7 سوال آسون از آرسنالی ها-مسابقه 3

نویسنده: Vishka

وبلاگ من
نویسنده: Vishka
ویشکا هستم و از فصل 2001 هوادار آرسنالم. به کانال و اینستاگرام تیم بانوان آرسنال حتما سر بزنید @arsenalwfc_fans
کل بازدید: 112,475 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

7 سوال آسون از آرسنالی ها-مسابقه 3

توی این پست چند جمله یا مشخصات آرسنالی ها را آوردم از شما میخوام که حدس بزنید این جمله ها از کدوم آرسنالی هست یا مشخصات کدوم آرسنالی آورده شده . خیلی سوالات راحته چون از خود سایت گرفته شده

متشکرم-در تابستان سال 2004 در حالی که فقط 16 سال سن داشت وارد شمال لندن شد.

2- او بعد از بازی زیبای خود در آنفیلد و گلزنی در برابر کرواسی برای تیم ملی کشورش جایگاه ثابتی را در ترکیب ونگر پیدا کرد

3- همیشه طرفدار آرسنال باقی خواهم ماند و هر هفته بازی آنها را دنبال خواهم کرد. همه چیز من آرسنال و سرمربی آن آرسن ونگر است. او باعث پیشرفت فوتبال من شد و همیشه به او مدیون هستم

4- در سپتامبر 1991 برای نخستین بار در جام اتحادیه مقابل لستر به میدان رفت. در پایان بازی او گلی به ثمر نرساند اما در پایان اولین فصل حضورش در آرسنال، او به طور متوسط در هر بازی 2 گل به ثمر رساند
- هنگامی که فصل 1997/98 آغاز شد 174 گل به ثمر رسانده بود، 3 گل در 2 بازی آغازین فصل در مقابل لیدز و کاونتری او را به رکورد گل های باستین نزدیک تر کرد.

5."
اولین تجربه ملی او در سال 1997 مقابل تیم ملی آفریقای جنوبی بود. سه بار از طرف انجمن نویسندگان ورزشی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد

6-اگر فوتبالیست نمیشد بازیکن هاکی روی یخ میشد
سرگرمی او جز فوتبال ، نواختن گیتار است

7- در تابستان 1999 به عنوان یک بازیکن کناری با استعداد وارد هایبوری شد. 18 اکتبر 2005، او دو گل خود مقابل اسپارتاپراگ (Sparta Prague) در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید فرازی در 9/12/1390 | 21:33 گفت:

نه جان علی ارشدی.کنایه چیه خواهر من؟

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 20:34 گفت:

خوب الان من همرو درست جواب دادم ، بعدش چی میشه ؟

علی ارشدی در 9/12/1390 | 16:33 گفت:

دیدی ! دیدی فقط یه غلط داشتم

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 16:11 گفت:

واقعا هنوزم ازینکه فابرگاس رفت دلم می گیره...

Vishka در 9/12/1390 | 14:01 گفت:

اینم جوابا
1)نیکلاس بنتنر
2)والکات
3)فابرگاس
4)یان رایت
5)آنری
6)توماس روسیچکی
7)آنری

حمید فرازی کنایه زدی؟؟؟؟؟

حمید فرازی در 9/12/1390 | 13:43 گفت:

کاملا مشخصه عاشق تیپ و قیافشون نبودی ویشکا :)
البته این مدت ماشالا دخترای آرسنالی زیادی رو دیدم که واقعا جای خوشحالیه

Vishka در 9/12/1390 | 12:41 گفت:

"علی ارشدی آره اشتباه داشتی "حالا دیدی اشتباهت کجاس؟

"کیوان"بیخودی تقلب نرسون از کجا معلوم جوابات درست باشه.دفعه قبل درست بود در ضمن کدوم نصف بچه ها!!!!!!!!تازه همه میگن سختتر بود دفعه بعد خودت سوال دربیار :دی

"معین خرمی"آره داداش دارم اما طرفدار شانسچستره.همه از اینکه من آرسنالی ام تعجب میکنن .شما اولیش نیستی.من اون موقع ها از پیرس خوشم میومد و مثل بقیه دخترا عاشق تیپ و قیافه بازیکنا نشدم؟بعدشم متاسفانه یا خوشبختانه سسکmoeinem در 9/12/1390 | 11:27 گفت:

واقعا آفرین به شما که فوتبال نیگا میکنید!من که بدبخت میشم تو خونه فوتبال نیگا کنم میگن سریال چی چی ترکیه میده بعد اون سریال چی چی جم کلاسیک میده واقعا چی بگم از دست زنا.باز خوش ب حال دادشتون(اگه داشته باشین).از همه مهمتر طرفدار یه تیم هستین!!اونم آرسنال.امروزه که کل ملت حزب بادن و طرفدار شانسا میشن واقعا بعیده کسی رو ببینی که طرفدار تیم های دیگه باشه!اکثر دخترا که فوتبال نیگا نمیکنن ولی میگن عاشق لیونل شانسی و کریس رونالدو هستیم شما طرفدار آرسنالین!
ببخشید که اراجیف ساختم تا ابد توپچی باشین.وای خدااااااااااااااااااااااا

