خلبان.....:((

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,927 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

خلبان.....:((

دوستان حتما بخونید و عمل کنید....

فوتبالی نیست ولی....روز 2شنبه حوالی شهرستان بوشهر از پایگاه ششم شکاری نیروی هوایی بوشهر یک یا چند شی نورانی که شباهت بسیار زیادی به هواپیمای جنگی و یا هواپیمای جاسوسی داشتند در نمایشگر رادار پایگاه ششم شکاری رویت شد!!(منظور از شی نورانی در صفحه رادار هستش نه در آسمان)

بعد از گشت زنی و برگشت هواپیما های بوشهر بر فراز خلیج فارس هیچگونه مورد مشکوکی دیده نشد!!
اما نیروی هوایی و دریایی ایران دقت عمل و تمرکز بیشتری را به خرج دادند و منجر به کسب اطلاعات از حضور یک شی شبه هواپیمای جنگی یا جاسوسی بر فراز شهرستان بوشهر و منطقه (هلیله-نیروگاه-بندرگاه:این سه منطقه کوچیک دقیقا در اطراف نیروگاه اتمی قرار دارند) شدند.

که پس از گشت زنی دوباره در روز 3شنبه باز هم هیچگونه اطلاعات خاصی در ای باره به دست نیامد!!

در روز4شنبه با فراخواندن 2خلبان مجرب و با تجربه از تهران به سمت بوشهر و با دادن ماموریت به آنها عملیات آغاز شد که آنها باید این شی رو شناسایی و منهدم میکردند!!(از اسامی خلبانان هیچ نامی درز نشده تا به حال)

عملیات به صورت گروهی به کمک دیگر خلبانان صورت گرفت به اینصورت که یه فروند هواپیمای f14 در قسمت نیروگاه و هواپیمای حامل خلبانان مجرب و باتجربه برای کنترل ناوچه ها و ناوهای هواپیما بر آمریکا بر فراز خلیج فارس گشت زنی کنند!!

پس از پایان عملیات در روز 4شنبه و بدون یافتن هیچگونه سر نخ یا شی خاصی یک عملیات دیگر به همین صورت برای روز 5شنبه تدارک دیده شد که پایانی شبیه پایان روز 4شنبه نداشت!!

هواپیمای f14که بر فراز سه منطقه ذکرشده+بوشهر و روستاهای اطراف گشت میزد به سلامت در حال گشت زنی بود که اون یکی هواپیمای f14 پس از چک کردن نیروی دریایی آمریکا که تا 10مایلی خط مرزی آبی ایران پیش آمده بود به سمت مناطق ساحلی بوشهر در حال برگشت بود که ناگهان دچار سانحه میشود و در دریای خلیج فارس غرق میشود!!

این هواپیما در حوالی جزیره بسیار کوچک شیف در نیزدیکی بوشهر سقوط کرده!!


به گفته یکی از همکلاسی هایم که ساکن جزیره هست اینطور میگوید که:صدای انفجار هواپیما به وضوح هر چه تمام تر به گوش اهالی رسید!!


حال جای چند سوال باقی میماند:
1-آیا هواپیما نقص فنی داشته؟
پاسخ احتمالی:برای اینچنین عملیاتی امکان ندارد هواپیمایی را در نظر گرفت که حتی 1درصد احتمال نقص فنی در آن وجود داشته باشد!

2-آیا خلبان های هواپیما ایجکت نداشتند؟
پاسخ احتمالی:همه هواپیما های f14دارای ایجکت میباشند!

3-آیا ایجکت ها مشکل داشتند؟
پاسخ احتمالی:امکان این که هر دو ایجکت مشکل داشته باشد بسیار کم است ولی غیر ممکن نیست!!

4-آیا توسط نیروی دریایی آمریکا منهدم شداند؟
پاسخ احتمالی:این هواپیما تنها انفجار جزیی داشته و احتمال فراوان از موتورهایش انفجار صورت گرفته که باعث اینکه کاملا منفجر و 100%غیر قابل کنترل باشد نبوده که اگر اینطور بود یعنی توسط یاغیان خلیج فارس مندهم شده باشد باید در هوا منفجر میشد و هیچ چیز از اجساد خلبان ها یافت نمیشد؟

5-آیا در آب منفجر شده که صدمه ای به اتاق خلبان وارد نشده؟
پاسخ احتمالی: خیر ممکن نیست منفجر بشه و به اتاق خلبان آسیبی نرسد!!

6-آیا صدای انفجار ناشی از سقوط در آب بوده؟
پاسخ احتمالی:بله امکان دارد صدای مهیب ناشی از سقوط هواپیما در آب بوده باشه چون خلبان ها اصلا تکه تکه نشدند ولی به درجه رفیع شهادت نائل شدند!!

آنچه که احتمال منهدم شدن به وسیله امواج راداری و تحت کنترل در آوردن هواپیما توسط نیروی دریایی کثیف انگلیس و آمریکا شده باشد افزایش میدهد این است که رسانه های تصویری(tv) هیچ واکنشی نسبت به سقوط این هواپیما و وجود شی نورانی داده نشد!!
***************
امروز شنبه به گفته فرماندار شهرستان بوشهر جناره شهدا خلبان از دریا پس گرفته شد!!!ولی خبری از لاشه هواپیما نیست!!
********************
برای شادی روح آن دو شهید بزرگوار اجماعا الفاتحه معالصلوات...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 20:16 گفت:

:)
غلط کاری تو زات آمریکاست ولی شما اونور ایران هستید یه چیزی میگید!!اینجا بچه های جزیره فارسی میگن ناو آمریکا پشت گوشمونه....البته هر چی باشه کاری نمیکنه......

