دیگر دفاع احتمالی...

نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده

وبلاگ من
نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده
سلام.من بچه بوشهرم.دقیقا به یاد ندارم از کی توپچی ام!!!!!!!ولی از وقتی خودمو فوتبالو شناختم همیشه خدا آرسنال و سیاستای ونگرو دوس داشتم تا دلتون بخواد پای بازی آرسنال حالم خراب شده و یا گریه کردم! از فینال لیگ قهرمانان 2006-تمام باختامون به چلسی یونایتد لیورپول-تاباخت4-2 به لیورپول تو لیگ قهرمانان2007 پارسال که دیگه نور علی نور بود مخصوصا باخت به اسپرز و بیرمنگام و تساوی با نیوکاسل خلاصه-تا اوجایی که درست باشه پشت ونگر و آرسنالم!
کل بازدید: 10,965 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

دیگر دفاع احتمالی...

به نقل از اسکای اسپورت...


"ماپو یانگا-امبیوا" این مدافع آفریقایی الاصل تیم ملی فرانسه یکی از ارکان اصلی و ویژه باشگاه مونپولیه صدرنشین لیگ فرانسه بوده است و تا کنون فقط برای زیر 21 ساله های فرانسه در 8 بازی 1 گل زده است.این بازیکن 22 ساله که در 12 ماه گذشته با نمایشهای عالی و قابل قبولی که از خود به نشان داده است و مدتی است از سوی مدافع عنوان قهرمانی "لیل" خواسته شده است با بیان این جمله که "من متمایلم روزی در انگلستان بازی کنم"  مدتهاست نظر "آلن پاردیو" سرمربی نیو کاسل را به خود جلب کرده است!

اما بنا به گفته ایستگاه رادیویی فرانسه "RMC" آرسن آماده است تا با پاردیو برای این بازیکن رقابت کند.ونگر که کنون 3 مدافع راست و 3 مدافع چپ خود را مصدوم میبیند(!!!!!!!) نمیخواهد این محصول جوانان مونپولیه را از دست دهد.به گفته خود بازیکن توافقاتی بین لیل  و مونپولیه صورت نگرفته.

موپا بعد از شنیدن علاقه نیوکاسل به خود گفت : " نیوکاسل؟؟؟؟؟!!! این یعنی که آوازه بازیهای من از مرز کشور گذشته است! رویای من روزی در انگلیس بازی کردن است. کی میدونه؟؟؟!! اگه باشگاه مجبور باشه قیمت پیشنهادی رو قبول کنه... شما هرگز نمیدونید چه پیش خواهد آمد؟

نیوکاسل پیشنهاد 5 میلیون پوندی برای کاپیتان مونپولیه آماده کرده است-پس آرسنال باید با پیشنهادی بالای این قیمت بپرد.

بعد از " ژیرود " مهاجم فوق ستاره-این دومین بازیکنیست که از این تیم بدنبالشیم. 

اطلاعات:

1.متولد 15 می 1889(22ساله)

2.متولد بانگوی-جمهوری آفریقای مرکزی

3.قد 6 فوت(183 سانت)

4.بک وسط-شماره 3

5.از 2007 تا کنون 151 بازی 4 گل برا مونپولیه

نظرتون بچه ها؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 18/10/1390 | 04:51 گفت:

خیلی ممنون شهرام جون!!!!!!! عزیزی بچی خومو!
از آقا حمید فرازی هم ممنون.
از آقا علی ارشدی و بقیه عذر میخوام-خواستم امتحان کنم متنم تمام آرسنالی باشه! شرمنده عرض پوزش که گنده با رنگ تند بود.
از حمید توپچی بچی محلی بهبونی هم تشکر سی نظرش!
همچنین از آقا رضا عالم برا نظر قشنگش!

رضا عالم در 17/10/1390 | 11:04 گفت:

من که میگم اصلا دفاع نگیره، از همین میگل استفاده کنه، بهتره !

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:20 گفت:

بازیکن جهت محکم کردن نیمکت هر می باشه خوبه

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:19 گفت:

باور کنید ژورو در آینده بهترین دفاع میشه(البته 100سال دیگه هههه:) )

علی ارشدی در 17/10/1390 | 00:38 گفت:

ای بابا شیث و نصرتی!!!!!
مگه اونجا هم ایرانه که بازیکنا تو زمین هر کثافت کاری بکنن بعدش ببخشنشون اونجا محرومشون میکنن مادام العمر بعد سر آرسنال کلاه میره نخرشون بهتره :))

(Hooman sam (Dark metal در 16/10/1390 | 23:44 گفت:

پس نصرتی اینجا هوییییجه؟!!!

hesam در 16/10/1390 | 17:44 گفت:

شيث رضايي بهترين گزينه!روحيه ام ميده!!!

شاهین فدوی در 16/10/1390 | 17:09 گفت:

فوق ستاره تیممون جورو رو بدیم این روبگیریم من که ازش خوشم اومد تجربه خوبی داره نسبت به سنش

رضا عالم در 16/10/1390 | 16:25 گفت:

به نظزم تیم حال حاضر آرسنال یه تیم برای مرحله ی گذار هست !
یعنی فعلا فقط ونگر میخواد سعی کنه با کمترین تغییر در ترکیب موجود بهترین نتیجه را بگیره و اگه شد به جام برسه تا ستاره هاش حفظ بشن ...
آرسنال واقعی را باید از 2 سال دیگه ببینیم (البته اگه ستاره هاش حفظ بشن) !!!
از ترکیب فعلی تیم، شاید فقط این بازیکنا برا تیم آینده مهم باشن که حفظ بشن :
ژسنی، مارتینز، جنکینسون، گیبز، ورمائلن، کوشلنی، میگل، سانگ، فریمپونگ، ویلشیر، رمزی، تُرال، والکات، جروینهو، میایچی، چمبرلین، ولینگتون، ولا
احتمالا یکی دو نفر دیگه هم اضافه بشن!
پس از الآن خیلی تعجب نکنین اگه در آینده ی نزدیک ون پرسی را هم فروختن !!!

