10 گل برتر آرسنالی ها

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,430 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

10 گل برتر آرسنالی ها

سلام یادتون هست که توی پست قبلی خودم ازتون خواستم گلهای برتری را که به یاد دارید بنویسید.


اینم ده گل برتر آرسنال از دید خود باشگاه.
- دنیس برگ کمپ در مقابل نیوکاسل یونایتد - 2002

البته او دقیقاً قصد انجام همین کار را داشت!! دنیس برگ کمپ (Dennis Bergkamp) توپ را مقابل نیکوس دابیزاس (Nikos Dabias) لمس کرد سپس پشت سر مدافع نیوکاسل توپ را بدست آورد، قبل از اینکه توپ را با استیل خاص خود، به آرامی و بی نقص وارد دروازه حرف کند. این تمام چیزی است که می توان در مورد حرکت برگ کمپ گفت.

2- تیری هانری در مقابل منچستر یونایتد - 2000

یک ابتکار عمل بی نقص مقابل تنها رقیب آرسنال در لیگ برتر در آن زمان. تیری هانری با یک چرخش سریع توپ را با یک شلیک به پشت سر فابین بارتزی (Fabien Barthez) فرستاد که در هوا معلق بود.

3- رابین ون پرسی در مقابل چارلتون اتلتیک - 2006

چیزهای دوست داشتنی زیادی در مورد این گل وجود دارد. تصمیم رابین ون پرسی (Robin van Persie) برای استفاده از یک سانتر عالی و توانایی خارق العاده او در شوت زنی و یک شادی پس از گل بیاد ماندنی. بی برو برگرد این بهترین ضربه والی در تاریخ باشگاه آرسنال به حساب می اید.


- دنیس برگ کمپ در مقابل لستر سیتی - 1997

یک نبوغ بی مانند از دنیس برگ کمپ. او توپ را با یک ضربه کنترل کرد، با ضربه دیگری به آن از سد مت الیوت (Matt Elliott) گذشت و زمانی که مدافع لستر از جریان بازی محو شد برگ کمپ توپ را در گوش بالای دروازه جای داد. عالی بود.

5- آندری آرشاوین در مقابل بلکبرن راورز - 2009


اولین گل آندری آرشاوین در لباس آرسنال یک ضربه کاملاً حساب شده بود. مهاجم روس توپچی ها روی خط کرنر حرکت کرد و از دنی سیمپسون (Danny Simpson) گذشت. سپس در بسته ترین زاویه ممکن توپ را از از میان پل رابینسون (Paul Robinson) و تیرک دروازه به گوش بالای دروازه هدایت کرد.

6- آندری آرشاوین در مقابل لیورپول - 2009

در تساوی 4-4 مقابل لیورپول در آنفیلد، آرشاوین روی یکی دیگر از گل های خود توپ را از آلوارو آربلوا (Alvaro Arbela) دزدید و سپس از فاصله 25 یاری با ضربه بی رحمانه خود که با کات بیرونی همراه بود توپ را از پپه رینا (Pepe Reina) عبور داد.

7- تیری هانری در مقابل لیورپول - 2004

توپچی ها در پایان نیمه اول 2-1 از 1 از حریف خود عقب بودند اما گل خارق العاده هانری در نیمه دوم آرسنال را از حریف پیش انداخت. او در میانه زمین حریف توپ را در اختیار گرفت و پس از عبور از سد باریکنان لیورپول خود را مقابل دروازه یرزی دودک (Jerzy Dudek) رساند و نتیجه را تغییر داد.

8- تونی آدامز در مقابل اورتون - 1998


لحظه ای رویایی در روزی که آرسنال لیگ را در 1998 فتح کرد. استیو بولد (Steve Bould) توپ را پشت سر مدافعان اروتون برای تونی ادامز (Tony Adams) ارسال کرد. کایپیتان بدون تعلل توپ را با استوپ سینه کنترل کرد و با ضربه ای نیمه والی دروازه حریف را گشود.

