خواهش میکنم!!(پیشگیری بهتر از درمان)

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,948 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

خواهش میکنم!!(پیشگیری بهتر از درمان)

این پست رو تو دقیقه 65 شروع کردم گذاشتن و تیم 2-1 عقبه!!!


خواهش میکنم زبون نگهدارید!!!!

خواهش میکنم اگر باختیم بد و بیراه نگید!!

از حرفای تند و زننده بپرهیزید!!

به اینو اون گیر ندید!!

فوتبال دیگه یه سرش باخته یه سرش برده سر باختش تو دسته ما بود امروز!!

لطفا هر حرفی رو نزینید!!!

به حرفامون فکر کنیم بعد بیانشون کنیم که بعد جریان معذرت خواهی پیش نیاد!!!!

همین الان 2-2 بلههههههه     الان دیگه 3-2 عقبیم و همچنان خشم خودتون رو فرو ببرید!!

خواهش میکنم قدرت تحمل شکست رو داشته باشید!!!!

آقایون محترم خواهشا بازم میگم شروع به بد و بیراه گفتن نکنید!!!

خودم و شمارا به اخلاق خوب دعوت میکنم!!!

فقط صبر کنید صبررررررررر!!!!

آقایون گفته باشم حرف بیخود نزنید که بعدش پشیمونیه هاا!!!

دوستان دوستی خودشونو حفظ کنن!!

ایشالله بازی های بعد میبریم!!!!

از کوره در نرید لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

التماس میکنم اختیار خودمون داشته باشیم!!

همه این حرفا با خودمم هستم!!!

توصیه های ایمنی را جدی بگیرید:))

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:46 گفت:

جون *

mohammad ali در 26/10/1390 | 09:44 گفت:

چاکریم میلاد چون... حقیقت همینه

میلاد کشوری در 26/10/1390 | 02:45 گفت:

دقت کردین آرسنال هیچ قسمتیش قوی نیست ؟
دفاع ریده
هافبک ریده
حمله ریده
مربی ریده
حامی مالی ریده
سیاستا ریده
کادر پزشکی ریده
فیزیوتراپ ها ریده
تماشاگرا ریده (اصلا تشویق نمیکنن )
چیزی از قلم افتاد ؟
*********************************************
فوق العاده بود

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 01:08 گفت:

ارسنال عالیییییییییییییییه
ونگر عالییییییییییییییییییییه
مدیران ومالکان نمیخوان ارسنال اوج بگیره

محسن آزاده در 26/10/1390 | 00:35 گفت:

من در حال گریه . . . واقعا دارم گریه می کنم . . . نه بچه نشدم . . .
فقط از این که جای این که حرفای همدیگرو تایید کنیم و با هم در مورد عشقمون به آرسنال حرف بزنیم گریم می گیره ، از این که به جای این که در کنار هم باشیم ، مقابل هم ایستادیم و جسورانه جواب همدیگرو می دیم گریم می گیره !!

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 22:20 گفت:

فقط سکوت.....

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 22:20 گفت:

فقط سکوت.....

سید سجاد حسینی در 25/10/1390 | 22:16 گفت:

با این شرایط به لیگ اروپا هم بریم گل کاشتیم.

سید سجاد حسینی در 25/10/1390 | 22:15 گفت:

با این شرایط به لیگ اروپا هم بریم گل کاشتیم.

امیررضا در 25/10/1390 | 22:06 گفت:

مهران سایت چشم زد..نوشته بود عجب سایتی!! ولی الان با این توهینا....!!!ارسنال باخت که نباید ناراحت باشین شاید(شاید)(شاید)ونگرو مدیران پول پرست یه کاری کنن..بازم میگم شاید..مرسی حمید

mohammad ali در 25/10/1390 | 21:58 گفت:

دقت کردین آرسنال هیچ قسمتیش قوی نیست ؟
دفاع ریده
هافبک ریده
حمله ریده
مربی ریده
حامی مالی ریده
سیاستا ریده
کادر پزشکی ریده
فیزیوتراپ ها ریده
تماشاگرا ریده (اصلا تشویق نمیکنن )
چیزی از قلم افتاد ؟

رضاشاماخ چوک بندر در 25/10/1390 | 21:56 گفت:

