بانوان ردینگ & آرسنال ( پیش بازی کانتی کاپ )

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 111,357 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
موستافی ۴ بار با پیراهن والنسیا مقابل اتلتیکو قرار گرفته است (۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست) و ۱ گل به ثمر رسانده و ۱ پاس گل داده است. موستافی ۴ بار با پیراهن والنسیا مقابل اتلتیکو قرار گرفته است (۱ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست) و ۱ گل به ثمر رسانده و ۱ پاس گل داده است.
مسوت اوزیل ۸ بار با پیراهن رئال مادرید مقابل اتلتیکو قرار گرفته است (۷ پیروزی و ۱ شکست) و ۴ گل به ثمر رسانده و ۱ پاس گل داده است. مسوت اوزیل ۸ بار با پیراهن رئال مادرید مقابل اتلتیکو قرار گرفته است (۷ پیروزی و ۱ شکست) و ۴ گل به ثمر رسانده و ۱ پاس گل داده است.
گل اول نیوکاسل به آرسنال هشتصدمین گل خورده ی آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر بود.وینین جونز اولین گل به آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر را برای تیم ویمبلدون در استادیوم سلهارست پارک در نوامبر سال ۱۹۹۶ به ثمر رسانده است. گل اول نیوکاسل به آرسنال هشتصدمین گل خورده ی آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر بود.وینین جونز اولین گل به آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر را برای تیم ویمبلدون در استادیوم سلهارست پارک در نوامبر سال ۱۹۹۶ به ثمر رسانده است.
پس از دریافت ۲ گل از نیوکاسل حالا آرسنال در ۳۳ بازی در لیگ برتر این فصل ۴۵ گل دریافت کرده است که از تمامی گل های دریافتی آرسنال در طول فصل ۲۰۱۶/۱۷ بیشتر است (۴۴ گل).تنها فصلی که آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر بیشتر از این فصل گل دریافت کرده است به فصل ۲۰۱۱/۱۲ بر می گردد که دروازه ی آرسنال ۴۹ مرتبه باز شد. پس از دریافت ۲ گل از نیوکاسل حالا آرسنال در ۳۳ بازی در لیگ برتر این فصل ۴۵ گل دریافت کرده است که از تمامی گل های دریافتی آرسنال در طول فصل ۲۰۱۶/۱۷ بیشتر است (۴۴ گل).تنها فصلی که آرسنال تحت هدایت آرسن ونگر بیشتر از این فصل گل دریافت کرده است به فصل ۲۰۱۱/۱۲ بر می گردد که دروازه ی آرسنال ۴۹ مرتبه باز شد.
جو ویلوک (متولد آگوست ۱۹۹۹) چهارمین بازیکنی است که پس از اولین بازی آرسنال با سرمربیگری آرسن ونگر متولد شده است. ( نایلز، نلسون و انکتیا سه بازیکن دیگر هستند) جو ویلاک ۱۸ ساله زمانی که تیری هانری به آرسنال ملحق شد هنوز متولد نشده بود.آخرین مرتبه ای که آرسنال در ورزشگاه خانگی نیوکاسل به این تیم باخت (دسامبر ۲۰۰۵) جو ویلاک فقط ۶ سال داشته است. جو ویلوک (متولد آگوست ۱۹۹۹) چهارمین بازیکنی است که پس از اولین بازی آرسنال با سرمربیگری آرسن ونگر متولد شده است. ( نایلز، نلسون و انکتیا سه بازیکن دیگر هستند) جو ویلاک ۱۸ ساله زمانی که تیری هانری به آرسنال ملحق شد هنوز متولد نشده بود.آخرین مرتبه ای که آرسنال در ورزشگاه خانگی نیوکاسل به این تیم باخت (دسامبر ۲۰۰۵) جو ویلاک فقط ۶ سال داشته است.
