انتقاد از صدا و سیما

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,066 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

انتقاد از صدا و سیما

آرسنالی ها سلام:
17 بهمن ماه بود که پستی گذاشتم با عنوان"بحث پول که میشه..."و در اون پست اسامی 10 بازیکن گرانقیمت در جهان به ترتیب آورده شده بود.البته این مطلب رو از مجله ورزشی تلتکست شبکه 2 سیما همون روز خوندم وگفتم شاید برای همه جالب باشه که بونند نام حتی یک آرسنالی توی این فهرست نیست.دیروز همون تلتکست شبکه 2 سیما مطلبی زد(ص 174) راجع به فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلستان که اگر بخونید می فهمید که تناقضاتی با فهرست قبلی داره.

فهرست 10 بازیکن گرانقیمت لیگ برتر انگلیس:
1- وین رونی 26 ساله/منچستریونایتد/انگلیسی/65 میلیون یورو
2- سرخیو آخرو23 ساله/منچسترسیتی/آرژانتینی/47میلیون یورو
3- داوید سیلوا 26ساله/منچسترسیتی/اسپانیایی/46میلیون یورو
4- روبین فان پرسی 28 ساله/آرسنال/هلندی/45میلیون یورو
5- لوکا مودریچ 26 ساله/تاتنهام/کرواتی/39میلیون یورو
6- نانی25 ساله/پرتغالی/36میلیون یورو
7- یحیی توره 28 ساله/منچسترسیتی/ساحل عاجی/35 میلیون یورو
8- فرناندو تورس27 ساله/چلسی/اسپانیایی/35 میلیون یورو
9- نمانیا ویدیچ 30 ساله/منچستریونایتد/صربی/35 میلیون یورو
10- ونسان کمپانی25ساله/منچسترسیتی/بلژیکی/35 میلیون یورو

-در فهرست قبلی ریبری/تورس و ماریو گومس با 42 میلیون یورو سه نفر آخر لیست 10 بازیکن گرانقیمت جهان بودند و 4 نفر اول این لیست درآمد بالاتری نسبت به این سه بازیکن دارند.
-در فهرست قبلی که متعلق به 17 بهمن ماه بود فرنانده تورس درآمد 42 میلیون یورویی داشت و در آمد او در این لیست 35 میلیون یوروست.
من نمیدونم چنین فهرست هایی هر چند وقت یکبار منتشر میشه یا اصلا منبع صداو سیما برای درج همچین اخباری کجاست؟لطفا اگر کسی اطلاعی از این فهرستها داره خبر بده شایدم این اخبار درج شده صحیحه و من اشتباه میکنم.
با این حال از صدا و سیمای محترم از همین جا درخواست میکنم منبع خبرهاش رو برای خوانندگان مشخص کنه.متشکرم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

sam baygan در 2/12/1390 | 11:04 گفت:

عمرا از آرسنال دس بکشم ویشکا!

ali jamshidi در 2/12/1390 | 07:26 گفت:

با حرف محسن آزاده موافقم. انتقاد کنید میشم مثله کره شمالی.
داریم پیشرفت می کنیم تو اطلاع رسانی

محسن آزاده در 1/12/1390 | 23:44 گفت:

خانه از پایبست ویران است !!! ......... اون وقت شما در فکر نقش ایوانی ؟!؟!؟!

Vishka در 1/12/1390 | 23:01 گفت:

سلام چی شده بعضی از دوستان کم پیدا پیدا شدن؟فکر کردم یهو خدایی نکرده از آرسنالی بودن دست برداشتن.

sam baygan در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

ویشکا گیر دادی به این پولداراااآ

مریم ت در 1/12/1390 | 22:55 گفت:

حالا اخره انتقاد اینه که .بازی های لیگ انگلیس رو نشون میدن و لی اخبار خبر لیگ انگلیس رو نمیده .با خودشونم درگیرن

Vishka در 1/12/1390 | 22:43 گفت:

از بس کنجکاوم.تازه تلتکس دم دسته راحت میرم سر کنترلو....

مرتضی در 1/12/1390 | 20:39 گفت:

یادش بخیر یه زمانی بازی نبود که پخش نشه از بوندس لیگا بگیر تا بازی های لیگ فرانسه حتی بازی های آرسنال تو جام اتحادیه هم پخش میشد اما الان ........................

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:23 گفت:

ویشکا تو هم دل خوشی داری بخدا من برنامه های شبکه 1 و2 و3 رو هم نمیبینم اونوقت تو میری تلتکست شبکه 2 ایران رو میخونیییییییی ...........

تازه انتظار داری چیزی که نوشتن صحیح باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی حوصله و اراده قوی میخواد اینکار((:

علی ارشدی در 1/12/1390 | 14:03 گفت:

صدا و سیما و منبع؟ به حق چیزای نشنیده

رضاشاماخ چوک بندر در 1/12/1390 | 13:53 گفت:

اسم این ذکایی حیوان رونیاریدلطفا..
کلش مثل بستنی لیوانیه

مرتضی در 1/12/1390 | 13:41 گفت:

منبعش معلومه دیگه کیه : حسین ذکایی

حمید فرازی در 1/12/1390 | 13:27 گفت:

در مورد این ارزش گذاری که از دیدگاه مختلفی اینو انتخاب کرده و منبع این دو با هم تفاوت داره.منبع اون خبر اول که گذاشتی اگه اشتباه نکنم "بیلد" بود ولی تا اونجا که میدونم منبع این یکی بیلد ینست که البته احتمالا یکی از روزنامه های داخلی انگلستان اینو انتخاب کرده و ظاهرا با توجه به قیمت های پیشنهادی برای این بازیکنا در نظر گرفته شده..چون اگه توجه کنید بیشتر این بازیکنا یا با همین قیمت خریداری شدن و یا همچین پیشنهادی دارن که انجام این انتخاب کار سختی نیست و خودمونم میتونیم این کارو انجام بدیم.

در مورد اون ارزش گزاری 17 بهمن که Pakhshoo گفتن مربوط به درآمد بازیکناست امکان نداره یه بازیکن همچین درآمد سالیانه ای داشته باشه.ولی اون انتخاب رو از دیدگاه گسترده تری در نظر گرفتن و عوامل بیشتری درش دخیل بودن که حتی میبینیم بارسا که قهرمان شده بازیکنای بیشتری در این انتخاب داشته و کاملا طبیعیه.چون در این شرایط علاوه بر اینکه قیمت این بازیکنا بالاتر میره اسپانسر و رکتای تبلیغاتی بیشتری مایل بههمکاری با بازیکنای قهرمان هستن و اینم یکی دیگه از دلایل افزایش قیمتا هست که احتمالا دلایل دیگه ای هم داره.

Benyamin Esmaili در 1/12/1390 | 12:09 گفت:

آقا این فروشگاه چی شد پس ؟؟؟

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 12:05 گفت:

مثل بقیه کاراش و مطالبش منبعش عالم غیبه :D

Pakkhoo در 1/12/1390 | 12:02 گفت:

دوست عزیز فهرستی که شما می گویید متعلق به تاریخ 17 بهمن است مربوط به درآمد بازیکنان بود ولی فهرست جدید مربوط به قیمت خود بازیکن می باشد با هم فرق دارند.