ایستگاه بعد...

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,945 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

ایستگاه بعد...

خوب دقت کنید و جوونیتون به باد ندین!


کسایی که جا زدن و صرفا عاشق آرسنال 2003،2004 هستن بدونند با هوادارای بارسا هیچ فرقی ندارن!!
هوادارای بارسا هم مال 2006 به اینور هستن خیلیاشون!!با این تفاوت که میترسن بگن خریت کردیم و هوادار آرسنال شدیم!!

بازم میگم دوران طلائی آرسنال با قهرمانی تو فینال حذفی برابر یونایتد رسما تموم شد!!
حالا باید دوران سیاهی رو بگزرونیم!!!هرکی مرد سفر تو دره ها . طونل های سیاهیه ایستگاه بعد واسه سوار شه هرکی نیست مارو به خیر شما رو به سلامت!!
اسم آرسنال یعنی زرات خونه!!!زرات خونه یه دورانی میترکونه ولی ممکن یه دورانی بترکه!!!
وقت وقت ترکیدنه!!!شاید بترکیم شاید بترکونیم با این وجود تنها چیزی که معلومه با آتیش بازی تیم بیش از پیش قوی شده ی من یوتد تو بازی رفت و این نتایج ضعیف غیر از ترکیدن هر اتفاق دیگه ای معجزه است!!
هرکی مرد خطر بسم الله بیاد بالا فقط بگم که این اتوبوس ،اتوبوس شب شده و اصلا خوشی توش معنا نداره تا اینکه به آبادی برسیم و از طونل وحشت امارات بیایم بیرون!!!این اتوبوس یه چیزی کم داره اونم ترمزه هر لحظه امکان داره بره ته دره!!!پس دقت کنید!!!
بلیطاتون لطفا قبل بازی با یونایتد تهیه کنید نه دیقه 90 بیاید بگید ما هم هوادار آرسنال بودیم!!!!
پشت بلیط شرافطتون نوشته پس پارش نکنید و با افتخار دستتون بگیرید!!اگه 10تا هم خوردیم به امید رفتن ته دره نشینید یا اصلا سوار نشید و فقط به امید روزای خوش بیاید!!!
اتوکابوس شب آرسنال داره استارت میزنه باکش پره بازیکنه نصفه و نیمست که یکی زغال سنگ و یکی چوب و بخار محض اطلاعتون انرژی هسته ای تو این اتوبوس وجود نداره با رفتن بازیکنای بزرگ فقط همون سوخت های چوب و زغالسنگ موجوده!!!!
این اتوبوس یه اتوبوس نیست و یه اتوکابوس که جایی واسه بچه ها نداره و فقط اونایی که دل شیر دارن سوار میشن چون اتوبوس شهر بازی نیست و درش فقط از بیرون باز میشه!!!
با سوت داور بازی من یوتد و آرسنال اتوبوس راه میفته!!!!
ای توکه مرد سفری اهل خطر بیا بالا لفطش نده!!
ظرفیت اتوکابوس آرسنال نا محدوده و فقط کسایی  توش دووم میارن که خودشونم ظرفیت نامحدود بودن رو داشته باشن!!
ضمنا بار اتوبوس زرات گوگرده پس یا میرسیم یه جایی واسه ترقه بازی یا منفجر میشیم وسط راه!!!1
تواین اتوکابوس غیر ون پرسی و تیری هانری ویلشر(ناقص العضو) ژورو و مرتساکر همه هستن که خطر رو100برابر میکنه!!پس با اطلاع قبلی سوار بشین!!
احتمال اینکه بریم ته دره 99% و اینکه به آبادی در بیرون امارات برسیم فقط1%!!!
یادتون باشه راننده این اتوکابوس که قبلا کارناوال شادی بوده واسه یه پیرمرده که خودشو 10سال پیش ثابت کرد و مدرک رانندگی اتوکابوس رو بهش دادن!!!این پیر مرد تو رانندگی حرمت داره پس سر اگه رفتین ته دره از دیه میه خبری نیست در ضمن بیمه هم نیستین!!!
خلاصه یه اتوبوس با 1دنیا خطر و وحشت و اضطراب در حال حرکت و مقصد اول ایستگاه منچستر یونایتد و ایسگاه بعدی منزلگاه شادیه!!!
بلیط این اتوبوس همینجا داده میشه.........
هرکی ثبت نام کرد دیگه نمیتونه بلیطش پس بده یا به کس دیگه بده چون گفتم پشت بلیط شرفتون نوشته میشه!!!!
اگه باور ندارین به یه ایستگاه خوب میرسیم کافیه بیلیوردهای پشت زمینه سایت رو تو قسمت بلاگ ها ببینید 1994،2005،2003و.............!!
هرکی اسم ننوشت خواهشا از آرسنال دیگه نگه اینجا!!چون این اتوبوس خائنای زیادی رو به خودش دیده که مث میخ رفتن تو تایراش!!!سوخت هایی که قلابی بودن رو زیاد داشته!!!
هرکی مرد سفر بسم الله!!!!!
هرکی اهل خطر یا علییییییییییی!!


