زلا تان از ارسن ترسیده

نویسنده: aliakbarhossine

وبلاگ من
نویسنده: aliakbarhossine
sallam man aliakbar hossine hastam man az 4salege ke perahan robin vanpersi ro kharida m ashegh arsena shodam man aslan nemidonestam football chie vali ba pirahan van persie hamechiz ra kamo bish fahmidam ma12 sall daram vabe omid pirozi arsenal
کل بازدید: 2,279 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .
 باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد. باشگاه بارسلونا پیوستن دنیس سوارز به آرسنال رو رسماً اعلام کرد.
دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد . دنیس سوارز هم به باشگاه اسپانیایی های آرسنال اضافه شد .
طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود طرح مربوط به ادامه رابطه آرسنال - بارسلونا با انتقال قرضی سوراز که بزودی رسمی میشود
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود

زلا تان از ارسن ترسیده

زلاتان در بازی با ارسنال گفته..


خبرگزاری پانا: زلاتان ابراهیموویچ مهاجم میلان با اشاره به عملکرد عالی ونگر در آرسنال گفت: در لیگ قهرمانان شانس پیروزی داریم.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از فوتبال ایتالیا ، زلاتان ابراهیموویچ تصمیم دارد ماه آینده در لیگ قهرمانان رویای آرسن ونگر را نابود کند.آرسن ونگر یکبار از این بازیکن سوئدی برای پیوستن به آرسنال تست گرفته بود اما در نهایت به این تیم نپیوست.


آث میلان ماه آینده در لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال می رود.ابراهیموویج در کتاب شرح حال خود اعلام کرده 10 سال پیش در زمین بازی لاندن کولنی آرسن ونگر را ملاقات کرده است. در آن زمان او ستاره مالمو، تیم سوئدی بود و توسط ونگر به آرسنال دعوت شده بود.


وی در این کتاب گفته است: از دیدن چشمان ونگر به خود لرزیدم. تمام تلاش خود را کرد تا به توانایی های من پی ببرد. از لحاظ روانی هم بازیکنان را مورد آزمایش قرار می دهد. اینکه شخصیتی احساساتی دارند یا محکم و پایدار. او هم مانند بسیاری از مربیان موفق دیگر عالی است. من درحالی که خجالت می کشیدم، خیلی آرام نشستم، اما پس از مدتی صبرم تمام شد. انگار رفتار ونگر باعث تحریک من شد. او دائم از پشت شیشه نگاه می کرد تا ببیند چه کسی بیرون منتظر او ایستاده است.


ابراهیممویج تا به حال در تیم های آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان و بارسلونا بازی کرده است و در حال حاضر برای آث میلان توپ می زند و معتقد است که میلان می تواند فاتح لیگ قهرمانان شود.


وی درباره حضور میلان در لیگ قهرمانان گفت: وقتی به میلان آمدم، برنامه ای را به من تحویل دادند که هنوز هم طبق همان برنامه پیش می روم. فکر می کنم که ما در این فصل عنوان قهرمانی را کسب و رویای آرسن ونگر را نابود کنبم. باید ببینیم چه پیش می آید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 20:03 گفت:

بایدم بترسه!
صبر کنن و ببین چه طوری ونگر دوباره از پشت شیشه بهت لبخند میزنه و میگه:"تیم خوبی داشتید ولی سال بعد باید بیشتر تلاش کنید..."

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:36 گفت:

اقا سم براچی از دست ونگر عصبانی هستی.مگه بیچاره چز خوبی چیکار کرده.
نخریدن بازیکن اول سیاست باشگاهه بعد ونگر

sam baygan در 28/9/1390 | 19:14 گفت:

از چیه ونگر میترسه خدایی؟؟؟

محسن در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

محسن در 28/9/1390 | 14:06 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

باید از آرسنال بترسه.ترسیدن از مربی فایده نداره

Vishka در 28/9/1390 | 12:59 گفت:

با اینکه آرسن ونگر رو دوس دارم اما نه ترسی نداره.ما باید بترسیم.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 12:52 گفت:

عدی نیستی زلاتان برا خودنمایی مقابل آرسنال.در مجموع آرسنال 3-2 میبره

فرهاد در 28/9/1390 | 11:39 گفت:

مانچو از ونگر ترسیده زلاتان از ونگر ترسیده اینا چه تیتر هایی هست که میزنین هر دفعه هم که میبازیم

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:35 گفت:

از چی ترسیده؟! نترس زلاتان جان ما از قبل باخته ایم!