Keivan در 9/12/1390 | 11:02 گفت:

نمیخواد فردا اعلام کنی من خودم میگم :))
تا حالا منو نصف بچه ها درست گفتیم

Keivan در 9/12/1390 | 11:00 گفت:

1)نیکلاس بنتنر
2)والکات
3)فابرگاس
4)یان رایت
5)آنری
6)توماس روسیچکی
7)آنری
بازم مطمئنم همه رو درست جواب دادم ویشکا آسونتر از قبلی بود که بابا نا سلامتی قرار بود سختر بکنی سوالارو این چه وضعیه من نمیدونم چه خبره :))

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:55 گفت:

اصلاح می کنم
1- نیکی
2- والکات بی شک
3-باز هم DNA
4- رایت
5- هانری
6-روسیچکی
7- اگه هانری نباشه از برج میلاد خودمو میندازم پائین!

ali jamshidi در 9/12/1390 | 07:52 گفت:

1- DNA
2- والکات بی شک
3-باز هم DNA
4- رایت
5- هانری
6-روسیچکی
7- اگه هانری نباشه از برج میلاد خودمو میندازم پائین!

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:58 گفت:

همرو شانسی گفتم هیچکدوم اساس و قاعدهی نداشت *چشمک*

♥Arsenal♥ در 9/12/1390 | 04:58 گفت:

فابرگاس

آرشا

ویرا

تیری دانیل هانری

روسیچکی

تی تی

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:55 گفت:

خدا کنه فردا همه استادامون مریض شن نیان من برگردم خونه اصلا حال کلاس رو ندارم من رفتم بخوابم تا فردا......بای

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:52 گفت:

1. نیکلاس بنتنر
2. تئو والکات
3. سسک فابرگاس
4. یان رایت
5. تیری آنری
6. تواس روسیچکی (عشق من)
8. تیری آنری

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:32 گفت:

با اینکه خوابم میاد میخوام همشو جواب بدم..... تمام اینگنج ماله منههههههههههه

محسن شعبانی در 9/12/1390 | 00:28 گفت:

آخریش هانری ...........

دیگه خوابم میاد .. فردا صبح تا 7شب کلاس دارم خدددددا

محسن آزاده در 9/12/1390 | 00:16 گفت:

1- سس ( سُس نیستا :)) )
2- والکات
3- سس
4- رایت
5- تی تی
6- روسیچکی
7- والا نمی دونم ، ولی این طور که بجه ها می گن یا تیتی یا لیونبرگ !

علی ارشدی در 8/12/1390 | 23:34 گفت:

یعنی جوابای من غلطه؟ عمرا

Vishka در 8/12/1390 | 23:22 گفت:

آهان علی ارشدی فکر کردی چون نکته انحرافیش زیاده و تاحالا یه نفرم درست جواب نداه.

مرتضی در 8/12/1390 | 22:43 گفت:

1 والکات

2 نمیدونم
3تیری هانری
4 دنیس برگکمپ
5نمیدونم
6جورو
7لیونبرگ

حمید فرازی در 8/12/1390 | 22:12 گفت:

همه رو که گفتین 2 رو هم من میگم.ولکات که فکر کنم قصل 2009 بود به کرواسی گل زد

شایان در 8/12/1390 | 21:47 گفت:

1فرانسسک فابرگاس....2نمیدونم.....3فرانسسک فابرگاس عزیز.....4نمیدونم.........5نمیدونم......6جورو جورو 7تی تی

علی ارشدی در 8/12/1390 | 21:31 گفت:

1. سوسک
2.؟؟؟؟؟
3. مثل اینکه باز هم سوسک
4. یان رایت ،شک ندارم
5. کینگ آنری
6.بدون شک روسیچکی
7.کینگ آنری

ویشکا هنوزم آسونه :)

رضاشاماخ چوک بندر در 8/12/1390 | 20:54 گفت:

1.فابیان بارتز
2.شاعربرره باشعرمعروف(نخودنخودهرکه رودخانه خود.هرکه رودخانه خودنخودنخود)یا(قطارقطارویومدقطارچه خوب ویومدقطارمفیدبیده خوب بید)
3.گربه نره
4.کمپل
5.ماکله له
6.کیون
7.عبدالله بالخیر(خواننده عرب)
ویشکاجان شوخی بود.درضمن امشب منتظریه داستان واقعی دیگه باش بامطالب آرسنالی

HAMED toopchi در 8/12/1390 | 20:34 گفت:

اسكيلاچي

مهران کاظمی در 8/12/1390 | 19:26 گفت:

1-فابرگاس
2-ادواردو
3-فابرگاس
4-...
5-...
6-فکر کنم روسیچکی بود
7-...
خدایی این بار خیلی دیگه سخت بود، مرسی، چه کار باحالیه همینجوری ادامه بده، خوش می گذره

Vishka در 8/12/1390 | 19:07 گفت:

سلام به همه از حالا بگم جوابا فردا ظهر اعام میشه چون بعدش نیستم.مرسی