حذف نشد ولی عوض شد... :)

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,924 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

حذف نشد ولی عوض شد... :)

با عرض پوزش نمیدونم چرا پسته (بازم خطاب به آرمان) حذف نشد پس تصمیم گرفتم عوضش کنم!!
این قسمتی از زندگی نامه آرسن ونگر دوست داشتید بخونید بد نیست :)
تاریخ تولد: 22 اکتبر 1949

ملیت: فرانسه

دوران کاری به عنوان فوتبالیست: آی اس موزیخ- مالماس- ای اس ووبان و استراسبورگ

دوران کاری به عنوان مربی: استراسبورگ(دستیار)- ای اس کنس(دستیار)- نانسی- موناکو- ناگویا و آرسنال

او هرگز در دورانی که فوتبالیست بود با مسئله ای به عنوان موفقیت همراه نبوده اما کمبود این مسئله رو در مربیگریش جبران کرد و تونست با هوشمندی خودش آرسنال رو به یکی از بهترین تیمهای جهان تبدیل کنه و این رو مدیون چشمان تیزبین و ذهن کاوشگر فوتبالیشه.
او در سال 1987 بعد از چند مربیگری تیمهای سطح پایین این فرصت رو پیدا کرد تا مربی تیم موناکو بشه و ظرف یه سال موناکو در مرکز توجه فوتبال قهرمانی فرانسه قرار گرفت و ونگر شایسته دریافت لقب بهترین مربی سال شد و وقتی به بایرن مونیخ جواب رد داد باعث تعجب همه شد جالب اینکه به ژاپن رفت و موفقیت هیش رو با ناگویا ادامه داد.
او در سپتامبر 1996 به آرسنال پیوست و به اولین مربی خارجی تبدیل شد که در 1998-1997 برنده لیگ برتر انگلیس شد و تونست توو همون سال لقب بهترین مربی جزیره رو کسب کنه.
او در مدتی که در آرسنال مشغول شد تونست ستارگان زیادی رو مثل پاتریک ویرا- امانوئل پتی- مارک اورمارس- دنیس برگکمپ- روبرت پیرس- تیری آنری- فابرگاس و... به دنیای فوتبال معرفی کنه.
همچنین ونگر تونست در سال 2002-2001 بهترین مربی جهان بشه و تقریبا در تمام سالهایی که مربیگری آرسنال رو بر عهده داشته جزء پنج مربی برتر جهان بوده.

و در آخر او چندی پیش بهترین مربی 1دهه فوتبال شد!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 17/10/1390 | 10:22 گفت:

تیری آنری واقعا آدم با مزه ایه:) اگه گفتین مث کیه؟دور از مسخره کردن میگما آخه من خودم با آنری رفیق جنگم:)
مث شخصیت پفک..........موتوری:)

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 14:47 گفت:

ببخشید پاک نمیشه :(

sam baygan در 16/10/1390 | 12:12 گفت:

قرار بود پستت را حذف کنی...

حمید فرازی در 16/10/1390 | 09:03 گفت:

مرسی حمید و آرمان

mohammad ali در 16/10/1390 | 00:15 گفت:

حمید یدونه دیگه از بلاگا بذار...
تو میتونی هتریک کنی !¡...

♥Arsenal♥ در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

آقایون دم همتون گرم پشت دشمناتون خم الهی نبینید غم:)
دست آقا آرمان هم درد نکنه که واقعا زحمت میکشه!!!!

علی ارشدی در 16/10/1390 | 00:14 گفت:

سام حرف منم همین بود

sam baygan در 16/10/1390 | 00:07 گفت:

شکلک نیازه فک میکنم ناراحتی و برداشتای بد از کامنتا رو کم میکنه...
البته دوستای ما هم باید جنبه این کارو داشته باشن و بچه بازی نکننش

توپچی جنوب در 16/10/1390 | 00:05 گفت:

اول جا داره یه تشکر ویژه کنم از حمید توپچی که گیر 3پیچ داد به ارمان تا جوابش رو گرفت و ........

دوما باید از اقا ارمان به دلیل وقت گذاشتن برا ارسنال و هوادارانش تو ایران هم تشکر ویژه کرد ...........
ب
عدش ا همه بچه هایی که با حمید توپچی موافق بودن هم یه تشکر ویژه میکنم و .......

از همه متشکرم از نوع ویژه اش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 15/10/1390 | 23:50 گفت:

مرسی آرمان با مورد دو موافقم خودت بنویسی بهتره البته وقتتو میگیره ولی خب عاشقی دیگه عاشق آرسنال
راجع به شکلک ها هم خوبه فقط خیلی شلوغ نشه

آرمان امیراحمدی در 15/10/1390 | 23:39 گفت:

سلام

داداش قدم قدم :D

1 - نظر سنجی کامل نیست ، این مشکلاتی که میگید و صحیح هم هست درست میشه !
2- چت در هنگام بازی ها ... باید بررسی بشه ! واقعا زمان لازمه برای این کارها ! میشه رفت یه برنامه آماده گرفت اما من ترجیح میدم بنویسم برنامه رو ! که هر تغییری خواستیم بدیم ...

3- شکلک کامنت هم به روی چشم اتفاقان بهش فکر کردم ... بزودی ...

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:25 گفت:

من پيرن جديد انري رو ميخوام

محمدرضاجاشي در 15/10/1390 | 23:21 گفت:

ارمان راست ميگي بابا يه يه عكس العملي نشمن بده ديگه

mohammad ali در 15/10/1390 | 22:56 گفت:

آرمان فروشگاه چی شد پ ؟؟
محصولاتش چرا اینطوریه ؟!