یادتون هست ؟2

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,250 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
صحبت های وینای ونکتشام پس از انتصاب به عنوان مدیر اجرایی باشگاه آرسنال: "از زمانی که من به آرسنال پیوستم، من همیشه بهترین امتیازات را به این باشگاه فوتبال دادم، ما با کارکنان فوق العاده ای که در آرسنال داریم، احترام و بهبود تاریخ، منشور و ارزش های منحصر به فرد ما، با هدف کلی برای آوردن موفقیت به میلیون ها نفر از طرفداران خود در سراسر جهان و ایجاد افتخار آنها در باشگاه خود کار می کنند."
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد. کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورا حسینی را به رهروان واقعی آن حضرت تسلیت عرض میکند. انشالله عزاداری‌های شما مقبول درگاه حق قرار گرفته باشد.
اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم. اوزیل به ژاکا چه توصیه‌ای کرد ... ژاکا پیش از زدن ضربه آزاد از مسوت اوزیل اجازه خواست تا او ضربه را بزند. ژاکا در این مورد گفت: من به اوزیل گفتم که آیا میتوانم ضربه را بزنم و اوزیل گفت مشکلی نیست، تلاشت را بکن. ژاکا ادامه داد: بازی در ۲۰ دقیقه اول برای ما دشوار پیش رفت اما به هر ترتیب توانستیم بر بازی سوار شویم. نیم دوم کاملا مسلط بودیم و سه امتیاز مهم را کسب کردیم.
تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!! تعریف و پشتیبانی عجیب ازارد از ژیرو امروز خط اول اخبار تیم چلسی بود. این مهاجم پیشین آرسنال که فروخته شد تا اوبامیانگ به تیم بیآید توسط هازار "بهترین مهاجم نوک دنیا" نامیده شد !!!! ژیرو در تمام طول جام‌جهانی با اینکه فینالیست شدند، حتی نتوانست یک گل به ثمر رساند! اما ظاهرا هازارد در چلسی از او راضی است !!!
آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد . آرسنال جایدن آدتیبای نیجریه ای که فقط ۹ سال سن دارد را به خدمت گرفت . به گزارش نشریه گاردین ، آدتیبا که ۵ هفته در آکادمی باشگاه در لندن حضور داشت و تمرین میکرد با تشخیص کارد فنی با باشگاه آرسنال قرارداد امضا کرد .
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
الکساندر لاکازت بهترین بازیکن هفته اخیر لیگ انگلستان از دیدگاه گل شد.لاکازت، مهاجم تیم آرسنال در بازی مقابل کاردیف سیتی، یکی از ارکان اصلی دومین پیروزی متوالی شاگردان امری در لیگ بود. او با به ثمر رساندن یک گل و فراهم ساختن یک پاس گل برای اوبامیانگ، یکی از موثرترین بازیکنان تیم در پیروزی ۳-۲ آرسنال مقابل کاردیف بود. او از اوپتا و شور نمره فوق العاده ٩۴/۱۰۰ را گرفت. او بالاتر از ادن آزارد با ٩۳ امتیاز و موتینیو هافبک ولوز با ٩۱ امتیاز قرار گرفت و عنوان بهترین بازیکن هفته را از آن خود کرد.
کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال] کالچومرکاتو :آرسنال در چند ساعت آینده انتقال یحیی توره به این تیم را اعلام رسمی خواهد کرد[مجله آرسنال]
نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال] نشریه سان در گزارشی به جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال پرداخته است وگفته که با رفتن ایوان گازیدیس از آرسنال، احتمال اینکه شخصی مشهور جایگزین او شود بسیار کم است. احتمالا فردی نزدیک به باشگاه (مثل جاش کرونکه) جایگزین او شود. اینطور که بنظر میرسد جاش کرونکه جایگزین ایوان گازیدیس در آرسنال خواهد شد.[مجله آرسنال]
برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال] برند لنو راجع به پیوستن به آرسنال:من دیوانه نیستم، متقاعد شدم که تصمیم درست بوده است و مدت زمانی کمی یا چند ماه باید بگذرد تا زمان بازی من فرا برسد.[مجله آرسنال]
به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال] به گزارش Le۱۰sport فرانسه:لاکازت تصمیم جدی برای آینده اش در آرسنال گرفته است. خروج او از باشگاه در روزهای آینده دور از ذهن نیست اگر چه باشگاه به فروش او بدون خرید جانشین راضی نیست. تیم های اروپایی به دنبال او هستند.[مجله آرسنال]

