شیرر: شک ندارم که ونپرسی رکوردم را خواهد شکست

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,924 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

شیرر: شک ندارم که ونپرسی رکوردم را خواهد شکست

رابین ونپرسی تا اینجای کار سال خوبی را پشت سر گذاشته و در 32 دیداری که در لیگ برتر به میدان رفت 33 بار موفق به گلزنی شد.تا پایان ماه دسامبر و اتمام سال میلادی تنها 4 بازی لیگ باقی مانده است و رابین ونپرسی این فرصت را دارد تا با زدن 2 گل در این دیدارها رکورد هم بازی سابق خود تیری هانری و با زدن 4 گل دیگر رکورد آلن شیرر، برترین گلزن تاریخ لیگ برتر برا بشکند. و شیرر اطمینان دارد کاپیتان هلندی آرسنال این کار را خواهد کرد اما او باور دارد توپچی ها نباید به هیچ قیمیتی او را از دست بدهند.

" رابین ونپرسی پیش از پایان ماه یکی از رکوردهای مرا از چنگم در می آورد. از این بابت کاملا مطمئنم و من اولین کسی خواهم بود که به او تبریک می گویم.

او رکورد 36 گل من در طول یک سال را خواهد شکست، رکوردی که آن زمان اطلاعی از آن نداشتم و مدت ها بعد از ان فهمیدم. من آن کار را در 1995 انجام داد، وقتی در بلکبرن بودم.

اما رکورد ها برای شکستن هستند و می توانم فکر کنم هیچ مهاجمی بهتر از مرد هلندی وجود ندارد تا نامش را در کتاب رکوردها ثبت کند. او در طول 12 ماه گذشته با زدن 33 گل در 32 بازی لیگ برتر به بسیاری از سوالات پاسخ داد، نه تنها به عنوان مهاجم اصلی تیمش بلکه به عنوان کاپیتان آرسنال.

او با هر دو شانه خود این مسئولیت ها را بر عهده گرفت و با انجام سخت ترین کار ممکن در فوتبال به منتقدان خود جواب داد و توپ را بطور پیاپی وارد دروازه حریفان کرد.

مردم استدلال می کنند مهاجمین کاپیتان های خوبی نیستند زیرا سخت است وقتی در جلو هستید تیم را تحت تاثیر قرار دهید. من موافق این موضوع نیستم و فکر نمی کنم درست باشد.

رهبران متفاوتی وجود دارند و ونپرسی از آن نوع نیست که با صدای بلند شما را تشویق کند. او کسی است که با الگویی از عملکرد حیرت انگیز خود تیم را هدایت می کند. هم تیمی ها همیشه توسط این مدل از رهبری الهام می گیرند.

ما همیشه می دانستیم که او یک بازیکن درجه یک بود. در گذشته شک و تردیدهای آزار دهنده ای در مورد آمادگی او وجود داشت و توانایی او برای بازی در طولانی مدت و بدون وقفه زیر سوال می رفت. اما او این کار را به درستی در طول یک سال قبل انجام داد و بدون شک ثابت کرد در کنار بهترین های جهان جای دارد.

ونپرسی در هر روشی که دوست دارید می تواند گلزنی کند. با ضربه سر توپ را گل می کند، با یک اشاره کار را تمام می کند و یا شوت های سهمگین می زند. شوت سر ضربی که شنبه گذشته مقابل اورتون به گل تبدیل کرد گمان می کنم قاطعانه ترین ضربه او در طول این یک سال بود.

اکنون او 4 بازی تا پایان امسال فاصله دارد تا به آن رکورد برسد که شامل دیدراهای خارج از خانه با منچستر سیتی، استون ویلا و دیدار خانگی مقابل وولوز و کوئینز پارک رنجرز است.

