دلارهای نفتی

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 70,643 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

دلارهای نفتی

شیخ منصور واشتباه گرفتن فوتبال دنیا با فروشگاه دی تو دی


شیخ منصور مالک اماراتیه باشگاه منچستر سیتی که اصلا ایرانیه ومتولد یکی از شهر های جنوبیه ایران یعنی هرموده
شیخ منصور در 3سال گذشته یک میلیارد پوند برای این تیم هزینه کرده و همیشه در پایان سال راندمان کاریه باشگاه منفی بوده.
با قوانین جدید لیگ انگلیس مبنی بر اینکه هر تیمی تراز یا بازده مالی مثبت نداره حق شرکت در لیگ وجام باشگاه ها رو هم نداره مالک باشگاه مجبور شد اسم ورزشگاه رو به شرکت هواپیمایی اتحادبفروشه.البته مبلغ قرارداد علنی نشد.
شیخ منصور در سال سه سال گذشته 4 بازیکن از بازیکنای ارسنال که از بازیکنان اصلی هم بودن با پیشنهاد های وسوسه انگیز به این تیم کشوند.
ادبایور-حبیب کولو توره-کلیچی ونصری بازیکنانی بودن که صرفا به بهانه نداشتن توان کافی تیم ارسنال برای گرفتن جام باشگاه رو ترک کردن.

اما اینبار دوباره اماج پیشنهادات رویایی شیخ منصور به سمت بهترین بازیکن ارسنال و همچنین بهترین گلزن لیگ جزیره و نکته اتکای ارسناله.
شیخ منصور با اینکه میدونه ون پرسی کسی نیست که تیمو ترک کنه با مطرح کردن چنین پیشنهاداتی اونم قبل بازی با تیمش میخواد بازیکنان وکادر فنی روعصبی کنه.


دلم میخواد شما هم نظر بدین تا من ببینم من زیاد عصبانیم یا حق دارم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 27/9/1390 | 00:20 گفت:

کاش ما رو می خرید بابا ، حداقل پول خرج می کرد ، نه مثل این دوتا عتیقه ، استن کرونکه و آلیشر عثمانوف که فقط فکر و ذکرشون اینه که کدومشون سهام بیشتری داره!

سید امین هاشمی در 26/9/1390 | 20:27 گفت:

پول دارن دیگه محمد جان.کاشکی میومد آرسنالو میخرید!

حسین عسگریان در 26/9/1390 | 19:55 گفت:

هه داداش بی خیال ماایرونیا یه مثل داریم که میگه جوجه هارو اخرپاییز میشمرن فردابهشون نشون میدیم که یه من ماست چقدرکره داره

hamidtopchi در 26/9/1390 | 19:50 گفت:

شیخ منصور باید بدونه که نادونه :)))))

محمد جویبار در 26/9/1390 | 17:35 گفت:

واقعا پس حقا همه با من موافقین.
ما بازیکن با تعصب میخوایم نگرفتن جام دلیل ترک باشگاه نیست

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:16 گفت:

از ته ته ته دلم دعا میکنم همین ون پرسی 3تا بهشون بچپونه و بعد از بازی بگه من عمرا السیتی نمیام!!! آخ اون لحظه قیافه السیتیها دیدن داره....

(Hooman sam (Dark metal در 26/9/1390 | 16:16 گفت:

از ته ته ته دلم دعا میکنم همین ون پرسی 3تا بهشون بچپونه و بعد از بازی بگه من عمرا السیتی نمیام!!! آخ اون لحظه قیافه السیتیها دیدن داره....

sam baygan در 26/9/1390 | 16:15 گفت:

اتفاقا این غیر حرفه ای گری خودشونو نشون میده که قبل بازی با یه تیم همچین پیشنهادو میدن.
کلا سیتی بیشتر به تیم عربی شبیه تره تا یه تیم اروپایی.

حمید فرازی در 26/9/1390 | 16:07 گفت:

اگه یه خورده بررسی عمیق انجام بدین متوجه میشین این پوا مردم ایرانه که تو جیب عربای کثیفه.ولی...

توپچی جنوب در 26/9/1390 | 15:45 گفت:

این یک عرب به تمام نافهمه تو به دل نگیر محمد جون رابین هیجا نمیره اون مثل بقیه پولکی نیست.

علی ارشدی در 26/9/1390 | 15:33 گفت:

دولت مستعجل که میگن همینا هستن به قول معروف این نیز بگذرد

محمدرضاجاشي در 26/9/1390 | 15:13 گفت:

خدا براش خوش نخواد

saeed asghary در 26/9/1390 | 15:09 گفت:

آره داداش حق داری ولی ایندفه کور خوندن