یادتون هست ؟2


آرسنال یه برد هایی تو تاریخ لیگ قهرمانان اروپا داشته که یادآوری اون واس
تیری آنری گل پیروزی بخش خود مقابل مادرید را جشن گرفت"
قبل از اينکه آرسنال در 21 فوريه 2006 به استاديوم برنابئو برسد هيچ تيم انگليسي موفق نشده بود تا رئال مادريد را در ورزشگاه خانگي اش شکست دهد. تيم جوان " آرسن ونگر " با انبوهی از مصدومان بر ليست بلند بالايي از بازيکنان رئال غلبه کرد.
گل هنرمندانه " تيري آنري " دو دقيقه بعد از استراحت بين دو نيمه کافي بود تا يک پيروزي مشهور ديگر براي تيم بدست بيايد. اما اين تک ضربه ي آرسنالي ها به سمت دروازه ي رئال نبود.با هشت بازيکن مصدوم که بيشترشان دفاع بودند، " فلاميني " اجباراً به عنوان دفاع چپ بازي مي کرد. انتخاب کمي وجود داشت، مثل تمام هم تيمي هايش هافبک فرانسوي توپچي ها در آن پست عالي عمل کرد.
فقط 80 ثانیه پس از شروع بازی آرسنال می توانست با ضربه ی خوزه آنتونیو ریس به برتری برسد که ایکر کاسیاس در مقابل این ضربه عکس العمل نشان داد. تیری آنری و فردی لیونبرگ هم در نیمه اول تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در پایان نیمه اول بازی 0-0 به پایان رسید. این نتیجه خوبی برای تیم بود اما دو دقیقه پس از شروع نیمه شرایط و نتیجه ببسیار بهتر شد.
" فابرگاس " از دايره ي مياني ميدان به " آنري " پاس داد. مهاجم آرسنال قبل از رسيدن به محوطه جريمه و کشمکش با " سرخيو راموس "، " رونالدو " را کنار زد و به زيبايي از سد " آلوارو مخيا " و " گوتي " گذشت. شوت زوايه دار او به کنج تور دروازه ي " کاسياس " نشست. این یکی از توانایی های خیره کننده ی آنری کاپیتان با کلاس آرسنالی بود.
مهاجم 28 ساله ي آرسنال خوشحالي سي و چهارمين گلش در رقابت هاي جام قهرمانان اروپا را در آغوش 3500 هوادار توپچي ها با دستانی که به دو طرف باز کرده بود، انجام داد.اين کيفيت و توانايي بار ديگر يعني 15 روز بعد منجر به يک 0-0 در ورزشگاه هايبوري شد تا آرسنال به مرحله ی بعد و جمع 8 تیم برتر راه پيدا کند.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


صحنه ی به ثمر رسیدن گل هانری مقابل اینتر در سن سیرو
ساده هست که فراموش کنیم آرسنال اگر در 25 نوامبر 2003 در سن سیرو شکست می خورد، می توانست به سادگی از لیگ قهرمانان حذف شود.
در عوض آن ها بر آسیب دیدگی ها و تمامی نا امیدی های که پس از شکست 3-0 در هایبوری مقابل اینتر در 2 ماه قبل از آن بر تیم سایه افکنده بود غلبه کردند و سنگین ترین شکست اروپایی این تیم میلانی را در 47 سال گذشته رقم زدند!
آن شب شبی غرور انگیز برای کاپیتان جانشین، ری پارلور و آن دسته از هوادارانی بود که به همراه تیم به میلان آمده بودند تا شعار معروف خود "یک صفر به نفع آرسنال" را این بار به شکلی دیگر "پنج یک در سن سیرو" سر بدهند. بی شک ستاره آن نمایش با شکوه کسی نبود به جز تیری آنری.
تمام کنندگی غریزی این مهاجم فرانسوی در دقیقه 25 قفل دروازه اینتر را باز کرد و اگر چه شوت تغییر جهت یافته کریستین ویری بازی را قبل از پایان نیمه اول به تساوی کشاند اما آرسنال خیلی زود کنترل بازی را به دست گرفت.
چهار دقیقه پس از آغاز نیمه دوم فردی لیونبرگ با دریافت پاس از آنری برتری را به آرسنال برگرداند. تنها پنج دقیقه بعد آنری با گل خود پیروزی آرسنال را قطعی کرد. آنری ضربه سر پارلور را روی خط نیمه زمین دریافت کرد و با سرعت از زانتی دور شد سپس نگاهی به مسیر پیش رو انداخت و بار دیگر با سرعت کاپیتان آرژانتین را از پیش رو برداشت و با شوت محکم پای چپ خود فرانچسکو تولدو را هم مغلوب کرد و توپ را به درون دروازه فرستاد. هواداران آرسنال با در هم شکسته شدن دفاع اینتر دلایل بیشتری برای شادی داشتند!آنری ادو را در موقعیت گل قرار داد تا ادو گل چهارم را به ثمر برساند،درست قبل از اینکه جرمی آلیادیاره - که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود - توپ را به پیرس سپرد تا نتیجه باور نرکردنی 5-1 رقم بخورد.
تیم آرسن ونگر بر صدر لیگ برتر می تاخت اما توانایی آن ها برای رقابت در اروپا زیر سوال رفته بود. این جوابی کامل بود. ونگر گفت:من از دانشتن چنین بازیکنانی و روحیه ای که از خود نشان دادند احساس غرور می کنم.ویژگی ما خود را نشان داد. ما با ثبات بودیم و از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردیم.


این ها فقط بخش هایی از خاطرات خوب ما با آرسنال بود.به امیداینکه این روزها بیشتر و بیشتر برای ما تکرار بشن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 27/10/1390 | 00:28 گفت:

مرسی آبجی.امیدوارم بعضیا به خودشون بیان و این روزای ونگرم به خاطر بیارن تا بدونن زندگی چقدر فراز و نشیب داره

محسن در 26/10/1390 | 21:21 گفت:

به امید بازگشت به اوج
دمت گرم واقعا نیاز بود اونم تو این شرایط

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:33 گفت:

یه پستی بود که بین این پستای جنجالی و بی فایده خیلی حال و هوامو عوض کرد . ممنون

حسین ملازینل در 26/10/1390 | 19:27 گفت:

آرسنال همیشه آرسناله...حتی الان که...

فرزین سلامي در 26/10/1390 | 17:21 گفت:

امیدوارم اون نتایج دلچسب دوباره تکرار بشن

davood در 26/10/1390 | 17:12 گفت:

چندین بار اینها رو خوندم اما بازم خوندنشون لذت بخشه
ممنون

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:28 گفت:

ممنون. خیلی رو می خواد یه عده بیان این پست رو لایک کنن یا نظر بدن. واقعاً رو می خواد که می دونید سایت کاربر خانم داره و اینجوری حرف می زنید.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 15:38 گفت:

Viva gunner Girl

Vishka در 26/10/1390 | 15:24 گفت:

از اشکالی که تو خط اول پیش اومد غذر میخوام.