بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,214 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

در هفته ی هفدهم آرسنال میزبان وولوز خواهد بود و فابرگاس می خوهد برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیاید


فابرگاس می گوید هنوز عاشق آرسنال است و می خواهد با استفاده از تعطیلات زمستانی لیگ اسپانیا به انگلیس بیاید و هم تیمی های سابق خود را دوباره از نزدیک ببیند. آرسنال همه چیز به من داد و من هرگز آن را فراموش نمی کنم.

مشتاقم بروم و بازی 26 دسامبر آنها را ببینم و با همه در آنجا ملاقات کنم. این یک باشگاه خاص است که همواره برایم جیرت انگیز بوده!

من تنها چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آنها دارم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

سیا کاری

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

متاسفم برای کسایی که اینقدر ساده هستن که سیا کاریو این خائنو باور کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 30/9/1390 | 01:49 گفت:

نه سروش جان خونسردداداش

محمد رستگار در 30/9/1390 | 00:13 گفت:

برو بابا خودتو دست بنداز

سروش در 29/9/1390 | 23:10 گفت:

پس واجب شد برم انگلیس یه کشیده بخابونم رو صورتش ...

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:34 گفت:

حسنی به مکتب نمی رفت وقتی می رفت جمعه می رفت.آخه یکی نیست به این بگه اعلام شده بازی با ولوز لغو شده

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 22:25 گفت:

وقتی یه کشیده ازسانگ وفریمپونگ خوردحالش جامیاد

محسن در 29/9/1390 | 21:42 گفت:

چه پررو خجالتم خوب چیزیه
اگه ونگر اذیت نکنه چنان پذیرایی از طرف هوادارا بشه که تا عمر داره یادش نره

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:05 گفت:

خائن تیم فروش !!!!
چرا دست از سر ما برنمیداری؟؟؟
تو اگه دلت با ما بود میموندی
میتونه بره بمیره(با احترام به دوستداران این یارو)

davood در 29/9/1390 | 21:02 گفت:

در کل ازش بدم میاد ولی خب وقتی یکی مثل ادبایور رو میبینم نمیتونم ازش متنفر باشم

فرهاد در 29/9/1390 | 19:43 گفت:

فدات سید

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

مرسی فرهاد جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:11 گفت:

طوری ازش پذیرایی میکنن که تا عمر داره یادش نره!

محمدرضاجاشي در 29/9/1390 | 18:34 گفت:

با اين كارا نميتوني مارو گول بزني تو يه خائني

mostafaa در 29/9/1390 | 18:20 گفت:

بیا ولی اینو بدون هیچ احساسی نسبت به تو وجود نداره.نه عشق نه تنفر.چون هم بهت حق میدادم که بری هک بهت حق ندادم که بری

sepehr najafian در 29/9/1390 | 18:06 گفت:

بیا من دوست دارم بیای.

Saeed Milani در 29/9/1390 | 18:00 گفت:

ولی ما اصلا دوست نداریم بیاد!