ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,410 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

ونگر از بازگشت سانتوس در سال جدید خبر داد!

آرسن ونگر اعلام کرد بطور قطع مصدومیت آندره سانتوس بیشتر از 3 هفته خواهد بود.آرسنال سه شنبه گذشته در دیداری تشریفاتی در خاک یونان به میدان رفت و 3 - 1 شکست خورد اما 3 بازیکن آرسنال در این دیدار با مصدومیت شدیدی روبرو شدند.

لوکاس فابیانسکی از ناحیه زانو، ویتو مانونه از ناحیه شانه و آندره سانتوس از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شدند و آرسن ونگر اعلام کرد مدافع چپ برزیلی تیمش دیرتر از آنچه انتظار میرفت به ترکیب باز می گردد.

" خبر بد این است که سانتوس را برای مدتی از دست داده ایم زیرا مصدومیت مچ پای او شدیدتر از آن چیزی است که انتظار داشتیم.

اینکه او چه مدت بیرون خواهد بود را نمی دانیم اما آن بیشتر از سه هفته خواهد بود، از این بابت مطمئن باشید.

او قطعا برای دوره کریسمس خارج از ترکیب است. با حساب اینکه کایرن گیبز هنوز در دسترس نیست، با دو مصدوم در دفاع راست و دو مصدوم در دفاع چپ در کناره ها با مشکل روبرو هستیم."

به نظر می رسد آرسن ونگر تا بازگشت مدافعان کناریش باید از مدافعان میانی در کناره ها استفاده کند اما سرمربی فرانسوی توپچی ها امیدوار است با این مشکل کنار بیایند.

" اجازه دهید امیدوار باشیم می توانیم این مشکل را پشت سر بگذاریم. وضعیت ایده آل نیست اما این بخشی از مشکلات تیم است و باید آنها را پشت سر گذاشت."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 20/9/1390 | 15:50 گفت:

حرف همه ما همینه سعید جون فقط رئیس نمیخواد قبول کنه

Saeed Milani در 20/9/1390 | 15:19 گفت:

به سال جدید چیزی نمونده ، اما یه مهاجم میخوایم ، بازیها تو ژانویه فشردست ، با این روند فقط باید دعا کرد رابین رو از دست ندیم!

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

دفاع تیم

علی ارشدی در 20/9/1390 | 14:34 گفت:

بابا دفاعتیم الان رو هواست باید یک دفاع بگیریم ولو قرضی رئیس عزیز با دست خالی که نمیشه مشکلاتو پشت سر گذشت

سید امین هاشمی در 20/9/1390 | 14:15 گفت:

بی شک آندره سانتوس بهترین دفاع چپ آرسناله که من دیدم.عالی تو حملات شرکت میکنه،خیلی خوپ کار کز،امیدوارم زودتر برسه

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

جنکینسون کجاست؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:13 گفت:

فتق اونا با ما فرق داره حسین جان ، اونا خارجین!

ramin kazemi در 20/9/1390 | 14:09 گفت:

من موندم یه عمل فتق چیه که گیبس براش باید بیشتر از یه ماه بیرون باشه.!!!!؟؟؟

Saeed Milani در 20/9/1390 | 14:03 گفت:

نمی گن دیگه شاماخ جان، دانگل و بذار جلوت روزی 50 بار تعظیم کن بهش!

حمید فرازی در 20/9/1390 | 13:39 گفت:

الان حتما باید یه مدفع کناری متوسط بخریم.همون ابوئه میتونه جواب بده ولی به نظر من الان بهترین گزینه باستوس هست که میتونه هم بعنوان بازیکن اصلی و هم جانشین خیلی خوب باشه

رضاشاماخ چوک بندر در 20/9/1390 | 13:32 گفت:

بازهم شبکه3اخبارهمه لیگهاروگفت به جزانگلیس

mostafaa در 20/9/1390 | 13:28 گفت:

به نظر من کوشیلنی دفاع راست جواب میده.جای ابوئه خالی