مردي كه معتاد قهرماني است

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 106,936 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

مردي كه معتاد قهرماني است

بله فرگوسن!!

فقط دقت کنید ونگر چجوری با بازیکناش برخورد میکنه  و فرگی چجور با بازیکنای جوونش برخورد میکنه :

*البته شاید مقایسه درست نباشه پس مقایسه نکنید ولی برداشتتون رو حتما بگید!!يك لحظه را تصور كنيد زمانيكه وين روني به منچستر آمد به او دستور مي دادند ماشين سرالكس را بشويد يا اينكه رونالدو كارش را با تميز كردن كفش هاي هم تيمي هايش در اولدترافورد آغاز كرد يا به اندرسون جوان قلم مو و رنگ ميدادند و مي گفتند: ديوارهاي اولدترفورد را رنگ قرمز بزند. فرگوسن در اين خصوص مي گويد: تفاوت زمان حال با گذشته اين است كه در حال حاضر ما همه كاري براي بازيكنان جوان انجام مي دهيم. قديمترها بازيكنان جوان بايد كفش هاي سايرين را تميز مي كردند،‌ ماشين مربي را مي شستند يا جايگاه ها را رنگ مي زدند اما الان ما همه كاري براي اين بازيكنان جوان انجام مي دهيم. در حال حاضر يك پسر بچه 16ساله كه به تيم مي آيد حتي كفش هايش را هم تميز نمي كند!
بله، ‌زمانه تغيير كرده اما روحيه جنگندگي و پيروزي فرگوسن هيچ تغييري نكرده است. اگر بگوييم فرگوسن براي پيروزي ساخته شده، ‌مبالغه نكرده ايم. فرگوسن در گلاسكو به عنوان دستيار يك ابزار ساز در صنعت كشتي سازي فعاليت مي كرد و گهگاهي هم فوتبال بازي مي كرد اما در نهايت يك فوتباليست حرفه اي شد و پس از خداحافظي از دنياي بازي پا به عرصه مربيگري گذاشت تا به يكي از موفق ترين مربيان جهان تبديل شود...
فرگوسن تشنه موقيت است،. او مي گويد: وقتي سال2008 قهرمان ليگ برتر و قهرمان اروپا و سپس قهرمان باشگاه هاي جهان شديم،‌ اين احساس را داشتم كه براي اولين بار اين عنوان را كسب كرده ام. من به پيروزي معتاد شده ام و بازنشستگي برايم سخت است.
زماني كه فرگوسن در سال1986 هدايت منچستر يونايتد را به عهده گرفت مايك تايسون 20 ساله جوان ترين قهرمان سنگين وزن بوكس جهان لقب گرفته بود،‌ بوريس بيكر نوجوان قهرمان ويمبلدون شده و كريس اورت قهرمان اوپن فرانسه بود. زماني كه فرگي آمد، روني تازه يك سالش شده بود، اندرسون هنوز به دنيا نيامده بود،‌حتي رايان گيگزي كه بيست و يكمين فصل حضورش در اولدترافورد را پشت سر مي گذارد تنها 12سال داشت.
يونايتد از سال1967 قهرمان ليگ انگلستان نشده بود و حتي در كورس قهرماني در مقابل تيم هايي چون ليورپول،‌آرسنال و اورتون حرفي باري گفتن نداشت و سران منچستر دست روي مردي گذاشتند كه در ليگ اسكاتلند سنت شكني كرده بود. فرگوسن توانسته بود در 2 سال متوالي آبردين را جلوتر از سلتيك و رنجرز قهرمان اسكاتلند كند و همچنين با اين تيم قهرمان جام برندگان شد...
فرگوسن با اينكه 70ساله است، اما هيچ نشاني از خستگي و فرسودگي در او ديده نمي شود. فرگوسن هنوز هم رابطه ي خوبي با مطبوعات ندارد. او در حال حاضر به هيچ وجه با بي بي سي صحبت نمي كند. فرگوسن و ونگر هيچ وقت رابطه خوبي با هم نداشته اند. تا آنجا كه فرگوسن با انتقاد از ***** هاي آرسنال مدعي شده بود كه آنها بيش از حد به بازيكنان خارجي متكي هستند و اهميتي به بازيكنان داخلي نمي دهند.
فرگوسن نابغه تاکتیکهاست او از هیچ چیزی نمی ترسد و همیشه به آینده فکرمی کند، وی به شانس خیلی معتقد است وهمیشه قبل ا زبازی دست به یک سری کارهای عجیب می زند که در رختکن یونایتدی ها به هیچ وجه خنده دار نیست وهمه به این سلسله مراتب اعتقاد دارند. او می گوید: "اگر شما بخواهی دپیروز شوید باید در دستتان کیفی پراز شانس داشته باشید"
فاکتور مهم او در تیم مساله سازگاری همه بازیکنان با باشگاه است، او این مساله را دلیل همه موفقیت ها می داند. سیستم۲-۴-۴همیشه سیستم مطلوب ومورد توجه اوبوده است و اعتقاد دارد که معنی ۲-۴-۴ این نیست که همیشه طبق قوانین حاکم برآن عمل شود بلکه تنها شالوده تیم باید بر پایه این سیستم قرارگیرد.
در لندن وی را به عنوان مربی دقیقه۹۰ می شناسند. او گاهی با یک تعویض ساده تیم حریف را درهم می کوبد وهمیشه به بازیکنانش می گوید:"به خیلی جلوترنگاه کنید درآن صورت برداشتن چند قدم کارساده ای به نظرمی رسد"
ضرب المثل معروف اسکاتلندی درقاب مجللی بالای سر فرگوسن در دفتر کارش است: *بدون زحمت چیزی به دست نمی آید*