آرسنال تا به حال ۱۱ بازی را در لیگ برتر باخته است که با بدترین فصل آرسنال (از نظر تعداد باخت) زیر نظر آرسن ونگر برابر است، ۱۱ باخت در فصل ۲۰۰۵/۰۶.آرسنال برای اولین بار بعد از دسامبر ۱۹۸۴، در ۵ بازی خارج از خانه متوالی شکست خورد.آرسنال تنها ۲۴ درصد از تمامی امتیازاتش در این فصل را از بازی های خارج از خانه کسب کرده است (۱۳ امتیاز از ۵۴ امتیاز)، کمترین درصد کسب امتیاز از بازی های خارج از خانه در میان تیم های لیگ برتر و همچنین تنها تیمی که موفق به کسب امتیاز از بازی های خارج از خانه در سال ۲۰۱۸ نشده است. آرسنال تا به حال ۱۱ بازی را در لیگ برتر باخته است که با بدترین فصل آرسنال (از نظر تعداد باخت) زیر نظر آرسن ونگر برابر است، ۱۱ باخت در فصل ۲۰۰۵/۰۶.آرسنال برای اولین بار بعد از دسامبر ۱۹۸۴، در ۵ بازی خارج از خانه متوالی شکست خورد.آرسنال تنها ۲۴ درصد از تمامی امتیازاتش در این فصل را از بازی های خارج از خانه کسب کرده است (۱۳ امتیاز از ۵۴ امتیاز)، کمترین درصد کسب امتیاز از بازی های خارج از خانه در میان تیم های لیگ برتر و همچنین تنها تیمی که موفق به کسب امتیاز از بازی های خارج از خانه در سال ۲۰۱۸ نشده است.
 الکساندر لاکازت در ۱۱ بازی اخیر خودش در لیگ اروپا که در ترکیب اصلی بوده، بر روی ۱۲ گل تاثیرگذار بوده است (۱۰ گل و ۲ پاس گل). ضمن اینکه در هر دو بازی اخیرش در لیگ اروپا موفق به زدن دو گل شده است. الکساندر لاکازت در ۱۱ بازی اخیر خودش در لیگ اروپا که در ترکیب اصلی بوده، بر روی ۱۲ گل تاثیرگذار بوده است (۱۰ گل و ۲ پاس گل). ضمن اینکه در هر دو بازی اخیرش در لیگ اروپا موفق به زدن دو گل شده است.
قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد. قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا جمعه ۲۴ فروردین ماه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران در سوئیس برگزار خواهد شد.آرسنال در صورت صعود به مرحله ی بعد در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.
مهاجم فرانسوی آرسنال که از یک مصدومیت و جراحی زانو بازگشته بود، توانست در دو بازی پیاپی برابر زسکا مسکو و استوک سیتی گلزنی کند و موثر باشد. مرتساکر در مورد این موضوع گفت:"منتظر بودم تا الکساندر به کمک هم تیمی ها بتواند بعد از مصدومیت دوباره گلزنی کند.او خیلی برای بازگشت از مصدومیت تلاش کرد و شایسته چنین عملکردی بود، وقتی در محوطه جریمه توپ را به او می دهید، می دانید که توانایی گل کردن هر توپی را دارد، او یک هم تیمی فوق العاده است.الکساندر بسیار تلاش می کند و در تمرینات بسیار زحمت می کشد و ثمره زحماتش را می بیند، او همیشه می خواهد بهترین خودش را به نمایش بگذارد." مهاجم فرانسوی آرسنال که از یک مصدومیت و جراحی زانو بازگشته بود، توانست در دو بازی پیاپی برابر زسکا مسکو و استوک سیتی گلزنی کند و موثر باشد. مرتساکر در مورد این موضوع گفت:"منتظر بودم تا الکساندر به کمک هم تیمی ها بتواند بعد از مصدومیت دوباره گلزنی کند.او خیلی برای بازگشت از مصدومیت تلاش کرد و شایسته چنین عملکردی بود، وقتی در محوطه جریمه توپ را به او می دهید، می دانید که توانایی گل کردن هر توپی را دارد، او یک هم تیمی فوق العاده است.الکساندر بسیار تلاش می کند و در تمرینات بسیار زحمت می کشد و ثمره زحماتش را می بیند، او همیشه می خواهد بهترین خودش را به نمایش بگذارد."
آرسنال در تور پیش فصل اینترنشنال چمپیونزکاپ در تابستان شرکت خواهد کرد.سایر تیم های شرکت کننده در این تورنومنت:بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید،بورسیا دورتموند، منچستر یونایتد، تاتنهام، چلسی، بنفیکا ،اینترمیلان ،آث میلان آرسنال در تور پیش فصل اینترنشنال چمپیونزکاپ در تابستان شرکت خواهد کرد.سایر تیم های شرکت کننده در این تورنومنت:بایرن مونیخ، اتلتیکو مادرید،بورسیا دورتموند، منچستر یونایتد، تاتنهام، چلسی، بنفیکا ،اینترمیلان ،آث میلان

