یادتون هست ؟2

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 113,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است وقتی لاکازت بازی را شروع نکرده، آرسنال ۳۵% بازی‌ها را برده است اما وقتی از ابتدا در ترکیب اصلی بوده است ٦۲% بازی‌ها با پیروزی آرسنال به پایان رسیده است
 آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند.... آرسنال تابستان ۲۰۱۹ آدیداس پوش خواهد شد و به جمع تیم‌های بزرگ جهان می‌پیوندد که با این برند به میدان میروند....
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
گاردین نوشت: قرارداد رمزی و یوونتوس ۵ ساله خواهد بود. او هفتگی ۱۴۰ هزارپوند حقوق میگیرد که بعد از کریس رونالدو بیشترین حقوق در باشگاه یوونتوس بشمار میآید. آرون بصورت مجانی به یوونتوس میرود و آرسنال از این انتقال یک سنت هم درآمدزایی نخواهد کرد... ژسنی بازیکن قبلی آرسنال که به یوونتوس پیوسته است، بخوبی جانشین بوفون شده است.
 با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود با اینکه خیلی از خبرگزاری‌ها از قطعی شدن انتقال رمزی صحبت میکنند، استاندارد نوشت: آرون قرارداد را قطعی نکرده و میخواهد پیشنهادات دیگر باشگاه‌ها را بشنود
طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد. طبق گزارش موندو دپورتیوو، با توجه به مذاکرات و نشانه‌های بدست آمده از آن به نظر می‌رسد دنیس سوارز به زودی به آرسنال می‌پیوندد.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
آرسنال در ۵ فصل گذشته از بازیکنان جوان و قرضی خود حدود ۴۰ میلیون پوند به دست آورده است، این در حالی است این رقم برای چلسی به ۱۵۰ میلیون پوند می‌رسد.آرسنال در تابستان حدود ۷۰ میلیون پوند بودجه در اختیار خواهد داشت، از نظر پرداخت حقوق بازیکنان آرسنال در مرز رعایت فرپلی مالی قرار دارد، عدم خرید بازیکن کار توپچی‌ها را برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان دشوار می‌کند و به نظر می‌رسد هر سال که به این تورنومنت راه نیابند، بازگشت سخت‌تر و دشوارتر می‌شود.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش ال دسمارک اسپانیا، آرسنال دیگر اور بانگا را نمی‌خواهد، البته یکی از دلایلش این است که آرسنال پولی برای خرید در پنجره زمستانی ندارد.
طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد. طبق گزارش کالچو مرکاتو، هنریک میخیتاریان که جایگاهش را در ترکیب اصلی آرسنال از دست داده است، به آث میلان لینک شده است، مینو رایولا مدیر برنامه‌های میخیتاریان رابطه خوبی با روسونری دارد اما با توجه به اینکه میخیتاریان در آرسنال دستمزد بسیار زیادی می‌گیرد، ممکن است مسائل مالی مشکلاتی را در سر راه این انتقال به وجود آورد.
جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است. جانلوکا دی مارزیو ژورنالیست معتبر اسکای اسپرت:آرسنال و بارسلونا بر سر انتقال دنیس سوارز هافبک اسپانیایی باشگاه بارسلونا در حال به توافق رسیدن هستند، این بازیکن یک سال در باشگاه سویا زیر نظر اونای امری فعالیت کرده است.
نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد. نیکو چیرا ژورنالیست گاتزتا دلو اسپرت:مهدی بن‌عطیه مدافع یوونتوس در هفته‌های گذشته پیشنهاداتی از آرسنال و شالکه داشته است، این بازیکن مراکشی پیشنهادات را بررسی خواهد کرد، اما چون یوونتوس نمی‌خواهد در ژانویه بازیکنی را بفروش برساند، انجام این انتقال به نظر می‌رسد در تابستان محتمل‌تر باشد.

یادتون هست ؟2


آرسنال یه برد هایی تو تاریخ لیگ قهرمانان اروپا داشته که یادآوری اون واس
تیری آنری گل پیروزی بخش خود مقابل مادرید را جشن گرفت"
قبل از اينکه آرسنال در 21 فوريه 2006 به استاديوم برنابئو برسد هيچ تيم انگليسي موفق نشده بود تا رئال مادريد را در ورزشگاه خانگي اش شکست دهد. تيم جوان " آرسن ونگر " با انبوهی از مصدومان بر ليست بلند بالايي از بازيکنان رئال غلبه کرد.
گل هنرمندانه " تيري آنري " دو دقيقه بعد از استراحت بين دو نيمه کافي بود تا يک پيروزي مشهور ديگر براي تيم بدست بيايد. اما اين تک ضربه ي آرسنالي ها به سمت دروازه ي رئال نبود.با هشت بازيکن مصدوم که بيشترشان دفاع بودند، " فلاميني " اجباراً به عنوان دفاع چپ بازي مي کرد. انتخاب کمي وجود داشت، مثل تمام هم تيمي هايش هافبک فرانسوي توپچي ها در آن پست عالي عمل کرد.
فقط 80 ثانیه پس از شروع بازی آرسنال می توانست با ضربه ی خوزه آنتونیو ریس به برتری برسد که ایکر کاسیاس در مقابل این ضربه عکس العمل نشان داد. تیری آنری و فردی لیونبرگ هم در نیمه اول تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در پایان نیمه اول بازی 0-0 به پایان رسید. این نتیجه خوبی برای تیم بود اما دو دقیقه پس از شروع نیمه شرایط و نتیجه ببسیار بهتر شد.
" فابرگاس " از دايره ي مياني ميدان به " آنري " پاس داد. مهاجم آرسنال قبل از رسيدن به محوطه جريمه و کشمکش با " سرخيو راموس "، " رونالدو " را کنار زد و به زيبايي از سد " آلوارو مخيا " و " گوتي " گذشت. شوت زوايه دار او به کنج تور دروازه ي " کاسياس " نشست. این یکی از توانایی های خیره کننده ی آنری کاپیتان با کلاس آرسنالی بود.
مهاجم 28 ساله ي آرسنال خوشحالي سي و چهارمين گلش در رقابت هاي جام قهرمانان اروپا را در آغوش 3500 هوادار توپچي ها با دستانی که به دو طرف باز کرده بود، انجام داد.اين کيفيت و توانايي بار ديگر يعني 15 روز بعد منجر به يک 0-0 در ورزشگاه هايبوري شد تا آرسنال به مرحله ی بعد و جمع 8 تیم برتر راه پيدا کند.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