آنچه به خود یاد آوری می کنیم این است که او وظیفه گلزنی اکثر گل های تیمش را روی شانه اش احساس می کند. بدون بی احترامی به هم تیمی هایش اید بگویم می دانم که فوتبال یک ورزش تیمی است اما او موجب پیروزی در خیلی دیدارها شده و تیمش را بارها در بازی نگه داشته. بنابراین امتیازات زیادی که او بدست اورده و باورش سخت است که درک کنیم وضعیت تیم بدون او تا چه اندازه تغییر می کند.

او بیشتر اوقات نقشی انفرادی دارد و این کار را حتی سخت تر می کند. آرسنال با دو بازیکن در دو طرف ونپرسی بازی می کند و ونپرسی اغلب خود را به انها می رساند. این دلیلی است که چرا دستاورد او فوق خاص است.

به اندازه کافی خوش شانس بودند که هم تیمی هایی مانند کریس ساتن و وایل نویل را در خط حمله بلکبرن و همینطور لز فردیناند و پیتر بارنزلی را در نیوکاسل داشتم. من راحت گلزنی نمی کردم اما آن بازیکنان با کیفیت در این راه به من کمک می کردند.

ونپرسی طوری رشد کرده که به تنهایی کارش را انجام دهد و حرکات کلی او و استعداد بالایش برای حضور در مکان مناسب در زمان مناسب بخشی حیاتی از بازیش به شمار می رود.

همچنین باید بگویم که وضعیت او فوق العاده عالی توسط آرسن ونگر مدیریت شده است. رئیس آرسنال ونپرسی را از چند بازی کنار زد تا به او استراحت دهد و جایش را به بازیکنان دیگری داد تا از سلامت او در طول فصل مطمئن شود چرا که نمی خواهد فشار زیادی به او بیاورد.

اگر از من بپرسید ارزش او در بازار فعلی چقدر است، جواب دادن به آن دشوار است. شما باید یه باید داشته باشید که تنها 18 ماه به پایان قراردادش باقی مانده و این بر روی قیمتی که آرسنال می تواند برای او طلب کند تاثیر می گزارد.

اگر او وارد سال آخر قرار داد خود شود و آن را تمدید نکند آرسنال باید کسر قیمت عظیمی را بپذیرد. اما اگر او را در وضعیتس مانند فرناندو تورس و اندی کارول بگذارید، منظورم همان زمانی است که در لیورپول ونیوکاسل بودند و در اواسط قراردشان حضور داشتند، انوقت شما باید ونپرسی را در میان مهاجمین به شدت گران قیمت قرار دهید.

برای آرسنال او به سادگی ارزشمند است زیرا گل های او انقدر تاثیرگزار است که هر کدام پیروزی در بازی ها را به ارمغان می اورد. برای انها ارزیابی فروش ونپرسی حتی غیر قابل تصور است و من مطمئنم آرسنال هرانچه بتواند انجام می دهد تا او را متقاعد کند قراردادش را تمدید کند.

اگر او تصمیم به ترک اینجا بگیرند افراد کمی نیستند که خواهان جذب او باشند زیرا شهرت او در 12 ماه گذشته خیلی زیاد افزایش پیدا کرده است. تصمی او خیلی زیاد به این بستگی دارد که فصل آرسنال چگونه تمام می شود.

اگر آنها به پیشرفت در لیگ برتر ادامه دهدند و بار دیگر جوار حضور در لیگ قهرمانان را بدست اورد و تا مراحل بالای لیگ قهرمانان امسال بروند، آنوقت مهمات قدرتمندی را برای رئیس ونگر فراهم می کند تا مهاجم خود را متقاعد به ماندن کند.

اگر به تاریخچه لیگ برتر نگاه کنید می بینید مهاجمان بزرگی در طول سال ها بوده اند، بازیکنانی مانند اندی کول، تیری هانری، دنیس برگکمپ، مایکل اوون، وین رونی... این لیست همینطور ادامه دارد. اما من می خواهم رابین ونپرسی را در صدر لیست برترین های جزیره قرار دهم.

