چند نکته از بازی با بایرن

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 87,511 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد. کانون رسمی هواداران تیم آرسنال در ایران فرارسیدن سال نو را به شما تبریک عرض کرده و برای شما آرزوی سلامتی و موفقیت دارد.
در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است. در چند ساعت گذشته شکودران مصطفی به باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد شده است.
 تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی تیم منتخب دهه لیگ برتر از نگاه هواسکورد با حضور لورن کوشیلنی و البته گائل کلیچی و لوکاژ فابیانسکی
اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد . اوزیل:اگر قرار بود این فرصت را داشتم تا به عنوان یک فرد شانزده ساله دوباره همه ی کارهایی که انجام داده ام را تکرار کنم همه آن ها را به همین شکل انجام می دادم.واقعا در زندگی ام خوشحال هستم.برای باشگاه های بزرگی به میدان رفته ام،هم تیمی های خوبی داشتم و به عنوان یک فرد رشد ‌و ترقی داشتم.تجربیات فراوانی به دست آورده ام و انرا با چیزی عوض نخواهم کرد .
با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم  برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت . با او نشستی داشتم ‌ و من را تحت تاثیر خود قرار داد.فکر میکنم کار کردن در لیدز برایش چالشی عالی بود .مطمئنم که بازیکن بهتر و رقابتی تری خواهد شد.الان باید تصمیم بگیریم برای او فرستادنش به دوره ی قرضی پنج ماهه بهتر است تا بتواند همه ی پتانسیل خود را نشان دهد ‌و برای فصل بعد در دسترس ما باشد یا او را در اینجا حفظ کنیم.در مورد او تا چند روز آینده تصمیم خواهیم گرفت .
ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب.
اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده. ساموئل اومتیتی هم تو استادیوم بوده دیشب. اومتیتی وضع خوبی توی بارسلونا نداره و چند باری هم به آرسنال لینک شده.
باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر:
آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است. باکاری سانیا دفاع راست سابق باشگاه در توییتر: آرسنال دوباره شروع به درخشیدن کرده است.
آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم. آرتتا: از سئاد تشکر میکنم بااینکه آماده نبود اما پیش من آمد و گفت: اگر شما بخواهید، می‌توانم بازی کنم.
تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند. تیم بانوان آرسنال موفق شد سال ۲۰۱٩ را با صدرنشینی در سوپرلیگ به پایان برساند.
رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد. رائول سانلهی :ارتتا در آنالیزهای خود متوجه شد که پتانسیل عالی ایی در ترکیب و بازیکنان جوان ما وجود دارد‌ و تیمی که می تواند بر پایه ی آن در آینده بسازد.
تبلیغات توپچی

چند نکته از بازی با بایرن

سلام به همه دوستای گلم

بازی امشب یه بازی خوب بود که تونست تا حدودی هواداران رو قانع کنه ولی بدشانسی بازی رفت باعث شد که ارسنال از لیگ قهرمانان حذف بشه . به نظر من اگر داور شزنی رو در بازی رفت اخراج نمیکرد ما الان صعود کرده بودیم ولی خب دیگه .....
بازی امروز به نظرم سه نکته ی برجسته داشت

اول اینکه بایرنیها نشان دادن که تنها روی زمین خطرناک نیستن و برنامه های متنوع و کارامدی هم برای ضربات کاشته دارن که در طول فصل بار ها به کمکشون امده . ولی در تیم ما ضربات کاشته و ایستگاهی انگار خیلی دقدقه نیست و برنامه خاصی هم براش وجود نداره که برای اثبات میشه به نسبت تعداد کرنر ها و موقعیت های ایجاد شده از کرنر ها در بازی قبل از بایرن مقابل اورتون اشاره کرد . حیف نیست که تیم ما با بازیکنایی قد بلند مثل جیرود و پولدی در حمله و مرتساکر و کوشلنی در دفاع که برای کاشته ها جلو میان و کاشته زن هایی مثل اوزیل و کازورلا هیچ طرحی برای این ضربات نداشته باشه . توی چند فصل پیش ارسنال روی ضربات دریافتی امار خیلی بدی داشت و دو  سه فصل طول کشید تا این مشکل ازبین بره . حالا باید دو سه فصل بگذره تا توی ضربات کاشته و ایستگاهی خطر ساز شیم ؟؟؟ 


