خطاب به آرمان

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,794 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

خطاب به آرمان

سلام خدمت آرمان گل گلا
غرض از مزاحمت تکمیل کار خودته لطفا حتما به این حرفم جامعه عمل بپوشون باتشکر!:)حرف من اینه که اول با تشکر فراوان به خاطر راه انداختن قسمت نظرسنجی برای ما.
حالا اینجا جای حرف داره که به راحتی میشه چندین و چند بار شرکت کرد در نظر سنجی؟  :!
اگه میشه یه کاری کن که هرکی شرکت کرد گزینه ها دیگه نیاد فقط به جاش بزنه که مثلا ون پرسی60% سانیا25%!!
تبلیغ نباشه مثل سایت طرفداران تو سایت ورزش3!!
البته اگه میشه یه تاریخی معلوم کن مثلاهر10 روز نظر سنجی عوض بشه!!!
آره هر 10 روز عوض بشه خوبه و یه جایی برای بایگانی نظر سنجی ها قرار بده!!
و درمورد چت آنلاین در سایت برای موقع بازی ها هم یه توضیح بده لطفا!!
و اینکه اگه میشه شکلک هم برای قسمت کامنت ها بزار البته نه مثل یاهو اگه نمیشه همون شکلک های یاهو و کلی شکلک دیگه مثلا آرم تیم ها و لیگ ها اگه بشه بزاری عالیه!!


دوستان اگه موافقید شما هم به آؤمان بگید!!:)هروقت جوابمو گرفتم پستم رو پاک میکنم:)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:40 گفت:

موافقم . اون ور جواب دادم عزیز

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 21:58 گفت:

عجب یه بار همه با من موافق بودن:)
در مورد شکلک ها هم از آرمان شما هم بخواین:)

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 21:17 گفت:

حميد توپچي راست ميگه البته اين يه بارو راست ميگه علي ارشدي هم راست ميگه اصلا تو ديد نيست
چتانلاين قبل بازي هم خيلي خوبه
اما وقتي همه هستن ارمان نيست و وقتي ارمان هست..........

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

بله منم موافقم
ممنونم از اینکه مارو هم تو نظرسنجیت جا دادی!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:46 گفت:

میری تو قسمت مدیریت بلاگ فکر کنم!!
اگه منظورت با منه که تا جواب نگیرم نمیرم!!هر وقت رفت دوباره مینویسم:)

Hossein Y در 14/10/1390 | 18:43 گفت:

منم موافقم ولي داداش ما هر كاري كرديم يه پست رو پاك كنيم نشد كه نشد!

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:33 گفت:

منم کاملا موافقم فقط یک نکته دیگه اینکه جای نظر سنجی اصلا خوب نیست باید تو دید باشه

حمید فرازی در 14/10/1390 | 17:59 گفت:

منم موافقم.البته آرمانم اون شب گفت هرکس پیشنهادی داره بده که امیدوارم مثل همیشه بازم به خواست یچه ها احترام بذاره.موقع بازیا بچه ها چندتا پست میذارن که یه جوری بازیو گزارش کنن و این یه کم بی نظمی میاره.اگه بشه یه چت آنلاین موقع بازیا راه اندازی شه حرف نداره.

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:19 گفت:

حرف حمید تویچی کاملاً درسته. حرف حق جواب نداره. ما هم منتظر تغییرات نظر سنجی و توضیحات در خصوص بخش های اضافه شده می مونیم. مرسی حمیدجان

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:35 گفت:

من با حمید توپچی موافقم درست میگه!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:30 گفت:

بچه ها شرمنده باز این عبدالعزیز پسر خاله کودن من اومده پای لب تاب تو سایت از کامنت من چیز تلاوت کرده شما به دل نگیرید من از همه معذرت میخوام بچه ها بازم شرمنده!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:06 گفت:

سلام من میخوام یه اعترافی کنم من طرفداره 4030 بودم حالم از ارسنال بهم می خوره با اون مربیه مسخرتون دنیا ویلاس بواس ارسنال سوراخه تازه میخوان یه پیرمرد و بیارن گل بزنه ونگر حیا کن ارسنالو رها کن

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:30 گفت:

ببخشید آرمان نه آؤمان:)