و در پایان سال، شکستن رکورد من بر این ادعا صحه خواهد گذاشت."
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

pezhman در 27/9/1390 | 13:18 گفت:

دوستان عزیز با توجه به اینکه صدا و سیمای ایران همچنان به تحریم های خودش داره ادامه می ده و هیچ بازی یا خبری از لیگ انگلیس پخش و اعلام نمی کنند. دوستان می توانند بازی منچسترسیتی - آرسنال را از شبکه SKY SPORT 3 ببینند. این شبکه فعلا با یک کد موقت باز می باشد.

Sky Sport 3 Italia

Hotbird 8

12054.00H S/R 29900 FEC 3/4

SID: 2DD9 CaID: 093B

CW: 0000000000000000790152CC3272AC50

همچنین لازم به ذکر است که کانال Idman TV در ماهواره ترکست هم این بازی را پخش خواهد کرد.

فرهاد در 27/9/1390 | 11:42 گفت:

مشکلی نیست حمید جون تا باشه از این شادی ها

حسین عسگریان در 27/9/1390 | 03:36 گفت:

یچه جنوبید دیگه باحالید کاریشم نمیشه کرد دمتون گرم

حسین عسگریان در 27/9/1390 | 03:33 گفت:

یچه جنوبید دیگه باحالید کاریشم نمیشه کرد دمتون گرم

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 02:10 گفت:


دوستان شعر از مرحوم سعدي .همش شوخي بود قبل بازي بچه ها تيم اومدن تو سايت روحيشون تقويت شه
به اميد پيروزي

hamidtopchi در 27/9/1390 | 02:07 گفت:

پس این جورو رو بزاریم وسط من از این طرف تو هم از اون طرف انقدر بزنیمش که بچه هارو نزاره سره کار:)))


آقای فرهاد ازت عذر میخوایم فقط جهت شادی و نشاط تو این پست بود و منظور دیگه ای نداشتیم مطالبت عالیی بود عالییی!!
ایشالله موفقیت آرسنال در برابر من سیتی!!
امیدوارم از این طنز سیاسی گریه تون نیومده باشه!!!!!

به پايان امد اين دفتر حكايت همچنان باقي به صد دفتر نشايد گفت حسبالحال مشتاقي :))

شعر از محمد رضا جاشی اهوازی!!

hamidtopchi در 27/9/1390 | 02:07 گفت:

پس این جورو رو بزاریم وسط من از این طرف تو هم از اون طرف انقدر بزنیمش که بچه هارو نزاره سره کار:)))


آقای فرهاد ازت عذر میخوایم فقط جهت شادی و نشاط تو این پست بود و منظور دیگه ای نداشتیم مطالبت عالیی بود عالییی!!
ایشالله موفقیت آرسنال در برابر من سیتی!!
امیدوارم از این طنز سیاسی گریه تون نیومده باشه!!!!!
به پايان امد اين دفتر حكايت همچنان باقي به صد دفتر نشايد گفت حسبالحال مشتاقي :))
شعر از محمد رضا جاشی اهوازی!!

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 01:54 گفت:

همش تقصيره جورو بود من هيچ كاره بودم باور كنيد اين جورو .......

hamidtopchi در 27/9/1390 | 01:46 گفت:

ببین آرمان یه اجازه هایی به من داده بود از قبل!!!
.
.
.
.
.
ببین این عکس شماست تو سایت من یوتد و بارسلونا!!!!آبروی هویت آرسنال رو بردی بعد میای عکس رئیس رو میزاری تو آواتارت؟؟؟
من تو سایت این تیما اصلا نمیرم هر چقدرم که التماسم میکنن و تحویلم میگیرم!!!په چی؟

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 01:39 گفت:

چيزه چيزه چيز ديگه همين چيز چي بود
چيز تو چيز شد من كي بودم يادم رفت اها من اون يكي بودم

hamidtopchi در 27/9/1390 | 01:31 گفت:

ببین آقای محترم رفتی تریبون ملتو تو دستت گرفتی واسه خودت از بیت المال تبلیغ میکنی هی هیچی نمیگم!!
تو این آمار هارو ببین چقدر کم میای تو سایت!!!
بعد میری عکس نسبتا شریف مردم رو به همه نشون میدی تو اینترنت!!!!
نزار بگما بگم
بگم بگم
د اگه بگم
که..........................................