بانوان ردینگ & آرسنال ( پیش بازی کانتی کاپ )

سلام به شما همراهان عزیز


 

نگاهی مختصر داریم به پیش بازی دو تیم ردینگ و آرسنال در نیمه نهایی کانتی کاپ برگرفته شده از سایت رسمی آرسنال 

 پس از آنکه آرسنال و ردینگ در کانتی کاپ به مصاف هم رفتند و آرسنال با گلهای بازیکن سابق خود فارا ویلیامز از حریف خود شکست خورد ، توپچی ها دوست ندارند بازنده ی دیدار حساس خود در لیگ برتر باشند.
 


تیم ردینگ با 8 اکنون در رتبه ی ششم جدول رده بندی لیگ برتر بانوان انگلستان جای دارند اما آنها موفق شدند در دور گروهی کانتی کاپ عملکرد درخشانی داشته باشند و در یک چهارم نهایی نیز پس از تساوی بدون گل مقابل اورتون در پنالتی آنها را شکست دهند.

  
مونتمورو تنها دو بازی بر روی نیمکت توپچی ها حضور داشته و تقریبا عملکرد خوبی از خود در کانتی کاپ نشان داده است.


 
مونتمورو سرمربی تیم بانوان آرسنال در مورد این دیدار گفت.: "ردینگ تیمی بسیار خوب و با تجربه در نقاط حساس و کلیدی زمین و تیمی مستحک، قوی و سازمان یافته است. ما باید در این بازی محتاطانه عمل کنیم. باید آنچه در ذهن داریم به انجام رسانیم و با همان شیوه عمل کنیم و از همان ابتدای بازی این ذهنیت را تلقین و دیکته کنیم. امیدوارم که بتوانیم نتیجه مثبتی از این بازی بگیریم."

 
"فکر میکنم باید دیدگاه متفاوتی داشته باشیم. همچنین یک باور متفاوت. این باور را آخر هفته ی قبل نشان دادیم. در فوتبال جنگجویی و 90 دقیقه  تلاش است که ادامه دارد. این بازی در کانتی کاپ است. باید به صورت هوشمندانه آن را مدیریت کنیم."

 
"قهرمانی در کاپ آن هم در اولین فصل حضورم باید جذاب باشد. بدیهی است که ما برای برد به زمین میرویم. در مرحله موفقیت هستیم و هر راهی را برای کسب پیروزی در هر بازی پیدا میکنیم. پس به نظر من این مهم است که از نظر ذهنیت و روح و روان پیروز باشیم. "

 
 
***************17:30 یکشنبه همراه ما باشید******************************************
 

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 24/10/1396 | 11:52 گفت:

مهرزاد جان کانتیننشال کاپ جام خاصیه ویژه ی بانوان انگلستان که کلیه تیم های انگلیسی از لیگ 1 و 2 حضور دارند اول گروهبندی میشن دو تیم اول صعود میکنند و بعد به صورت حذفی برای قهرمانی پیش میرن. جامش در حد حذفی مهم نیست اما امسال به این جام نیاز داریم.

Vishka در 24/10/1396 | 11:51 گفت:

مهرزاد جان کانتیننشال کاپ جام خاصیه ویژه ی بانوان انگلستان که کلیه تیم های انگلیسی از لیگ 1 و 2 حضور دارند اول گروهبندی میشن دو تیم اول صعود میکنند و بعد به صورت حذفی برای قهرمانی پیش میرن. جامش در حد حذفی مهم نیست اما امسال به این جام نیاز داریم.

مهرزاد در 24/10/1396 | 02:12 گفت:

Come on your Woman Gooners#

دقیقا چه نوع مسابقه ای هست؟ یه جور جام باشگاه ها حالا بین تیم های انگلیسی هست؟
مسابقاتش اهمیت داره؟

بانوان جام اتحادیه دارند؟

WengerOut#