فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,175 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

فریمپونگ: باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیریم

امانوئل فریمپونگ باور دراد با وجود شکست مقابل المپیاکوس، آنها باید نکات مثبت بازی را در نظر بگیرند.جوانان آرسنال در دیدار سه شنبه شب مقابل المپیاکوس 3 - 1 شکست خوردند و تک گل یوسی بنایون در نیمه دوم نتوانست کمی به بازگشت تیم داشته باشد.

اما امانوئل فریمپونگ باور دارد بازی نکات مثبتی هم داشت که می توان آنها را در نظر بگیرد.

" جو فوق العاده ای بود و لذت بحخ است تا در آن حضور داشته باشید.

اگر نفراتی مانند من، فرانسیس کوکلن و الکس اوکسلید چمبرلین بتوانیم نشان دهیم که می توانیم اینجا بازی کنیم، در آن صورت هر جای دیگر هم می توانیم کار کنیم. می دانم بازی را شکست خوردیم اما باید نکات مثبت آن را در نظر بگیریم.

نفراتی که بازی های زیادی در این فصل انجام ندادند فرصت بازی بدست اوردند. بازی سختی بود و اگر عادلانه نظر دهم باید بگویم المپیاکوس واقعا خوب بازی کرد.

ما کار را کمی آرام شروع کردیم اما خیلی دیر به بازی بازگشتیم. شخصیت فوق العاده ای نشان دادیم که یک گل در مسیر بازگشت زدیم و شرم اور است که یک گل در دقایق پایانی دریافت کردیم."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali در 17/9/1390 | 00:09 گفت:

اره اینطور خیلی بهتر شد که تعداد پست بلاگ ها رو از 8 تا به 15 رسوندن.کار هر کی بوده دستش درد نکنه.

علی ارشدی در 16/9/1390 | 23:13 گفت:

شاماخ بازیکن بدی نیست ولی در حد اسم آرسنالم نیست

فرهاد در 16/9/1390 | 21:14 گفت:

مرسی از حمید و محمدجواد...بخدا تیم ما شخصیتش بالاتر از شاماخه...البته خب بازیکن مجانی دیگه بهتر از این نمیشه... یه روزی مهاجمای ما هانری و برگکمپ بودن حالا شده شاماخ.....

حمید فرازی در 16/9/1390 | 21:03 گفت:

واقعا فریمپونگ دیگه رفته تو لیست بازیکنان مجبوب آرسنال.جواب رضا شاماخو من میدم.اگه فقط یه حرکت قشنگ کرده باشه من میگم بهترین مهاجم دنیاست.دراز بی خاصیت

محمد جواد در 16/9/1390 | 21:02 گفت:

میدونم، شوخی کردم حق با توئه دیگه نمیشه تحملش کرد!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:58 گفت:

محمدجواد جون خداییش راست میگم یا دروغ.........آخه این شاماخ چیه....مردم خرید میکنن ما هم خرید میکنیم خیر سرمون..........

محمد جواد در 16/9/1390 | 20:51 گفت:

آقا فرهاد این طوری در مورد شاماخ مینویسی جواب رضا شاماخو چه جوری میخوای بدی!!!

فرهاد در 16/9/1390 | 20:34 گفت:

واقعا توی این سن کم چقدر پخته و کامل نشون میده...به نظرم آرشاوین و شاماخ و اسکیلاچی باید هرچه زودتر باشگاه بزرگی مانند آرسنال رو ترک کنن..خصوصا شاماخ که آبروی ما رو همه جا برده اصلا اصول ابتدایی فوتبال رو این بشر بلد نیست... اگه مهاجم صنعت نفت "فونیکه سی" رو به جای شاماخ بخریم بخدا بهتره.........................لعنت بر شاماخ...خدا رو شکر شش هفته میره آفریقا.....

فرهاد در 16/9/1390 | 20:19 گفت:

باشه علی جون

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:15 گفت:

البته علی آقا فعلا وضع بهتر شده و تعداد پست های صفحه اول از 8 به 15 افزایش پیدا کرده قبلا خیلی داغون بود!!!

ali در 16/9/1390 | 20:12 گفت:

داداش فرهاد یکم شمرده تر. چرا اینقدر عجله داری.
اجازه بده پست بلاگ قبیلتون رو بخونیم ، بعد یکی دیگه هم برامون بذار.اینطوری همشون میرن هیستوری بدون اینکه ما بتونیم از این متن ها استفاده کنیم.
دستتم درد نکنه بابت مطالب

علی ارشدی در 16/9/1390 | 20:08 گفت:

نکات مثبتش یاد فوتبال گرفتن امثال فریمپونگه منو یاد ویرا میندازه(از نظر جنگجو بودنش البته)

sepehr najafian در 16/9/1390 | 19:19 گفت:

فدای سرت.