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 3/1/1391 | 17:21 گفت:

مقاله قشنگيه
نکات بيشتري از فرگي رو بيان کردي
ولي فکر مي‌کنم فرگي منچستر، برادر دوقلوي پروين پرسپوليسه، البته در دانش روز و سواد فوتبالي خيلي سرتره اما هر دوشون لجبازياي خاصي دارن که باعث ازدست دادن بکام و هاشمي نسب اونم تو اوجشون شدن و اين خوب نيست!

توپچی جنوب در 4/12/1390 | 01:07 گفت:

حمید فرازی : خب راستش من هرچی نگاه کردم چیزی در مورد ونگر ننوشته بود که بخوام نظر بدم.ولی نظرم در مورد عمو فرگی:
مربی خوب بزرگ و قبل احترامیه و همچنین بنا به دلایلی از شخصیت های مورد تنفر منه که به خاطر همون قابل احترامیش سعی کردم چیزی درموردش نگم..در مورد اون کارایی که با بازیکنای جوون میکنه هم نظر خاصی ندارم چون معتقدم مربی بهتره برای بازیکناش مثل یه پدر باشه ولی از قول "رویی کین" فرگوسن همیشه دیگرانو فدای خودخواهی های خودش کرده.در مورد شانس هم که باید ازش پرسید اینا رو از جا آورده.کاش یه درصدشم به ما میداد.در مورد اتکا به بازیکنای خارجی هم باید بگم آرسنال در زمان اوجش هم بازیکنای غیر بومی زیادی داشت. با همه این تفاسیر مربی بزرگیه و اینو ثابت کرده

و


محمد حسینی : بعد از آرسن کبیر فرگی رو ستایش می کنم
از گواردیولا و آقای خاص خیلی سره

####################################################################

کاملا موافقم کاملا

مسعود ارسنالی در 3/12/1390 | 23:35 گفت:

ول کن پیرمرد...بیخیال شو..البته اگر بره...هاوارد وب مایک دین و فیل داود هم افت میکنن :دی

مریم ت در 3/12/1390 | 23:13 گفت:

فرگوسن مربی خوبیه ولی ادم نیست.این تیکه اخر یه ضرب المثل اسکاتلندی یاد خنده بازار افتادم.دمت گرم

Benyamin Esmaili در 3/12/1390 | 21:53 گفت:

دو مرد پیر ه جوان فکر و کنار هم بزاریم زمین تا زیر زمین فرق دارند فرگوسن کجا ونگر کجا تو عقیدرو میگم واقعا آدم عجیبیه به نظر من فرگوسن ینقد تو داره که همه فکر میکنن این بشر هیچیش نمیشه

kimia ketabchi در 3/12/1390 | 20:23 گفت:

kasani ke migan fergosen badeo ... shodan hekayate gorbe he ke dastesh be gousht nemiresid migoft boo mideeeee

محمد حسینی در 3/12/1390 | 19:36 گفت:

بعد از آرسن کبیر فرگی رو ستایش می کنم
از گواردیولا و آقای خاص خیلی سره

حمید فرازی در 3/12/1390 | 19:35 گفت:

