عبدالسلام ابراهیم

نویسنده: ♥Arsenal♥

وبلاگ من
نویسنده: ♥Arsenal♥
Instagram : Hamidpb 09375349187 whats app number
کل بازدید: 108,038 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است. طبق گزارش آ.اس اسپانیا، باشگاه رئال بتیس به صورت جدی به دنبال جذب یوسف النصیری مهاجم باشگاه لگانس است، آنها برای جذب این بازیکن مغربی باید با باشگاه آرسنال رقابت بکنند، این بازیکن رقمی بین ۱۰ الی ۱۵ میلیون یورو قیمت گذاری شده است و خواهان ترک لگانس است، باشگاه قبلی او یعنی مالاگا بند بازخریدی در قرارداد او دارد اما در حال حاضر منتظر وضعیت او در آینده است.
استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد. استفان لیختشتاینر مدافع آرسنال با انتشار این پست در صفحه‌ی شخصی خودش در اینستاگرام، از هواداران آرسنال تشکر کرد و رسماً جدایی خودش از آرسنال را تایید کرد.
طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد. طبق گزارش سمپدوریا ۲۴ نیوز، اولین پیشنهاد رسمی آرسنال برای یواخیم اندرسن و دنیس پرائت با رقم ۴٢ میلیون یورو، توسط مسئولان سمپدوریا "نامعقول" تلقی شده است، آرسنال برای جذب این دو بازیکن باید رقم پیشنهادی خود را حداقل تا ۵٠ میلیون یورو افزایش دهد.
طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند. طبق گزارش ترکیش فوتبال، چنگیز اوندر بازیکن جوان باشگاه آاس رم دیگر قصد ندارد با این باشگاه ایتالیایی همکاری کند و خواهان ترک رم است، باشگاه‌های لندنی آرسنال و تاتنهام به صورت جدی به دنبال جذب این وینگر جوان هستند.
طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند. طبق گزارش فوتومک ترکیه، مدیر فنی باشگاه فنرباغچه ترکیه در ورزشگاه المپیک باکو در فینال لیگ اروپا حاضر بود تا در مورد انتقال محمد الننی و لورن کوشیلنی با آرسنال مذاکره کند.
طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد. طبق گزارش اسکای اسپرت ایتالیا، لورن کوشیلنی کاپیتان باشگاه آرسنال خواهان جدایی از تیم در تابستان است، او می‌خواهد چالش‌های جدیدی را در دوران فوتبال خود تجربه کند، او توسط مدیر برنامه‌هایش به باشگاه ایتالیایی اینتر میلان پیشنهاد شده است، اما این باشگاه ایتالیایی در حال حاضر این پیشنهاد را رد کرده است، اما احتمال دارد که او در این تابستان به یک باشگاه ایتالیایی بپیوندد.
طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است. طبق گزارش فوتبال لندن، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند، که باشگاه آرسنال در حال بررسی شرایط فروش مسوت اوزیل در تابستان است، طبق این گزارشات، اوزیل بدلیل درگیری لفظی با اونای امری در لیست فروش توپچی‌ها قرار نگرفته است.
طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید. طبق گزارش ESPN، منابع موثق نزدیک به باشگاه آرسنال اعلام کرده‌اند که اونای امری سرمربی آرسنال همچنان پیگیر وضعیت توماس مونیه مدافع راست بلژیکی باشگاه پاریس سنت ژرمن است، هر چند قیمت ٣٠ میلیون یورویی او برای سران آرسنال رقم نامعقولی به حساب می‌آید.
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
تبلیغات توپچی

عبدالسلام ابراهیم

منبع اسکای اسپورت

Arsenal.ir و mancityfans.ir 

هردو جا گذاشتم:D

(عجــــــب آرسنالی ای هست این):Xستاره جوان تیم منچستر سیتی به تازگی به چند تیم لیگ برتر به خصوص آرسنال لینک شده است.

وی هم اکنون در تیم نرژی استرومگادست بازی می کند و تا پایان لیگ برتر در این تم حضور خواهد داشت.

