10 گل برتر آرسنالی ها

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,045 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

10 گل برتر آرسنالی ها

سلام یادتون هست که توی پست قبلی خودم ازتون خواستم گلهای برتری را که به یاد دارید بنویسید.


اینم ده گل برتر آرسنال از دید خود باشگاه.
- دنیس برگ کمپ در مقابل نیوکاسل یونایتد - 2002

البته او دقیقاً قصد انجام همین کار را داشت!! دنیس برگ کمپ (Dennis Bergkamp) توپ را مقابل نیکوس دابیزاس (Nikos Dabias) لمس کرد سپس پشت سر مدافع نیوکاسل توپ را بدست آورد، قبل از اینکه توپ را با استیل خاص خود، به آرامی و بی نقص وارد دروازه حرف کند. این تمام چیزی است که می توان در مورد حرکت برگ کمپ گفت.

2- تیری هانری در مقابل منچستر یونایتد - 2000

یک ابتکار عمل بی نقص مقابل تنها رقیب آرسنال در لیگ برتر در آن زمان. تیری هانری با یک چرخش سریع توپ را با یک شلیک به پشت سر فابین بارتزی (Fabien Barthez) فرستاد که در هوا معلق بود.

3- رابین ون پرسی در مقابل چارلتون اتلتیک - 2006

چیزهای دوست داشتنی زیادی در مورد این گل وجود دارد. تصمیم رابین ون پرسی (Robin van Persie) برای استفاده از یک سانتر عالی و توانایی خارق العاده او در شوت زنی و یک شادی پس از گل بیاد ماندنی. بی برو برگرد این بهترین ضربه والی در تاریخ باشگاه آرسنال به حساب می اید.


- دنیس برگ کمپ در مقابل لستر سیتی - 1997

یک نبوغ بی مانند از دنیس برگ کمپ. او توپ را با یک ضربه کنترل کرد، با ضربه دیگری به آن از سد مت الیوت (Matt Elliott) گذشت و زمانی که مدافع لستر از جریان بازی محو شد برگ کمپ توپ را در گوش بالای دروازه جای داد. عالی بود.

5- آندری آرشاوین در مقابل بلکبرن راورز - 2009


اولین گل آندری آرشاوین در لباس آرسنال یک ضربه کاملاً حساب شده بود. مهاجم روس توپچی ها روی خط کرنر حرکت کرد و از دنی سیمپسون (Danny Simpson) گذشت. سپس در بسته ترین زاویه ممکن توپ را از از میان پل رابینسون (Paul Robinson) و تیرک دروازه به گوش بالای دروازه هدایت کرد.

6- آندری آرشاوین در مقابل لیورپول - 2009

در تساوی 4-4 مقابل لیورپول در آنفیلد، آرشاوین روی یکی دیگر از گل های خود توپ را از آلوارو آربلوا (Alvaro Arbela) دزدید و سپس از فاصله 25 یاری با ضربه بی رحمانه خود که با کات بیرونی همراه بود توپ را از پپه رینا (Pepe Reina) عبور داد.

7- تیری هانری در مقابل لیورپول - 2004

توپچی ها در پایان نیمه اول 2-1 از 1 از حریف خود عقب بودند اما گل خارق العاده هانری در نیمه دوم آرسنال را از حریف پیش انداخت. او در میانه زمین حریف توپ را در اختیار گرفت و پس از عبور از سد باریکنان لیورپول خود را مقابل دروازه یرزی دودک (Jerzy Dudek) رساند و نتیجه را تغییر داد.

8- تونی آدامز در مقابل اورتون - 1998


لحظه ای رویایی در روزی که آرسنال لیگ را در 1998 فتح کرد. استیو بولد (Steve Bould) توپ را پشت سر مدافعان اروتون برای تونی ادامز (Tony Adams) ارسال کرد. کایپیتان بدون تعلل توپ را با استوپ سینه کنترل کرد و با ضربه ای نیمه والی دروازه حریف را گشود.