صحنه ی به ثمر رسیدن گل هانری مقابل اینتر در سن سیرو
ساده هست که فراموش کنیم آرسنال اگر در 25 نوامبر 2003 در سن سیرو شکست می خورد، می توانست به سادگی از لیگ قهرمانان حذف شود.
در عوض آن ها بر آسیب دیدگی ها و تمامی نا امیدی های که پس از شکست 3-0 در هایبوری مقابل اینتر در 2 ماه قبل از آن بر تیم سایه افکنده بود غلبه کردند و سنگین ترین شکست اروپایی این تیم میلانی را در 47 سال گذشته رقم زدند!
آن شب شبی غرور انگیز برای کاپیتان جانشین، ری پارلور و آن دسته از هوادارانی بود که به همراه تیم به میلان آمده بودند تا شعار معروف خود "یک صفر به نفع آرسنال" را این بار به شکلی دیگر "پنج یک در سن سیرو" سر بدهند. بی شک ستاره آن نمایش با شکوه کسی نبود به جز تیری آنری.
تمام کنندگی غریزی این مهاجم فرانسوی در دقیقه 25 قفل دروازه اینتر را باز کرد و اگر چه شوت تغییر جهت یافته کریستین ویری بازی را قبل از پایان نیمه اول به تساوی کشاند اما آرسنال خیلی زود کنترل بازی را به دست گرفت.
چهار دقیقه پس از آغاز نیمه دوم فردی لیونبرگ با دریافت پاس از آنری برتری را به آرسنال برگرداند. تنها پنج دقیقه بعد آنری با گل خود پیروزی آرسنال را قطعی کرد. آنری ضربه سر پارلور را روی خط نیمه زمین دریافت کرد و با سرعت از زانتی دور شد سپس نگاهی به مسیر پیش رو انداخت و بار دیگر با سرعت کاپیتان آرژانتین را از پیش رو برداشت و با شوت محکم پای چپ خود فرانچسکو تولدو را هم مغلوب کرد و توپ را به درون دروازه فرستاد. هواداران آرسنال با در هم شکسته شدن دفاع اینتر دلایل بیشتری برای شادی داشتند!آنری ادو را در موقعیت گل قرار داد تا ادو گل چهارم را به ثمر برساند،درست قبل از اینکه جرمی آلیادیاره - که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود - توپ را به پیرس سپرد تا نتیجه باور نرکردنی 5-1 رقم بخورد.
تیم آرسن ونگر بر صدر لیگ برتر می تاخت اما توانایی آن ها برای رقابت در اروپا زیر سوال رفته بود. این جوابی کامل بود. ونگر گفت:من از دانشتن چنین بازیکنانی و روحیه ای که از خود نشان دادند احساس غرور می کنم.ویژگی ما خود را نشان داد. ما با ثبات بودیم و از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردیم.


این ها فقط بخش هایی از خاطرات خوب ما با آرسنال بود.به امیداینکه این روزها بیشتر و بیشتر برای ما تکرار بشن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 27/10/1390 | 00:28 گفت:

مرسی آبجی.امیدوارم بعضیا به خودشون بیان و این روزای ونگرم به خاطر بیارن تا بدونن زندگی چقدر فراز و نشیب داره

محسن در 26/10/1390 | 21:21 گفت:

به امید بازگشت به اوج
دمت گرم واقعا نیاز بود اونم تو این شرایط

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:33 گفت:

یه پستی بود که بین این پستای جنجالی و بی فایده خیلی حال و هوامو عوض کرد . ممنون

حسین ملازینل در 26/10/1390 | 19:27 گفت:

آرسنال همیشه آرسناله...حتی الان که...

فرزین سلامي در 26/10/1390 | 17:21 گفت:

امیدوارم اون نتایج دلچسب دوباره تکرار بشن

davood در 26/10/1390 | 17:12 گفت:

چندین بار اینها رو خوندم اما بازم خوندنشون لذت بخشه
ممنون

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:28 گفت:

ممنون. خیلی رو می خواد یه عده بیان این پست رو لایک کنن یا نظر بدن. واقعاً رو می خواد که می دونید سایت کاربر خانم داره و اینجوری حرف می زنید.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 15:38 گفت:

Viva gunner Girl

Vishka در 26/10/1390 | 15:24 گفت:

از اشکالی که تو خط اول پیش اومد غذر میخوام.