ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

نویسنده: Ehsan Rahimi

وبلاگ من
نویسنده: Ehsan Rahimi
man daneshjuye reshteye mohandesie shimi hastam .man 10 sale pish arsenalo ba thierry henry shenakhtam va asheghesh shodam va ta abad ashegh khaham mand.
کل بازدید: 7,918 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ونگر:خرید ما در بازار زمستانی به منزله معجزه است

ونگر: خرید ما در بازار زمستانی به منزله یک معجزه است؛تحت تاثیرروحیه تیمم دربازی با استون ویلا قرارگرفتم

مربی توپچی ها خرید بازیکن جدیدی برای تیمش در بازار زمستانی رابه منزله یک معجزه می داند
 آرسن ونگر مربی آرسنال در صحبتهایی اعلام کرد که در صورتی که تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی خریدی را انجام دهد، چیزی شبیه معجزه رخ داده است

درحالی که آرسنال با نتیجه 0-2 از استون ویلا عقب بود، هواداران این تیم  ،شاگردان ونگر را هو می کردند ولی ونگر اعلام کرد که به شاگردانش اعتماد داشته. در نهایت هم آرسنال توانست دراین بازی با نتیجه 2-3 به پیروزی رسیده و به دور پنجم رقابتهای جام حذفی انگلیس راه یابد

مربی فرانسوی آرسنال در ادامه صحبتهایش به ایننکته اشاره کرد که میائیچی ، بازیکن آسیایی تیمش تنها مکن است با انتقالی قرضی به تیمی انگلیسی منتقل شود. این درحالی بود که صحبتهایی درمورد احتمال انتقال او به والانسیه فرانسه به گوش می رسید.

ونگر درپایان این مسابقه درمورد احتمال حضور تیمش در بازار نقل و انتقالات زمستانی گفت:« نمی توانم بگویم که محال است ولی با این مهلت کم، انجام خرید زمستانی مثل یک معجزه است. هیچ وقت هیچ چیز مشخص نیست.مهمترین نکته برای ما این است که بازیکنان مصدوممان بازگردند. اگر امروز به نیمکت ذخیره های ما نگاه کنید، می بینید که ما بازیکنان خوبی داریم.»

ونگر درمورد شرایط جک ویلشر که این روزها با دوران نقاهت بعد از انجام عمل جراحی روی قوزک پایش دست و پنجه نرم می کند گفت:« اولین خبری که شنیدیم خیلی بهتر از آنچه تصورش را می کردیم، بود.امیدواریم که جک به زودی بازگردد. من با جک صحبت کردم. او در طول هفته تستهای بیشتری را پشت سرخواهد گذاشت ولی نمی دانم که از چه زمانی تمرین کردن را شروع می کند. هنوز با اعضای کادر پزشکی صحبت نکرده ام.»

او درادامه درمورددیدار تیمش با

استون ویلا به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در این بازی صبر هواداران را مورد امتحال قرار دادند:« من ناراحتم که چرا همیشه نمی توانیم هوادارانمان را خوشحال نگاه داریم ولی ما همیشه باید با روحیه ای که یکشنبه نشان دادیم بازی کنیم. حس می کنم که هواداران تیم ما در مقایسه با قبل (بازی بایونایتد) کاملا مثبت بودند و چیزهای هیجان انگیزی دیدم.»

ونگر ادامه داد:« درک می کنم که هواداران درمورد تصمیمات من سوالاتی داشته باشند. ولی اگر آنها تعهد من به باشگاه یا فداکاری بازیکنان را زیر سوال ببرند، برای من عجیب خواهد بود. همه ما فقط به دنبال موفقیت تیمی که دوستش داریم هستیم.»

ونگر در بخش پایانی صحبتهایش در پاسخ به این سوال که دربین دو نیمه به بازیکنانش چه گفته که روحیه را به آنها بازگرداندنده گفت:« در بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که این تستی است که  ما کیفیتهای روانی مان برای بازگشت به بازی را اثبات کنیم و هراتفاقی که بیفتد مهم این است که نترسیم.ما درنیمه دوم مقابل یونایتد واکنش خوبی داشتیم و در دیدار یکشنبه هم همین طور. سخت است که درنیمه اول 0-2 عقب بیفتی. من به شدت تحتتاثیر روحیه بالایمان قرار گرفتم. وقتی 0-2 عقب هستی می توانی برای خودت متاسف شوی و یا اینکه می توانی ثابت کنی که کیفیت فراوانی داری. امیدوارم که به همین ترتریب به جریان رقابتهای لیگ برتر هم برگردیم.»

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 10/11/1390 | 22:03 گفت:

آقای آرسن ونگر من که از کارات سر در نیاوردم هر کاری میکنی بکن ولی امسال باید جام بیار....
آره همین امسال که تیم در هم پیچیده.....


*البته من جام برام مهم نیست امسال نتونستی سال دیگه سال دیگه نتونستی سال بعدیش....:)))

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:35 گفت:

معجزه چیز خوبیه امیدوارم اتفاق بیفته

علی ارشدی در 10/11/1390 | 16:26 گفت:

کپی خوبی بود :)))

حمید فرازی در 10/11/1390 | 15:35 گفت:

همین معجزه رو روز آخر نقل و انتقالات انجام دادیم ولی الان دیگه بعیده

ali jamshidi در 10/11/1390 | 14:25 گفت:

ممنون. تشکر.