وصیت نامه یادت نره!!ضمیمه وصیت نامت بنویس که خودت اومدی و مجبور نشدی و پای مشکلات سفرت هستی و خطراشو به جون میخری و اینم بنویس که براچی داری میای اصلا؟!!

بفرما بلیط باجه hamidtoopchi
قیمت: به قیمت شرفت و مردونگیتو و دل شیر داشتنت و معرفتت.
مبدا: منچستر یوناتد (ایستگاه امارات)
مقصد: یه جایی بیرون سیاهیه روز.
هدف: شناخت مرد خطر و سفر از نامرد روزگار
نکته: یا بلیط نخر یا اگه میخری مرد باش!!
پایانه: آرسنال
راننده: آرسن ونگر
کاپیتان: ون پرسی
مشاور کاپیتان : تیتی آنری
لطفا از آوردن هرگونه بی ادبی ، فحاشی ، خاری ، پستی ، نمکنشناسی ، خیانت ، جا زنی ، پول پرستی ، نژاد پرستی ، توهین ، حرف ناسزا ، تعریف و تمجید های الکی ، انتقاد های بیخود و مخرب ، قلدری و امثال اینها جدا خودداری کنید!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سپهر سرشوقی در 3/11/1391 | 21:44 گفت:

کاپیتان:ون پرسی

علی ارشدی در 26/10/1390 | 20:33 گفت:

باشه آخه من متولد 13/1 هستم گفتم بدونی اصلا برای من 13 نحس نیست

محسن آزاده در 26/10/1390 | 20:04 گفت:

ببین علی ارشدی، اومدی و نسازی :)
خودم صندلی 13 رو گرفتم ، بلیطشم دستمه ، 10 برابر قیمتم به هیچ کس نمیدم : دی

علی ارشدی در 26/10/1390 | 19:59 گفت:

محسن جون سیزده نحس نیست که 13 مال من

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:54 گفت:

اینم ادرسه وبلاگ www.hamidarsenal2009.blogfa.com

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 18:51 گفت:

داش حمید حرفاتو تو وبلاگم گذاشتم بیا بخون فقط نظر یادت نره

محسن آزاده در 26/10/1390 | 18:41 گفت:

من که دیشب بیرون اتوبوس از سرما یخ زدم! اصلا همون صندلی 13 رو بده به خودم ، می خوام شانس زنده بودنم رو هر چه بیشتر به صفر نزدیک کنم، اصلا من اینجام تا واسه آرسنال بمیرم !

