بازی تیری انری برای ارسنال

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 7,920 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

بازی تیری انری برای ارسنال

شاید تیری انری 34 ساله بتونه با بازیش کمی وضعیت ارسنالو بهتر کنه شایدم نه نظرتون چیه؟


بالاخره تیری انری به ارسنال برگشت هر چند فقط واسه دو ماه و به صورت قرضی و احتمالش زیاده که تو بازی های اینده واسه توپچی ها به میدان بره.من هیچ وقت بازی های زیبای تیری رو تو سالهای گذشته فراموش نمی کنم من ارسنالو با تیری شناختم و واقعا بازی هاشو دوست داشتم و واسه ارسنال یه مهره واقعا کلیدی به حساب میومد و  میشه گفت که همه کاره ارسنال بود واقعا کارش تو سال های گذشته حرف نداشت.الان پس از 4 سال دوباره به ارسنال برگشته و می خواد واسمون بازی کنه اما الان دیگه 34 ساله شده و مطمئنا ذیگه اون کارایی و سرعت گذشتشو نداره ولی با این حال من فک میکنم بتونه به توپچی ها کمک کنه چون اون الان خیلی با تجربه است و اینم بگم که ما نباید از اون انتظارات گذشته رو داشته باشیم .با این حال امیدوارم به ارسنال کمک کنه چون ما تو این مقطع از لیگ واقعا به کمکش احتیاج داریم.نظر شما چیه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir hossein در 14/10/1390 | 12:13 گفت:

من که خیلی هیجانزده هستم ... میخوام زودتر آنری رو با پیرهن آرسنال ببینم تو زمین

یه سری گفتن این پیر پاتاله فلانه ... واقعا اینا طرفدار آرسنال هستن؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

علیرضا فراهانی در 14/10/1390 | 09:34 گفت:

بابا چرا شما این جوری اید؟ آنری همه کار کرد باسه آرسنال. سر پیری رفت بارسا که تصمیم خوبی بود. جام باشگاه ها نداشت که با بارسا گرفت.

@sam: البته پیر پیر است گرچه شیر بود!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 07:39 گفت:

هانری فقط یک روحیه خوبه و اصلا در حال حاضر نمیتونه یک محاجم تاپ مس rvp باشه!

سید امین هاشمی در 14/10/1390 | 01:51 گفت:

احسان جان بدون شک تجربش به کمکمون میاد داداشم

mostafa در 14/10/1390 | 01:19 گفت:

پیر پیر بود گرچه شیر بود انری بی شک یکی از بهترین های دنیاست ولی سال اخری که تو بارسا بود یادتونه حالا ببینید الان دیگه نمیتونه تیری انری باشه ولی امیداورم تجربش بدرد ارسنال بخوره در حالی که ونگر میتونست بجاس بیشتر از چمبرلن جوان استفاده کنه

sam baygan در 13/10/1390 | 23:31 گفت:

آنری هنوز همون آنریه قدیمه؛ شیر،شیر بُوَد گرچه پیر بُوَد!

حمید فرازی در 13/10/1390 | 22:34 گفت:

منم عاشق هانری هستم ولی ظاهرا با برگشتنش دیگه نباید منتظر خرید تهاجمی باشیم و این اصلا نشونه خوبی نیست

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:15 گفت:

ضمن این که الجزیره اسپورت هم داشت می گفت که به آرسنال برگشته. زیر نویس هم کرد.

ali jamshidi در 13/10/1390 | 17:12 گفت:

علی جان این رو تو قسمت مشخصات باشگاه تیری هانری درج کرده بودند. پس یعنی قطعی شده و می تونه از بازی لیدز بازی کنه

2 Club career 2.1 Monaco (1992–1999) and Juventus (1999)
2.2 Arsenal (1999–2007)
2.3 Barcelona (2007–2010)
2.4 New York Red Bulls (2010–present)
2.5 Loan to Arsenal

منبع : ویکی پدیا-تیری هانری

علی ارشدی در 13/10/1390 | 15:45 گفت:

حالا یکی بگه تی تی از کی میتونه بازی کنه؟ اصلا قرارداد رسمی شده؟ اطلاعات موثق بدین لطفا

hamed در 13/10/1390 | 15:19 گفت:

امیدوارم حداقل آرسنال رو کمی از بحران خارج کنه.........................

mostafaa در 13/10/1390 | 14:25 گفت:

وقتی رفت بارسلون من بهش انتقاد داشتم.و از رفتنش ناراحت شدم.بزرگترین اشتباه زندگیش همون بود.میموند اسطوره ی بزرگتری می شد

ali jamshidi در 13/10/1390 | 13:54 گفت:

دو تا بعد داره :
1- بهد بازی کردن : من قدری می ترسم اونم به خاطر خاطره های خوشی که با تی تی داشتیم که بر فرض بازیکنی که 4 تا 4تا بازیکن دریبل می کرد حالا بیاد یه دفاع ضایع ازش توپ بگیره یا یه روز بیاد یه تک به تک خراب کنه تو همین کانون هستن کسائی که شروع کنن به تی تی اسطوره هم بد و بیراه گفتن. فقط می تونم بگم امیدوارم بشه میدونم می تونه.
2- بعد روانی: روی نیمکت می تونه به بچه ها کمک کنه مخصوصاً والکات و ژروینیو که می تونن پیشرفت کنن. چون توی این پشت ها آرسنال همیشه بازیکن خوب داشته. از اورماس بگیرید تا خود هانری که با اینکه نوک بود ولی از گوشه ها مخصوصاً چپ نفوذ می کرد.

امید وارم جایگاهش بهتر و حفظ بشه.

mohammad ali در 13/10/1390 | 13:49 گفت:

از رابین بهتر کار میکنه

توپچی جنوب در 13/10/1390 | 13:43 گفت:

تا حالا 400 تا کامنت در مورد هانری و بازگشتش و ارزشش بچه ها نوشتن حتی 2موردش رو خودم تو سایت گذاشتم ولی ارزشش رو داره هرچقدر هم بخوایم در موردش صحبت کنیم کمه انری 100در 100 الان بهتر از خیلی از بازیکنان ارسناله ودر اینکه واسه ارسنال مفید هست شک نکنید.........!!!عده ای بزرگ زاده می شوند, عده ای بزرگی را به دست می اورند و عده ای بزرگی را بدون انکه بخواهند با خود دارند .(شکسپیر)