بازی تیری انری برای ارسنال

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 7,945 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

بازی تیری انری برای ارسنال

شاید تیری انری 34 ساله بتونه با بازیش کمی وضعیت ارسنالو بهتر کنه شایدم نه نظرتون چیه؟


بالاخره تیری انری به ارسنال برگشت هر چند فقط واسه دو ماه و به صورت قرضی و احتمالش زیاده که تو بازی های اینده واسه توپچی ها به میدان بره.من هیچ وقت بازی های زیبای تیری رو تو سالهای گذشته فراموش نمی کنم من ارسنالو با تیری شناختم و واقعا بازی هاشو دوست داشتم و واسه ارسنال یه مهره واقعا کلیدی به حساب میومد و  میشه گفت که همه کاره ارسنال بود واقعا کارش تو سال های گذشته حرف نداشت.الان پس از 4 سال دوباره به ارسنال برگشته و می خواد واسمون بازی کنه اما الان دیگه 34 ساله شده و مطمئنا ذیگه اون کارایی و سرعت گذشتشو نداره ولی با این حال من فک میکنم بتونه به توپچی ها کمک کنه چون اون الان خیلی با تجربه است و اینم بگم که ما نباید از اون انتظارات گذشته رو داشته باشیم .با این حال امیدوارم به ارسنال کمک کنه چون ما تو این مقطع از لیگ واقعا به کمکش احتیاج داریم.نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir hossein در 14/10/1390 | 12:13 گفت:

من که خیلی هیجانزده هستم ... میخوام زودتر آنری رو با پیرهن آرسنال ببینم تو زمین

یه سری گفتن این پیر پاتاله فلانه ... واقعا اینا طرفدار آرسنال هستن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

علیرضا فراهانی در 14/10/1390 | 09:34 گفت:

بابا چرا شما این جوری اید؟ آنری همه کار کرد باسه آرسنال. سر پیری رفت بارسا که تصمیم خوبی بود. جام باشگاه ها نداشت که با بارسا گرفت.

@sam: البته پیر پیر است گرچه شیر بود!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:39 گفت:

هانری فقط یک روحیه خوبه و اصلا در حال حاضر نمیتونه یک محاجم تاپ مس rvp باشه!

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:51 گفت:

احسان جان بدون شک تجربش به کمکمون میاد داداشم

mostafa در 14/10/1390 | 01:19 گفت:

پیر پیر بود گرچه شیر بود انری بی شک یکی از بهترین های دنیاست ولی سال اخری که تو بارسا بود یادتونه حالا ببینید الان دیگه نمیتونه تیری انری باشه ولی امیداورم تجربش بدرد ارسنال بخوره در حالی که ونگر میتونست بجاس بیشتر از چمبرلن جوان استفاده کنه

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

آنری هنوز همون آنریه قدیمه؛ شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:34 گفت:

منم عاشق هانری هستم ولی ظاهرا با برگشتنش دیگه نباید منتظر خرید تهاجمی باشیم و این اصلا نشونه خوبی نیست

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:15 گفت:

ضمن این که الجزیره اسپورت هم داشت می گفت که به آرسنال برگشته. زیر نویس هم کرد.

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:12 گفت:

علی جان این رو تو قسمت مشخصات باشگاه تیری هانری درج کرده بودند. پس یعنی قطعی شده و می تونه از بازی لیدز بازی کنه

2 Club career 2.1 Monaco (1992–1999) and Juventus (1999)
2.2 Arsenal (1999–2007)
2.3 Barcelona (2007–2010)
2.4 New York Red Bulls (2010–present)
2.5 Loan to Arsenal

منبع : ویکی پدیا-تیری هانری

علی ارشدی در 13/10/1390 | 15:45 گفت:

حالا یکی بگه تی تی از کی میتونه بازی کنه؟ اصلا قرارداد رسمی شده؟ اطلاعات موثق بدین لطفا

hamed در 13/10/1390 | 15:19 گفت:

امیدوارم حداقل آرسنال رو کمی از بحران خارج کنه.........................

mostafaa در 13/10/1390 | 14:25 گفت:

وقتی رفت بارسلون من بهش انتقاد داشتم.و از رفتنش ناراحت شدم.بزرگترین اشتباه زندگیش همون بود.میموند اسطوره ی بزرگتری می شد

ali jamshidi در 13/10/1390 | 13:54 گفت:

دو تا بعد داره :
1- بهد بازی کردن : من قدری می ترسم اونم به خاطر خاطره های خوشی که با تی تی داشتیم که بر فرض بازیکنی که 4 تا 4تا بازیکن دریبل می کرد حالا بیاد یه دفاع ضایع ازش توپ بگیره یا یه روز بیاد یه تک به تک خراب کنه تو همین کانون هستن کسائی که شروع کنن به تی تی اسطوره هم بد و بیراه گفتن. فقط می تونم بگم امیدوارم بشه میدونم می تونه.
2- بعد روانی: روی نیمکت می تونه به بچه ها کمک کنه مخصوصاً والکات و ژروینیو که می تونن پیشرفت کنن. چون توی این پشت ها آرسنال همیشه بازیکن خوب داشته. از اورماس بگیرید تا خود هانری که با اینکه نوک بود ولی از گوشه ها مخصوصاً چپ نفوذ می کرد.

امید وارم جایگاهش بهتر و حفظ بشه.

mohammad ali در 13/10/1390 | 13:49 گفت:

از رابین بهتر کار میکنه

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 13:43 گفت:

تا حالا 400 تا کامنت در مورد هانری و بازگشتش و ارزشش بچه ها نوشتن حتی 2موردش رو خودم تو سایت گذاشتم ولی ارزشش رو داره هرچقدر هم بخوایم در موردش صحبت کنیم کمه انری 100در 100 الان بهتر از خیلی از بازیکنان ارسناله ودر اینکه واسه ارسنال مفید هست شک نکنید.........!!!عده ای بزرگ زاده می شوند, عده ای بزرگی را به دست می اورند و عده ای بزرگی را بدون انکه بخواهند با خود دارند .(شکسپیر)