علی ارشدی در 26/10/1390 | 16:07 گفت:

صبر کن بینم؟ باز من امروز امتحان داشتم چه کارایی کردین؟ حمید جون بلیط واسه منم نگه داشتی یا نه؟

محمود در 26/10/1390 | 14:59 گفت:

من تا ابد آرسنالي خواهم موند. بليط هم كه مسلما مي خوام.

saeed در 26/10/1390 | 14:13 گفت:

هنوز نفهمیدید با این راننده میریم ته دره باید راننده روعوض کنیم

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 13:19 گفت:

بخدا هیچ آرسنالی شرایط منو نداره:)
داداش منچستری!!دایی بارسایی!!شوهر خاله منچستری!!پسر خاله منچستری!!یه پسر خاله دیگه چلسی!!پسر همسایه چلسی!!!بابام که اهل فوتبال نیست هم میگه این تیم لندنه پس.....!!!دیگه نمیدونم معلمام یا هیچی یا منچستری!!!همکلاسی که بام رقابت داره(مثلا رقابت داره)منچستری!!زن داداش منچستری!!!پدر بزرگ منچستری!!همشون به طرز عجیبی تعصبی!!
چپ راست میری غیر آرسنالی!!!پسر عمو یوونتوسی منچستری!!!عجب روزگاری واسه من درست شده ها؟؟؟؟؟؟:)))
ولی اومدم سوار اتوبوس و اصلا نمیخوام پیاده بشم!!!یکی از دایی هام هنوز طرفدار آژاکس!!!
یه دایی آرسنالی دارم که 100..... کیلومتر بام فاصله داره!!!همه جا غیر آرسنالی!!!
یکی بیاد روضه بخونه داغ دلمون تازه بشه :(( اییییییییی وایییییییییییییییییییییی!!!!
جمله پایین مخصوص بوشهریاست!!:
اتوبوس سر پیچه خدانکنه واپیچه!!

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 13:06 گفت:

همتون خوش اومدین!!!
ایشالله یا میریم ته دره یا به مقصد میرسیم!!مهم اینه که با آرسنالیم!!!
بلیطاش فقط دست خودمه جایی واسه بازار سیاه نمونده فعلا همه جا سیاست!!!
اتوبوس شب...............
بدو بپر بالا جا نمونی!!!
این پست رو تا یکشنبه قبل بازی من یوتد هی آپدیت میکنم!!!
و اسم همتون ثبت میشه که کیا گفتن من هستم!!!!به محض هرگونه کار خرابی بعد هر باخت تلنگر بهش میزنم!!!
مخصوصا اونایی که ثابقشون خرابه!!!!
ولی جا واسه همه هست خوش ثابقه بی ثابقه آرسنالی غیر آرسنالی همه و همه.....
این اتوبوس شاید آخر عاقبت نداشته باشه ها؟؟؟
ولی مهم اینه که عاقبتتون آرسنالی باشه!!!
همه یکسان هستن تو اتوبوس فقط شماره صندلی فرق میکنه!!!!
احتشام راست میگه ماشین پنچره....:(
لطفا باد غیرتتون توش کنید نه چیز دیگه!!!

ali jamshidi در 26/10/1390 | 12:56 گفت:

سلام رضا مشکلت حل نشد؟؟
بابا یه accunt دیگه بساز.

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 12:17 گفت:

فقط 2تاصندلی خالیه .درضمن همونطرفی هم یه سری به گینه میزنیم

farshad khadem در 26/10/1390 | 10:40 گفت:

اَقا منه پیرمردو با خود با خودتون می برین ؟ منم هستم .حجتو تمام کردی بتو افتخار میکنم

ali jamshidi در 26/10/1390 | 10:00 گفت:

ما هم هستیم. حمید توپچی حال کردم با پستت. دمت گرم. دمه همه با معرفتا گرم. همه ما از یه خانواده ایم. از خانواده بزرگ آرسنال. زنده باد آرسنال و آرسنالی ها که به همه فرق دارن. 5 تا بلیطم واسه ما نگهدار لطفاً.قسمت لژ خانوادگی اتوبوس.

مهدی احتشام در 26/10/1390 | 09:34 گفت:

بابا حواستون كجاست ماشين پنچره!!! همه بيايد پايين كمك كنيد لاستيكشو عوض كنيم
اون نامردايي كه مي خوان با اتوبوس ديگه برن صبر كنن لطفاً رفيق نيمه راه نباشن
الان راه مي افتيم
يا علي پيش به سوي زندگي

محسن شعبانی در 26/10/1390 | 09:27 گفت:

واقعا که...........

