بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 53,074 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

بازگشت فابرگاس به اشبورتون گرو

در هفته ی هفدهم آرسنال میزبان وولوز خواهد بود و فابرگاس می خوهد برای تماشای این بازی به ورزشگاه بیاید


فابرگاس می گوید هنوز عاشق آرسنال است و می خواهد با استفاده از تعطیلات زمستانی لیگ اسپانیا به انگلیس بیاید و هم تیمی های سابق خود را دوباره از نزدیک ببیند. آرسنال همه چیز به من داد و من هرگز آن را فراموش نمی کنم.

مشتاقم بروم و بازی 26 دسامبر آنها را ببینم و با همه در آنجا ملاقات کنم. این یک باشگاه خاص است که همواره برایم جیرت انگیز بوده!

من تنها چیزهای خوبی برای گفتن در مورد آنها دارم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

سیا کاری

shervin در 30/9/1390 | 03:27 گفت:

متاسفم برای کسایی که اینقدر ساده هستن که سیا کاریو این خائنو باور کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 30/9/1390 | 01:49 گفت:

نه سروش جان خونسردداداش

محمد رستگار در 30/9/1390 | 00:13 گفت:

برو بابا خودتو دست بنداز

سروش در 29/9/1390 | 23:10 گفت:

پس واجب شد برم انگلیس یه کشیده بخابونم رو صورتش ...

حمید فرازی در 29/9/1390 | 22:34 گفت:

حسنی به مکتب نمی رفت وقتی می رفت جمعه می رفت.آخه یکی نیست به این بگه اعلام شده بازی با ولوز لغو شده

رضاشاماخ چوک بندر در 29/9/1390 | 22:25 گفت:

وقتی یه کشیده ازسانگ وفریمپونگ خوردحالش جامیاد

محسن در 29/9/1390 | 21:42 گفت:

چه پررو خجالتم خوب چیزیه
اگه ونگر اذیت نکنه چنان پذیرایی از طرف هوادارا بشه که تا عمر داره یادش نره

علی ارشدی در 29/9/1390 | 21:05 گفت:

خائن تیم فروش !!!!
چرا دست از سر ما برنمیداری؟؟؟
تو اگه دلت با ما بود میموندی
میتونه بره بمیره(با احترام به دوستداران این یارو)

davood در 29/9/1390 | 21:02 گفت:

در کل ازش بدم میاد ولی خب وقتی یکی مثل ادبایور رو میبینم نمیتونم ازش متنفر باشم

فرهاد در 29/9/1390 | 19:43 گفت:

فدات سید

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

مرسی فرهاد جان

sam baygan در 29/9/1390 | 19:11 گفت:

طوری ازش پذیرایی میکنن که تا عمر داره یادش نره!

محمدرضاجاشي در 29/9/1390 | 18:34 گفت:

با اين كارا نميتوني مارو گول بزني تو يه خائني

mostafaa در 29/9/1390 | 18:20 گفت:

بیا ولی اینو بدون هیچ احساسی نسبت به تو وجود نداره.نه عشق نه تنفر.چون هم بهت حق میدادم که بری هک بهت حق ندادم که بری

sepehr najafian در 29/9/1390 | 18:06 گفت:

بیا من دوست دارم بیای.

Saeed Milani در 29/9/1390 | 18:00 گفت:

ولی ما اصلا دوست نداریم بیاد!