یادتون هست ؟2

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 113,464 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

یادتون هست ؟2


آرسنال یه برد هایی تو تاریخ لیگ قهرمانان اروپا داشته که یادآوری اون واس
تیری آنری گل پیروزی بخش خود مقابل مادرید را جشن گرفت"
قبل از اينکه آرسنال در 21 فوريه 2006 به استاديوم برنابئو برسد هيچ تيم انگليسي موفق نشده بود تا رئال مادريد را در ورزشگاه خانگي اش شکست دهد. تيم جوان " آرسن ونگر " با انبوهی از مصدومان بر ليست بلند بالايي از بازيکنان رئال غلبه کرد.
گل هنرمندانه " تيري آنري " دو دقيقه بعد از استراحت بين دو نيمه کافي بود تا يک پيروزي مشهور ديگر براي تيم بدست بيايد. اما اين تک ضربه ي آرسنالي ها به سمت دروازه ي رئال نبود.با هشت بازيکن مصدوم که بيشترشان دفاع بودند، " فلاميني " اجباراً به عنوان دفاع چپ بازي مي کرد. انتخاب کمي وجود داشت، مثل تمام هم تيمي هايش هافبک فرانسوي توپچي ها در آن پست عالي عمل کرد.
فقط 80 ثانیه پس از شروع بازی آرسنال می توانست با ضربه ی خوزه آنتونیو ریس به برتری برسد که ایکر کاسیاس در مقابل این ضربه عکس العمل نشان داد. تیری آنری و فردی لیونبرگ هم در نیمه اول تا مرز فروپاشی دروازه حریف پیش رفتند اما در پایان نیمه اول بازی 0-0 به پایان رسید. این نتیجه خوبی برای تیم بود اما دو دقیقه پس از شروع نیمه شرایط و نتیجه ببسیار بهتر شد.
" فابرگاس " از دايره ي مياني ميدان به " آنري " پاس داد. مهاجم آرسنال قبل از رسيدن به محوطه جريمه و کشمکش با " سرخيو راموس "، " رونالدو " را کنار زد و به زيبايي از سد " آلوارو مخيا " و " گوتي " گذشت. شوت زوايه دار او به کنج تور دروازه ي " کاسياس " نشست. این یکی از توانایی های خیره کننده ی آنری کاپیتان با کلاس آرسنالی بود.
مهاجم 28 ساله ي آرسنال خوشحالي سي و چهارمين گلش در رقابت هاي جام قهرمانان اروپا را در آغوش 3500 هوادار توپچي ها با دستانی که به دو طرف باز کرده بود، انجام داد.اين کيفيت و توانايي بار ديگر يعني 15 روز بعد منجر به يک 0-0 در ورزشگاه هايبوري شد تا آرسنال به مرحله ی بعد و جمع 8 تیم برتر راه پيدا کند.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------


صحنه ی به ثمر رسیدن گل هانری مقابل اینتر در سن سیرو
ساده هست که فراموش کنیم آرسنال اگر در 25 نوامبر 2003 در سن سیرو شکست می خورد، می توانست به سادگی از لیگ قهرمانان حذف شود.
در عوض آن ها بر آسیب دیدگی ها و تمامی نا امیدی های که پس از شکست 3-0 در هایبوری مقابل اینتر در 2 ماه قبل از آن بر تیم سایه افکنده بود غلبه کردند و سنگین ترین شکست اروپایی این تیم میلانی را در 47 سال گذشته رقم زدند!
آن شب شبی غرور انگیز برای کاپیتان جانشین، ری پارلور و آن دسته از هوادارانی بود که به همراه تیم به میلان آمده بودند تا شعار معروف خود "یک صفر به نفع آرسنال" را این بار به شکلی دیگر "پنج یک در سن سیرو" سر بدهند. بی شک ستاره آن نمایش با شکوه کسی نبود به جز تیری آنری.
تمام کنندگی غریزی این مهاجم فرانسوی در دقیقه 25 قفل دروازه اینتر را باز کرد و اگر چه شوت تغییر جهت یافته کریستین ویری بازی را قبل از پایان نیمه اول به تساوی کشاند اما آرسنال خیلی زود کنترل بازی را به دست گرفت.
چهار دقیقه پس از آغاز نیمه دوم فردی لیونبرگ با دریافت پاس از آنری برتری را به آرسنال برگرداند. تنها پنج دقیقه بعد آنری با گل خود پیروزی آرسنال را قطعی کرد. آنری ضربه سر پارلور را روی خط نیمه زمین دریافت کرد و با سرعت از زانتی دور شد سپس نگاهی به مسیر پیش رو انداخت و بار دیگر با سرعت کاپیتان آرژانتین را از پیش رو برداشت و با شوت محکم پای چپ خود فرانچسکو تولدو را هم مغلوب کرد و توپ را به درون دروازه فرستاد. هواداران آرسنال با در هم شکسته شدن دفاع اینتر دلایل بیشتری برای شادی داشتند!آنری ادو را در موقعیت گل قرار داد تا ادو گل چهارم را به ثمر برساند،درست قبل از اینکه جرمی آلیادیاره - که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود - توپ را به پیرس سپرد تا نتیجه باور نرکردنی 5-1 رقم بخورد.
تیم آرسن ونگر بر صدر لیگ برتر می تاخت اما توانایی آن ها برای رقابت در اروپا زیر سوال رفته بود. این جوابی کامل بود. ونگر گفت:من از دانشتن چنین بازیکنانی و روحیه ای که از خود نشان دادند احساس غرور می کنم.ویژگی ما خود را نشان داد. ما با ثبات بودیم و از موقعیت های خود به خوبی استفاده کردیم.


این ها فقط بخش هایی از خاطرات خوب ما با آرسنال بود.به امیداینکه این روزها بیشتر و بیشتر برای ما تکرار بشن.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 27/10/1390 | 00:28 گفت:

مرسی آبجی.امیدوارم بعضیا به خودشون بیان و این روزای ونگرم به خاطر بیارن تا بدونن زندگی چقدر فراز و نشیب داره

محسن در 26/10/1390 | 21:21 گفت:

به امید بازگشت به اوج
دمت گرم واقعا نیاز بود اونم تو این شرایط

محسن آزاده در 26/10/1390 | 19:33 گفت:

یه پستی بود که بین این پستای جنجالی و بی فایده خیلی حال و هوامو عوض کرد . ممنون

حسین ملازینل در 26/10/1390 | 19:27 گفت:

آرسنال همیشه آرسناله...حتی الان که...

فرزین سلامي در 26/10/1390 | 17:21 گفت:

امیدوارم اون نتایج دلچسب دوباره تکرار بشن

davood در 26/10/1390 | 17:12 گفت:

چندین بار اینها رو خوندم اما بازم خوندنشون لذت بخشه
ممنون

ali jamshidi در 26/10/1390 | 16:28 گفت:

ممنون. خیلی رو می خواد یه عده بیان این پست رو لایک کنن یا نظر بدن. واقعاً رو می خواد که می دونید سایت کاربر خانم داره و اینجوری حرف می زنید.

Farhad Rahbari در 26/10/1390 | 15:38 گفت:

Viva gunner Girl

Vishka در 26/10/1390 | 15:24 گفت:

از اشکالی که تو خط اول پیش اومد غذر میخوام.