رضا در 26/10/1390 | 09:14 گفت:

من هستم حتی اگه احتمال زنده بودن ۰٪ باشه فقط تا ابد ارسنال حتی اگه جانم را از دهم!!!!
روز های خوب دور نیست ای عزیز
پس بیا و نامردی مکن ای رفیق
اگرپشیمان شدی چاره ای نیست ای عزیز
روزگار شکست ناپذیری دور نیست ای رفیق

محمودرضا معینی در 26/10/1390 | 06:40 گفت:

آقآ منم میاما! من کنار پنجره میشینم! می خام همه لحظات مسیررو به چشم ببینم!
من که بعد بازی دیشب با همه منچستریا شرط بستم!!!!!

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 04:59 گفت:

داداش حرفات فوق العاده بود طوری که کپی کردم و روی یه کاغذ نوشتم عالی بود
نوکر همه حمید ارسنال

reeza در 26/10/1390 | 04:52 گفت:

راستی اصلاً ازت توقع نداشتم حمید که عکس ژورو رو نذاری واسه پروفیلت بهم بر خورد D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

reeza در 26/10/1390 | 04:50 گفت:

من نفر آخر سوار میشم می خوام کنار دست راننده بشینم مراقب باشم خوابش نبره در ضمن من یه نفر کل بلیط رو میخرم چون دیوونه آرسنالم راستی دیوونه ها رو هم که را ه میدن؟؟؟؟؟؟

مصطفي اكرامي در 26/10/1390 | 03:43 گفت:

منم هستم حمید توپچی
منم صندلی میخوام ب قیمت شرافتم
ب امید برد مقابل منچستر
و جشن بزرگ تو امارات

hosein در 26/10/1390 | 02:27 گفت:

اصلا طرفدارای بقیه تیما وقتی میان اینجا سرک میکشن، بایدم تعجب کنن. اینجا ایالت توپچی هاست. با بقیه جاها فرق داره. ما هم عاشق فرقهاش شدیم. پس آآآآآآی ی ی ی ی هوادار تیم X !!! بچسب به تیم خودت. ما اینجا تو عالم خودمونیم. بپا. اسباب بازی اینجایی ها توپ و باروته ها!! پس برو رد کار خودت و تیمت جوون. وگرنه .... BoooooM!! ایشالله با اتوبوس از رو تیم شما هم رد میشیم. همونطور که پارسال از رو امثال بارسا و یونایتد و سیتی و چلسی و ... رد شدیم.

میلاد کشوری در 26/10/1390 | 02:25 گفت:

زراد نه زرات!

hosein در 26/10/1390 | 02:20 گفت:

ایول . واقعا دمت گرم. بهترین متنی بود که تا الان خوندم. اگه یکی که شور این متن رو درک کنه، بتونه ترجمه اش کنه، واقعا جاش تو بهترین مجله های ورزشیه. پر از شور، پر از غیرت ... اینه. اگه جا بمونمم تا تهش دنبال این اتوبوس میدوم. اگه رفت ته دره باهاش میپرم پایین. ولی اگه رسید به آبادی شادی، فقط وامیستم، از دور شادی همه رو میبینم. نفس نفس میزنم و واسه همشون، از راننده تا ... همشون، دست میزنم.

hosein در 26/10/1390 | 02:19 گفت:

ایول . واقعا دمت گرم. بهترین متنی بود که تا الان خوندم. اگه یکی که شور این متن رو درک کنه، بتونه ترجمه اش کنه، واقعا جاش تو بهترین مجله های ورزشیه. پر از شور، پر از غیرت ... اینه. اگه جا بمونمم تا تهش دنبال این اتوبوس میدوم. اگه رفت ته دره باهاش میپرم پایین. ولی اگه رسید به آبادی شادی، فقط وامیستم، از دور شادی همه رو میبینم. نفس نفس میزنم و واسه همشون، از راننده تا ... همشون، دست میزنم.