چند سال پیش تقریبا2سال پیش بچه های بسیج بوشهر با قایق رادار گریز و تندرو روی بدنه ناو هواپیما بر آمریکا که مثل سگ ازش دفاع میشه تو خلیج فارس دورتادورش عکس امام خمینی و آقای خامنه ای زده بودند.....
**********************
آخرین اخبار حاصله:کمک خلبان یاسوجی بوده و خلبانش اصفهانی....هردو از تهران اعزام شده بودند.....
به خانوادهاشون تسلیت میگم...

sam baygan در 9/11/1390 | 19:32 گفت:

هر کاری میکنین بکنین فقط این سایتُ از ما نگیرین!

(Hooman sam (Dark metal در 9/11/1390 | 16:01 گفت:

آقا اصلا نترسید ، وزیر دفاع گفته که تو هفته دفاع مقدس ده ها صلاح هوایی رونمایی میشه...
من نمیگم 10تا نشون بدین...ایران یکیشو و فقط یکیشو نشون بده اونا جمع میکنن کاسه کوزشون رو...
بخدا اگه اونا جرات داشتن همچین غلطی بکنن تا حالا عاشق چشم و ابروی ما ایرانیا نبودن که هیچ حرکتی نکردن...
ایشال تا اون موقع امام زمانمون هم میاد و....
خدا کنه ما هم از یاراش باشیم اون زمان...ایشالا

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 12:34 گفت:

آخرین اخبار دقیق و حاصله از تحقیقاتم در این باره معلوم کرده که این هواپیما اصلا به منطقه عملیاتیش نرسیده...و تنها 3دقیقه بعد از برخاستن از باند فرودگاه دچار سانحه میشه و در آسمان منفجر شده....
حال با این وجود قول 5بشکه گازئیل به اهالی لنج دار جزیره شیف داده این که با تورهاشون و دستگاه های کمک ناوبری لاشه هواپیما رو رسد کنن...

5بشکه گازئیل خیلی گرونه....

saeed asghary در 9/11/1390 | 10:13 گفت:

توپچیها آماده باشید
همه به جای خود
حملـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

ehsan arabzadeh در 9/11/1390 | 07:57 گفت:

!!!!

♥Arsenal♥ در 9/11/1390 | 04:33 گفت:

اگه میخواید تا حذف کنم پست رو چون صرفا جهت اطلاع بود...

توپچی جنوب در 9/11/1390 | 02:14 گفت:

اره حمید دستت درد نکنه من هم یه چیزایی شنیده بودم اما رسانه ایش نکردن نمیدونم چرا!!!!!!!!!!!!!!!!!!

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 23:47 گفت:

گفتم که ربطی نداره!!صرفا جهت اینکه هواستون باشه اینجا بوشهر چه خبره اگه فردا یه بمب درست حسابی اومد طرفتون تعجب نکنید!!!
اگه تو جزیره فارسی استان بوشهر رفته باشی اون بدنه نکبت بار ناوهای مرده شور برده شون پیداست!!

اگه با لنج رفته باشی دوبی میشنوی که هی به لنج های ایرانی اخطار میدن و روشون لوک (lock) میکنن!!!

اینجا یه جای عمومیه و اصلا حتما نباید موضوعات به آرسنال ربط پیدا کنه...
قبلا در مورد پست های غیر فوتبالی حرف زدیم..

حمید فرازی در 8/11/1390 | 23:38 گفت:

آره رضا جان.فعلا یه کم گرفتاره ولی چندوقت دیگه میاد

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:25 گفت:

بچه هاکسی خبرازسیدامین هاشمی نداره؟

morteza در 8/11/1390 | 23:23 گفت:

حالا چه ربطی به آرسنال داشت.احتمالا خلبان آرسنالی بوده

رضاشاماخ چوک بندر در 8/11/1390 | 23:19 گفت:

آفرین.

Saeed Milani در 8/11/1390 | 23:06 گفت:

روح شان شاد. من تو نیروهوایی خدمت کردم و همیشه برای خلبان ها احترام خاصی قائلم. پریدن با هواپیماهای موجودا یعنی گرفتن جان در کف دست. دم همشون گرم.

علی ارشدی در 8/11/1390 | 23:00 گفت:

خب حمید انصافا یعنی چی این؟ :)))

حمید فرازی در 8/11/1390 | 22:33 گفت:

عجب.جای بحث داره فعلا منتظر میمونم ببینم خبرشو رسانه ای میکنن یانه ولی اگه همینطور باشه میتونه اتفاقات جدیدی رخ بده

mohammad ali در 8/11/1390 | 22:21 گفت:

سعید هم تو فیلم شوق پرواز مرد :)

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 22:20 گفت:

هرچه هست زنگ خطری برای ماست که حالا وقت اتحاد و همدلی برای به خاک سیا نشوندن آمریکا رسیده!!!که از این گستاخی ها نکنه.....

♥Arsenal♥ در 8/11/1390 | 22:15 گفت:

منبع من شوهر خاله من افسر نیروی هوایی و مسئل فرودگاه نظای پایگاه ششم شکاری بوشهر هستش