ستاره های بیفروغ

نویسنده: reza

وبلاگ من
نویسنده: reza
من منم !!!
کل بازدید: 85,115 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

ستاره های بیفروغ

ستاره های بیفروغ


سلام دوستان

همونطور که میدونید سوارز بازدن 30 گل در 31 بازی تونست جایزه ی بهترین بازیکن لیگ جزیره رو در فصل 2013  2014 اذعان خودش بکنه  

همچنین اتحادیه ی فوتبالیست های حرفه ای لیگ برتر (PFA)  لیست  تیم منتخب این فصل از فوتبال لیگ جزیره را رونمایی کردن که به شرح زیر است :


پیتر چک

لوک شاو       کی هیل    کمپانی     کلمن 

لالانا             جرارد          توره           هازارد
        
                   سوارز         استوریچ

همین طور که میبینید هیچ خبری از ستاره های ارسنال نیست
نه بازیکنی در لیست بهترین های فصل و نه در لیست منتخبین سال
ستاره هایی که در نیم فصل اول با درخششون  توجه همه رو به خودشون جلب کرده بودن ولی در نیم فصل با بازی بی فروغشان  فقط تونستند توجه منتقدین رو جلب کنن !!!

سالهایی بود که شاید ارسنال دستش به جام نمیرسید ولی همیشه نماینده ای در بین بهترین ها داشت که حتی تونسته بودند اسم خودشون رو به عنوان نفر اول هم مطرح کنند . مثل رابین فنپرسی که با گلزنیه بی شمارش بهترین بازیکن شد و یا صمیر نصری که با پاس های ویرانگرش به این مهم دست یافته بود 

ولی الان نه تنها جامی در کار نیست بلکه بازیکنانمون هم به افتخارات شخصی نمیرسن که کمی دل هواداران گرم بشه . گرچه هر بازیکنی هم که تو ارسنال شکوفا شد گل و میوش برای تیم دیگه بود 

امید وارم حداقل امسال با یه جام به پایان برسه و هم باعث برگشت غرور ارسنالیمون بشه که این روزا به شدت کئر و خدشه دار شده و هم باعث انگیزه رقالت برای فصل بعد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 10/2/1393 | 15:18 گفت:

نقل قول : نقل قول : انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن


پاسخ شما : داداش وقتی تیم تو سه بازی 14 15 تا گل میخوره دیگه اون دفاع مرخصه


پاسخ شما : راست گفتی ها،اصلن حواسم به اون بازی ها نبود!!!

reza در 8/2/1393 | 23:12 گفت:

نقل قول : انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن


پاسخ شما : داداش وقتی تیم تو سه بازی 14 15 تا گل میخوره دیگه اون دفاع مرخصه

ناصر در 8/2/1393 | 21:49 گفت:

انصافا جای شزنی و کوشیلنی خالیه.
حق این دو نفر بود توی یازده تای فصل قرار بگیرن

مهرزاد در 8/2/1393 | 20:46 گفت:

دوستان گزارش بازی رو توی پست پیش نمایش بازی بزاریم بد نیست.

مهرزاد در 8/2/1393 | 20:36 گفت:

نقل قول : صد در صد باید کوشینلی بجای کمپانی میبود، خداییش یدونه سوتی هم نداد این فصل

پاسخ شما :
وقتی بازیکنی تو اکثر بازی های مهم پنالتی می ده. دفاع هایی که تو بازی های بزرگ حماسه افریدند نباید انتظار داشت!

Alireza در 8/2/1393 | 20:36 گفت:

واقعا چرا یه بازیکن خوبو نمیتونیم تو تیم نگه داریم؟

کمیل در 8/2/1393 | 20:24 گفت:

حیف که رمسی مصدوم شد وگرنه تو لیست بود، سال بعد جبران میکنیم

Alireza در 8/2/1393 | 19:55 گفت:

صد در صد باید کوشینلی بجای کمپانی میبود، خداییش یدونه سوتی هم نداد این فصل

محمد مهدي نوروزي در 8/2/1393 | 17:04 گفت:

ترکیب واقعا نا عادلانه

چک این فصل نون دفاع خوب تیم چلسیو خورده

لالانا در حد رمزی نیست

کلا چرت پرته