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 01:25 گفت:

شهرام عمویی روببین ساکش پرازتن ماهیه این همه تن ماهی ساحل براچی آوردی؟

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 01:23 گفت:

بلیطاپیش خودمه اگه دست حمیدباشه بازارسیاه راه میندازه .بیاکه تموم شد .محسن آزاده بلیط نداره یخ بزنی پسرزودبلیط بگیر.حمیدبااین اتوبوس توتا3سال دیگه هم به منچسترنمیرسیم

محسن آزاده در 26/10/1390 | 01:10 گفت:

نامرد رفتی بخوابی ! . . . در اتوبوسو باز کن منم بیام تو، بیرون سرده : دی

توپچی جنوب در 26/10/1390 | 01:10 گفت:

جالب بود حمید خیلی با مزه ای من خیلی دوست دارم!!!!!!!!!!!.

منم با اینکه خیلی وقته سوار بودم و به راننده هم اطمینان کامل دارم و مطمئنم اون 1%رو به100% تبدیل میکنه....

راستی من صندلی شماره 14 نشستم نیگاه کن الان بلند شدم از صندلی منو میبینین؟؟؟؟؟؟؟

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:08 گفت:

آقا محسن vip نداریم!!
من که رفتم تو بوفه عقب بخابم:)

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:08 گفت:

آقا محسن vip نداریم!!
من که رفتم تو بوفه عقب بخابم:)

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:07 گفت:

صندلی ردیف آخر ماله بچه های جنوبه!!!غیر خودم که جلو نشستم:)

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:07 گفت:

صندلی ردیف آخر ماله بچه های جنوبه!!!غیر خودم که جلو نشستم:)

محسن آزاده در 26/10/1390 | 01:06 گفت:

hamidtoopchi نوشتت عالی بود ، این نوشته حقشه که تو مجله رسمی آرسنال چاپ بشه . . . منم که معلومه یه بلیط vip می خوام :دی

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:05 گفت:

راننده همون پیرمرده که 2004 خودشو ثابت کرد!!با دستیارش پت رایس

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:04 گفت:

یکی آقای راننده بخونه فعلا تا ایستگاه یونایتد بعدشه که سیاهی همه جا فرا میگیره:(

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 01:03 گفت:

درضمن یه راننده هم میخوایم

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:03 گفت:

صندلی آخر مال رضا شاماخ که از باخت آرسنال خوشحال میشه:)
با این وجود غم نداریم تو اتوبوس و حتی موقع سقوط هم میتونیم بخندیم!!

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 01:02 گفت:

آقا محسن تو کادر بالا گفتم که شاید بریم ته دره ولی شاد بسیم به اونجایی که ازش گفتم!!
پس جا نزنیا!
ممکن 5 سال دیگه مث هوادار وست بروم ویچ باشی و تشویق تیمی مث وست بروم کنی یا اینکه شاید آرسنال 2003،004!!

رضاشاماخ چوک بندر در 26/10/1390 | 01:01 گفت:

آقاحمیدلطفاصندلی ردیف آخروبرای من بذارکه بخونم وبچه هادست بزنن درضمن ناهارهرکی باخودش بیاره...بیابلیط تموم شد

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 00:59 گفت:

بفرما
بیا سوار مرد تو دره مردونگی سقوط کنی بهتر تا بین نامردا استوار باشی!!

mohsen abbasi در 26/10/1390 | 00:58 گفت:

من که هستم ولی اگه واقع بینانه بخایم به قضیه نگاه کنیم اگه مدیرا کاری نکنن ما کم کم راه تیما ی خیلی خوبی که حتی لیگ هم بردن ولی الان تو دست دو دارن زور می زنن می ریم

شاهین فدوی در 26/10/1390 | 00:53 گفت:

منم بلیط میخوام
درووووووووووووود به ارسناااااااااااال
درووووووووووووود به ونگر
دروووووووود به همه بازیکنا

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 00:49 گفت:

من خودم اولین بلیط رو خریدم!!
رفتم سوار صندلی جلو شماره 1 ماله منه!