9- تیری هانری در مقابل تاتنهام هاتسپر - 2002

یقیناً این بهترین گل انفرادی در میان این ده گل است. متئو اترینگتون (Matthew Etherington) در مصاف تنه به تنه از جریان بازی کنار رفت و استیفن کار (Stephen Carr) تعادل خود را از دست داد تا هانری گلی بیاد ماندنی به ثمر برساند. هانری تمام مسیری را که برای رسیدن به دروازه طی کرده بود را بازگشت تا مقابل هواداران تاتنهام شادمانی خود را نشان دهد.

10- کانو در مقابل چلسی - 1999

یک هت تریک پانزده دقیقه ای و سه گلی که آرسنال را از شکست مقابل چلسی به تیم پیروز میدان تبدیل کرد، دیگر چه می خواهید؟؟ کانو (Kanu) روی خط کنار محوطه جریمه با یک حرکت بدن اد دی گوی (Ed de Goey) دروازبان چلسی را از پیش رو برداشت و در زاویه ای غیر قابل باور دروازه را باز کرد. پرواز فرانک لبوف (Frank Leboeuf) هم نتوانست مانع ورود توپ به چهارچوب شود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/11/1390 | 23:05 گفت:

نه ویشکا خانم.فکر کنم منظورش گلش به استون ویلا باشه که دروازه بان یه کم اومده بود جلو و پیرس با یه ضربه فنی زیبا توپو گل کرد.اون گل به لیورپولم خیلی قشنگ بود ولی از پشت محوطه جریمه زد نه وسط زمین.

Vishka در 9/11/1390 | 22:28 گفت:

آقای سعید عسگری فکر کنم منظور شما گل پیرس به لیورپول باشه

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 20:55 گفت:

گل من به تیم مکانیک و متور های دریایی یادت رفت بزاری:)

saeed asghary در 9/11/1390 | 20:05 گفت:

مرسی ویشگا خانم خوب بود
ولی جای 4تا گل خالی اینجا :
1 - یه گل تی تی کاشته بدون اجازه داور به چلسی زد
2 - گل آدبایور به لیورپول که تئو والکات کل زمینو دریبل کرد داد و پاس به آدبایور
3- گل رابرت پیرس که تقریبا از وسط زمین زد یادم نیست به کی
4 - گل رابین به بارسلونا

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

ماشالا ویشکا خانم،فعال شدی!

ehsan_gunner در 9/11/1390 | 17:18 گفت:

گل ون پرسى به بارسلونا هم يكى از به ياد ماندنى ترين گلها بود

علی ارشدی در 9/11/1390 | 15:23 گفت:

Thanks

حمید فرازی در 9/11/1390 | 14:22 گفت:

دوستان میتونید لینک گل ها رو در هایبوری در قسمت گل های برتر آرسنال ببینید

محمودرضا معینی در 9/11/1390 | 14:18 گفت:

دستت در نکنه!به نظر من گل دنیس به لستر خیلی تنیکی بود و اگه اشتباه نکنم اون سال به عنوان بهترین گل فصل انتخاب شد!
بازم دستت درد نکنه خیلی خوب بود

Keivan در 9/11/1390 | 14:03 گفت:

خیلی خوب بود ولی ایکاش لینک هاشونم داشتی

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 13:47 گفت:

واقعا نمیدونم آرشاوین چرا این قدر افت کرده!!!!؟

ali jamshidi در 9/11/1390 | 13:46 گفت:

ممنون. بازم کلی یاد قدیم کردیم و ما موندیم و حسرت اون روزها و غم این روزها و نگرانی فردا

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 12:54 گفت:

عالی بود ویشکا ولی کاش لینک دانلودش هم میزاشتی اونجوری بهتر بود ,,نبود؟

ولی درکل مرسی داری.

حمید فرازی در 9/11/1390 | 12:54 گفت:

مرسی ویشکا خانم.واقعا همه گلای به یاد موندنی هستن.اون گل تی تی به لیورپولم هیچوقت یادم نمیره که از وسط زمین همه رو از مقابل برداشت و گل زد.البته همون بازی مایکل اوون هم خیلی اذیتمون کرد.باید تلافیشو سر علی دربیارم