سخني با رئيس

نویسنده: مهدی احتشام

وبلاگ من
نویسنده: مهدی احتشام
سلطان تيري به خانه خوش اومدي
کل بازدید: 5,191 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

سخني با رئيس

پيرامون خريدهاي ونگر


ونگر عزيز برگرد به گذشته، برگرد به دوران برگكمپ آنري پيرس و ليونبرگ... درست كه دست ابرقدرتهاي روس و عرب چنگ به گلويت انداخته اند و تو را به قهقرا برده اند ولي خود مي داني كه با كمي تامل و تفكر و احترام به طرفداران جايگاهت را پس مي گيري
تا كي امثال فلاميني و گلب و بسياري كه خود مي داني كه با تيم چه مي كنند را بايد تحمل كرد
ما در حسرت جام هستيم و روساي آرسنال در فكر پول و درآمدزايي و چه اشك ها كه از رفتن هاي اجباري نريختيم وقتي به چهره آنري در حسرت تيم مي نگرم بارها بارها لعن مي فرستم به سران قدرت طلب كه به جز تحقير چيزي عايدمان نكردند.
دليل رفتن فابرگاس و نصري را مي دانم و من هم مثل تو به آنها اجازه دادم بروند ولي به چه قيمت؟؟؟
آيا وقت آن نرسيده كه به جوانگرايي خود با نگرشي جديد بنگري ونگر؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 29/9/1390 | 19:12 گفت:

احساساتت قابل درکه!

علی ارشدی در 29/9/1390 | 13:16 گفت:

اوضاع باشگاه خیلی پیچیده شده اصلا سر از کار اینا در نمیارم

سید امین هاشمی در 29/9/1390 | 12:57 گفت:

مرسی مهدی جان.از دست ونگر چی بر میاد.اونم مطیع دستورای مالک باشگاهه دیگه داداش

رضا کاظمی در 29/9/1390 | 12:34 گفت:

با داش داوود موافقم

حمید فرازی در 29/9/1390 | 11:36 گفت:

جالب بود مهدی جان.دیگه حرفه ای شدیا.منم خیلی به اون روزا فکر میکنم.از یه طرف میگم چطور شد ونگر با اون طرز تفکر که همیشه ستاره میخرید الان اینجور شده و با خودم میگم حتما برمیگرده به سیاست کثیف باشگاه.از یه طرفم میگم چرا رئیس با اومدن عثمانوف که خیلی عقاید خوبی داره و میخواد با جذب چندین ستاره و حفظ بازیکنان بااستعداد آرسنال بازم آرسنالو زنده کنه مخالفه و اعلام کرده اگه عثمانوف مالک باشگاه بشه آرسنالو ترک میکنه.هرچند که اگه ونگر با این عقاید بخواد آرسنالو ترک کنه اصلا ناراحت نمیشم چون هیچ کس بزرگتر از باشگاه نیست و بازم آرسنال یه مربی بزرگ به جهان معرفی میکنه

عليرضا عمراني در 29/9/1390 | 10:52 گفت:

ما فكر نكنم از اين به بعد ديگه بازيكن راحت از دست بديم

Vishka در 29/9/1390 | 10:18 گفت:

از وقتشم گذشته.

davood در 29/9/1390 | 10:08 گفت:

فقط کافیه 5 سال هیچ بازیکنی نفروشیم تا تبدیل بشیم به وحشتناکترین تیم تاریخ