نظر راجع به باخت از سیتی

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 8,494 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نظر راجع به باخت از سیتی

هر چی دلتون میخواد راجع به بازی من سیتی با آرسنال بنویسید :


واقعا بازی پایاپایی بود.ولی از دید خودم آرسنال گلی که خورد بعد از مصدومیت ژورو خورد.واقعا سمت راست آرسنال آسیب پذیر بود.حتی زمانی که ژورو بود کمی آسیب پذیر بود.
با ورود میکل هم بازی در سمت چپ برای سیتی راحت تر شد.
ولی گل فانپرسی به نظر من افساید نبود.خیلی مشکوک بود.معمولن کمک ها نباید این صحنه ها رو افساید بگیرن.
داور هم زیاد تحت تاثیر هوادار ها بود.خیلی کارت میداد.

در کل سیلوا هم خوش شانس بود که تونست اون توپ رو گل کنه.(باز هم فوتبال و باز هم شانس... )
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 28/9/1390 | 14:18 گفت:

آفساید درست بود اما در کل سوت های داور به نفع سیتی بود

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

منم منظورم اصلا شخص خاصی نبود آقا فرهاد

فرهاد در 28/9/1390 | 10:30 گفت:

باشه حتما

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 10:05 گفت:

فرهاد يه فرهنگ لغت چاپ كن:))

فرهاد در 27/9/1390 | 22:58 گفت:

جواب بده علی

فرهاد در 27/9/1390 | 22:41 گفت:

رد=در -سلیت=سایت اعصاب نمونده واسمون که

فرهاد در 27/9/1390 | 22:40 گفت:

من کی گفتم ارتتا خوبه اگه یه جا رد اوردی که من این رو گفتم من دیگه تو این سلیت نمی یام

علی ارشدی در 27/9/1390 | 22:37 گفت:

جالبه این حرفا تا می بازیم زده میشه!!!!!!!!
وقتی می بریم آرتتا بهترینه و قتی می بازیم بدترینه
داستان داستان غوره و کشمشه

فرهاد در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

قسم می خورم جنازه ی روسیچکی از رمزی و ارتتا بهتره در ضمن منتظر یه چنین روزی بودم که فکر نکنین الکی می گم بخدا فریمپونگ رو بذاریم جای ارتتا ازش بهتره ارتتا الان سی سالشه اگه می خواست بازیکن بشه دیگه میشد اینجور بازیکن ها فقط بدرد اورتون و اینجور تیما می خورن در گول حرف های ونگرم نخور این فقط وفقط سیاست خودشه شک ندارم این اقا از داشته های تیم هم استفاده نمی کنه چرا چون رمزی می خواد پیشرفت کنه جمع کننین بابا تا کی می خواین گول حرف های ونگر رو بخورین

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

دس رو دلم نذار که خونه سروش جان!!

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:18 گفت:

فرهادداداشم چه خبره؟ هرچیزی یه حدی داره.چرا اون بازیا که میبردیم هیچوقت اینا رو نمیگفتی؟ آره آرتتا و رمسی زیاد خوب نیستن ولی توقع داری کیو بذاریم؟ به خدا منم مثل تو روسیچکیو دوس دارم ولی قبول کن دیگه خیلی ضعیفه.پارسال با بارسا یادت نیست چه شوتیایی داد؟ منم خیلی ناراحتم ولی دلیل نمیشه بازم جو سایت بریزه به هم.به خدا با اینا بازیکنا ونگر خوب نتیجه گرفته و این سیاست ونگر نیست بلکه سیاست مسئولینه.

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:14 گفت:

اگه پست منو میخوندید از کمالات فیل داود گقته بودم.دو پنالتی قطعی برای آرسنال و اخراج کولو توره ولی همیشه پای یک فیل داود در میان است...

فرهاد در 27/9/1390 | 22:13 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد نیست خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ماكان در 27/9/1390 | 22:07 گفت:

ممنون ، خب اينطوري بهتره . البته جالبه من فقط اينجا از اسم واقعيم استفاده كردم .

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:03 گفت:

darzem time bozorg be joz ye chelci zoreshon be ki resid

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:02 گفت:

baba 7 sale 1 jam nagereftim hata etehadiye bad fabregas 5 mahe rafte 5 jam gerefte

حمید فرازی در 27/9/1390 | 21:58 گفت:

بعد از این همه برد یه باخت هم گرفتیم.دیگه اینقدر غصه نداره باید واقع بین باشیم.تیم ما از اول هم واسه قهرمانی بسته نشده بود که بخوایم انتظار زیادی داشته باشیم.پس به آنچه هستیم افتخار کنید

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:57 گفت:

are entezar az arsenal khaili balae ye 4 romi mikhaim!!!!

سروش در 27/9/1390 | 21:56 گفت:

بله دوست من.هر جور مایلی.ولی من مشکلی با اسم شما ندارم دوست من :-)

محمودرضا معینی در 27/9/1390 | 21:55 گفت:

با این بازیکنا باید همون جزو 4تا آرزومون باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتما باید بازیکن جذب بشه!!!!!

ماكان در 27/9/1390 | 21:52 گفت:

شما اسمت سروش ه ؟ خب شما قديمي تري من عوض ميكنم

ماكان در 27/9/1390 | 21:51 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

سروش در 27/9/1390 | 21:50 گفت:

با این بازیکن ها واقعا فکر میکردین بترکونیم.هر دو خوب بازی کردن.ولی خوب فوتباله دیگه.
انتظارات از آرسنال بالا رفته.

ماكان در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

مطمئنی بازی رو دیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!پایاپای؟!!!!!!!!!!!!!!!تو قوطی بودیما داداش!!!!!!!