انتقاد از صدا و سیما

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,455 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

انتقاد از صدا و سیما

آرسنالی ها سلام:
17 بهمن ماه بود که پستی گذاشتم با عنوان"بحث پول که میشه..."و در اون پست اسامی 10 بازیکن گرانقیمت در جهان به ترتیب آورده شده بود.البته این مطلب رو از مجله ورزشی تلتکست شبکه 2 سیما همون روز خوندم وگفتم شاید برای همه جالب باشه که بونند نام حتی یک آرسنالی توی این فهرست نیست.دیروز همون تلتکست شبکه 2 سیما مطلبی زد(ص 174) راجع به فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلستان که اگر بخونید می فهمید که تناقضاتی با فهرست قبلی داره.

فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلیس:
1- وین رونی 26 ساله/منچستریونایتد/انگلیسی/65 میلیون یورو
2- سرخیو آخرو23 ساله/منچسترسیتی/آرژانتینی/47میلیون یورو
3- داوید سیلوا 26ساله/منچسترسیتی/اسپانیایی/46میلیون یورو
4- روبین فان پرسی 28 ساله/آرسنال/هلندی/45میلیون یورو
5- لوکا مودریچ 26 ساله/تاتنهام/کرواتی/39میلیون یورو
6- نانی25 ساله/پرتغالی/36میلیون یورو
7- یحیی توره 28 ساله/منچسترسیتی/ساحل عاجی/35 میلیون یورو
8- فرناندو تورس27 ساله/چلسی/اسپانیایی/35 میلیون یورو
9- نمانیا ویدیچ 30 ساله/منچستریونایتد/صربی/35 میلیون یورو
10- ونسان کمپانی25ساله/منچسترسیتی/بلژیکی/35 میلیون یورو

-در فهرست قبلی ریبری/تورس و ماریو گومس با 42 میلیون یورو سه نفر آخر لیست 10 بازیکن گرانقیمت جهان بودند و 4 نفر اول این لیست درآمد بالاتری نسبت به این سه بازیکن دارند.
-در فهرست قبلی که متعلق به 17 بهمن ماه بود فرنانده تورس درآمد 42 میلیون یورویی داشت و در آمد او در این لیست 35 میلیون یوروست.
من نمیدونم چنین فهرست هایی هر چند وقت یکبار منتشر میشه یا اصلا منبع صداو سیما برای درج همچین اخباری کجاست؟لطفا اگر کسی اطلاعی از این فهرستها داره خبر بده شایدم این اخبار درج شده صحیحه و من اشتباه میکنم.
با این حال از صدا و سیمای محترم از همین جا درخواست میکنم منبع خبرهاش رو برای خوانندگان مشخص کنه.متشکرم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 2/12/1390 | 11:04 گفت:

عمرا از آرسنال دس بکشم ویشکا!

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:26 گفت:

با حرف محسن آزاده موافقم. انتقاد کنید میشم مثله کره شمالی.
داریم پیشرفت می کنیم تو اطلاع رسانی

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:44 گفت:

خانه از پایبست ویران است !!! ......... اون وقت شما در فکر نقش ایوانی ؟!؟!؟!

Vishka در 1/12/1390 | 23:01 گفت:

سلام چی شده بعضی از دوستان کم پیدا پیدا شدن؟فکر کردم یهو خدایی نکرده از آرسنالی بودن دست برداشتن.

sam baygan در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

ویشکا گیر دادی به این پولداراااآ

مریم ت در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

حالا اخره انتقاد اینه که .بازی های لیگ انگلیس رو نشون میدن و لی اخبار خبر لیگ انگلیس رو نمیده .با خودشونم درگیرن

Vishka در 1/12/1390 | 22:43 گفت:

از بس کنجکاوم.تازه تلتکس دم دسته راحت میرم سر کنترلو....

مرتضی در 1/12/1390 | 20:39 گفت:

یادش بخیر یه زمانی بازی نبود که پخش نشه از بوندس لیگا بگیر تا بازی های لیگ فرانسه حتی بازی های آرسنال تو جام اتحادیه هم پخش میشد اما الان ........................

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:23 گفت:

ویشکا تو هم دل خوشی داری بخدا من برنامه های شبکه 1 و2 و3 رو هم نمیبینم اونوقت تو میری تلتکست شبکه 2 ایران رو میخونیییییییی ...........

تازه انتظار داری چیزی که نوشتن صحیح باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی حوصله و اراده قوی میخواد اینکار((:

علی ارشدی در 1/12/1390 | 14:03 گفت:

صدا و سیما و منبع؟ به حق چیزای نشنیده

رضاشاماخ چوک بندر در 1/12/1390 | 13:53 گفت:

اسم این ذکایی حیوان رونیاریدلطفا..
کلش مثل بستنی لیوانیه

مرتضی در 1/12/1390 | 13:41 گفت:

منبعش معلومه دیگه کیه : حسین ذکایی

حمید فرازی در 1/12/1390 | 13:27 گفت:

در مورد این ارزش گذاری که از دیدگاه مختلفی اینو انتخاب کرده و منبع این دو با هم تفاوت داره.منبع اون خبر اول که گذاشتی اگه اشتباه نکنم "بیلد" بود ولی تا اونجا که میدونم منبع این یکی بیلد ینست که البته احتمالا یکی از روزنامه های داخلی انگلستان اینو انتخاب کرده و ظاهرا با توجه به قیمت های پیشنهادی برای این بازیکنا در نظر گرفته شده..چون اگه توجه کنید بیشتر این بازیکنا یا با همین قیمت خریداری شدن و یا همچین پیشنهادی دارن که انجام این انتخاب کار سختی نیست و خودمونم میتونیم این کارو انجام بدیم.

در مورد اون ارزش گزاری 17 بهمن که Pakhshoo گفتن مربوط به درآمد بازیکناست امکان نداره یه بازیکن همچین درآمد سالیانه ای داشته باشه.ولی اون انتخاب رو از دیدگاه گسترده تری در نظر گرفتن و عوامل بیشتری درش دخیل بودن که حتی میبینیم بارسا که قهرمان شده بازیکنای بیشتری در این انتخاب داشته و کاملا طبیعیه.چون در این شرایط علاوه بر اینکه قیمت این بازیکنا بالاتر میره اسپانسر و رکتای تبلیغاتی بیشتری مایل بههمکاری با بازیکنای قهرمان هستن و اینم یکی دیگه از دلایل افزایش قیمتا هست که احتمالا دلایل دیگه ای هم داره.

Benyamin Esmaili در 1/12/1390 | 12:09 گفت:

آقا این فروشگاه چی شد پس ؟؟؟

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 12:05 گفت:

مثل بقیه کاراش و مطالبش منبعش عالم غیبه :D

Pakkhoo در 1/12/1390 | 12:02 گفت:

دوست عزیز فهرستی که شما می گویید متعلق به تاریخ 17 بهمن است مربوط به درآمد بازیکنان بود ولی فهرست جدید مربوط به قیمت خود بازیکن می باشد با هم فرق دارند.