ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,204 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

آرسن ونگر اعلام کرد بطور قطع مصدومیت آندره سانتوس بیشتر از 3 هفته خواهد بود.آرسنال سه شنبه گذشته در دیداری تشریفاتی در خاک یونان به میدان رفت و 3 - 1 شکست خورد اما 3 بازیکن آرسنال در این دیدار با مصدومیت شدیدی روبرو شدند.

لوکاس فابیانسکی از ناحیه زانو، ویتو مانونه از ناحیه شانه و آندره سانتوس از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدند و آرسن ونگر اعلام کرد مدافع چپ برزیلی تیمش دیرتر از آنچه انتظار میرفت به ترکیب باز می گردد.

" خبر بد این است که سانتوس را برای مدتی از دست داده ایم زیرا مصدومیت مچ پای او شدیدتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم.

اینکه او چه مدت بیرون خواهد بود را نمی دانیم اما آن بیشتر از سه هفته خواهد بود، از این بابت مطمئن باشید.

او قطعا برای دوره کریسمس خارج از ترکیب است. با حساب اینکه کایرن گیبز هنوز در دسترس نیست، با دو مصدوم در دفاع راست و دو مصدوم در دفاع چپ در کناره ها با مشکل روبرو هستیم."

به نظر می رسد آرسن ونگر تا بازگشت مدافعان کناریش باید از مدافعان میانی در کناره ها استفاده کند اما سرمربی فرانسوی توپچی ها امیدوار است با این مشکل کنار بیایند.

" اجازه دهید امیدوار باشیم می توانیم این مشکل را پشت سر بگذاریم. وضعیت ایده آل نیست اما این بخشی از مشکلات تیم است و باید آنها را پشت سر گذاشت."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:50 گفت:

حرف همه ما همینه سعید جون فقط رئیس نمیخواد قبول کنه

Saeed Milani در 20/9/1390 | 15:19 گفت:

به سال جدید چیزی نمونده ، اما یه مهاجم میخوایم ، بازیها تو ژانویه فشردست ، با این روند فقط باید دعا کرد رابین رو از دست ندیم!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

دفاع تیم

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

بابا دفاعتیم الان رو هواست باید یک دفاع بگیریم ولو قرضی رئیس عزیز با دست خالی که نمیشه مشکلاتو پشت سر گذشت

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:15 گفت:

بی شک آندره سانتوس بهترین دفاع چپ آرسناله که من دیدم.عالی تو حملات شرکت میکنه،خیلی خوپ کار کز،امیدوارم زودتر برسه

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

جنکینسون کجاست؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

فتق اونا با ما فرق داره حسین جان ، اونا خارجین!

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:09 گفت:

من موندم یه عمل فتق چیه که گیبس براش باید بیشتر از یه ماه بیرون باشه.!!!!؟؟؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:03 گفت:

نمی گن دیگه شاماخ جان، دانگل و بذار جلوت روزی 50 بار تعظیم کن بهش!

حمید فرازی در 20/9/1390 | 13:39 گفت:

الان حتما باید یه مدفع کناری متوسط بخریم.همون ابوئه میتونه جواب بده ولی به نظر من الان بهترین گزینه باستوس هست که میتونه هم بعنوان بازیکن اصلی و هم جانشین خیلی خوب باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 20/9/1390 | 13:32 گفت:

بازهم شبکه3اخبارهمه لیگهاروگفت به جزانگلیس

mostafaa در 20/9/1390 | 13:28 گفت:

به نظر من کوشیلنی دفاع راست جواب میده.جای ابوئه خالی