شانسی برای گذر از اولین دور حذفی لیگ قهرمانان

نویسنده: Hossein mo

وبلاگ من
نویسنده: Hossein mo
gunner for ever
کل بازدید: 6,486 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

شانسی برای گذر از اولین دور حذفی لیگ قهرمانان

همان طور که میدونین آرسنال تو گروهش اول شده و با این وجود در روز جمعه هفته ی بعد با کمی شانس میتونه با قرعه ی خوبی رو به رو بشه.اینم لیست تیمایی که ممکنه به آرسنال بخورن.
Napoli
Czka Moscow
Basel
Lyon
Leverkusen
Al Nicosia
Milan

که از همه بدتر اینه که با میلان و در درجه ی دوم با ناپولی بیفتیم.و از طرفی خیلی خوب میشه اگه طرفی باشیم که تا فینال به بارسا نخوریم چون دیگه از این که از بارسا ببازیم و حذف بشیم حالم بهم میخوره.
لطفا نظرتون رو در مورد بهترین قرعه بهم بگین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 17/9/1390 | 22:03 گفت:

ناپل و میلان خطرین

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:48 گفت:

بیخیال شرمنده میکنی

Hossein mo در 17/9/1390 | 21:38 گفت:

من نوکرتم

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:49 گفت:

این که حرف منو قبول نداری که مشکلی نداره حسین جون منم فقط نظرمو گفتم و نمیخوام کسی رو قانع کنم که حرف من درسته

hamed در 17/9/1390 | 20:45 گفت:

بارسا که تیم مزخرفیه انشاالله همین الان توی همین دور با یک تیم نسبتا خوب بازی کنه و توی همین دور حذف بشه به امید قهرمانی آرسنال در لیگ قهرمانان امسال.............

از اینکه منچستر یونایتد و منچستر سیتی حذف شد خیلی خوشحالم...........


اوه یادم رفت شانچستر...................

حسین ملازینل در 17/9/1390 | 18:46 گفت:

امیدوارم بخوریم به میلان و حذفش کنیم(با اینکه خیلی میلانو دوسش دارم...)اینجوری به نظر من فینالیست شدنمون تضمینه...

reza در 17/9/1390 | 18:00 گفت:

راست میگی اگه از بارسا هم بهتر باشیم بازم می بازیم چون سرپلاتر با داوراش اونجا بی کار نمی شن ارسنال بارسا رو ببره

Hossein mo در 17/9/1390 | 17:34 گفت:

آقا علی با وجود این که من نظر شمارو قبول ندارم و به عقیده ی خودم هرچی بالاتر بریم میتونه باعث بالا رفتن روحیه و مقام خود تیم و عشق و حال طرفدارا بشه که این یعنی که هرچی دیرتر با تیمای قوی روبه رو بشیم بهتره
ولی تو کامنت قبلیم من جواب شما رو نداده بودم و کلا نظرم رو گفتم

محسن در 17/9/1390 | 16:25 گفت:

هدف قهرمانیه حالا با هر کی میخوایم بیافتیم ، واسه آرسنال فرقی نداره.

علی ارشدی در 17/9/1390 | 16:12 گفت:

کرونکه البته

علی ارشدی در 17/9/1390 | 16:12 گفت:

فرق داره ولی پولش میره تو جیب کروکنه نه باشگاه بعدشم من موج منفی ندادم که
این موج منفیه؟؟؟
((ما هر تیمی رو میتونیم ببریم بارسای مثلا شکست ناپذیرو بردیم میلان که سهله))

محمدرضاجاشي در 17/9/1390 | 16:08 گفت:

علي موج منفي نده
تيم ضعيف تر ارسنال قهرمان شده ما كه جاي خود داريم در ضمن هر مرحله كه بالا تر بريم تو سود و در امد باشگاه موثره
1 -8 با نيمه نهايي تومني 2 عباسي فرقشه

علی ارشدی در 17/9/1390 | 14:20 گفت:

دوست عزیز شما حرف منو نگرفتی من میگم اگه میخواد حذف شیم بذار همین جا حذف شیم نه مثلا نیمه نهایی

ضمنا ما هر تیمی رو میتونیم ببریم بارسای مثلا شکست ناپذیرو بردیم میلان که سهله

Hossein mo در 17/9/1390 | 13:55 گفت:

اگه واقع بین باشیم متوجه میشیم که توان برد میلان رو نداریم.لامصب خیلی تیم پخته ایه.خدا کنه یک هشتم رو با میلان نخوریم.

علی ارشدی در 17/9/1390 | 13:47 گفت:

بیایید این جوری نگاه کنیم: من از خدامه به میلان بخوریم اگه قراره حذف بشیم بذارید همین اول حذف بشیم چون اینجا حذف شدن با حذف شدن در نیمه نهایی فرقی نداره به هر حال مهم فیناله ولی اگه میلانو ببریم کلی روحیه میگیریم

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:45 گفت:

الان بهترین گزینه همون باسل هست

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:45 گفت:

البته بازی با لورکوزن هم مقبل اون تماشگران پرشورشون خیلی سخنه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:44 گفت:

من حاضرم با میلان بازی کنیم ولی با تیمای شرق اروپا مثل زسکا روسیه بازی نکنیم.اون از زمنیشون که انگار شخمش زدن اونم از بازیکناشون که فقط قدرتی بازی میکنن و احتمال مصدومیت زیاده.بازی با المپیاکوس نمونه بارزش بود.

فرهاد در 17/9/1390 | 11:43 گفت:

و البته ناپولی

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 11:41 گفت:

میلان و لیون از همه سخت ترن :D

میلاد حسینی در 17/9/1390 | 11:16 گفت:

nicosia تو گروه G اول شده و زنیت دوم...

سایت گل هم اینو اشتباه نوشته

فرهاد در 17/9/1390 | 10:41 گفت:

بهترین میتونهAl Nicosiaباشه.....راستی دیشب دو تا تیم منچستری حذف شدند من بازی یونایتد رو داشتم نگاه می کردم فرگی داشت منفجر میشد