خب راستش من هرچی نگاه کردم چیزی در مورد ونگر ننوشته بود که بخوام نظر بدم.ولی نظرم در مورد عمو فرگی:
مربی خوب بزرگ و قبل احترامیه و همچنین بنا به دلایلی از شخصیت های مورد تنفر منه که به خاطر همون قابل احترامیش سعی کردم چیزی درموردش نگم..در مورد اون کارایی که با بازیکنای جوون میکنه هم نظر خاصی ندارم چون معتقدم مربی بهتره برای بازیکناش مثل یه پدر باشه ولی از قول "رویی کین" فرگوسن همیشه دیگرانو فدای خودخواهی های خودش کرده.در مورد شانس هم که باید ازش پرسید اینا رو از جا آورده.کاش یه درصدشم به ما میداد.در مورد اتکا به بازیکنای خارجی هم باید بگم آرسنال در زمان اوجش هم بازیکنای غیر بومی زیادی داشت. با همه این تفاسیر مربی بزرگیه و اینو ثابت کرده

♥Arsenal♥ در 3/12/1390 | 19:10 گفت:

بابا منظورم چیز دیگه ای بود ازا ین پست ولی......

اشکال نداره بگید هرچی دوست داشتید بگید ولی مقایسه نکنید........

مرتضی در 3/12/1390 | 19:02 گفت:

من هم احترام خاصی برای این مربی قائل هستم واقعا فرگوسن از فوتبال خسته نمیشه با این حرفش هم موافقم :هاي آرسنال مدعي شده بود كه آنها بيش از حد به بازيكنان خارجي متكي هستند و اهميتي به بازيكنان داخلي نمي دهند.

♥Arsenal♥ در 3/12/1390 | 18:31 گفت:

: منکر شخصیت منحصر به قرد ایشان نیستم ولی اعتقاذ دارم مقایسه این دو نفر درست نیست وجای مطلب شما اینجا نیست شما که شیفته فرگوسن هستید با ایشان بماس بگیرید ونظر ایشان را در مورد ونگر بپرسید حتم دارم فرکوسن رییس را ستایش میکنه ضمنا اینجا سایت ارسناله مطالب جنابعالی برای کسب اطلاعات عمومی خوب وسودمنده ولی اجازه بده میزان علاقه ما هواداران اختیاری باشه شخصا ارسنالی هستم به باشگاه عشق میورزم ونگر را هم دوست می دار م اول ارسنال در ضمن اطلاع دارم تیمی هم وجود داره که مربیش سر الکس فرگوسن هست.
*********************
دوست عزیز منم گفتم که مقایسه نکنید!!!

فقط برداشت کنید!

میخوام بدونید فرق بین رفتار فرگی با آرسن!!

هر دو از بهترین های دنیا هستند و همه میدونند که فرگی یه سر و گردن از آرسن بالاتره!!

جواد تی تی در 3/12/1390 | 18:24 گفت:

فرگی کارش از اعتیاد گذشته طرف حرص میزنه و خودشو به درو دیوار می کوبه که یه جام بگیره به خاطر همین ازش خوشم نمیاد هرچه قدر هم خودشو جر بده تو جام گرفتن به پای یکی مثل گواردیولا نمیرسه . من از مربیانی خوشم میاد که با تواضع جام بگیرن مثل گواردیولا نه فرگی حریص که خیلی از جام هاش با ناداوری و شانسو نابودی تیم رقیب به دست اومده اما فرگی باز هم با ولع دنبال جام به هر قیمتی بوده
شخصا ونگر بی جام رو به فرگوسن حریص ترجیح میدم

شایان در 3/12/1390 | 18:16 گفت:

ونگر تفکراتش باعث نابودی همه میشه

farshad khadem در 3/12/1390 | 18:16 گفت:

منکر شخصیت منحصر به قرد ایشان نیستم ولی اعتقاذ دارم مقایسه این دو نفر درست نیست وجای مطلب شما اینجا نیست شما که شیفته فرگوسن هستید با ایشان بماس بگیرید ونظر ایشان را در مورد ونگر بپرسید حتم دارم فرکوسن رییس را ستایش میکنه ضمنا اینجا سایت ارسناله مطالب جنابعالی برای کسب اطلاعات عمومی خوب وسودمنده ولی اجازه بده میزان علاقه ما هواداران اختیاری باشه شخصا ارسنالی هستم به باشگاه عشق میورزم ونگر را هم دوست می دار م اول ارسنال در ضمن اطلاع دارم تیمی هم وجود داره که مربیش سر الکس فرگوسن هست.

♥Arsenal♥ در 3/12/1390 | 18:04 گفت:

آره خب اگه ونگر معتاد این کار بود که خوب بود *خنده*

دانیال در 3/12/1390 | 17:58 گفت:

می دونید اعتیاد به هیچی خوب نیست هیچی!