پخش فوتبال با تاخير

نویسنده: مهدی احتشام

وبلاگ من
نویسنده: مهدی احتشام
سلطان تيري به خانه خوش اومدي
کل بازدید: 5,204 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

پخش فوتبال با تاخير

سلام ظاهراً شبكه سه كرك و پرش ريخته مي خواد يه حالي به ماها بده ولي با تاخير


تو سايتش نگاه كردم ديدم كه ظاهراً تهديدهاي بچه هاي عملي شده و مسئولين شبكه سه تصميم گرفتند اين بازي به اين مهمي را با تاخير نشون بدن
من كه دوست دارم بازي رو با دوبله! فردوسي پور بشنوم
قرار ما 11:30 پاي تي وي ملي
اگه مي خوايد بيشتر حال كنيد اينترنت قطع كنيد و ماهواره رو هم بي خيال شيد و اخبار هم كه تعطيل بشينيد با تخمه هيجان اين بازي رو مزمزه كنيد...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arsenal در 27/9/1390 | 18:48 گفت:

روی سیستمی که روی کامپیوتر نصب است چطور کد بدم؟

pezhman در 27/9/1390 | 17:37 گفت:

این کد موقت می باشد........اگر کد جدیدی اومد حتما می زارم.

arsenal در 27/9/1390 | 16:43 گفت:

سلام آقا پژمان : اگر باز از این کدها داری بذار. دمت گرم
اگر طریقه پیدا کردن کدها رو بذاری چی میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mostafaa در 27/9/1390 | 16:36 گفت:

رضا جون آی کلاس k9 k9

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 16:27 گفت:

عمل کرد

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 16:24 گفت:

آقا پژمان گل مرد تر از خودت خودتییییییی
بچه ها منم کد رو زدم از کرد

mohammad-sadegh در 27/9/1390 | 16:13 گفت:

پژمان جان میشه بگی نحوه ی کد دهی دستی به ماهواره x97 چطوریه؟؟؟؟

ehsan nezam در 27/9/1390 | 16:02 گفت:

آقا رضا منم مشکل مصطفی جان رو دارم . ...
رسیورم این مدلیه : i-class 9696

کلاً هرچی کار با کامپیوتر رو فولم در این زمینه سوکسم ..
ممنون میشم راهنمائیم کنید

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 15:05 گفت:

آقامصطفی ریسیورت چه مدلیه؟

mostafaa در 27/9/1390 | 15:03 گفت:

آقا این کد جریانش چیه؟یکی مارو راهنمایی کنه. دیشب رضا شاماخ سی تا شبکه نوشت که بازی روی نوشم می دن منم همه رو نوشتم امشب برم خونه خواهرم از ماهوراه ببینم ولی هیچی از سیستم ها ماهواره نمی دونم.یکی ما رو راهنمایی کنه چیکارکنیم بتونیم از ماهواره ببینیم

Vishka در 27/9/1390 | 14:55 گفت:

اه صبح چه شکلی برم کلاس؟چه طور بازی من یونایتد به موقع پخش میشه؟

sam baygan در 27/9/1390 | 14:48 گفت:

شبکه خبر اخبار جزیره رو پوشش میده.
شبکه 3 اخبار جزیرو رو نمیذاره.
شبکه 3 بازی جزیره رو میخواد پخش کنه!
تناقضا رو نگاه کنین!

علی ارشدی در 27/9/1390 | 14:33 گفت:

همزمان با بازی آخه برنامه مهمی ندارن!!! یک فیلمه که میتونن بعدا پخشش کنن عجیبه باز همزمان با بازی چلسی من سیتی نود بود یک چیزی الان که ....

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 14:26 گفت:

آقاپژمان کدجدیداومدماروخبرکن.دیگه کدچی داری؟و دانگل دارم فقط الجزیره بازه.دارم فینال جام باشگاههای جهان رونگاه میکنم.شانسلونایکی زده.آشغالای بز.هرچی کدداری بگوداداش

سید امین هاشمی در 27/9/1390 | 14:12 گفت:

مرسی آقا مهدی احتشام

pezhman در 27/9/1390 | 14:09 گفت:

کد موقت هست الان دو سه روزه که بازه ولی احتمالا فردا یا پس فردا از کار میوفته.البه این کد های موقت ممکنه حتی تا 2 هفته هم بمونن.

hamidtopchi در 27/9/1390 | 13:57 گفت:

چرا زنده نمیزارن بازی به این بزرگی؟مرده شورشون!!

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:57 گفت:

من باکدی که آقاپژمان دادتونستم اسکای اسپورت3روبازکنم ممنون داداش.این کدتاکی میمونه؟

pezhman در 27/9/1390 | 13:54 گفت:

دوستان عزیز با توجه به اینکه صدا و سیمای ایران همچنان به تحریم های خودش داره ادامه می ده و هیچ بازی یا خبری از لیگ انگلیس پخش و اعلام نمی کنند. دوستان می توانند بازی منچسترسیتی - آرسنال را از شبکه SKY SPORT 3 ببینند. این شبکه فعلا با یک کد موقت باز می باشد.

Sky Sport 3 Italia

Hotbird 8

12054.00H S/R 29900 FEC 3/4

SID: 2DD9 CaID: 093B

CW: 0000000000000000790152CC3272AC50

همچنین لازم به ذکر است که کانال Idman TV در ماهواره ترکست هم این بازی را پخش خواهد کرد.

حمید فرازی در 27/9/1390 | 13:54 گفت:

قربونت برم مهدی جان شما سروری.همین که به جمع وبلاگ نویسان پیوستی خودش کلیه تا باشه از این خبرای تکراری.راستی آواتارت خیلی جالبه

رضاشاماخ چوک بندر در 27/9/1390 | 13:40 گفت:

یا. یالاهمه زنگ بزنیدشبکه3

مهدی احتشام در 27/9/1390 | 13:34 گفت:

شرمنده كه خبر تكراري بود ولي خوب من كه به راحتي نتونستم تو سايت اين خبرو پيدا كنم پس به نظرم اعلامش حتي اگر تكراري باشه لازم بود (ما تازه كاريم و هنوز به جمع توپچي هاي حرفه اي نپيوستيم)

حمید فرازی در 27/9/1390 | 13:27 گفت:

مرسی مهدی جان.قبلا این خبرو اغلام کرده بودن

arsalan در 27/9/1390 | 13:25 گفت:

منم همانو میگم