خودتو زیاد ناراحت جیگـــــــــــر

نویسنده: hamid mehdizadeh

وبلاگ من
نویسنده: hamid mehdizadeh
powerful Arsenalist :)
کل بازدید: 1,898 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

خودتو زیاد ناراحت جیگـــــــــــر


  سلام خدمت دوستان گلم

اول از همه میخواستم بگم خودتونو زیاد ناراحت نکنید

من این فصل حتی 1% هم روی قهرمانی تو لیگ حساب نمیکردم

اگه بین چهار تیم باشیم کافیه و فعلا بیشتر از همه چیز به حذفی نیازمندیم تا این

طلسم  جام نگرفتن تموم بشه

من حتی بازی های لیگ رو که باختیم زیاد نگاه نمیکردم با اینکه مثل همه شما عشق

ارسنال هستم

بعد از قهرمانی تو حذفی که 100% هست باید به فکر جام جهانی باشیم

قوچان نژاد گفته 4 تا گل واسه ارژانتین کنار گذاشتم

مسی شومپرت هم که از هاشم جون نمیتونه رد بشه

خداییش اگه قوچان نژاد تو ارسنال بود الان وضعمون این نبود

مدافعان ارژانتین هم دارن دوره های پشرفته میبینن برای مقابله با خعلتبری

برمیگردیم به بحث ارسنال تا وقتی ژیره مهاجممون هست همینجور بدبخت میمونیم

البته من خودم اعتفاد خاصی به سانوگو دارم و بهتر از اون پودولسکی نمیدونم این ژیرود

نکبت چی میخواد از جون ما

و در مورد فلامینی درسته کمه سوتی میده ولی وحشی بازی هاش خیلی خوبه باید تو

تیم بمونه

و اینو هم بدونین که ونگر با چند تا مصدوم داره به بازی ها ادامه میده رمسی و ولکات و

حالا اوزیل و ویلشر اگه ولکات و رمسی مصدوم نمیشدن الان وضعیت 100%فرق میکرد

البته کمی چرت و پرت گفتم تا کمی دلتون بازشه

بدرود
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

shima در 8/1/1393 | 15:53 گفت:

این وضعیت مصدومارو حالا صد بار به بعععععععععععععععععععععععععععععضی از بچه ها بگو!مگه میفهمن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیر صفای نیکو در 8/1/1393 | 09:46 گفت:

متاسفانه بدن ساز تیم خیلی بده.الان وقتی به چلسی و تیم های دیگه نگاه میکنی خیلی از ما جلوترن چون بدنسازیشون خیلی عالیه..ضمن اینکه جدیدا توی بازی های آرسنال یک نکته فوق منفی پیدا کردم و اونم عدم روحیه تیمیه.بازیکن ها تک رو شدن متاسفانه وجایی که باید پاس نمیدن...

mahmood در 7/1/1393 | 23:58 گفت:

فلامینی یه دونس
رودستش هنوز نیومده
جسش کوچیکه ولی یه ضرب المثل هست که میگه:
فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه

hamid saadi در 7/1/1393 | 21:14 گفت:

منم با مهرزاد موافقم.
فلامینی باید فیکس باشه.نه آرتتا.
واقعا محشره فلامینی.
نمیدونم چرا اینغدر بچه ها بدشو میگن.
اون وضیفش دفاعه.هافک دفاعیه.تخریب کملات حریف.
که تو کارش واقعا عالیه

saeid top در 7/1/1393 | 20:23 گفت:

من نمیدونم این مربی بدن ساز تی تیم چی کار میکنه.همه بازیکن ها شدن مثل چوب کبریت تا بهشون دست میخوره میشکنن.
توی 20 دقیق اخر بازی که مهمه ، همه دارن راه میرن.بیان برن ببین این مسی یا رونالدو چی کار میکنن که این همه چالکن.

مهرزاد در 7/1/1393 | 18:50 گفت:

فلامینی تنها یاغی(البته بعد از ویلشر!) تیمه.

این بشر واقعا با تعصب بازی می کنه.

من که باهاش خیلی حال می کنم.

majid در 7/1/1393 | 15:20 گفت:

مرسی جالب بود همونایی که میگفتن فلامینی باید جای ارتتا بازی کنه الان با این گل به خودیه میگن فلامینی بی عرضست و فلان. خداییش بعضی از بچه ها خودشونم نمیدونن چی میخوان!!!