یک سری بازیکنای دیگه!!!!!!(قسمت 1)

نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده

وبلاگ من
نویسنده: سیدعلی موسوی امامزاده
سلام.من بچه بوشهرم.دقیقا به یاد ندارم از کی توپچی ام!!!!!!!ولی از وقتی خودمو فوتبالو شناختم همیشه خدا آرسنال و سیاستای ونگرو دوس داشتم تا دلتون بخواد پای بازی آرسنال حالم خراب شده و یا گریه کردم! از فینال لیگ قهرمانان 2006-تمام باختامون به چلسی یونایتد لیورپول-تاباخت4-2 به لیورپول تو لیگ قهرمانان2007 پارسال که دیگه نور علی نور بود مخصوصا باخت به اسپرز و بیرمنگام و تساوی با نیوکاسل خلاصه-تا اوجایی که درست باشه پشت ونگر و آرسنالم!
کل بازدید: 12,456 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور اسکای اسپورت گفته که صحنه اصلا چک هم نشده! افراد زیادی در شبکه مجازی واکنش نشون دادن به این تصمیم عجیب داور
در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود. در چنین روزی یعنی ۱۸ اکتبر ۲۰۰۵، تیری آنری با زدن دو گل در مقابل اسپارتا پراگ توانست صد و هشتاد و ششمین گل خود را به ثمر برساند و رکورد گلزنی ایان رایت را شکست دهد و به تنهایی به عنوان بهترین گلزن تاریخ آرسنال شناخته شود.
لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است." لنو:"وقتی بعد از قرنطینه به اینجا آمدیم ۳ ۰ باختیم و شانسی نداشتیم ولی امروز بازی بسیار نزدیک بود و می توانستیم مساوی کنیم یا حتی ببریم.ما در مسیر درست هستیم و سیتی هم این را حس کرده است."
 اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان. اسطوره ایان رایت راجع به اوبا : برای ما هواداران آرسنال، وقتی بیشتر از هر زمانی به تو احتیاج داشتیم، و در زمانی که دیده بودیم اسطوره ها وقتی به آنها احتیاج داشتیم ترکمان کردند، تو برای ما تا ابد مقام اسطوره را داری. عاشقتم کاپیتان.
در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم در دوران جوانی من هم هوادار بوده‌ام، من احساس آنها را درک میکنم وقتی تیم برنده میشود یا شکست میخورد. من آنها را میفهمم و دلیل ماندن من همین است. چون من عاشق آنها هستم
پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است.  اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز].  او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است.  ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! "  [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود] پیر امریک اوبامیانگ در مورد جام‌های بیشتر: "احساس خیلی خوبی است. اول از همه ، من باید بگویم تولدت مبارک برادر [نایلز]. او بهترین بازیکن مسابقه بود ، من واقعاً برای او خوشحالم ، او شایسته آن است. ما این جام را خواهیم گرفت و این بار امیدوارم که آن را رها نکنم! " [مصاحبه با BT قبل از لیفت کردن جام بود]
 آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم." آرسن ونگر درباره محمد الننی : "او یک بازیکن در خدمت تیم خارق العاده است و اگر مصری باشید ، به کشور شما اعتبار داده است. او یک پسر خارق العاده است ، ما او را در اینجا دوست داریم."
✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است. ✅ ونگر اخبار مربوط به احتمال جانشینی مربی تیم ملی هلند را تکذیب کرد و گفت: من در حال حاضر برای فیفا کار میکنم و در دسترس نیستم... واقعا نمی‌دانم این خبرها از کجا میآیند. هیچکس با من تماس نداشته است.
💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند.

💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد.

💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد. 💢 به نقل از برخی خبرگذاری‌ها آرسنال و لیل بر سر مبلغ ۳۰ میلیون یورو برای گابریل به توافق رسیده‌اند و گابریل فردا تستهای پزشکی پیش از قرارداد را خواهد گذارند. 💢آرسنال قصد دارد در صورت مهیا شدن شرایط در هفته آینده اقدامات مربوط به فعال کردن بند آزادسازی توماس پارتی را انجام دهد. پیش از این اتلتیکو گفته بود تنها با فعالسازی بند آزادسازی قرارداد حاضر به فروش توماس پارتی میباشد. 💢 برخی از خبرگزاری‌ها مبلغ توافق شده برای خرید گابریل دفاع لیل را رقمی بین ۲۳ تا ۲۵ میلیون یورو اعلام کرده اند، اما چیزی که تقریبا همه روی آن اتفاق نظر دارند این است که باید گابریل را آرسنالی بدانیم زیرا او به زودی تستهای پزشکی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی ۵ ساله به آرسنال ملحق خواهد شد.
مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا  (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود.

☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست. مربی جدید بارسلونا از اظهار نظر در مورد کوتینیو خودداری کرده اما مشخص است می‌خواهد تیمش را بر اساس "دی‌یانگ" بچیند.با توجه به مجموعه گزارشات موجود ...‌ می‌توان همچنان به انتقال دیر هنگام فیلیپ به آرسنال امیدوار بود. انتظار می‌رود طی هفته پیش‌رو گابریل معرفی شود. آرسنال احتمالا چند بازیکن از جمله سوکراتیس، گندوزی، توریرا (و احتمالا لاکازت) را بفروشد و در خرید بعدی توماس پارتی را به لندن بیاورد و در نهایت کوتینیو به یک توپچی تبدیل شود. ☝️ پاراگراف آخر مجموعه‌ای از گزارشات از تعدادی توئیت و خبر از پایگاه‌های مختلف خبری است و فعلا چیزی قطعی نیست.

