آرسنال-ویلا در صورت صعود

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,912 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

آرسنال-ویلا در صورت صعود

آرسنال باید به مصاف ویلا برود............آرسنال در صورت صعود در مرحله ی بعد باید به مصاف استون ویلا برود
نتایج کامل قرعه کشی به شرح زیره

Brighton or Wrexham v Newcastle United
Sunderland v Middlesbrough
Dagenham & Redbridge or Millwall v Southampton
Hull City v Crawley Town
MK Dons or QPR v Chelsea
West Brom v Norwich City
Blackpool v Sheffield Wednesday
Arsenal or Leeds United v Aston Villa
Stevenage v Notts County
Watford v Tottenham
Liverpool v Manchester United
Derby County v Stoke City
Everton v Fulham
Macclesfield or Bolton v Swansea City
Sheffield United v Birmingham or Wolves
Nottingham Forest or Leicester v Swindon Town


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 19/10/1390 | 21:09 گفت:

آره افتاد الان
دی هم قدر نسبته
بعد از پیش دانشگاهی دیگه این قسمت ریاضیات رو نخوندم

سروش در 19/10/1390 | 20:46 گفت:

اینجا هم تصاعد میگن هم دنباله:)

رضا در 19/10/1390 | 20:31 گفت:

ما در افغانستان تصاعد میگیم
اینم فرمول دریافت حد ان ام تصاعد حسابی است

رضا در 19/10/1390 | 20:29 گفت:

علی جان !فرمول از بخش تصاعد های ریاضی است

سروش در 19/10/1390 | 20:25 گفت:

an=a1+(n-1)d جمله عمومی دنباله ی حسابی ! :دی

رضا در 19/10/1390 | 20:23 گفت:

فرمول ریاضی است!
۲،۴،۶،۸.......................۱۲۰

علی ارشدی در 19/10/1390 | 13:45 گفت:

an=a1+(n-1)d
رضا جون فرمول فیزیک هسته ای مینویسی؟ این چیه؟

فرهاد در 19/10/1390 | 12:57 گفت:

خواهش می کنم بچه ها.........خیلی دوست دارم لیورپول منچستر رو حذف کنه

رضا در 19/10/1390 | 12:26 گفت:

an=a1+(n-1)d

hamed در 19/10/1390 | 12:14 گفت:

فقط آرسنال..........

hamed در 19/10/1390 | 12:14 گفت:

خدا کنه منچستر ، لیورپول ، چلسی و تاتنهام حذف بشن تا حداقل آرسنال این جام رو بگیره..............


خیلی جالبه من همه ی تیم ها رو حذف کردم..............


ولی برای قهرمانی آرسنال لازم بود همه ی تیم ها رو حذف کنم..........

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:48 گفت:

نه بابا بازیشون دقیقا میفته تو روز بد لیورپول و چپ و راستشون میکنن!!!
برعکس ما که همیشه با تیم سر حال لیورپول مبفتیم چه اول فصل چه آخر فصل باشه

توپچی جنوب در 19/10/1390 | 00:18 گفت:

این شانچستر بدشانسه ولی با خوش شانسی تیم ها رو میبره پس نتیجه میگیریم که شانچستر بدشانس نیست و خیلی هم خوش شانسه!!!!!!!!

هوه ,حال کردین چطور ثابت کردم منچستر اینجا هم خوش شانسه..............

ramin kazemi در 18/10/1390 | 23:17 گفت:

جام حذفی امسال واقعا غیرقابل پیش بینی تیم های لیگ برتری همه قوی هستند!همه هم خیلی جدی به این جام نگاه میکنن با تیم اصلی بازی میکنن.به امید قهرمانی آرسنال

حمید فرازی در 18/10/1390 | 23:17 گفت:

مرسی فرهاد جان.واسه من که گرفتن سهمیه خیلی مه تر از جام حذفیه.لذت این جام فقط یک روزه ولی نگرفتن سهمیه عواقب بدی داره.با این حال فکر نکنم به هیچکدومش برسیم اما امیدوارم یه روز برسه که بازم همه جاما رو درو کنیم

mostafaa در 18/10/1390 | 23:16 گفت:

این شانچستر این دفه چه بدشانسی اورده.اول بسم الله خورد به سیتی حالا خورده به لیورپول

mohammad ali در 18/10/1390 | 23:12 گفت:

یونایتدا چه بد شانسن

شاهین فدوی در 18/10/1390 | 22:36 گفت:

اخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ جووووووووووووون liverpool v manchester
ایشالله منچستر مث هم شهریش حذف میشه

علی ارشدی در 18/10/1390 | 22:17 گفت:

مرسی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی اینم چند تا جوجه اردک به قول سام این ((ی)) ها شبیه جوجه اردکن!

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:10 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:10 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:09 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)

♥Arsenal♥ در 18/10/1390 | 22:09 گفت:

چه بازی های جالبی در پیشه:)