پست تیری آنری در این فصل آرسنال

نویسنده: سروش

وبلاگ من
نویسنده: سروش
من از سال 2004 طرفدار مطلق تیم آرسنالم. بازیکن مورد علاقه من تا سال 2006 Titi Henry بود. تا سال 2010 فابرگاس بود.سال 2011 که بحث رفتن فابرگاس جدی شد.نظر من عوض شد. از امسال موندم کی رو انتخاب کنم. ولی به نظر من تا حالا T.Walcott هست. به امید کسب یک قهرمانی.هرچی که باشه.
کل بازدید: 8,474 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

پست تیری آنری در این فصل آرسنال

نظرتون رو راجعبه پست بازی آنری بگید . لطفا...!


به نظر من تمامی خطوط آرسنال (در بازی با QPR) خوب بود بجر خط حمله.
کلا فانپرسی تو استوپ کردن توپ مشکل داره.
ژورینیو هم که خوب کار میکنه.ولی واسه گل زدن زیاد مکث میکنه.
ولکات هم که کلا شمه گل زنی نداره (تک به تک و بد خراب کرد).
ولی به نظر من با اومدن آنری میتونه آرسنال 2-4-4 بازی کنه.یا 1-5-4 هم میتونه خوب باشه چون راحت بع 3-4-4 شیفت میشه.
ولی من 2-4-4 رو قبول دارم(حد اقل تا زمانی که آنری هست).چون ژورینیو و ولکات شم گلزنی در حد آرسنال رو ندارند.ولی به درد پاس گل دادن میخورند.


دوستان هم نظر خودشون رو درباره سیستم آرسنال با حضور آنری بگن.با تشکر.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

saeed asghary در 11/10/1390 | 12:25 گفت:

به نظر من 1 20 ترکیب بهتری همه برن جلو گل بزنن !!!!!!!!!
ولی بیشوخی با اوومدن تیری 4 4 2 بهترینه

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:08 گفت:

بهتره رو نیمکت باشه!!:)

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:07 گفت:

443 عالیه
ون پرسی نوک هانری فروارد آزاد و ولکات راست!!!
البته اینو بگم ژروینیو بهتر چپ بزنه و هانری بشینه واسه 45 دقیقه دوم!!
البته با تمام احترامی که واسه اسطوره ارزشمندمون قائلم

♥Arsenal♥ در 11/10/1390 | 12:05 گفت:

اینا به کنار کلا تیم سوکر12 آرسنال هم قوی میشه:)

شاهين در 11/10/1390 | 00:03 گفت:

4-4-3 دیگه خیلی تهاجمیه ، هر لحظه ممکنه گل بخوریم !!!! D:

امیررضا در 10/10/1390 | 22:46 گفت:

رضا!!!!!3-4-4!!!!چند نفر میشن؟؟؟

Lotfali khan zand در 10/10/1390 | 22:29 گفت:

آنری فقط باید تو نوک باشه پیش فن پرسی

محمد رستگار در 10/10/1390 | 22:03 گفت:

آنري مي تونه وينگر چپ باشه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:26 گفت:

بچه ها رضا کاظمی سیستم جدید پیدا کرده..! فوتباله 12نفری! شوخیه رضا کاظمی عزیز

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 21:24 گفت:

البته به احتمال زیاد آنری به عنوان یار تعویضی بیاد،و احتمالا 3-3-4 بازی میکنیم

رضا کاظمی در 10/10/1390 | 21:24 گفت:

آره همین 4-4-3بازی میکنیم تو بارسا هم آنری کناره ها بازی میکرد

علی ارشدی در 10/10/1390 | 21:06 گفت:

ونگر گفته آنری در هر 3 پست تهاجمی میتونه بازی کنه فکر کنم منظورش اینه که اگه گذاشتمش کناره زمین تعجب نکنید به نظرم تی تی کنار بازی میکنه

امیررضا در 10/10/1390 | 21:02 گفت:

سیستم 2-4-4

امیررضا در 10/10/1390 | 21:02 گفت:

مهاجم کناره رابین...