من ازباخت آرسنال خوشحالم خوشحال

mohammad ali در 25/10/1390 | 21:55 گفت:

فقط یه چیز خیلی احساس میشه... اونم نبود فابرگاسه...
الکی احساسی حرف نزنین چون همتون میدونین اگه بود چی میشد تیم....

mohammad ali در 25/10/1390 | 21:54 گفت:

میدونستین صاحب السیتی میخواست بیاد آرسنال اجازه ندادن ؟؟
ای کاش...
ای خدا...

hesam در 25/10/1390 | 21:51 گفت:

واقعن ژورو عاليه,اون مرتساکر باعث تمام گل خوردناي ما هست.خدا کنه هفته بعد يه بازيه ابرو مندانه بکنيم.ژسني هم واقعن گند زده ولي باز مرتساکر بدترينه,اون لحظه كه توپو از تو 6 قدم زد بيرون هانري غش کرد

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:50 گفت:

تیم درهم بر هم شده و نیاز شدید به فوق ستاره داره اونوقت آرسن ونگر میخواد بره دفاع عمان رو بیاره!!!
البته مقصر ونگر نیست مقصر اونایی هستن که خیانت کردن و این شد روزگار آرسنال..........
که الان مدافع عمانی هم کلاس میزاره.......چه برسه به گتزه!!!
آخه گتزه میره تیمی که توش 4تا بدتر خودش بازی میکنن؟

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:48 گفت:

بابا اتفاقی نیوفتاده روند ناکامیمون داره تکمیل میشه:)
یه روز خوب میاد اینو میدونم......

محمودرضا معینی در 25/10/1390 | 21:46 گفت:

من با سعید موافقم! واقعا ستاره ای میخایم که بتونه اگه تیم به بن بست خورد بیاردش بیرون!مث آنری اون زمانا!بهترین بازیکن این فصلمون رابین هم این کار رو نمی تونه بکنه!در ضمن به نظر من بازی خوب سانگ وابستست به آرتتا! توی این بازی نبودش حس میشد!!!!

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:46 گفت:

با سعید میلانی موافقم! 100%

محمد علی:واقعا؟؟مگه جو سازی کردم یا از کسی طلب کار شدم!!گفتم آقایون که اختیار زبونشون ندارند و جنبه باخت ندارند!!لطفا تا آروم نشدن حرف نزنن!!!
که بازیم بی جنبه ها سرازیر شدن به سایت و حرفای رکیکشون رو به رخ انجمن کشیدن!!

arash در 25/10/1390 | 21:45 گفت:

امیدوارم بازی با منچستر هیچ وقت نرسه!!!همیشه باید وقتی تو بحرانیم برسیم به منچستر!

سروش در 25/10/1390 | 21:42 گفت:

با این مطلب بالا یاد " بزک نمیر بهار میاد... " افتادم

واقعا ونگر فکر میکنه فصل رو میتونه بالای تاتنهتم تموم کنه؟؟؟
اصلا به جدول نگاه کرده ؟
46 کجا 36 کجا !!! تازه معیار من شده تاتنهام... ! فکرشو بکنید.
تا دیروز میگفتیم فلان تا تا صدر جدول فاصله دارم...

اصلا ونگر خوب - بازیکن خوب - خرید ها که عالی.
فقط یه چیز مونده !!!
...
هیچی باز یه چیز میگم , میگن یارو فوتبالی نیست.دو روزه آرسنالی شده.فقط انتقاد بلده. فلانه... بسانه....
ما که اعصابمون داره عادت میکنه.خدا به داد اونایی که عادت نکردن برسه.

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:42 گفت:

کامنت سید صرفا به خاطر اینکه غیر اخلاقی بود حذف شد!

Saeed Milani در 25/10/1390 | 21:42 گفت:

بنده خدا جورو در بهترین روزش مواجه بود با بی کیفیت هایی مثل رمزی و سانگ که عامل باخت های اخیر تیم بودن. واقعیت اینه که تا بازیکن بزرگی جذب نشه امید به قهرمانی رویای کودکانه است. با بازیکن سازی در تیم اول نمیشه جام برد ، بازیکن سازی مال تیم های دوم و سوم و پایه است ، تیم اصلی جای ستاره ها و نمایش شگفت انگیزه ستاره هاست نه ساختن ستاره ها. کاش مسئولان تیم زودنر بفهمن چیکار دارن می کنن با تیم.

