زلا تان از ارسن ترسیده

نویسنده: aliakbarhossine

وبلاگ من
نویسنده: aliakbarhossine
sallam man aliakbar hossine hastam man az 4salege ke perahan robin vanpersi ro kharida m ashegh arsena shodam man aslan nemidonestam football chie vali ba pirahan van persie hamechiz ra kamo bish fahmidam ma12 sall daram vabe omid pirozi arsenal
کل بازدید: 2,238 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

زلا تان از ارسن ترسیده

زلاتان در بازی با ارسنال گفته..


خبرگزاری پانا: زلاتان ابراهیموویچ مهاجم میلان با اشاره به عملکرد عالی ونگر در آرسنال گفت: در لیگ قهرمانان شانس پیروزی داریم.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از فوتبال ایتالیا ، زلاتان ابراهیموویچ تصمیم دارد ماه آینده در لیگ قهرمانان رویای آرسن ونگر را نابود کند.آرسن ونگر یکبار از این بازیکن سوئدی برای پیوستن به آرسنال تست گرفته بود اما در نهایت به این تیم نپیوست.


آث میلان ماه آینده در لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال می رود.ابراهیموویج در کتاب شرح حال خود اعلام کرده 10 سال پیش در زمین بازی لاندن کولنی آرسن ونگر را ملاقات کرده است. در آن زمان او ستاره مالمو، تیم سوئدی بود و توسط ونگر به آرسنال دعوت شده بود.


وی در این کتاب گفته است: از دیدن چشمان ونگر به خود لرزیدم. تمام تلاش خود را کرد تا به توانایی های من پی ببرد. از لحاظ روانی هم بازیکنان را مورد آزمایش قرار می دهد. اینکه شخصیتی احساساتی دارند یا محکم و پایدار. او هم مانند بسیاری از مربیان موفق دیگر عالی است. من درحالی که خجالت می کشیدم، خیلی آرام نشستم، اما پس از مدتی صبرم تمام شد. انگار رفتار ونگر باعث تحریک من شد. او دائم از پشت شیشه نگاه می کرد تا ببیند چه کسی بیرون منتظر او ایستاده است.


ابراهیممویج تا به حال در تیم های آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان و بارسلونا بازی کرده است و در حال حاضر برای آث میلان توپ می زند و معتقد است که میلان می تواند فاتح لیگ قهرمانان شود.


وی درباره حضور میلان در لیگ قهرمانان گفت: وقتی به میلان آمدم، برنامه ای را به من تحویل دادند که هنوز هم طبق همان برنامه پیش می روم. فکر می کنم که ما در این فصل عنوان قهرمانی را کسب و رویای آرسن ونگر را نابود کنبم. باید ببینیم چه پیش می آید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 20:03 گفت:

بایدم بترسه!
صبر کنن و ببین چه طوری ونگر دوباره از پشت شیشه بهت لبخند میزنه و میگه:"تیم خوبی داشتید ولی سال بعد باید بیشتر تلاش کنید..."

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:36 گفت:

اقا سم براچی از دست ونگر عصبانی هستی.مگه بیچاره چز خوبی چیکار کرده.
نخریدن بازیکن اول سیاست باشگاهه بعد ونگر

sam baygan در 28/9/1390 | 19:14 گفت:

از چیه ونگر میترسه خدایی؟؟؟

محسن در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

محسن در 28/9/1390 | 14:06 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

باید از آرسنال بترسه.ترسیدن از مربی فایده نداره

Vishka در 28/9/1390 | 12:59 گفت:

با اینکه آرسن ونگر رو دوس دارم اما نه ترسی نداره.ما باید بترسیم.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 12:52 گفت:

عدی نیستی زلاتان برا خودنمایی مقابل آرسنال.در مجموع آرسنال 3-2 میبره

فرهاد در 28/9/1390 | 11:39 گفت:

مانچو از ونگر ترسیده زلاتان از ونگر ترسیده اینا چه تیتر هایی هست که میزنین هر دفعه هم که میبازیم

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:35 گفت:

از چی ترسیده؟! نترس زلاتان جان ما از قبل باخته ایم!