9- تیری هانری در مقابل تاتنهام هاتسپر - 2002

یقیناً این بهترین گل انفرادی در میان این ده گل است. متئو اترینگتون (Matthew Etherington) در مصاف تنه به تنه از جریان بازی کنار رفت و استیفن کار (Stephen Carr) تعادل خود را از دست داد تا هانری گلی بیاد ماندنی به ثمر برساند. هانری تمام مسیری را که برای رسیدن به دروازه طی کرده بود را بازگشت تا مقابل هواداران تاتنهام شادمانی خود را نشان دهد.

10- کانو در مقابل چلسی - 1999

یک هت تریک پانزده دقیقه ای و سه گلی که آرسنال را از شکست مقابل چلسی به تیم پیروز میدان تبدیل کرد، دیگر چه می خواهید؟؟ کانو (Kanu) روی خط کنار محوطه جریمه با یک حرکت بدن اد دی گوی (Ed de Goey) دروازبان چلسی را از پیش رو برداشت و در زاویه ای غیر قابل باور دروازه را باز کرد. پرواز فرانک لبوف (Frank Leboeuf) هم نتوانست مانع ورود توپ به چهارچوب شود.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/11/1390 | 23:05 گفت:

نه ویشکا خانم.فکر کنم منظورش گلش به استون ویلا باشه که دروازه بان یه کم اومده بود جلو و پیرس با یه ضربه فنی زیبا توپو گل کرد.اون گل به لیورپولم خیلی قشنگ بود ولی از پشت محوطه جریمه زد نه وسط زمین.

Vishka در 9/11/1390 | 22:28 گفت:

آقای سعید عسگری فکر کنم منظور شما گل پیرس به لیورپول باشه

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 20:55 گفت:

گل من به تیم مکانیک و متور های دریایی یادت رفت بزاری:)

saeed asghary در 9/11/1390 | 20:05 گفت:

مرسی ویشگا خانم خوب بود
ولی جای 4تا گل خالی اینجا :
1 - یه گل تی تی کاشته بدون اجازه داور به چلسی زد
2 - گل آدبایور به لیورپول که تئو والکات کل زمینو دریبل کرد داد و پاس به آدبایور
3- گل رابرت پیرس که تقریبا از وسط زمین زد یادم نیست به کی
4 - گل رابین به بارسلونا

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

ماشالا ویشکا خانم،فعال شدی!

ehsan_gunner در 9/11/1390 | 17:18 گفت:

گل ون پرسى به بارسلونا هم يكى از به ياد ماندنى ترين گلها بود

علی ارشدی در 9/11/1390 | 15:23 گفت:

Thanks

حمید فرازی در 9/11/1390 | 14:22 گفت:

دوستان میتونید لینک گل ها رو در هایبوری در قسمت گل های برتر آرسنال ببینید

محمودرضا معینی در 9/11/1390 | 14:18 گفت:

دستت در نکنه!به نظر من گل دنیس به لستر خیلی تنیکی بود و اگه اشتباه نکنم اون سال به عنوان بهترین گل فصل انتخاب شد!
بازم دستت درد نکنه خیلی خوب بود

Keivan در 9/11/1390 | 14:03 گفت:

خیلی خوب بود ولی ایکاش لینک هاشونم داشتی

سید سجاد حسینی در 9/11/1390 | 13:47 گفت:

واقعا نمیدونم آرشاوین چرا این قدر افت کرده!!!!؟

ali jamshidi در 9/11/1390 | 13:46 گفت:

ممنون. بازم کلی یاد قدیم کردیم و ما موندیم و حسرت اون روزها و غم این روزها و نگرانی فردا

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 12:54 گفت:

عالی بود ویشکا ولی کاش لینک دانلودش هم میزاشتی اونجوری بهتر بود ,,نبود؟

ولی درکل مرسی داری.

حمید فرازی در 9/11/1390 | 12:54 گفت:

مرسی ویشکا خانم.واقعا همه گلای به یاد موندنی هستن.اون گل تی تی به لیورپولم هیچوقت یادم نمیره که از وسط زمین همه رو از مقابل برداشت و گل زد.البته همون بازی مایکل اوون هم خیلی اذیتمون کرد.باید تلافیشو سر علی دربیارم