آرسنال ، لیورپول ، فولهام ، سوانسی و وست هام تیم های هستند که از لیگ برتر خواهان وی شده اند و فعالیت های وی را زیر نظر گرفته اند. ابراهیم به آخرین سال قراردادش با من سیتی رسیده است.

این بازیکن که خاهان زیادی دارد در تابستان با تیم ملی زیر بیست و یک سال (نروژ) باید در مسابقات جام ملت های اروپای زیر بیست و یک سال که در کشور فلسطین اشغالی برگزار می شود حضور یابد.

ابراهیم می خواهد تا سران باشگاه سیتی درمورد آینده اش در این تابستان صحبت کند و وی اذعان کرده است که مورد توجه تیمی چون آرسنال قرار گرفته است بسیار خوش حال است ولی وی افزود که برای جام ملت های اروپا می جنگد و فعلا روی این مسئله تمرکز میکند

ابراهیم به اسکای اسپورت گفت :" من افتخاز می کنم که آرسنال خاهان من است و من به عنوان یک هوادار آرسنال بزرگ شده ام که بازیکن مورد علاقه ی من پاتریک ویرا بوده است زمانی که وی در آرسنال بازی می کرد.

"من از اینکه در تیم آرسنال بازی کنم بسیار خوش حال می شوم ، کار کردن زیر نظر آرسن ونگر تمام آرزوی فوتبالی من بوده است.

" او باعث پیشرفت جوانان بسیار زیادی شده است سال ها چنین کاری را انجام داده است و از آن ها در ترکیب اصلی استفاده کرده است ولی در این روزها من بیشتر به رقابت های پیش رو میپردازم تا بستن یک قرارداد با تیم جدید ، ماه آینده باید در فلسطین اشغالی حاضر شویم و من می خواهم بهترین نتیجه را کسب کنیم.

"در دو ماه آینده خواهیم دید چه اتفاقی می افتد و من یک سال دیگر با من سیتی قرارداد دارم.

"من باید سرمربی جدید را ببینم شاید قراردادم را تمدید کنم (مانوئل پلگیرینی) و با او راجع به این موضوع صحبت کنم.

" من 22سال سن دارم و می خواهم هفته به هفته در لیگ برتر بازی کنم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hadi A در 10/3/1392 | 22:59 گفت:

ابراهیم به اسکای اسپورت گفت :" من افتخاز می کنم که آرسنال (((((((((((خاهان))))))))))))) من است و من به عنوان یک هوادار آرسنال بزرگ شده ام که بازیکن مورد علاقه ی من پاتریک ویرا بوده است زمانی که وی در آرسنال بازی می کرد.


baba bikhi, sakht nagir eshteb mishe dggggg toammm

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:09 گفت:

من همین الان چک کردم همین کلمه "خواهان" با اصل ترجمه کاملا درست نوشتم اونجا

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:08 گفت:

شک ندارم ویرایش شده پستم

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 20:07 گفت:

Hadoo:
خواهان = خاهان

؟؟

چرا اینطوری نوشته؟؟؟

همیشه خواهان می نویسم من

Hadi A در 10/3/1392 | 19:52 گفت:

خواهان = خاهان

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:44 گفت:

یاسر بحرینی:
ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺧﺬﻑ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻋﻠﺖ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﯽ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘﯽ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ
ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ

________

خیلی کار خوبی میکنی...!!! جدی میگم

اگه من هم اینجا چندتا رفیق پیدا نکرده بودم الان کی رفته بودم فقط به عشقه کاربرا اینجام.....!!

یه جورایی هر بار رفرش میکنم سایتو رو مخم فشار میاد حس میکنم ازا ین که از امکانات سایت استفاده میکنم دارم با کلیک زدن رو صفحه این امکانات رو میخرم...!!!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:42 گفت:

محمد علی:
tnx....

______________

خواهش میکنم....

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:41 گفت:

سلام. خوب خائن سایت هم که لو رفت.

