نظر راجع به باخت از سیتی

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 8,473 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

نظر راجع به باخت از سیتی

هر چی دلتون میخواد راجع به بازی من سیتی با آرسنال بنویسید :


واقعا بازی پایاپایی بود.ولی از دید خودم آرسنال گلی که خورد بعد از مصدومیت ژورو خورد.واقعا سمت راست آرسنال آسیب پذیر بود.حتی زمانی که ژورو بود کمی آسیب پذیر بود.
با ورود میکل هم بازی در سمت چپ برای سیتی راحت تر شد.
ولی گل فانپرسی به نظر من افساید نبود.خیلی مشکوک بود.معمولن کمک ها نباید این صحنه ها رو افساید بگیرن.
داور هم زیاد تحت تاثیر هوادار ها بود.خیلی کارت میداد.

در کل سیلوا هم خوش شانس بود که تونست اون توپ رو گل کنه.(باز هم فوتبال و باز هم شانس... )
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 28/9/1390 | 14:18 گفت:

آفساید درست بود اما در کل سوت های داور به نفع سیتی بود

علی ارشدی در 28/9/1390 | 13:47 گفت:

منم منظورم اصلا شخص خاصی نبود آقا فرهاد

فرهاد در 28/9/1390 | 10:30 گفت:

باشه حتما

محمدرضاجاشي در 28/9/1390 | 10:05 گفت:

فرهاد يه فرهنگ لغت چاپ كن:))

فرهاد در 27/9/1390 | 22:58 گفت:

جواب بده علی

فرهاد در 27/9/1390 | 22:41 گفت:

رد=در -سلیت=سایت اعصاب نمونده واسمون که

فرهاد در 27/9/1390 | 22:40 گفت:

من کی گفتم ارتتا خوبه اگه یه جا رد اوردی که من این رو گفتم من دیگه تو این سلیت نمی یام

علی ارشدی در 27/9/1390 | 22:37 گفت:

جالبه این حرفا تا می بازیم زده میشه!!!!!!!!
وقتی می بریم آرتتا بهترینه و قتی می بازیم بدترینه
داستان داستان غوره و کشمشه

فرهاد در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

قسم می خورم جنازه ی روسیچکی از رمزی و ارتتا بهتره در ضمن منتظر یه چنین روزی بودم که فکر نکنین الکی می گم بخدا فریمپونگ رو بذاریم جای ارتتا ازش بهتره ارتتا الان سی سالشه اگه می خواست بازیکن بشه دیگه میشد اینجور بازیکن ها فقط بدرد اورتون و اینجور تیما می خورن در گول حرف های ونگرم نخور این فقط وفقط سیاست خودشه شک ندارم این اقا از داشته های تیم هم استفاده نمی کنه چرا چون رمزی می خواد پیشرفت کنه جمع کننین بابا تا کی می خواین گول حرف های ونگر رو بخورین

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 22:25 گفت:

دس رو دلم نذار که خونه سروش جان!!

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:18 گفت:

فرهادداداشم چه خبره؟ هرچیزی یه حدی داره.چرا اون بازیا که میبردیم هیچوقت اینا رو نمیگفتی؟ آره آرتتا و رمسی زیاد خوب نیستن ولی توقع داری کیو بذاریم؟ به خدا منم مثل تو روسیچکیو دوس دارم ولی قبول کن دیگه خیلی ضعیفه.پارسال با بارسا یادت نیست چه شوتیایی داد؟ منم خیلی ناراحتم ولی دلیل نمیشه بازم جو سایت بریزه به هم.به خدا با اینا بازیکنا ونگر خوب نتیجه گرفته و این سیاست ونگر نیست بلکه سیاست مسئولینه.

حمید فرازی در 27/9/1390 | 22:14 گفت:

اگه پست منو میخوندید از کمالات فیل داود گقته بودم.دو پنالتی قطعی برای آرسنال و اخراج کولو توره ولی همیشه پای یک فیل داود در میان است...

فرهاد در 27/9/1390 | 22:13 گفت:

حالا که اینجوری شد بذارین واقعیت ها رو که همه میترسن بگن بگم این ارتتا به هیچ دردی نمی خوره عوضی فقط یه زمین پر کنه وسط زمین بازیکن خلاق می خوایم ونگر فکر کرده خرید کرده ارتتا جمع کننین بابا با ارتتا نمی شه قهرمان شد جکی کجایی که یادت بخیر بخدا اگه جای ارتتا ورمزی اشغال بنایون و روسیچکی بازی کنن هافبکمون آباد میشه اتتا بلد نیست خودش رو جمع کنه حالا می خواد هافبک تیمی مثل ارسنال رو جمه کنه بخدا هر چی بدبختی می کشیم از دست ونگره مسخره کرده دیگه رمزی بازیکن بشو نیست بابا بخدا اگه رابین از تیم بره کار خوبی می کنه بمونه که چی با رمزی ارتتا بازی کنه ونگر داره ارسنال رو به معنای واقعی کلمه نابود می کنه همش تقصیر ونگره تا کی جون گرایی بسه دیگه نمی دونم فردا با چه رویی برم بیرون بیچاره شدیم رفت مرگ بر سیاست های غلط ونگر اهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

ماكان در 27/9/1390 | 22:07 گفت:

ممنون ، خب اينطوري بهتره . البته جالبه من فقط اينجا از اسم واقعيم استفاده كردم .

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:03 گفت:

darzem time bozorg be joz ye chelci zoreshon be ki resid

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 22:02 گفت:

baba 7 sale 1 jam nagereftim hata etehadiye bad fabregas 5 mahe rafte 5 jam gerefte

حمید فرازی در 27/9/1390 | 21:58 گفت:

بعد از این همه برد یه باخت هم گرفتیم.دیگه اینقدر غصه نداره باید واقع بین باشیم.تیم ما از اول هم واسه قهرمانی بسته نشده بود که بخوایم انتظار زیادی داشته باشیم.پس به آنچه هستیم افتخار کنید

ایمان بهادران در 27/9/1390 | 21:57 گفت:

are entezar az arsenal khaili balae ye 4 romi mikhaim!!!!

سروش در 27/9/1390 | 21:56 گفت:

بله دوست من.هر جور مایلی.ولی من مشکلی با اسم شما ندارم دوست من :-)

محمودرضا معینی در 27/9/1390 | 21:55 گفت:

با این بازیکنا باید همون جزو 4تا آرزومون باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتما باید بازیکن جذب بشه!!!!!

ماكان در 27/9/1390 | 21:52 گفت:

شما اسمت سروش ه ؟ خب شما قديمي تري من عوض ميكنم

ماكان در 27/9/1390 | 21:51 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

سروش در 27/9/1390 | 21:50 گفت:

با این بازیکن ها واقعا فکر میکردین بترکونیم.هر دو خوب بازی کردن.ولی خوب فوتباله دیگه.
انتظارات از آرسنال بالا رفته.

ماكان در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

واقعا به اين بازي اميدوار بودم ، حيف شد ...

Saeed Milani در 27/9/1390 | 21:48 گفت:

مطمئنی بازی رو دیدی؟!!!!!!!!!!!!!!!!پایاپای؟!!!!!!!!!!!!!!!تو قوطی بودیما داداش!!!!!!!