شانسی برای گذر از اولین دور حذفی لیگ قهرمانان

نویسنده: Hossein mo

وبلاگ من
نویسنده: Hossein mo
gunner for ever
کل بازدید: 6,498 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

شانسی برای گذر از اولین دور حذفی لیگ قهرمانان

همان طور که میدونین آرسنال تو گروهش اول شده و با این وجود در روز جمعه هفته ی بعد با کمی شانس میتونه با قرعه ی خوبی رو به رو بشه.اینم لیست تیمایی که ممکنه به آرسنال بخورن.
Napoli
Czka Moscow
Basel
Lyon
Leverkusen
Al Nicosia
Milan

که از همه بدتر اینه که با میلان و در درجه ی دوم با ناپولی بیفتیم.و از طرفی خیلی خوب میشه اگه طرفی باشیم که تا فینال به بارسا نخوریم چون دیگه از این که از بارسا ببازیم و حذف بشیم حالم بهم میخوره.
لطفا نظرتون رو در مورد بهترین قرعه بهم بگین
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد رستگار در 17/9/1390 | 22:03 گفت:

ناپل و میلان خطرین

علی ارشدی در 17/9/1390 | 21:48 گفت:

بیخیال شرمنده میکنی

Hossein mo در 17/9/1390 | 21:38 گفت:

من نوکرتم

علی ارشدی در 17/9/1390 | 20:49 گفت:

این که حرف منو قبول نداری که مشکلی نداره حسین جون منم فقط نظرمو گفتم و نمیخوام کسی رو قانع کنم که حرف من درسته

hamed در 17/9/1390 | 20:45 گفت:

بارسا که تیم مزخرفیه انشاالله همین الان توی همین دور با یک تیم نسبتا خوب بازی کنه و توی همین دور حذف بشه به امید قهرمانی آرسنال در لیگ قهرمانان امسال.............

از اینکه منچستر یونایتد و منچستر سیتی حذف شد خیلی خوشحالم...........


اوه یادم رفت شانچستر...................

حسین ملازینل در 17/9/1390 | 18:46 گفت:

امیدوارم بخوریم به میلان و حذفش کنیم(با اینکه خیلی میلانو دوسش دارم...)اینجوری به نظر من فینالیست شدنمون تضمینه...

reza در 17/9/1390 | 18:00 گفت:

راست میگی اگه از بارسا هم بهتر باشیم بازم می بازیم چون سرپلاتر با داوراش اونجا بی کار نمی شن ارسنال بارسا رو ببره

Hossein mo در 17/9/1390 | 17:34 گفت:

آقا علی با وجود این که من نظر شمارو قبول ندارم و به عقیده ی خودم هرچی بالاتر بریم میتونه باعث بالا رفتن روحیه و مقام خود تیم و عشق و حال طرفدارا بشه که این یعنی که هرچی دیرتر با تیمای قوی روبه رو بشیم بهتره
ولی تو کامنت قبلیم من جواب شما رو نداده بودم و کلا نظرم رو گفتم

محسن در 17/9/1390 | 16:25 گفت:

هدف قهرمانیه حالا با هر کی میخوایم بیافتیم ، واسه آرسنال فرقی نداره.

علی ارشدی در 17/9/1390 | 16:12 گفت:

کرونکه البته

علی ارشدی در 17/9/1390 | 16:12 گفت:

فرق داره ولی پولش میره تو جیب کروکنه نه باشگاه بعدشم من موج منفی ندادم که
این موج منفیه؟؟؟
((ما هر تیمی رو میتونیم ببریم بارسای مثلا شکست ناپذیرو بردیم میلان که سهله))

محمدرضاجاشي در 17/9/1390 | 16:08 گفت:

علي موج منفي نده
تيم ضعيف تر ارسنال قهرمان شده ما كه جاي خود داريم در ضمن هر مرحله كه بالا تر بريم تو سود و در امد باشگاه موثره
1 -8 با نيمه نهايي تومني 2 عباسي فرقشه

علی ارشدی در 17/9/1390 | 14:20 گفت:

دوست عزیز شما حرف منو نگرفتی من میگم اگه میخواد حذف شیم بذار همین جا حذف شیم نه مثلا نیمه نهایی

ضمنا ما هر تیمی رو میتونیم ببریم بارسای مثلا شکست ناپذیرو بردیم میلان که سهله

Hossein mo در 17/9/1390 | 13:55 گفت:

اگه واقع بین باشیم متوجه میشیم که توان برد میلان رو نداریم.لامصب خیلی تیم پخته ایه.خدا کنه یک هشتم رو با میلان نخوریم.

علی ارشدی در 17/9/1390 | 13:47 گفت:

بیایید این جوری نگاه کنیم: من از خدامه به میلان بخوریم اگه قراره حذف بشیم بذارید همین اول حذف بشیم چون اینجا حذف شدن با حذف شدن در نیمه نهایی فرقی نداره به هر حال مهم فیناله ولی اگه میلانو ببریم کلی روحیه میگیریم

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:45 گفت:

الان بهترین گزینه همون باسل هست

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:45 گفت:

البته بازی با لورکوزن هم مقبل اون تماشگران پرشورشون خیلی سخنه

حمید فرازی در 17/9/1390 | 13:44 گفت:

من حاضرم با میلان بازی کنیم ولی با تیمای شرق اروپا مثل زسکا روسیه بازی نکنیم.اون از زمنیشون که انگار شخمش زدن اونم از بازیکناشون که فقط قدرتی بازی میکنن و احتمال مصدومیت زیاده.بازی با المپیاکوس نمونه بارزش بود.

فرهاد در 17/9/1390 | 11:43 گفت:

و البته ناپولی

آرمان امیراحمدی در 17/9/1390 | 11:41 گفت:

میلان و لیون از همه سخت ترن :D

میلاد حسینی در 17/9/1390 | 11:16 گفت:

nicosia تو گروه G اول شده و زنیت دوم...

سایت گل هم اینو اشتباه نوشته

فرهاد در 17/9/1390 | 10:41 گفت:

بهترین میتونهAl Nicosiaباشه.....راستی دیشب دو تا تیم منچستری حذف شدند من بازی یونایتد رو داشتم نگاه می کردم فرگی داشت منفجر میشد