good bye number 10

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,947 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

good bye number 10

دوستان من از همین الان اعلام میکنم که :
ون پرسی از تیم ما رفتنیه................

برو رابین هود قصه های من و به خواسته هایت یک به یک پاسخ بده......

من دیگه از رابین حمایت نمیکنم و او را جز پیکره باشگاه نمیدانم شاید که درد رفتنش کم شود.....


او از تیم ما خواهد رفت به هرکجا میره شاد باشه و سر زنده!

او خاطرات خوشی را برای ما رقم زد هیچوقت بازی های طلاییش را فراموش ننخواهم کرد و همیشه اورا در کنار پیرس و برگکمپ و تی تی آنری خواهم دید او بهترین مهاجم آرسنال در 6سال اخیر بود....


من از وی حمایت نمیکنم تا راحت تر دل بکند و شرمنده هواداران نباشد و من هم درد دوریش را راحت تر تحمل کنم.....


رابین همیشه در قلب مت خواهی ماند.....

مردی با اعتماد به نفس بالا اسلحه به دست در نوک پیکان حمله ، شجاع و شیردل و از جنس لاله های نارنجی هلند...


خداحافظ کاپیتان...

(*اگه میمونه چرا تمدید نمیکنه؟)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 01:29 گفت:

حمید خیالت راحت تابستون چند خرید خوب میکنیم (هازارد و پودواسکی و دفاع اژاکس اسمش یادم نیست) بعدش رابین هم با دست مزد بالا تمدید میکنه

اگه الان تمدید نمیکنه دلیلش یه جورایی میخواد مدیران رو تهدید کنه که سر عقل بیان و یه خورده و فقط یه خورده پول خرج کنن همین رابین رفتنی نیست.

*****************************
ببین اگه رابین تمدید نمیکنه منتظر اینه که مدیران طبق عادت گندشون با بازیکنا بد تا کنند و راحت تر بره....

رابین رفتنیه.......مثل خیلیا.....

آرسنال دیگه پا نمیگیره مگر اینکه یه معجزه رخ بده مثل معجزه من سیتی.....
*********

من به شخصه رابین رو تشویق میکنم به رفتن از تیم......

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:33 گفت:

ali مواضب حرف زدنت باش اینجا سایت هواداران ارسناله و به هیشکی نباید تو هین بشه فرهنگ ما ارسنالی ها از این حرفا خیلی خیلی خیلی بالاتره اگه نمیدونستی حالا بدون(علامت عسبانیت)

حمید خیالت راحت تابستون چند خرید خوب میکنیم (هازارد و پودواسکی و دفاع اژاکس اسمش یادم نیست) بعدش رابین هم با دست مزد بالا تمدید میکنه

اگه الان تمدید نمیکنه دلیلش یه جورایی میخواد مدیران رو تهدید کنه که سر عقل بیان و یه خورده و فقط یه خورده پول خرج کنن همین رابین رفتنی نیست.

علی ارشدی در 26/11/1390 | 22:07 گفت:

علی؟ چی میگی؟ خودتو کنترل کن

حمید فرازی در 26/11/1390 | 21:40 گفت:

ali آقا اگه منظورت با حمید بود بهتره احترام همو حفظ کنید.ایشون فقط نظر شخصیشو گفته و دلیلی نیمشه با من و شما هم عقیده باشه.مگه وقتی دوستمون یه مقاله در مورد اسطوره بودن یا نبودن آنری گذاشت همین حمید توپچی اولین نفری نبود که بهش احترام گذاشت؟

ali در 26/11/1390 | 21:16 گفت:

نادان

masoud mahmudpur در 26/11/1390 | 20:40 گفت:

چی!عمرا اگه بره.رابین با غیرت تر از این حرفاست

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 20:28 گفت:

شما خودتون خوب میدونید خیلیا تو بهترین شرایط از تیم ما رفتند و تمدید نکردن!!!

نمونش فلامینی و هلب؟؟اونا مگه قلب آرسنالی نداشتند؟؟کی باشگاه قبلیشون رو میشناسه؟؟؟

خودمون رو گول نزنیم؟؟؟این پست رو میخواستم تقریبا یه هفته پیش بگم اون موقع که بحث رفتنش گرم بود....


اون تمیدید نمیکنه چون دوست داره بره....
***************************************************
2راه بیشتر ندارید یا فراموشش کنید داشتن رابین رو توفصل بعد یا بش فکر کنید انقدر تا مصل کلیچی و نصری سرتون بیاد....

(البته ون پرسی 100% قابل احترامه و اصلا نمیشه بهش گفت..خا....ن!!)
*************************************************************
حرفات بر پایه و اساس نیست ون پرسی هیچ تیمی رو اندازه آرسنال دوست نداره.
****
پاسخ:این حرفا برای موقعیه که رابین به این خوبی کار نمیکرد و رئال براش سر نمیشکوند!!!
به قیمت های پیشنهادی نگاه کنید؟؟فقط پیشنهادی 50-ملیون کم نیست؟؟؟؟

رئالی ها رونالدوی منچستری که همه میگفتن بابا این مدیون به فرگیه و مایکل اوون با تعصب رو مثل شیری از لیورپول گرفتن رابین هم از آرسنال میگیرند...

reza در 26/11/1390 | 20:25 گفت:

