قدرت فیل

نویسنده: محمد جویبار

وبلاگ من
نویسنده: محمد جویبار
هیچ بازیکنی بزرگتر از باشگاه نیست.
کل بازدید: 70,801 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

قدرت فیل

دفاع منچسترسیتی یافیل های ادم نما


دیشب هممون بازی رو دیدیم و شاید همه هم به هم ریختیم.اما ما باز هم باید واقع بین باشیم در نبود سانتوس وگیبس در سمت چپ ونبود سانیا وجانکینسون در سمت راست اصلا چیدن ترکیب کارمشکلی بود.همون طور که دیدیم گذاشتن زورو در سمت راست وفرمایلن در سمت راست جواب نداد.ما ویلشر رو هم مدت هاست که نداریم وبا نبود این بازیکنان بازم انتظار منم زیاده ولی بازم واقع بین باشیم.

اما فیل های منچستر سیتی برای من دیشب برای من حکایتی بود.
دیدن چهار مدافع قدرتی که چی بگم.قلر در خط دفاع واقعا نبرد هوایی وجدال های تنه به تنه رو از ما گرفت. دفاع های منجستر گرچه فیل بودن اما کند نبودن.فرار های ماکاریچاردس با اون هیکل و وزن برای من باورنکردنی بود.ریچاردس.توره کمپانی وبری رو بزارید کنار هم وبا دفاع خودمون مقایسه کنیم که فرمابلن تنها کسی بود که از لحاظ بدنی به اونها میخورد.ولی نمیشه هوش بازیکنان ما رو با اون ها مقایسه کرد.

روزی به داشتن مدافع درشت هیکلی مثله سندروس میبالیدیم اما این دفاع منچسترسیتی......
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 28/9/1390 | 19:42 گفت:

با حضور مصدوم ها در ترکیب تیم اول خوبی دارم,مشکل آرسنال تیم دوم ناشناس و غریبشه!!!!!!!!
اونا ژکو,میلنر,جانسون و یه مشت بازیکن ردیف دارن,ولی ما آلمونیا,شاماخ و اسکیلاچی رو داریم!!!

ناصر در 28/9/1390 | 19:39 گفت:

خوب ما هم زرافه زیاد داشتیم:جورو,مرته ساکر,میگل!

محمد جویبار در 28/9/1390 | 19:13 گفت:

اقا محسن بعضی بازیکنا کلابدنشون یه جوریه که بیشتر مصدوم میشن.مثلا ارین روبن بایرن مونیخ یا هارگریوز اینا همیشه مصدومن
البته راست میگی تیم مادیگه زیاد بدشانسه وهمیشه لیست بلندبالایی از مصدومین داره

mohsen abbasi در 28/9/1390 | 17:21 گفت:

چرا ما هر سال یه لشکر مصدوم داریم
دارم کم کم عقده ای می شم
چرا فقط تو بازیای کامپیوتری همه تیمو کنار هم ببینیم این دکترا چه غلتی می کنن

سید امین هاشمی در 28/9/1390 | 15:59 گفت:

اگه مصدومامون برگردن دفاع هامون عالی میش آقا محمد عزیز

فرهاد در 28/9/1390 | 14:54 گفت:

پس با چی موافقی حتما رمزی

محمد جویبار در 28/9/1390 | 14:39 گفت:

نظرات همه بچه ها جالبه و بیشترشون هم درست ولی با خریدن ستاره موافق نیستم

sepehr najafian در 28/9/1390 | 14:37 گفت:

اگه ویلشر سانتوس و سانیا بیان همه چی حله.

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:27 گفت:

خط حمله اونها زیادم خوب نبود ، خط دفاع ما رویاییه! ما هم موقعیت داشتیم آره دوتا ، اونم تو آفساید! البته دو تا شوتم ورمالن زد که باید گفت خاک تو سر اون تیمی که بقیه وایستن تماشا کنن ، مدافع بیاد برا گلزنی جون بکنه اون جلو!

davood در 28/9/1390 | 14:16 گفت:

بنظر من خط حمله ی سیتی خیلی قوی بود و هر حمله ای که میکردن بوی گل میداد اما خط دفاشون خیلی هم خوب نبود و اگه یکم دقت میکردیم و یکم هم شانس داشتیم میتونستیم گل بزنیم

حمید فرازی در 28/9/1390 | 14:12 گفت:

یه روز همین ریچاردز میشه بهترین دفاع راست جهان.حرف نداره

Saeed Milani در 28/9/1390 | 14:09 گفت:

فیل نه ، بهتر بود می گفتی گوریل انسان نما ، ریچارد منو یاد روزهای اوج سول کمپبل می انداخت.

محسن در 28/9/1390 | 13:52 گفت:

اسم جالبی انتخاب کردی فیل های آدم نما!!!!!!!!!!!
اما دیشب شانسم باما یار نبود علاوه بر این که دروازه بان سیتی دیشب شبش بود