ویلشر در نظر دارد در سال جدید به میادین بازگردد

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,222 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

ویلشر در نظر دارد در سال جدید به میادین بازگردد

هافبک توپچی ها از روند ترمیم مصدومیت مچ پایش راضی استجک ویلشر هافبک تیم آرسنال مطمئن است روند بهبودی مصدومیتش در مسیر صحیحی است و در نظر دارد در ژانویه به تیم بازگردد.

هافبک 19 ساله ی توپچی ها تا به اینجای فصل نتوانسته در کنار تیمش باشد و با توجه به مصدومیتی که پس از بازی های ملی گرفتارش شد در حال ترمیم مصدومیت مچ پای خود بوده است.

ویلشر در ماه سپتامبر زیر تیغ جراحان رفت و اکنون امیدوار است با روندی که در پیش دارد تا ماه آینده به میادین بازگردد.

" همه چیز خوب پیش می رود من روزانه در سال تمرینات خودم با سختی و شدت انجام می دهد و احساس می کنم در آرسنال به خوبی این مسأله مدیریت شد."

" در سال های اخیر ما مصدومیت های طولانی مدت کمی داشتیم مانند مصدومیت آرون رمسی اما همه در این راه به من کمک کردند."

" نمی توانم روز مشخصی را برای بازگشت معین کنم اما امیدوارم اگر اوضاع به خوبی پیش رود در ژانویه این امر تحقق یابد."

ویلشر همچنین معتقد است که آرسنال هنوز هم می تواند قهرمان شود و این تیم پس از شروع دردناک خود در هفته های اخیر به کورس رقابت بازگشته است.

هنگامی که از او در مورد شانس قهرمانی آرسنال سؤال شد وی پاسخ داد:" چرا که نه. منچسترسیتی در موقعیت خوبی قرار دارد اما اگر ما به این روند خود ادامه دهیم می توانیم آن ها را بگیریم."

" امیدواریم در ادامه ی فصل آن ها لغزش داشته باشند و ما به روند خوب خود ادامه دهیم."

ویلشر همچنین در مورد ایده ی سرمربیگری تیم ملی انگلیس توسط آرسن ونگر پس از یورو 2012 گفت:" اگر رئیس بخواهد در تیم ملی انگلیس کار کند من از این امر خرسند خواهم شد."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 22/9/1390 | 01:01 گفت:

با بازگشت ویلشر قدرت تهاجمی آرسنال بیشتر میشه.

hamed در 21/9/1390 | 23:28 گفت:

واقعا آرسنال شدیدا به بازیکنی مثل جک نیاز داره............

sam baygan در 21/9/1390 | 22:38 گفت:

با علی موافقم تا حدودی!

علی ارشدی در 21/9/1390 | 21:14 گفت:

با حامد موافقم خیلی زیاد

سید امین هاشمی در 21/9/1390 | 20:23 گفت:

بیا پسر که نیازمندتیم

HAMED toopchi در 21/9/1390 | 18:37 گفت:

سپهر خان، بازيكن سازي خوبه، ولي نه تو دفاع. من با بازيكن سازي تو دفاع مخالفم. طرف تا بخواد پيشرفت كنه ميزنه تيمو به .... ميده! جنكينسون اگه بخواد راه بيفته 6 سال بايد ثابت بازي كنه، و اين يعني 6 سال ديگه بي جامي!
ببخشيد پيام اسپمي گذاشتم!

فرهاد در 21/9/1390 | 15:49 گفت:

آخرین باخت ارسنال با تاتنهام بود

mostafaa در 21/9/1390 | 15:45 گفت:

کسی میدونه آخرین باخت آرسنال چند بازی پیش بود؟
بعد از اون باخت همه رو بردیم جز دوتا مساوی نه؟