نه داداش میخواست بره پارسال بعد رفتن نصری کیلیچی فابرگاس میرفت یه مدت هم داغ کرده بود میگفت می خوام برم ولی نرفت

مصطفي اكرامي در 26/11/1390 | 20:00 گفت:

هر کسی که حتی یک روز پیراهن آرسنال مقدس رو بپوشه و به پیراهن آرسنال افتخار کنه برای من عزیزه
هیچ کس از زندگی دیگران و مشکلات دیگران و آرزو های دیگران با خبر نیست
آرسنال باشگاه بزرگیست و آرسنال بازیکن رو ستاره میکنه نه بلعکس
عشق است آرسنال
عشق است بازیکنایی که به پیراهن آرسنال عشق میورزن

arash در 26/11/1390 | 19:59 گفت:

من میگم ما از رفتن سسک و نصری ضربه نخوردیم..ضربه ی اصلی مصدوم شدن جکی بود..

arash در 26/11/1390 | 19:58 گفت:

حالا رفتم زیاد مهم نیستااا..هممون دوسش داریم ولی خوب خیلی بازیکنا از آرسنال رفتن ولی آرسنال همیشه آرسنال بوده و هیچ وقت زمین نخورده..تازه شاید شما ازین حرفم ناراحت شید..ولی من هنوزم سسک رو دوس دارم..هر وقت واسه بارسا گل میزنه کلی خوشحال میشم..سسک واسه ما روزای خوبی رو ساخت..من گلش به میلان رو هیچوقت یادم نمیره و همیشه دوسش دارم..و بهتون قول میدم اگه جکی مصدوم نمیشد ما هیچوقت نبودش رو حس نمیکردیم..آرسنال همیشه آرسنال بوده..وقتی ویرا رفت رو یادتون میاد؟؟!!! همه میگفتن آرسنال افت میکنه و ازین حرفاا..ولی رفتیم فینال اروپا..حالا شاید واسه نصری این قضایا صدق نکنه..ولی رابین و سسک اوضاشون متفاوته..اصلا مگه فصلای پیش که رابین مصدوم بود ینی ما گل نمیزدیم؟؟!!! ما همیشه جزو بهترین خط حمله های لیگ بودیم..حتی امسال با این اوضامون سومیم..

نگران نباشید بچه هاا..آرسنال همیشه آرسناله..
viva gunners..

مهران کاظمی در 26/11/1390 | 19:42 گفت:

اینم از اون حرفا بودا اونم امشب

سیدعلی موسوی امامزاده در 26/11/1390 | 19:31 گفت:

جمش کنین بابا.
آیه یاس نخونید.
به همین زودی تسلیم شدید؟
گذر زمان ثابت خواهد کرد که رابین برای پول بازی نمیکند!!!!!!!!

امیر عباس رضایی در 26/11/1390 | 19:10 گفت:

حرفات بر پایه و اساس نیست ون پرسی هیچ تیمی رو اندازه آرسنال دوست نداره.
اوایل سال 2007 اون موقع که سسک رو 15 میلیون دلار هم نمی بردند.یووه 20 میلیون پوند(اون موقع پوند 600 تومان از دلار بیشتر بود)به ون پرسی پیشنهاد داد اما فقط چند ساعت بعد این پیشنهاد رو ون پرسی رد کرد ون پرسی بازیکن تازه ظهوری نیست تا الان پیشنهاداتزیادی داشته اون خودش می دونه تو هیچ جا اندازه آرسنال موفق نخواهد بود.

محمودرضا معینی در 26/11/1390 | 18:37 گفت:

همونجور که آقا حمید گفت الان وقت مناسبی برای بحث تمدید قرارداد نیست،البته شاید بره شاید هم می خائ یه ذره به باشگاه فشار بیاره تا بازیکن بخره
ولی من که می گم تمدید می کنه

Pakkhoo در 26/11/1390 | 16:12 گفت:

به نظر من که اگه امسال فقط یه جام بگیریم رابین هم تمدید می کنه در ضمن چرا بهش فکر نمی کنید اجازه بدید تا هست از بودنش لذت ببریم
امید وارم امشب یه هت ریک زیبا بکنه!!!!

sepehr najafian در 26/11/1390 | 15:50 گفت:

من هنوز اميد دارم

حمید فرازی در 26/11/1390 | 15:40 گفت:

حمید جان الان تیم تیم در اوج مسابقاته و زمان خوبی واسه تمدید قرارداد نیست.به قول خودت اگه هم رفت به چشم خائن نگاش نمیکنیم چون تمام تلاششو کرد ولی کاش یه کم به خواسته هاش توجه کنن

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 15:37 گفت:

منم همین کارو میکنم دیگه.....

به شماره 10 دیگه فکر نمیکنم.....تمام شد.....

این بازیاش فقط چون قرارداد داره و میخواد رضایت رئالی ها رو جلب کنه اینقدر خوب از آب در اومده.....


او آرسنال را بدون جام نمیخواهد به همین خاطر او رئال را ترجیح میدهد....


خداحافظ نامبر10

علی ارشدی در 26/11/1390 | 15:31 گفت:

حمید جون به این چیزا فکر نکن که به جوابی نمی رسی باشگاه ما مرموزترین باشگاه جهان شده :(