فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,411 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

امانوئل فریمپونگ باور دراد با وجود شکست مقابل المپیاکوس، آنها باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیرند.جوانان آرسنال در دیدار سه شنبه شب مقابل المپیاکوس 3 - 1 شکست خوردند و تک گل یوسی بنایون در نیمه دوم نتوانست کمی به بازگشت تیم داشته باشد.

اما امانوئل فریمپونگ باور دارد بازی نکات مثبتی هم داشت که می توان آنها را در نظر بگیرد.

" جو فوق العاده ای بود و لذت بحخ است تا در آن حضور داشته باشید.

اگر نفراتی مانند من، فرانسیس کوکلن و الکس اوکسلید چمبرلین بتوانیم نشان دهیم که می توانیم اینجا بازی کنیم، در آن صورت هر جای دیگر هم می توانیم کار کنیم. می دانم بازی را شکست خوردیم اما باید نکات مثبت آن را در نظر بگیریم.

نفراتی که بازی های زیادی در این فصل انجام ندادند فرصت بازی بدست اوردند. بازی سختی بود و اگر عادلانه نظر دهم باید بگویم المپیاکوس واقعا خوب بازی کرد.

ما کار را کمی آرام شروع کردیم اما خیلی دیر به بازی بازگشتیم. شخصیت فوق العاده ای نشان دادیم که یک گل در مسیر بازگشت زدیم و شرم اور است که یک گل در دقایق پایانی دریافت کردیم."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 17/9/1390 | 00:09 گفت:

اره اینطور خیلی بهتر شد که تعداد پست بلاگ ها رو از 8 تا به 15 رسوندن.کار هر کی بوده دستش درد نکنه.

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:13 گفت:

شاماخ بازیکن بدی نیست ولی در حد اسم آرسنالم نیست

فرهاد در 16/9/1390 | 21:14 گفت:

مرسی از حمید و محمدجواد...بخدا تیم ما شخصیتش بالاتر از شاماخه...البته خب بازیکن مجانی دیگه بهتر از این نمیشه... یه روزی مهاجمای ما هانری و برگکمپ بودن حالا شده شاماخ.....

حمید فرازی در 16/9/1390 | 21:03 گفت:

واقعا فریمپونگ دیگه رفته تو لیست بازیکنان مجبوب آرسنال.جواب رضا شاماخو من میدم.اگه فقط یه حرکت قشنگ کرده باشه من میگم بهترین مهاجم دنیاست.دراز بی خاصیت

محمد جواد در 16/9/1390 | 21:02 گفت:

میدونم، شوخی کردم حق با توئه دیگه نمیشه تحملش کرد!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:58 گفت:

محمدجواد جون خداییش راست میگم یا دروغ.........آخه این شاماخ چیه....مردم خرید میکنن ما هم خرید میکنیم خیر سرمون..........

محمد جواد در 16/9/1390 | 20:51 گفت:

آقا فرهاد این طوری در مورد شاماخ مینویسی جواب رضا شاماخو چه جوری میخوای بدی!!!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:34 گفت:

واقعا توی این سن کم چقدر پخته و کامل نشون میده...به نظرم آرشاوین و شاماخ و اسکیلاچی باید هرچه زودتر باشگاه بزرگی مانند آرسنال رو ترک کنن..خصوصا شاماخ که آبروی ما رو همه جا برده اصلا اصول ابتدایی فوتبال رو این بشر بلد نیست... اگه مهاجم صنعت نفت "فونیکه سی" رو به جای شاماخ بخریم بخدا بهتره.........................لعنت بر شاماخ...خدا رو شکر شش هفته میره آفریقا.....

فرهاد در 16/9/1390 | 20:19 گفت:

باشه علی جون

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:15 گفت:

البته علی آقا فعلا وضع بهتر شده و تعداد پست های صفحه اول از 8 به 15 افزایش پیدا کرده قبلا خیلی داغون بود!!!

ali در 16/9/1390 | 20:12 گفت:

داداش فرهاد یکم شمرده تر. چرا اینقدر عجله داری.
اجازه بده پست بلاگ قبیلتون رو بخونیم ، بعد یکی دیگه هم برامون بذار.اینطوری همشون میرن هیستوری بدون اینکه ما بتونیم از این متن ها استفاده کنیم.
دستتم درد نکنه بابت مطالب

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:08 گفت:

نکات مثبتش یاد فوتبال گرفتن امثال فریمپونگه منو یاد ویرا میندازه(از نظر جنگجو بودنش البته)

sepehr najafian در 16/9/1390 | 19:19 گفت:

فدای سرت.