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:39 گفت:

آقا ایمان برو طرفدار رئال شو که هر سال جام میبره!!!
پس چرا لفتش میدید نمیری!!!برو ما هم دلمون به همین آرسنال دوستداشتنی خوشه!!!مث خیلیا که هنوز با آژاکس حال میکنن!!!
توکه قهرمانی میخوای و 7سال قهرمان نشدن یه داغ شده رو دلت به قول این فیلمه یکسرش کن تا بره دیگه پی آرسنال نباش تا نفسی راحت بکشه!!!
اونوقت به من میگی برو؟؟؟؟؟
اونی که باید بره تویی که خیلی چیزا نفهمیدی!!!!خیلی تیما خیلی وقت قهرمان نشدن الان دیگه همه هوادارش اینطوری فکر میکنن مث شما؟
البته هر چند من فکر میکنم شما هوادار آرسنال نیستید و صرفا جام میخواید و شما حقیقتا هوادار بارسا هستید با این افکارتون!!
خدا بزرگه بزرگ!!!!!!!!!!!!!!!

مهدی احتشام در 25/10/1390 | 21:38 گفت:

کاش زمانی برسد که از باخت های تیم های حریف خوشحال نشویم و از بردهایشان ناراحت ...
یادش گرامی
آرسنال 2000-2004

ایمان بهادران در 25/10/1390 | 21:38 گفت:

bay

ایمان بهادران در 25/10/1390 | 21:36 گفت:

to dige ki hasti shart bastiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ایمان بهادران در 25/10/1390 | 21:34 گفت:

hamid jon negaran nabash dase 2 ham mirim

محمودرضا معینی در 25/10/1390 | 21:34 گفت:

آقا منه بدبخت فردا امتحان دارم!دعا کنید نیوفتم با این اعصاب!همین الان با دوستم که منچستریه برا بازی هفته بعد شرط بستم!!!!به امید برد در بازیهای بعدی!ولی خداییش هرچی فک کردم امروز بازی کنه خوب نداشتیم!فک کنم بهترینمون میگل بود!

شایان در 25/10/1390 | 21:33 گفت:

من نمیتونم حرف دلمو نزنم!!!!!!!!!!!! رسما دیگه خسته شدم از این نتایج!!!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 25/10/1390 | 21:33 گفت:

من نمیتونم حرف دلمو نزنم!!!!!!!!!!!! رسما دیگه خسته شدم از این نتایج!!!!!!!!!!!!!!!!

شایان در 25/10/1390 | 21:33 گفت:

من نمیتونم حرف دلمو نزنم!!!!!!!!!!!! رسما دیگه خسته شدم از این نتایج!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 25/10/1390 | 21:32 گفت:

دستم درد نکنه!!!!مثلا سیدی نوه ی پیغمبر!!!!از سید انتظار نداشتم اینطوری برخورد کنه در حالی که چقدر فک زدم بالا!!!:(
خواهش کردم!!!
همه تیم های روزای بد دارن!!این روزا قرعه به نام ما خورده!!!
میگم سید اگه یه داداش منچستری داشتی مث من دیگه چی میگفتی؟:(
اگه هوادار یوونتوس بودی چی میگفتی که با اون ابهتش رفت سری بی!!!

arash در 25/10/1390 | 21:31 گفت:

همیشه باید وقتی تو بحرانیم برسیم به منچستر!

ایمان بهادران در 25/10/1390 | 21:30 گفت:

boro baba hamash darim inaro migim 7 sale 7 sal ye omre khoda vakili

Hossein mo در 25/10/1390 | 21:24 گفت:

اگه حمید این حرفا رو نمیزد چی میگفتی سید؟!(:

توپچی جنوب در 25/10/1390 | 21:23 گفت:

امروز کل تیم در حد ژرو بازی کردن ضعیف بودیم و باختیم هیچ حرف دیگه ای نمیشه زد

فقط چند خاله تو زمین داشتن بازی میکردن!!!!!!!!!!!