ونگر: هانری تا آنجا که می تواند باید بازی کند

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,213 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر: هانری تا آنجا که می تواند باید بازی کند

آرسن ونگر اعتقاد دارد تیری هانری قبل از اینکه بخواهد یک مربی شود، بیاد تا انجا که ممکن است بازی کند.رکورد دار گلزنی باشگاه آرسنال در لندن است تا در جشن 125 سالگی تاسیس باشگاه حضور داشته باشد. مجسمه تیری هانری در کنار یکی از قابل احترام ترین مربیان تاریخ باشگاه آرسنال یعنی هربرت چاپمن در بیرون ورشگاه امارات قرار گرفته است.

آرسن ونگر اعتقاد دارد مهاجم سابقش نیز می تواند یک مربی موفق باشد اما سرمربی توپچی ها می گوید هانری نباید تا جایی که می تواند از فوتبال در نقش یک بازیکن کناره گیری کند.

" اول اجازه دهید او یک بازیکن باشد، حرفه او تمام نشده است.

بعد از آن شما باید این کار را یاد بگیرید. این مانند هر کار دیگری است. نیاز دارید کارهای تیم را یاد بگیرید، اینکه چطور با دیگر افراد برخورد کنید و کار را مدیریت کنید. شما نمی توانید دوران بازیگری خود را تمام کنید و فردای آن روز به عنوان یک مربی کار کنید. این کار اینطور جواب نمی دهد.

باید بگویم خیلی از بازیکنانی که زیر نظر من کار کرده اند قابلیت این را دارند تا مربی شوند. پاتریک ویرا یا تیری هانری هر دو می توانند مربی شوند. این زندگی متفاوتی برای یک بازیکن است. شما باید زندگی خود را وقف تیم کنید. بازیکنان باید این انتخاب را انجام دهند که چنینی چیزی را می خواهند یا نه.

راه های زیادی برای انجام این کار است. بلافاصله رفتن زیر فشار زیاد شاید بهترین راه برای عادت کردن به رفتار بازیکنان نیست. این تصمیمی است که او باید بگیرد.

هر بازیکنی که فلسفه مثبتی دارد را تشویق می کنم تا مربی شود. آنها می توانند چیزهای مثبتی را در بازی به ارمغان بیاورند. آنها می توانند زندگی افراد را در مسیری مثبت تحت تاثیر قرار دهند."

آرسن ونگر اعتراف می کند او خوشحال خواهد شد که هانری به عنوان یک مربی به آرسنال بازگردد اما او این فرضیه را رد می کند که بازیکنان بزرگ نمی توانند مربیان خوبی باشند.

" این نکته همیشه صدق نمی کند. نمونه های زیادی در انگلستان وجود دارد. این یک کار متفاوت است. اگر بازیکن بزرگی باشید بنیان خوبی در این کار خواهید داشت اما عناصر بسیار دیگری وحود دارد. من این مساله را رد نمی کنم. آنها می توانند مربیان بزرگی باشند.

خوشنودی ویژه ای برایم وجود دارد که هر بازیکنی که زیر نظر من کار کرد خوشحال باشند، حتی اگر آنها یک فیلمساز، یک نقاش یا یک مربی باشند. اما تنها مشاوره ای که می توانم به آنها دهم این است که " تا جایی که می توانید بازی کنید!"
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 19/9/1390 | 22:22 گفت:

وقتی گریه ی تیری آنری رو دیدم واقعا ناراحت شدم و توی دلم گفتم واقعا چرا از آرسنال رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدا کنه هر جا که هستی و زندگی میکنی موفق باشی....................

سعید نوری در 19/9/1390 | 21:11 گفت:

دوست دارم اگه روزی روزگاری رئیس بزرگ از آرسنال رفت یکی مث آنری بیاد جاش...........با حرف امین هم خیلی بیش از حد و زیاد و بسیار بسیار بسیار خیلی موافقم.....خلاصه خیلی!

علی ارشدی در 19/9/1390 | 19:57 گفت:

تی تی بهترین بود وقتی تو اوج بود دیگه کسی تی تی نمیشه

سید امین هاشمی در 19/9/1390 | 17:51 گفت:

خیلی دوس دارم آنری یا برگکمپ دسیار ونگر شن