ایمان بهادران در 16/10/1390 | 16:21 گفت:

dobare az on bazikonai ke tahala kesi esmesham nashnide mese shamakh ba in bazikona arsenal tim nemishe nasri fabregas mifroshe bad

رضا در 16/10/1390 | 15:58 گفت:

خدا کنه بیاد

علی ارشدی در 16/10/1390 | 14:58 گفت:

خوب بود ولی چش و چالم در اومد تا خوندمش :))

محمودرضا معینی در 16/10/1390 | 14:54 گفت:

آقا ریوس تا سال 2017 با دورتموند بست!هازارد هم احتمال زیاد سر از ریال در میره!سیسوخو هم فک کنم با لیون قرارداد بست! وین بریج دستمزدی که می گیره بالاست!گوتزه هم با توجه به خرید ریوس (دوست صمیمیش)توسط دورتموند به احتمال زیاد حالا حالا ها تو دورتموند بمونه! گورکف و پودلسکی می تونن بهترین گزینه ها باشند به علاوه یه وینگر خیلی خوب برای ایجاد رقابت با ولکات و جروینیو! نمی دونم کی ولی باید حداقل این سه گزینه اضافه شه یا کسایی هم تراز با اینها!

حمید فرازی در 16/10/1390 | 14:45 گفت:

مرسی سید.جای اون یکی سید هم خیلی خالیه.امیدوارم بالاخره این کابوس بازیکن نخریدن تموم بشه

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 14:18 گفت:

کلا بازیکن های که تولیگ فرانسه خوب بازی میکنن رابطه خوبی با ارسنال دارن و اغلبشون سر از ارسنال در میارن واین میتونه یکی از اون گزینه های خوب باشه..........
و با حرف های رضا عالم هم کاملا موافقم.
ودر اخر مرسی سید علی از این اطلاع رسانیت مرسی پسر.............

mostafaa در 16/10/1390 | 14:12 گفت:

هیگواین عالیه ولی هم گرونه هم آرسنال بیا نیست. ونگر بهتره دنبال دمبابا از نیوکاسل باشه. واسه اون می ارزه 20 30 ملیون خرج بکنه.نیوکاسل هم بفروش هست.مدیراش پول پرستن(مثل مدیرای خودمون)

mostafaa در 16/10/1390 | 14:10 گفت:

ونگر اگر می خاد جام بگیره باید پودولسکی رو بخره.تمام

رضا عالم در 16/10/1390 | 13:50 گفت:

به نظر من گرفتن قرضی وین بریج یا علی سیسوخو گزینه ی به مراتب بهتریه !
در نظر داشته باشیم که آرسنال آنره سانتوس را داره که خیلی خوبه و گیبز هم میتونه دفاع چپ مناسبی برای آینده آرسنال باشه. تازه از اون طرف ایگناسی میگل تو نوبته...
سمت راست هم سانیا هست و جنکینسون هم به نظر میرسه 1-2 سال دیگه یه دفاع راست خیلی خوب میتونه باشه.
تو دفاع وسط هم تا اسکیلاچی و جورو را رد نکنیم برن، خریدن دفاع حماقته.
آخه این همه بازیکن را ونگر چی کارشون می خواد بکنه ؟
به نظر من تابستون باید یه رفورم اساسی تو تیم داشته باشه و بازیکنایی چون :
آلمونیا (دلیل لازم نداره)،
اسکیلاچی (سن بالا)،
جورو (بعد این همه فرصت هنوز نتونسته دفاع مطمئنی باشه)،
دیابی (مصدومیت زیاد تو لیگ فشرده انگلیس)،
آرشاوین (نارضایتی از نیمکت نشینی، بالا رفتن سن و افت محسوس برای بازی تو چنین لیگی و افت قیمت در صورت نفروختن)
شاماک (عدم هماهنگی با بازی تو انگلیس)
بنایون (پایان دوره قرضی)

به جای همه اینا هم یه وینگر مثل رئوس یا هازارد و یه مهاجم مثل پودولسکی یا ایگواین (همین زمستون باید بخره) بخره و تمام !

با توجه به سیاست این چند فصل تیم و ونگر، این پنجره گرفتن یه دفاع چپ قرضی و خریدن یه مهاجم گلزن کافیه ...

aso در 16/10/1390 | 13:39 گفت:

عجبا،در تعجبم بسیار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مشکل اصلی ما عدم نگهداری توپ و گل زدنه، بعد دنبال مدافعیم>>> یکی نیست بگه آخه مرد حسابی اگه گل میخوریم به خاطر اینه که در صد مالکیت توپمون کمه،در نتیجه دفاع باید فشار بیشتری رو تحمل کنه، که نمیتونه!، و گل میخوریم
درسته دفاعامون مصدومن،ولیث یه قرارداد دو ماه بسه.