زلا تان از ارسن ترسیده

نویسنده: aliakbarhossine

وبلاگ من
نویسنده: aliakbarhossine
sallam man aliakbar hossine hastam man az 4salege ke perahan robin vanpersi ro kharida m ashegh arsena shodam man aslan nemidonestam football chie vali ba pirahan van persie hamechiz ra kamo bish fahmidam ma12 sall daram vabe omid pirozi arsenal
کل بازدید: 2,302 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

زلا تان از ارسن ترسیده

زلاتان در بازی با ارسنال گفته..


خبرگزاری پانا: زلاتان ابراهیموویچ مهاجم میلان با اشاره به عملکرد عالی ونگر در آرسنال گفت: در لیگ قهرمانان شانس پیروزی داریم.

به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از فوتبال ایتالیا ، زلاتان ابراهیموویچ تصمیم دارد ماه آینده در لیگ قهرمانان رویای آرسن ونگر را نابود کند.آرسن ونگر یکبار از این بازیکن سوئدی برای پیوستن به آرسنال تست گرفته بود اما در نهایت به این تیم نپیوست.


آث میلان ماه آینده در لیگ قهرمانان به مصاف آرسنال می رود.ابراهیموویج در کتاب شرح حال خود اعلام کرده 10 سال پیش در زمین بازی لاندن کولنی آرسن ونگر را ملاقات کرده است. در آن زمان او ستاره مالمو، تیم سوئدی بود و توسط ونگر به آرسنال دعوت شده بود.


وی در این کتاب گفته است: از دیدن چشمان ونگر به خود لرزیدم. تمام تلاش خود را کرد تا به توانایی های من پی ببرد. از لحاظ روانی هم بازیکنان را مورد آزمایش قرار می دهد. اینکه شخصیتی احساساتی دارند یا محکم و پایدار. او هم مانند بسیاری از مربیان موفق دیگر عالی است. من درحالی که خجالت می کشیدم، خیلی آرام نشستم، اما پس از مدتی صبرم تمام شد. انگار رفتار ونگر باعث تحریک من شد. او دائم از پشت شیشه نگاه می کرد تا ببیند چه کسی بیرون منتظر او ایستاده است.


ابراهیممویج تا به حال در تیم های آژاکس، یوونتوس، اینترمیلان و بارسلونا بازی کرده است و در حال حاضر برای آث میلان توپ می زند و معتقد است که میلان می تواند فاتح لیگ قهرمانان شود.


وی درباره حضور میلان در لیگ قهرمانان گفت: وقتی به میلان آمدم، برنامه ای را به من تحویل دادند که هنوز هم طبق همان برنامه پیش می روم. فکر می کنم که ما در این فصل عنوان قهرمانی را کسب و رویای آرسن ونگر را نابود کنبم. باید ببینیم چه پیش می آید.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 20:03 گفت:

بایدم بترسه!
صبر کنن و ببین چه طوری ونگر دوباره از پشت شیشه بهت لبخند میزنه و میگه:"تیم خوبی داشتید ولی سال بعد باید بیشتر تلاش کنید..."

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:36 گفت:

اقا سم براچی از دست ونگر عصبانی هستی.مگه بیچاره چز خوبی چیکار کرده.
نخریدن بازیکن اول سیاست باشگاهه بعد ونگر

sam baygan در 28/9/1390 | 19:14 گفت:

از چیه ونگر میترسه خدایی؟؟؟

محسن در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

محسن در 28/9/1390 | 14:06 گفت:

باید خواب قهرمانی رو ببینه. !!!!!!!

حمید فرازی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

باید از آرسنال بترسه.ترسیدن از مربی فایده نداره

Vishka در 28/9/1390 | 12:59 گفت:

با اینکه آرسن ونگر رو دوس دارم اما نه ترسی نداره.ما باید بترسیم.

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 12:52 گفت:

عدی نیستی زلاتان برا خودنمایی مقابل آرسنال.در مجموع آرسنال 3-2 میبره

فرهاد در 28/9/1390 | 11:39 گفت:

مانچو از ونگر ترسیده زلاتان از ونگر ترسیده اینا چه تیتر هایی هست که میزنین هر دفعه هم که میبازیم

Saeed Milani در 28/9/1390 | 11:35 گفت:

از چی ترسیده؟! نترس زلاتان جان ما از قبل باخته ایم!