یک سری بازیکنای دیگه!!!!!!(قسمت 1)

با نزدیک شدن به پنجره زمستانی ژانویه بر تعداد بازیکنایی که احتمال اومدنشون به " امارات" وجود داره زیادتر میشه.
خواهش میکنم در انتها بنا به گفته دوست عزیزمون " قاسم=علی کاظمی"
هر کی در حد توانش نظر بده تحلیل کنه از لحاظ فنی
ممنون!


10 نوامبر 2011 (اسکای اسپورت)
" تیموتی(تیم) ریم" مدافع 24 ساله تیم نیویورک رد بولز آمریکا فاش کرده که توپچی ها چند مدتیست بدنبال اویند. این مدافع 186 سانتی و خوش استایل که بازیهای درخشانی را از خود در MLS به نمایش گذاشته است وقتی در این مورد از او سوال شد صحتش را تاکید و تصدیق کرد.
تیم که 7 بازی کامل ملی داشته و این را شانسی برای زندگی اش میداند از سوی باشگاه " وست بروم " هم یک پیشنهاد انتقال قرضی دارد و میخواهد آنرا بررسی کند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سیدعلی موسوی امامزاده در 25/8/1390 | 16:50 گفت:

جوابی سی حمید توپچی :
سلام آغا حمید. مو اسمم علی ان- بچی امامزاده هسم-19 سالمن-والا یادم نمیا از کی طرفدار آرسنالم-هووووووووووووووو خیلی ان!
دانشگی پیام نور مترجمی زبان. خیلی خوشحالم که یه بوشهری ایهم بچی شهر اینجا دیدم. دمت المنت
امیدوارم بتونیم رفیقی خوبی سی هم باشیم و تو ای سایتکو بترکونیم
ای هم ایمیل و موبایلم : arsenalfc99@ymail.com
09368056848
!Arsenal 4 EVER

محمد جواد در 24/8/1390 | 01:14 گفت:

بهتون توصیه می کنم حتما حتما اون کلیپ گل های *shea*رو ببنید. خیلی بازیکن خوبیه. میگن تورس جدیده ولی به نظر من بازیش بیشتر شبیه هانریه!!!shea که بازیکن خیلی خوبیه امیدوارم این هم وطنش بازیکن خوبی باشه

hamidtopchi در 24/8/1390 | 01:00 گفت:

بچه کجایه بوشهری همشهری؟بگو شاید آشنا در اومدیم!!مگه بوشهر چقد وسعت داره؟مو بچه ی شیشم بهمنم محله ی بهبونیا!!
17سالمن!بوگو از خوت بوگو تا رفیق آرسنالی بیشیما!!!دمت گرم!!
بوشهریا دسا بالا حاضری بزنن میخیم بندری بیریم!!!
به افتخار شاهین و آرسنال!!!هوووررررراااااااا!!تا ابد آرسنال

hamidtopchi در 24/8/1390 | 00:55 گفت:

بازیکن خوب همه سراغ دارن!!!!
اینکه کسی بتونه بگه من فلانی رو میخوام بیارم مهم نیست مهم اینه که بگه من فلانی رو آوردم!!!
انقد آرسنال بازیکنای با تجربه شو به راحتی از دست میده که همه بازیکنا کمی که باتجربه میشن تقاضای جدایی از تیم میدن!!
نمونش زیاده پیرس و ریس و فلامینی و کلیچی و فابرگاس و مث اینکه جدیدا روسیچکی و آرشا!!!
پس نتیجه میگیریم آوردن بازیکن هم سخت نیست ولی نگه داشتنش سخته!!!!
قبول دارین؟؟

حمید فرازی در 23/8/1390 | 23:15 گفت:

چندروز پیش که یه مهاجم آمریکایی به نام برک شی گرفتیم.ظاهرا بازیکن خیلی خوبیه از اون دسته بازیکناست که ناشناخته هست ولی فوق العاده بااستعداد.بعیده دیگه ونگر بخواد مهجم بزرگی بخره.واقعا به طور اورژانسی به یه هافبک بزرگ نیاز داریم.

علیرضا در 23/8/1390 | 22:29 گفت:

با مصطفی موافقم...........100 در 100 ونگر یکی دوتا بازیکن خوب سراغ داره که صداش رو در نمیاره............
ولی تو این هایی که همه میدونیم به نظرم هازارد و گوتزه خوب هستند............

mostafaa در 23/8/1390 | 20:29 گفت:

من فکر می کنم ونگر آث خودشو رو نکرده و و قتی رو می کنه که طرفو بخره. ونگر رو هر بازیکنی دست میذاره قیمتش میره بالا و همه میرن دنبالش. نمونش ماتا هازارد و گوتزه.
مطمئن باشید اگر ونگر از قبل اعلام می کرد آرتتا یا جروینهو رو می خاد همه ی تیم ها هم می رفتن دنبالشون اما دیدیم که ونگر دو تاآث رو کرد که هردوشون هم فوق العاده دارن کار می کنن. فقط باید صبور باشیم و منتظر تا ونگر یه آث دیگه از خط هافبک رو کنه

davood در 23/8/1390 | 19:24 گفت:

الان تیم خیلی نیازی به مدافع نداره البته اگه ژورو یا اسکیلاچی برن و یکی بهتر از اونها بیاد عالی میشه
الان یه هافبک خیلی خوب میخوایم خوب نه خیلی خوب و همینطور یه مهاجم مرکزی خوب اگه مهاجم بخریم میتونیم از بین شاماخ و پارک یکی رو بفروشیم من برا هافبک گوتزه رو بهترین گزینه میدونم و برا مهاجم کاوانی

sam baygan در 23/8/1390 | 19:22 گفت:

ما که بازیشو ندیدیم خودش اگه دید بیاد نظر بده!