ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 7,949 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
ونای امری در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در مقابل لسترسیتی از وضعیت بازیکنان تیم آرسنال پیش از دیدار هفته‌ی سوم لیگ اروپا در مقابل اسپورتینگ لیسبون، سخن گفت:دیروز روز بدی برای ما بود، چون کولاسیناچ و مونرئال را با هم از دست دادیم، علی‌رغم اینکه با ما تمرین کردند ولی با مصدومیت جزئی همسترینگ بازی با لستر را از دست دادند.لیختشتاینر و ژاکا در مقابل لستر در دفاع چپ بازی کردند، اما سئاد و ناچو مناسب این پست هستند و امیدوارم به بازی پنجشنبه برسند.سوکراتیس دیروز تمرینات خودش را آغاز کرد، احتمالا به بازی پنجشنبه می‌رسد، اما باید مراقب او باشیم چون بازی های زیادی در پیش داریم که باید برای آنها آماده باشد، وضعیت دیگر بازیکنان مصدوم تیم هم به همان شکل است و فعلا آنها در دسترس نیستند."
اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند. اوبامیانگ پس از به ثمر رساندن دو گل در دیدار مقابل لسترسیتی موفق شد در ۲۲ بازی ابتدایی خود در لیگ برتر ۱۶ گل به ثمر برساند، و از رکورد تیری آنری که در ۳۰ بازی ابتدایی خود موفق به زدن ۱۵ گل در لیگ برتر برای آرسنال شده بود، عبور کند.
آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد. آرسنال پس از پیروزی در مقابل لسترسیتی موفق شد، پس از سال ۲۰۰۷ برای اولین مرتبه در ۱۰ دیدار پیاپی در تمامی رقابت‌ها به پیروزی برسد.
 جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول جدول لیگ برتر جزیره پس از پایان هفته نهم - اختلاف دو امتیازی آرسنال تا صدر جدول
الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد. الکس ایوبی رسما به عنوان بهترین بازیکن زمین از طرف برگزار کننده‌ی مسابقات در دیدار آرسنال و لسترسیتی انتخاب شد.
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.

ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

ونگر: خرید ما در بازار زمستانی به منزله یک معجزه است؛تحت تاثیرروحیه تیمم دربازی با استون ویلا قرارگرفتم

مربی توپچی ها خرید بازیکن جدیدی برای تیمش در بازار زمستانی رابه منزله یک معجزه می داند
 آرسن ونگر مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدی را انجام دهد، چیزی شبیه معجزه رخ داده است

درحالی که آرسنال با نتیجه 0-2 از استون ویلا عقب بود، هواداران این تیم  ،شاگردان ونگر را هو می کردند ولی ونگر اعلام کرد که به شاگردانش اعتماد داشته. در نهایت هم آرسنال توانست دراین بازی با نتیجه 2-3 به پیروزی رسیده و به دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یابد

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش به ایننکته اشاره کرد که میائیچی ، بازیکن آسیایی تیمش تنها مکن است با انتقالی قرضی به تیمی انگلیسی منتقل شود. این درحالی بود که صحبتهایی درمورد احتمال انتقال او به والانسیه فرانسه به گوش می رسید.

ونگر درپایان این مسابقه درمورد احتمال حضور تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی گفت:« نمی توانم بگویم که محال است ولی با این مهلت کم، انجام خرید زمستانی مثل یک معجزه است. هیچ وقت هیچ چیز مشخص نیست.مهمترین نکته برای ما این است که بازیکنان مصدوممان بازگردند. اگر امروز به نیمکت ذخیره های ما نگاه کنید، می بینید که ما بازیکنان خوبی داریم.»

ونگر درمورد شرایط جک ویلشر که این روزها با دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی روی قوزک پایش دست و پنجه نرم می کند گفت:« اولین خبری که شنیدیم خیلی بهتر از آنچه تصورش را می کردیم، بود.امیدواریم که جک به زودی بازگردد. من با جک صحبت کردم. او در طول هفته تستهای بیشتری را پشت سرخواهد گذاشت ولی نمی دانم که از چه زمانی تمرین کردن را شروع می کند. هنوز با اعضای کادر پزشکی صحبت نکرده ام.»

او درادامه درمورددیدار تیمش با

استون ویلا به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در این بازی صبر هواداران را مورد امتحال قرار دادند:« من ناراحتم که چرا همیشه نمی توانیم هوادارانمان را خوشحال نگاه داریم ولی ما همیشه باید با روحیه ای که یکشنبه نشان دادیم بازی کنیم. حس می کنم که هواداران تیم ما در مقایسه با قبل (بازی بایونایتد) کاملا مثبت بودند و چیزهای هیجان انگیزی دیدم.»

ونگر ادامه داد:« درک می کنم که هواداران درمورد تصمیمات من سوالاتی داشته باشند. ولی اگر آنها تعهد من به باشگاه یا فداکاری بازیکنان را زیر سوال ببرند، برای من عجیب خواهد بود. همه ما فقط به دنبال موفقیت تیمی که دوستش داریم هستیم.»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به این سوال که دربین دو نیمه به بازیکنانش چه گفته که روحیه را به آنها بازگرداندنده گفت:« در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که این تستی است که  ما کیفیتهای روانی مان برای بازگشت به بازی را اثبات کنیم و هراتفاقی که بیفتد مهم این است که نترسیم.ما درنیمه دوم مقابل یونایتد واکنش خوبی داشتیم و در دیدار یکشنبه هم همین طور. سخت است که درنیمه اول 0-2 عقب بیفتی. من به شدت تحتتاثیر روحیه بالایمان قرار گرفتم. وقتی 0-2 عقب هستی می توانی برای خودت متاسف شوی و یا اینکه می توانی ثابت کنی که کیفیت فراوانی داری. امیدوارم که به همین ترتریب به جریان رقابتهای لیگ برتر هم برگردیم.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 22:03 گفت:

آقای آرسن ونگر من که از کارات سر در نیاوردم هر کاری میکنی بکن ولی امسال باید جام بیار....
آره همین امسال که تیم در هم پیچیده.....


*البته من جام برام مهم نیست امسال نتونستی سال دیگه سال دیگه نتونستی سال بعدیش....:)))

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:35 گفت:

معجزه چیز خوبیه امیدوارم اتفاق بیفته

علی ارشدی در 10/11/1390 | 16:26 گفت:

کپی خوبی بود :)))

حمید فرازی در 10/11/1390 | 15:35 گفت:

همین معجزه رو روز آخر نقل و انتقالات انجام دادیم ولی الان دیگه بعیده

ali jamshidi در 10/11/1390 | 14:25 گفت:

ممنون. تشکر.