I Love Always Arsenal

نویسنده: hamid mehdizadeh

وبلاگ من
نویسنده: hamid mehdizadeh
powerful Arsenalist :)
کل بازدید: 1,842 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

I Love Always Arsenal

ساعت 4.30 شباونایی که میخوان از سایت خداحافظی کنن به سلامت من خودم هر روز از صبح تا
شب میام تو سایت ولی تا حالا پست ندادم ولی نوشته های همه ی ارسنالی های
عزیز رو میخونم بعد از باخت امروز تیم مقابل سوانسی معلوم شد کی واقعا
ارسنالیه و کی مثل برادر من تا حالا 10 تیم عوض کرده خودم نوکر همه اونایی
هستم که بعد از باخت تیم باز هم از تیم به خوبی حمایت میکنن چون واقعا
ارسنالی هستن و ارسنالو بخشی از زندگی خودشون میدونن همانطور که مقابل
شانسلونا دوبار حذف شدیم مقابل بیرمنگام تو فینال باختیم در 2006 تو فینال
به شانسلون باختیم سال 2007 در فینال به چلسی باختیم و ......... ولی بازهم
فقط ارسنال و پست داداش عزیزم hamidtoopchi یعنی ایستگاه بعد.....................................................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hesam در 26/10/1390 | 20:16 گفت:

واقعن از ادماى باشعور خوشم مياد.

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 19:21 گفت:

ارسنال عاشقتم ونگر عاشقتم

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:29 گفت:

نوکر همه هستم ولی خواهشن سعی کنید به تیم زیاد توهین نکنید چون اگه اینجا به ارسنال توهین بشه دیگه از هواداران دیگر تیم ها باید چه انتظاری داشته باشیم

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:15 گفت:

اگه منظورت از کسی که تیمشو عوض کرده علی آقا شاهیه باید بگم که اشتباه میکنی: چون علی یکی از متعصبای این سایت بوده و فقط گفت از این سایت میرم به خدا با حرفایی که بعضی دوستان زدن و بازم خواهند زد منم بدم نمیاد چند روزی اینجا آفتابی نشم ولی نمیشه آخه معتاد شدم :))

ایمان بهادران در 26/10/1390 | 15:11 گفت:

venger va modira faghat be fekr polan pol shoma ham be khodeton del dari bedin

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 13:55 گفت:

زنده باد مخالف ........من همیشه ارسنالی بودم هستم و خواهم بود تا اون ته ته ته این دنیا و اون دنیا و درود بر تمام ارسنال ها با شخصیت

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 13:46 گفت:

آرسنال خو همیشه میباخه اینم روش !بیست سال رنگ جام ندیدم امسال روش

محمد اصغری در 26/10/1390 | 13:40 گفت:

تعویض تیم به نظر من زبونیه .مهم دله که ببینی با ارسناله یا نه.
ولی این وضع ارسنال خیلی اسفناکه.برای ارسنال با همچین سابقه ای واقعا بده که بیاد از سوانسی ببازه.
ولی در هر حالت من از ونگر حمایت می کنم و در حال حاضر هیچ کسی رو نمی تونم جای ونگر تصور کنم.

حمید فرازی در 26/10/1390 | 13:10 گفت:

باهات موافقم داداش.حرفای علی جمشیدی هم درسته.آقا محمد علی اگه هرکس بخواد اینجوری خودشو خالی کنه که دیگه اینجا اسمش سایت نیست.حرف چیزیه که هیچ وقت اثرش از بین نمیره.من خودم سعی میکنم هیچ وقت از کسی ناراحت نشم ولی اینجا یکی دوتا از بچه ها یه حرفایی زدن که هیچ وقت یادم نمیره.با این وجود امیدوارم قدر همدیگه رو بدونین و بازگشت آرسنال به اوج خودشو تو همین کانون جشن بگیریم

farshad khadem در 26/10/1390 | 10:32 گفت:

ارسنال و ارسنالی بتو افتخار میکنه شخصا مرید نوشته هات هستم همچنان پشته تیم هستیم مخلص دوستان مخالف هم هستم میدونم نارحتید این از تعصب زیاد شماست قول میدم شب بازی بعدی دلت برای ارسنال میتپه اَرسنال تنها تو بمان

رضا در 26/10/1390 | 10:23 گفت:

Forever Arsenal!!!!
I was a gunner,I am a gunner,I will be a gunner for all of my life!!!!!!!!

ali jamshidi در 26/10/1390 | 09:46 گفت:

بیشتر داشتن معده و روده شونو تخلیه می کردن تا خودشونو. به نظر من هر کی می خواد اینجوری خودشو خالی کنه به جای کانون باید بره دستشوئی. میدونم خیلی ناراحت میشن و شروع به بدو بیراه می کنن. ولی هر کی شخصیت خودشو داره

ali jamshidi در 26/10/1390 | 09:42 گفت:

قبول دارم گند زدیم. از اول فصل هم معلوم بود چه فصل شومی پیش رو داریم. با این اعجوبه هائی که جمع کردیم. به خدا ژورو تو این بازی بهترین دفاع مون بود. 40% مفید بود بر عکس بقیه. کوسیلنی یه بازی میشه تونی آدمز همه ازش تعریف میک نن یه روز میشه ... حرف من این نه الکی تعریف کنیم نه الکی تخریب. بضاعت تیم ما امسال اینه. گور پدره جام من غصه ام سره اینه امسال پائین تر از تاتنهام تموم نکنیم لیگ رو. پودلسکی ، گورکوف ، هازارد ، گوتزه ، سیسوکو ، یه هافبک دفاعی در حد ویرا یه مهاجم تموم کننده مرده خور مثه فن نیستل روی هیگواین باید بیاریم. روبین تموم کننده فانتزی بازه. دفاع هم به نظره من مرته ساکر خرید خیلی بدیه. خیلی بی تفاوت بازی می کنه.

