ترکیب آرسنال اعلام شد

نویسنده: فرهاد

وبلاگ من
نویسنده: فرهاد
............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
کل بازدید: 52,207 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ترکیب آرسنال اعلام شد

برگرفته از سایت رسمیTeam in full: Szczesny, Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs, Song, Arteta, Ramsey, Rosicky, Walcott, Van Persie.

Substitutes: Fabianski, Djourou, Coquelin, Arshavin, Benayoun, Oxlade-Chamberlain, Henry.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farhood در 26/11/1390 | 23:05 گفت:

تركيب ميلان چيه؟ پاتو و بواتنگ هستن يا نه

حمید فرازی در 26/11/1390 | 23:03 گفت:

بیشتر سایت تیمای جوانان هست ولی بعضی موقع خبرای تیم اصلی رو هم میذاره.یکش آرسنالی های جوان هست یکیشم الان تو ذهنم نیست ولی چندوقت پیش فعالیتشو قطع کرد و ظاهرا میخوان امتیازشو بفروشن.توسط نویسنده های سایت رسمی اداره میشن.

میگم فرهاد بالاخره به آرزوت رسیدیا.اینقدر غر زدی که روسیچکیو به زور داخل ترکیب راه دادن: دی.شوخی میکنم ولی فکر کنم رو چمبرلین خیلی برنامه داریم و میتونه در نیمه دوم کمک زیادی کنه

amir mohebbi در 26/11/1390 | 23:02 گفت:

هانری و چمبو نیمه دوم میان تو __ البته به نظر من

hesam در 26/11/1390 | 23:01 گفت:

عاشق تغيير تاکتيکاتم!!!!

mohsen در 26/11/1390 | 22:59 گفت:

بجه ها تمام هفت ستون بدنم داره میلرزه

فرهاد در 26/11/1390 | 22:57 گفت:

اسمشون چیه؟؟؟

masoud mahmudpur در 26/11/1390 | 22:56 گفت:

وای این که ترکیب رو هجومی نچیده!

حمید فرازی در 26/11/1390 | 22:55 گفت:

دوتا سایت دیگه هم داره که فیلترن

علیرضا در 26/11/1390 | 22:54 گفت:

به امید پیروزی................
زنده باد آرسنال...................

فرهاد در 26/11/1390 | 22:49 گفت:

آره حمید جون مگه چندتا سایت رسمی داریم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 22:46 گفت:

از کدوم سایت رسمیه؟ سایت رسمی خود باشگاست؟

سید سجاد حسینی در 26/11/1390 | 22:44 گفت:

از بس استرس دارم داره قلبم میاد توی حلقم

علی ارشدی در 26/11/1390 | 22:42 گفت:

نقشه رئیس چیه؟ باید دید

فرهاد در 26/11/1390 | 22:40 گفت:

باشه بخشیدم

sepehr najafian در 26/11/1390 | 22:39 گفت:

من اشتباه کردم تو پست قبلي.ببخشيد

sepehr najafian در 26/11/1390 | 22:39 گفت:

من اشتباه کردم تو پست قبلي.ببخشيد

sepehr najafian در 26/11/1390 | 22:37 گفت:

ترکيبه عجيبيه.2-4-4 اومده

فرهاد در 26/11/1390 | 22:34 گفت:

با انبوهی از هافبک اومده زمین

سید سجاد حسینی در 26/11/1390 | 22:31 گفت:

وای! پس جمبرلین کو؟!؟!؟!

amirreza در 26/11/1390 | 22:28 گفت:

tarkib khube vali vaghan jaye santoso jacky khalieee