دوم اینکه بعضی از تصمیماته ونگر برای ما هواداران کمی غیر قابل مفهومه که از مهمترینشون نیمکت نشینی لوکاس پودولسکیه . چند روز پیش مصاحبه ای از رابین ونپرسی پخش شد که در اون گفته بود علاقه زیادی برای فهمیدن دلیل تصمیمات مختلف سرمربی تیمشو داره . که چرا فلان تمرین رو باید کرد یا فلان کس فیکس باشه و غیره ....  . این حس توی منم وجود داره . چرا بازیکنی که به این خوبی گل میزنه و اصلا اهل کم کاری هم نیست باید بیرون باشه و به جاش بازیکنی کم تجربه ای مثل سانوگو که دومین بازیی هست که فیکسه تو بازی رفت با بایرن به میدان بره ؟؟؟؟
یکی از خصیصه های مهم پولدی پا چب بودنشه .
اگر امروز یک بازیکنه راست پا بود نمیتونست چنین گلی به این دربازبان قدر بزنه و کلا ساخته شده برای گوشه چب و به غیر از گل چندین سانتر هم از جناح چب  داشت 


سومین نکته هم بازی ضعیف اوزیل تو بازی های بزرگه. 
در جایی که همه از او انتظار دارن تفاوت ایجاد کنه به قدری بد بازی میکنه که تعویض میشه . امروز روسیچکی بزرگی روحش رو به همه ی ما نشون داد . امید تو ساق های این بازیکن قابل مشاهده بود . روحیه جنگندگیش بی نظیره. 
اوزیل با مصاحبه هاش و سبک بازیش یه حس بد رو بهم القا میکنه که انگار پشیمونه و اینجا خوشحال نیست . انگار خیلی نازک نارنجیه . طرف تو فینال جام جهانی پنالتی خرای میکنه اینقدر تو لک نمیر که این رفته . واقعا از نظر ذهنی باید رو خودش کار کنهاین سه نکته ای بود که به چشم من اومد و مصلما تو همچین بازی هایی هزاران نکته هست مثل پاسخ سریع ارسنال به گل دریافتی و بازی عالی چمبرلین و ورمائلن و مخصوصا ورمائل که به قول خودمون ربن رو خفه کرده بود و نکته های دیگه.
امید وار تیم به حذف از این رقابت ها پاسخ خوبی بده و بتونه دبل کنه


پیشاپیش عید همتون هم مبارک 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرزاد در 21/12/1392 | 20:36 گفت:

نقل قول : خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت


پاسخ شما : درباره ی پرس حرف شما 100% صحیحه.

به نظرم امسال رئال قهرمان می شه.

بایرن روش تبلیغات خیلیه!

mahmood در 21/12/1392 | 15:34 گفت:

همه حرفای ونگر بعد بازی بایرن بد جور قبول دارم
ضعیف کشی کردن

علی قاسمی در 21/12/1392 | 10:08 گفت:

خب مرسی دوست خوبم ...

در مورد این بازی باید این رو بگم که ترسو بودیم و در مجموع باختیم
اگه مثل نیمه دوم بازی میکردیم و میتونستیم 45 دقیقه رو از دست ندیم و ریسک میکردیم ممکن بود جواب بده و تیم بتونه به مرحله بعد بره

من این رو به ضرس قاطع میگم
بایرن مونیخ به فینال نمیرسه و این تیمی که من دیدم به مراتب از سال قبل ضعیف تر و کم زهر تر به نظر میرسه
تیمی که بتونه پرس از جلوی زمین رو انجام بده بدون شک برابر بایرن پیروز خواد شد ...
پستی دراین رابطه تا ساعتی دیگه خواهم گذاشت

Hossein در 21/12/1392 | 09:13 گفت:

راستی اینم بگم که خیلی پولدی رو دوسش دارم امیدوارم جلوی تاتنهام و چلسی و سیتی فیکس باشه.

Hossein در 21/12/1392 | 09:11 گفت:

با اینکه حذف شدیم اما اصلا ناراحت نشدم. چون نسبت به ترکیبی که داریم خوب نتیجه گرفتیم به اضافه اینکه بازی رفت هم حقمونو خوردن.
اما ببینید وقتی دفاع چپ تخصصیمون (گیبس) و بقیه بازیکنای کلیدیمون (والکات، رمزی، ویلشر) نبودن تونستیم جلو بایرن قد علم ( علم یا الم؟ ) کنیم. انشاالله توی لیگ و جام حذفی جبران میکنیم همه چی رو.

sadegh در 21/12/1392 | 08:45 گفت:

خوب بازی کردیم ولی باید قبول کنیم بایرن بیش از حد قویه.
چمبرلین هم که دیگه عشقه

mohsen abbasi در 21/12/1392 | 06:33 گفت:

الان نیمکت نشینی پولدی برا همه یه سواله چه جلو اورتون و چه بازی رفت فک کنم خوده ونگرم فهمیده چه گندی زده با بازیه دیشب
چمبو الیه این بشر با این توانایی فصل بعد با والکات چه زوجی میشن بی صبرانه منتظر درخشش در جام جهانیم

محمد مهدي نوروزي در 21/12/1392 | 06:30 گفت:

واقعا چرا پولدی رو نیمکته؟