جدا الان تیم همه چی داره جز یه عبدی سلام. حمید بیکاری؟؟ 7 صب بلند میشی از عبدی سلام میگی واسمون.خخخ

_______

خائن؟؟

بی مهری آدمو اینجوری میکنه....!!

من یه مد کوتاه در خدمت خودتون بودم بی مهری شد من هم رفتم سایت من سیتی که اتفاقا تشکیلات خیلی خوبی هم داره تیم سیتی و تازه متوجه شدم....!!

کیفیت آرسنال یک سوم سیتی هم نیست...!!!!

اگه یه بازیکن عاقل پول برابر بخوان بهش بدن از تیم سیتی و آرسنال شک نکن سیتی رو انتخاب میکنه!!!!


نمونش همین عبدالسلام دوست داره بمونه ولی هم عشاق آرسناله و هم بازی بهش نمیرسه ولی باز هم علاقه به موندن داره اما سر ناچاری داره زور میزنه بیاد آرسنال...!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:38 گفت:

ای خائن اونجا هم میری؟

من ک نمیشناسمش ...راستی پستشم نگفتی هم پست پت ویراست ک اونو الگوش قرار داده؟

_______

هافبکن ایشون وسط هم هستند یا دفاعی

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 19:37 گفت:

محمد :
امیدوارم اگه بازیکن خوبیه به تیم اضافه بشه
ولی یه سوالی این اگه 22 سالشه چطور میخواد برای تیم زیر 21 سال بازی کنه؟؟!!

_____________-

این سوال خودمم بود...

ممکنه هنوز به 22 نرفته باشه...!

چیزی که اسکای گفته بود همین بود...

یاسر بحرینی در 10/3/1392 | 17:37 گفت:

ﺑﻨﺪﻩ ﺍﺯ ﻣﺪﯾﺮ ﺳﺎﯾﺖ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺮﺍ ﺩﻭﺗﺎ ﭘﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺧﺬﻑ ﮐﺮﺩﯾﺪ ﻋﻠﺖ ﮐﺎﺭﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻭﻟﯽ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺳﻌﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻋﺪﺍﻟﺖ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﮐﻨﯿﺪ
ﻣﻦ ﯾﮑﺴﺎﻟﯽ ﯾﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﮐﺮﺩﻡ ﭼﻮﻥ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺳﺮﺍﻍ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﺎ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺭﻭ ﺗﺮﮎ ﺧﻮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩ
ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﻮ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﺑﯽ ﻋﺪﺍﻟﺘﯽ ﺑﺪ ﺩﺭﺩﯾﻪ
ﻭﺍﻻ ﻣﺎ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﯿﻢ ﮐﻤﮑﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﺎﺷﯿﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺭﻓﺘﯿﻢ

محمد علی در 10/3/1392 | 16:53 گفت:

tnx....

محمد مهدی در 10/3/1392 | 14:11 گفت:

سلام. خوب خائن سایت هم که لو رفت.

جدا الان تیم همه چی داره جز یه عبدی سلام. حمید بیکاری؟؟ 7 صب بلند میشی از عبدی سلام میگی واسمون.خخخ

ehsan zoola در 10/3/1392 | 13:48 گفت:

ای خائن اونجا هم میری؟

من ک نمیشناسمش ...راستی پستشم نگفتی هم پست پت ویراست ک اونو الگوش قرار داده؟

محمد در 10/3/1392 | 13:22 گفت:

امیدوارم اگه بازیکن خوبیه به تیم اضافه بشه
ولی یه سوالی این اگه 22 سالشه چطور میخواد برای تیم زیر 21 سال بازی کنه؟؟!!

♥Arsenal♥ در 10/3/1392 | 13:13 گفت:

خوشم میاد بابت پست مفید کسی کامنت هم نمیده

masoud mahmudpur در 10/3/1392 | 09:40 گفت:

اگه خوبه ما که از خدامونه بیاد

سید محمد رضا در 10/3/1392 | 08:55 گفت:

کارش درسته ، از برنامه جهان فوتبال دیدمش!