این عکس رو ببینید بعد نظر بدید....

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 107,817 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

این عکس رو ببینید بعد نظر بدید....

این عکس مربوط میشه به بازی آرسنال و بارسا که ون پرسی اخراج شد!!!!لطفا اگه عکس دارین با این موضوع بزارین بچه ها ببینند!!!!
http://s1.picofile.com/file/7251805157/24771856289579948900.jpg
این لینک بالایی خودشه!!
البته قصد نداشتم همچین پستی رو بزارم....
ولی مرورگرم یهو گیرکرد 3-4تا فکر کنم پست تکراری گذاشت واسه خودش!!
به هر حال ببخشید همگی به خاط اینکه نمیشه حذف کرد پست هارو:(
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamed در 27/10/1390 | 21:34 گفت:

داورسلونا

(Hooman sam (Dark metal در 27/10/1390 | 21:20 گفت:

dg nemitoonam jolo khodamo begiram, akhe oon shab kheyli azab kshidam...
1 hafte kamel dar hale fohsh dadan be pelatini boodam man,,,,
alanam ja dare begam...
.
.
fuck pelatini va
fuck davar...

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 21:07 گفت:

یه پست قصد دارم بنویسم که تن پلاتینی رو میلرزونه:)

reza در 27/10/1390 | 20:35 گفت:

لعنت به این داور

reza در 27/10/1390 | 20:35 گفت:

لعنت به این داور

حمیدرضا در 27/10/1390 | 14:56 گفت:

مصطفی جون جو نگیرت با این بازیامون از بارسلونا توپگیری هم نمیتونیم بکنیم چه برسه به گل زدن

mostafaa در 27/10/1390 | 13:09 گفت:

دوست دارم امسال هم بخوریم به بارسا امسال تیکه تیکشون کنیم

حمیدرضا در 27/10/1390 | 13:03 گفت:

ببینم ونگر پست میخاد این آبیدال رو بیاره لندن؟ یک تاره موی گندیده ی چسنی رو به صدتا مثل آبیدال نمیدم. من از 90 درصد سیاه ها خوشم میاد ولی این بیشرف آبروی سیاها رو برده

علیرضا در 27/10/1390 | 11:41 گفت:

تو اون بازی هدف بارسایی های ... رفتن رو اعصاب روبین بود............
که آخرش هم داور اون افتضاح رو به بار اورد...........

محمدرضاجاشي در 27/10/1390 | 02:37 گفت:

دمت گرم

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 01:34 گفت:

چندتا پست پس و پیش گذاشتم که آره حذف شدن

♥Arsenal♥ در 27/10/1390 | 01:18 گفت:

آقا محسن نمیدونم والله من که کامنت کسی رو پاک نمیکنم اگه بی ادبی نباشه!!
خوب اشکال نداره تو همین پست بلیط بخر:)
البته فکر کنم قبلا خریدی شما؟نه؟

شایان در 27/10/1390 | 00:52 گفت:

بارسا+منچستر با کمک داوران الان بالا هستند

حمید فرازی در 26/10/1390 | 23:48 گفت:

فوتبال کثیف

hamid mehdizadeh در 26/10/1390 | 23:14 گفت:

ای بمیری پلاتینی

محسن آزاده در 26/10/1390 | 22:38 گفت:

چرا این پست تا حرکت چیزه دیگه ای نمونده این جوری شده حمید ، یه جورایی تو کامنتا قاط زده ، نظرم نمی تونم بدم !

علی ارشدی در 26/10/1390 | 22:28 گفت:

بله من به همه بارسایی ها میگم اگه داور در اون صحنه به آبیدال کارت میداد رابین عصبانی نمی شد اعتراض نمی کرد و کارت نمی گرفت

علی ارشدی در 26/10/1390 | 22:28 گفت:

آره حذف پست ها مشکل داشت آرمان درستش کردی :دی

سروش در 26/10/1390 | 22:04 گفت:

میشه پست ها رو پاک کرد !!! برو تو ارشیو پست هات.هم میشه پست رو ادیت کرد هم میشه پاک کرد.

♥Arsenal♥ در 26/10/1390 | 21:59 گفت:

ای داور نامرد.....