محسن شعبانی در 26/10/1390 | 09:39 گفت:

باس بریم چیچاریتو رو بخریم

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:38 گفت:

تازه تیتر بلاگ هم اشتباه گرامری داره باید بنویسی :
I always love arsenal

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:37 گفت:

مثل یاهو یا یه وبلاگ.

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:36 گفت:

کسایی که مثل من شاید برن هم قرار نیست تیم عوض کنن ! میخوان برن یه محیط صمیمانه تر

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:35 گفت:

بچه ها فقط داشتن خودشونو تخلیه میکردن

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:35 گفت:

چرا مزخرف میگین ؟!!!!!!!؟
کسی نخواست تیم عوض کنه وگر نه تو این 7 سال میکرد

محسن شعبانی در 26/10/1390 | 09:21 گفت:

بابا گند زدیم رفت. ونگر عوض حرف زدن دوتا بازیکن درست و حسابی بیاره تو تیم تا یکم روحیه تیم بره بالا . آخه من موندم روسیچکی و آرتتا رو کذاشته بیرون ژورو احمق رو آورده تو بابا ژورو دیوونس. ما همش داریم بخاطر سوتی های تابلو این بازیکنای ترسومون جام ها وامتیازارو از دست میدیم. خاک بر سر عرضه نداشت پودولسکی رو بخره کارش شده بهتیم ها ببازه آخر سر تو مصاحبه بگه ما از این شکست درس گرفتیم.

ali jamshidi در 26/10/1390 | 09:15 گفت:

موافق حرفتم. بابا من خواهر خودم عضو سایته. میاد مطالب رو می خونه. واقعاً برای اون دوستانی که ادعای فرهنگ و تمدن و از همه بدتر آرسنالی بودن دارن و دیشب اون کامنت ها رو می ذاشتن واقعاً متاسفم. واقعاً متاسفم که نمی دونن تو یه محیط عمومی ورزشی باید چه جوری حرف بزنن. واقعاً متاسفم. گور پدر فوتبال اخلاقیات رو فدا نکنید. واقعاً اینا رو که می بینم بیشتر از شخصیت ونکر خوشم میاد. چون اصلاً اهل جنجال و فحاشی و بی حرمتی نیست.
کوچیک همه تونم

مهدی احتشام در 26/10/1390 | 09:14 گفت:

چه ببري چه ببازي دوست داريم ونگر
طرفدارهاي آرسنال با غم و شاديهاش همراهشن حتي اگه 7 سال جام نبره
اين است تفاوت بين طرفدار متعصب و طرفدار غير متعصب

aso در 26/10/1390 | 09:11 گفت:

آقایون شرمنده!
متاسفانه دیروز لبتابم دست پسر داییم بود ،نامردم اومده بود تو سایت و به اسم من چند تا فوش بد به ونگر داده بود!
آخه مرتیکه نفهم منچستریه و به شدت از ونگر بدش میاد!!
در هر حال من عذر میخوام.
فقط اینم بگم من تا آخر عمرم آرسنالی میمونم، و به قول انگلیسیا، آدم میتونه زنشو عوض کنه اما نمیتونه تیمشو عوض کنه!
درسته الان تیم تو شرایط خیلی بدیه ، که از نظر من همش تقصیر ونگره که اینجوری شده، ولی دلیل نمیشه که بیایم گذشته ها رو فراموش کنیم و به ونگر فوش بدیم.
اینم در نظر بگیریم که ونگر خدا نیست که نشه ازش انتقاد کرد،کلا این فصل همش تقصیر ونگر بود،در حالی که معلوم بود نه فابرگاس و نه نصری تو تیم میمونن،ولی خرید بازیکن رو به روز آخر انداخت و ما الان مجبوریم بازیکنایی مثل مرتسکار و بنیایون و آرتتا و ژورو رو تحمل کنیم!

رضا در 26/10/1390 | 08:50 گفت:

I always love Arsenal.
اینم هم میگذرد روز های خوب در انتظار ماست!!!!!

Esmaeil در 26/10/1390 | 08:50 گفت:

در هر صورت برای همیشه عشقه

Sajad در 26/10/1390 | 08:27 گفت:

داش منم پایتم نافرم!

عشق یعنی آرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــنال !

Hossein mo در 26/10/1390 | 07:58 گفت:

مرسی داداش.من متنفرم از کسایی که با یه برد عاشق ونگر میشن با یه باخت دشمنش.والا تو کانون هوادارا پرسپولیس با استیلی این کارا رو نمی کردن که شما میکنین