید قبول کنیم بایرن بیش از حد قویه.
چمبرلین هم که دیگه عشقه

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 06:33 گفت:

الان نیمکت نشینی پولدی برا همه یه سواله چه جلو اورتون و چه بازی رفت فک کنم خوده ونگرم فهمیده چه گندی زده با بازیه دیشب
چمبو الیه این بشر با این توانایی فصل بعد با والکات چه زوجی میشن بی صبرانه منتظر درخشش در جام جهانیم

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:30 گفت:

واقعا چرا پولدی رو نیمکته؟