حذف نشد ولی عوض شد... :)

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,785 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

حذف نشد ولی عوض شد... :)

با عرض پوزش نمیدونم چرا پسته (بازم خطاب به آرمان) حذف نشد پس تصمیم گرفتم عوضش کنم!!
این قسمتی از زندگی نامه آرسن ونگر دوست داشتید بخونید بد نیست :)
تاریخ تولد: 22 اکتبر 1949

ملیت: فرانسه

دوران کاری به عنوان فوتبالیست: آی اس موزیخ- مالماس- ای اس ووبان و استراسبورگ

دوران کاری به عنوان مربی: استراسبورگ(دستیار)- ای اس کنس(دستیار)- نانسی- موناکو- ناگویا و آرسنال

او هرگز در دورانی که فوتبالیست بود با مسئله ای به عنوان موفقیت همراه نبوده اما کمبود این مسئله رو در مربیگریش جبران کرد و تونست با هوشمندی خودش آرسنال رو به یکی از بهترین تیمهای جهان تبدیل کنه و این رو مدیون چشمان تیزبین و ذهن کاوشگر فوتبالیشه.
او در سال 1987 بعد از چند مربیگری تیمهای سطح پایین این فرصت رو پیدا کرد تا مربی تیم موناکو بشه و ظرف یه سال موناکو در مرکز توجه فوتبال قهرمانی فرانسه قرار گرفت و ونگر شایسته دریافت لقب بهترین مربی سال شد و وقتی به بایرن مونیخ جواب رد داد باعث تعجب همه شد جالب اینکه به ژاپن رفت و موفقیت هیش رو با ناگویا ادامه داد.
او در سپتامبر 1996 به آرسنال پیوست و به اولین مربی خارجی تبدیل شد که در 1998-1997 برنده لیگ برتر انگلیس شد و تونست توو همون سال لقب بهترین مربی جزیره رو کسب کنه.
او در مدتی که در آرسنال مشغول شد تونست ستارگان زیادی رو مثل پاتریک ویرا- امانوئل پتی- مارک اورمارس- دنیس برگکمپ- روبرت پیرس- تیری آنری- فابرگاس و... به دنیای فوتبال معرفی کنه.
همچنین ونگر تونست در سال 2002-2001 بهترین مربی جهان بشه و تقریبا در تمام سالهایی که مربیگری آرسنال رو بر عهده داشته جزء پنج مربی برتر جهان بوده.

و در آخر او چندی پیش بهترین مربی 1دهه فوتبال شد!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:22 گفت:

تیری آنری واقعا آدم با مزه ایه:) اگه گفتین مث کیه؟دور از مسخره کردن میگما آخه من خودم با آنری رفیق جنگم:)
مث شخصیت پفک..........موتوری:)

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشید پاک نمیشه :(

sam baygan در 16/10/1390 | 12:12 گفت:

قرار بود پستت را حذف کنی...

حمید فرازی در 16/10/1390 | 09:03 گفت:

مرسی حمید و آرمان

mohammad ali در 16/10/1390 | 00:15 گفت:

حمید یدونه دیگه از بلاگا بذار...
تو میتونی هتریک کنی !¡...

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

آقایون دم همتون گرم پشت دشمناتون خم الهی نبینید غم:)
دست آقا آرمان هم درد نکنه که واقعا زحمت میکشه!!!!

علی ارشدی در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

سام حرف منم همین بود

sam baygan در 16/10/1390 | 00:07 گفت:

شکلک نیازه فک میکنم ناراحتی و برداشتای بد از کامنتا رو کم میکنه...
البته دوستای ما هم باید جنبه این کارو داشته باشن و بچه بازی نکننش

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 00:05 گفت:

اول جا داره یه تشکر ویژه کنم از حمید توپچی که گیر 3پیچ داد به ارمان تا جوابش رو گرفت و ........

دوما باید از اقا ارمان به دلیل وقت گذاشتن برا ارسنال و هوادارانش تو ایران هم تشکر ویژه کرد ...........
ب
عدش ا همه بچه هایی که با حمید توپچی موافق بودن هم یه تشکر ویژه میکنم و .......

از همه متشکرم از نوع ویژه اش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 15/10/1390 | 23:50 گفت:

مرسی آرمان با مورد دو موافقم خودت بنویسی بهتره البته وقتتو میگیره ولی خب عاشقی دیگه عاشق آرسنال
راجع به شکلک ها هم خوبه فقط خیلی شلوغ نشه

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:39 گفت:

سلام

داداش قدم قدم :D

1 - نظر سنجی کامل نیست ، این مشکلاتی که میگید و صحیح هم هست درست میشه !
2- چت در هنگام بازی ها ... باید بررسی بشه ! واقعا زمان لازمه برای این کارها ! میشه رفت یه برنامه آماده گرفت اما من ترجیح میدم بنویسم برنامه رو ! که هر تغییری خواستیم بدیم ...

3- شکلک کامنت هم به روی چشم اتفاقان بهش فکر کردم ... بزودی ...

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:25 گفت:

من پيرن جديد انري رو ميخوام

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:21 گفت:

ارمان راست ميگي بابا يه يه عكس العملي نشمن بده ديگه

mohammad ali در 15/10/1390 | 22:56 گفت:

آرمان فروشگاه چی شد پ ؟؟
محصولاتش چرا اینطوریه ؟!