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 01:27 گفت:

يعني ميفرمايي من ...خودمو نميشناسم
مال منه مشخصه از هر كي بپرسي ميگه
راستي قضيه300 مليون جزايري رو نگفتيدا

hamidtopchi در 27/9/1390 | 01:21 گفت:

نه نه نه
من اینو به اون.... کشیدم!!!

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 01:20 گفت:

باشه خودت گفتي بگو
اي ملت ايران من يه تنه ايران رو به...كشيدم

hamidtopchi در 27/9/1390 | 01:13 گفت:

تو خجالت نمیکشی میخوای در مورد مردم بگی؟
عکسشو نشون مردم میدی؟
منم بگم
پس میگم!!
لطفا با ممد رضا رفیق نشین!!!
خاستین به صورت تخصصی براتون توضیح میدم!!!
هرکی خواست براش دلیلشو توضیح بدم به این آی دی مراجعه کنه [email protected]
با تشکر مدیریت پارررررررک!!:)

علی ارشدی در 27/9/1390 | 01:12 گفت:

بگم؟ بگم؟ مدارکش هم موجوده !!!!

فرهاد در 27/9/1390 | 01:11 گفت:

بگو بگو بگوها

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 01:07 گفت:

اشتباه تايپي بود بابا
خوب ميشناسمت ميخواي بگم
بگم
بگم
ميگما

علی ارشدی در 27/9/1390 | 01:05 گفت:

خدا کنه حرفش درست از آب در بیاد

hamidtopchi در 27/9/1390 | 01:04 گفت:

بابا من حمیدمممممممممممم!!!!
ای خدا چقدر این با ما دوسته هنوز متوجه نشده من حمیدم نه حامد!!!!
یا منو دیدی حامدو ندیدی؟
به هر حال ایشالله که رکورد منم بتونه بزنه شیرر که چیزی نیست!!!
پستت عال بود تنش هارو کم میکنه!!!!ممنون

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 00:57 گفت:

تو هم با شيرر دوستي حامد پس چرا من تو خونشون نديدمت تا حالا؟

hamidtopchi در 27/9/1390 | 00:57 گفت:

شیرر دوست داریم!!!
ولی بد گلهایی بهمون زدیااااااا:(((
ولی به خاطر این حرفت میخشمت!!

فرهاد در 27/9/1390 | 00:56 گفت:

خواهش می کنم بچه ها

hamidtopchi در 27/9/1390 | 00:53 گفت:

منم با آلن شیرر موافقم!!
شیرر دوست قدیمی منه ::)!!مذاح فرمودیم

توپچی جنوب در 27/9/1390 | 00:50 گفت:

ای ول ای ول داش شیرر رو ای ول مرسی فرهاد جان عالی بود

محمدرضاجاشي در 27/9/1390 | 00:21 گفت:

دمش گرم شيرر

حمید فرازی در 27/9/1390 | 00:02 گفت:

مرسی فرهاد جان.واقعا از نظر شخصیتی منو یاد برگکمپ میندازه.خیلی بازیکن متعصب و با شخصیت بود.ایشالا رابین رکوردو جا به جا میکنه

سعید نوری در 26/9/1390 | 23:44 گفت:

آره ...دور از دسترس نیست....راستی یاد شیرر بخیر زمون خودش یه ونپرسی بود برا خودش....یه گل با سر زد به آرسنال که آرسنالو از جام حذفی کنار زد....هنوز که هنوزه یادمه!