بازي با من سيتي

نویسنده: عليرضا عمراني

وبلاگ من
نویسنده: عليرضا عمراني
زندگي فقط آرسنال و شهرام ناظري
کل بازدید: 1,791 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

بازي با من سيتي

انصافا ديشب با تمام مشكلاتي كه داشتيم خوب بازي كرديم


خب با باختي كه جلوي من سيتي داديم اوضاعمون تو جدول يكم سخت تر شده.
شايد اگه فصلو بهتر شروع ميكرديم اين باخت زياد برامون اهميت نداشت ولي از دست رفتن امتيازات در ابتداي فصل كارمون رو براي ادامه سخت كرده طوري كه هر تيمي رو بايد ببريم.
ديشب تيممون به نظرم فاقد يه بازيساز گل زن بود چيزي كه تو سالهاي قبل فابرگاس به خوبي اينكارو برامون انجام ميداد ولي رمسي ديشب نتونست از پسش بر بياد.
بازيكناي كناريمون خيلي بد بودن(منظورم دفاع و مهاجم با همه)ولي جروينيو مخصوصا نيمه دوم بهتر بازي كرد.
اميدوارم روزهاي بهتري رو از تيممون ببينيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

عليرضا عمراني در 29/9/1390 | 00:42 گفت:

برادر مهدي من بازيه با من سيتي رو فقط گفتم.كاريم با فابرگاس ندارم فقط گفتم ما هميشه هافبك خلاق گلزن داشتيم چيزي كه الان داره رمسي بازي ميكنه و نميتونه.بازي با من سيتي تو شش قدم كه ديگه تجربه نميخواد.البته در اين كه جا براي پيشرفت داره حرفي نيست ولي ما ديگه تيم سابق نيستيم كه به جوونا بتونيم زياد فرصت بديم.الان همه نتيجه ميخوان و خسته شدن از تكرار هر فصل.

mahdi jannati در 29/9/1390 | 00:32 گفت:

گوره پدر فابرگاس آشغال.رمسی یه ذره تجربه پیدا کنه دوتای فابرگاس میشه.

حمید فرازی در 28/9/1390 | 23:26 گفت:

آره علی.همون موقع قهمیدم اشتباه تایپ کردی اینا فقط برمیگرده به مشکلات کیبورد.

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:54 گفت:

حمید درست میگه بوندس لیگا دومه

علی ارشدی در 28/9/1390 | 22:54 گفت:

آقا من منظورم لیگ ایتالیا بود نه اسپانیا

kasra در 28/9/1390 | 22:18 گفت:

mohsen جون walcott که خیلی بازیکن خوبیه...سرعتش عالیه

حمید فرازی در 28/9/1390 | 21:36 گفت:

به خدا لیگی مزخرفتر از ایتالیا ندیدم.درسته تیما به هم نزدیکن اما اصلا بازیاشون زیبا و با کیفیت نیست.داستان مافیا که چندسال پیش یووه رو نابود کردن و اینتر با هم دستی با همین مافیا تو لیگ موندو فراموش کردی؟ الان بهترین لیگ انگلیس بعدشم آلمان هست.

علی ارشدی در 28/9/1390 | 20:48 گفت:

سپهر لیگ اسپانیا رو بذار لب کوزه آدم یاد بازی مافیا می افته

sepehr najafian در 28/9/1390 | 19:09 گفت:

اگه پول تو فوتبال بین تیما تا حدودی به صورت مساوی تقسیم میشد تمام لیگ ها دیدن داشت.به نظرم لیگه ایتالیا تیما به هم نزدیکترن.

mohsen abbasi در 28/9/1390 | 17:26 گفت:

بجز رابین و ویلشر و سانگ و ورمالن و تا حدودی این فصل کاسینلی بقیه در سطح ارسنال نیستن و تیم احتیاج به 5 یا حتی 6 بازیکن با کلاس بالا نیاز داره