خطاب به آرمان

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 107,637 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

خطاب به آرمان

سلام خدمت آرمان گل گلا
غرض از مزاحمت تکمیل کار خودته لطفا حتما به این حرفم جامعه عمل بپوشون باتشکر!:)حرف من اینه که اول با تشکر فراوان به خاطر راه انداختن قسمت نظرسنجی برای ما.
حالا اینجا جای حرف داره که به راحتی میشه چندین و چند بار شرکت کرد در نظر سنجی؟  :!
اگه میشه یه کاری کن که هرکی شرکت کرد گزینه ها دیگه نیاد فقط به جاش بزنه که مثلا ون پرسی60% سانیا25%!!
تبلیغ نباشه مثل سایت طرفداران تو سایت ورزش3!!
البته اگه میشه یه تاریخی معلوم کن مثلاهر10 روز نظر سنجی عوض بشه!!!
آره هر 10 روز عوض بشه خوبه و یه جایی برای بایگانی نظر سنجی ها قرار بده!!
و درمورد چت آنلاین در سایت برای موقع بازی ها هم یه توضیح بده لطفا!!
و اینکه اگه میشه شکلک هم برای قسمت کامنت ها بزار البته نه مثل یاهو اگه نمیشه همون شکلک های یاهو و کلی شکلک دیگه مثلا آرم تیم ها و لیگ ها اگه بشه بزاری عالیه!!


دوستان اگه موافقید شما هم به آؤمان بگید!!:)هروقت جوابمو گرفتم پستم رو پاک میکنم:)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:40 گفت:

موافقم . اون ور جواب دادم عزیز

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 21:58 گفت:

عجب یه بار همه با من موافق بودن:)
در مورد شکلک ها هم از آرمان شما هم بخواین:)

محمدرضاجاشي در 14/10/1390 | 21:17 گفت:

حميد توپچي راست ميگه البته اين يه بارو راست ميگه علي ارشدي هم راست ميگه اصلا تو ديد نيست
چتانلاين قبل بازي هم خيلي خوبه
اما وقتي همه هستن ارمان نيست و وقتي ارمان هست..........

sam baygan در 14/10/1390 | 19:56 گفت:

بله منم موافقم
ممنونم از اینکه مارو هم تو نظرسنجیت جا دادی!

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 18:46 گفت:

میری تو قسمت مدیریت بلاگ فکر کنم!!
اگه منظورت با منه که تا جواب نگیرم نمیرم!!هر وقت رفت دوباره مینویسم:)

Hossein Y در 14/10/1390 | 18:43 گفت:

منم موافقم ولي داداش ما هر كاري كرديم يه پست رو پاك كنيم نشد كه نشد!

علی ارشدی در 14/10/1390 | 18:33 گفت:

منم کاملا موافقم فقط یک نکته دیگه اینکه جای نظر سنجی اصلا خوب نیست باید تو دید باشه

حمید فرازی در 14/10/1390 | 17:59 گفت:

منم موافقم.البته آرمانم اون شب گفت هرکس پیشنهادی داره بده که امیدوارم مثل همیشه بازم به خواست یچه ها احترام بذاره.موقع بازیا بچه ها چندتا پست میذارن که یه جوری بازیو گزارش کنن و این یه کم بی نظمی میاره.اگه بشه یه چت آنلاین موقع بازیا راه اندازی شه حرف نداره.

ali jamshidi در 14/10/1390 | 16:19 گفت:

حرف حمید تویچی کاملاً درسته. حرف حق جواب نداره. ما هم منتظر تغییرات نظر سنجی و توضیحات در خصوص بخش های اضافه شده می مونیم. مرسی حمیدجان

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:35 گفت:

من با حمید توپچی موافقم درست میگه!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:30 گفت:

بچه ها شرمنده باز این عبدالعزیز پسر خاله کودن من اومده پای لب تاب تو سایت از کامنت من چیز تلاوت کرده شما به دل نگیرید من از همه معذرت میخوام بچه ها بازم شرمنده!!!!!!!!!!!

توپچی جنوب در 14/10/1390 | 15:06 گفت:

سلام من میخوام یه اعترافی کنم من طرفداره 4030 بودم حالم از ارسنال بهم می خوره با اون مربیه مسخرتون دنیا ویلاس بواس ارسنال سوراخه تازه میخوان یه پیرمرد و بیارن گل بزنه ونگر حیا کن ارسنالو رها کن

♥Arsenal♥ در 14/10/1390 | 14:30 گفت:

ببخشید آرمان نه آؤمان:)