یه مجموعه کلیپ وگل از آرسنال

نویسنده: El Pistolero

وبلاگ من
نویسنده: El Pistolero
اسم من حسین ملقب به ال پیستولرو . البته خودم این لقب رو پیدا کردم . به معنای توپچیه البته به زبان اسپانیایی. همیشه حامی آرسنال بودم حتی توی بدترین شکست ها . چون احساس میکنم این باخت های مقطعی مثل بازیکنهای جوون بهم تجربه فوتبالی اضافه کرده . چیزی که سایر تیم ها نداشتن. خلاصه کل آرسنال رو دوست دارم . از آرم باشگاه بگیر تا مربی و اکثریت بازیکن ها . ساکن کرج هستم و از فصل 2003/2004 هم طرفدار آرسنالم . البته رئال مادرید رو هم دوست دارم ولی نه به اندازه ی آرسنال . کلا آنتی بارسا هستم و معتقدم اگه اسمش شانسلونا یا یه چیزی توی این مایه ها بود بهتر بود .
کل بازدید: 34,610 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

یه مجموعه کلیپ وگل از آرسنال

حالشو ببرید...................

فقط اگه لینکاش خراب بود نفرین نکنید.............بازم سلام دوستان.این بار هم با گشتن توی انجمن فوت ایران این کلیپ ها از آرسنال گیرم اومد. وهمه ی لینک ها رو گذاشتم. اگه لینکی فیلتر بود یا خراب به بزرگی خودتون ببخشید.دیگه هر چی بود کپی کردم.

در مورد مطالب قبلی هم باید بگم که انگار 110 گل برگکمپ مشکل داره . الان خودم هم نتونستم اکسترکتش کنم.

یک کلیپ زیبا که گلهای تیمی ارسنال هست

http://www.mediafire.com/?funmywdnyln

8.2 مگکلیپ از توره

http://www.mediafire.com/?jjrbjt3uz22

8.1 مگ 3دقیقه و30 ثانیهاز ابوئه

http://www.mediafire.com/?miwnhk2jnmdکلیپ از سیمن

http://www.mediafire.com/?g1tkdusztoe

6.1 مگ و 2دقیقه و45 ثانیه

حالا یه سری گل دیدنی

گلی که با پاس عالیه برکمپ وجا گذاشتن دروازبان توسط الادیره زده شد

http://www.mediafire.com/?jnulhiwnxco

1.8 مگاز قشنگترین گلهای الادیره برا ارسنال

http://www.mediafire.com/?emxuuyvimrd

400 کیلوبایتیه کار تیمی وگل انری به شالکه

http://www.mediafire.com/?t2mnhhnzuuv

1.2 مگکاشته دیدنی انری به چارتون

http://www.mediafire.com/?xmdwyxwyutw

400 کیلوبایتگل بی نظیر پیرس به لیورپول

http://www.mediafire.com/?gywhmgo5xgh

2.2یه گل خیلی قشنگ دیگه از پیرس با یه شوت از راه دور و کات دار که توپو از رو سر دروازبان گل کرد

http://www.mediafire.com/?dy2ryedzdll

600 کیلوبایتیه کار تیمی وگل به چلسی با ضربه سر پیرس

http://www.mediafire.com/?gi2hnfmnjj3

1.5 مگ
گل ویرا به لیورپول

http://www.mediafire.com/?64nyv2xb2mh

ویرا به نیوکاسل

http://www.mediafire.com/?5uyv4zkzjwa

یه گل از ویلترد به منچستر

http://www.mediafire.com/?dhkkmxwjddg

1.2گل از نانکو کانو که با یه دریبل سرپا به ثمر رسید

http://www.mediafire.com/?tynyyuee2gj

2.2 مگگل فوق العاده کانو به چلسی

http://www.mediafire.com/?9jmhyggb2mn

1.8یه گل با حرکت نمایشی از کانو

http://www.mediafire.com/?2vcouomxz5j

1.9یان رایت و گل با ضربه رو پا ار فاصله 20 متری حدودا

http://www.mediafire.com/?wml3gnmbuuj

500 کیلو بایتگل رایت با دو دریبل سرپا و یه چیپ

http://www.mediafire.com/?hihdnn0cf2f

1مگقشنگترین گل انری بدون شک(به منچستر)

http://www.mediafire.com/?ezzgvw3ifzf

900 کیلوبایت

این کلیپ 5 گل برتر ارسنال مقابل نیوکاسل هستش

http://www.zshare.net/download/10671082b9cb8cdc/

5.30MB5 گله برتر مقابل مچستر

http://www.zshare.net/download/1078960013d16a96/

4 دقیقه و48 ثانیه 11 مگموضوع این کلیپ 5 گل برتر یان رایته که به انتخاب خودش هس و در باره هر گلم صحبت می کنهhttp://www.zshare.net/download/102778981de723cf/

2 دقیقه و22 ثانیه 5.6 مگ

و حالا چنتا بازیه تاریخیارسنال2 یوونتوس0 (گلها و خلاصه ی بازی)

http://www.mediafire.com/?nmmygzsxj42ارسنال3 رم1 (فقط گلهای بازی)

http://www.mediafire.com/?duxsjmqjydhارسنال6 لیورپول3 (فقط گلهای ارسنال)

http://www.mediafire.com/?damvuddtobjارسنال7 اورتون0 (گلها وقسمتی از پایان بازی)

http://www.mediafire.com/?e2zdnnzyzkr

ارسنال 7 میدلزبرو 0

http://www.zshare.net/download/10793901df59f093/

7 مگ

3دقیقه

چندتا گل از رویسیچکی

گل زیبا به هامبورگ

http://www.mediafire.com/?cdtddxwjjbt

دو گل دیدنی به لیورپول

http://www.mediafire.com/?0vld1hjo53d

http://www.mediafire.com/?f1ygdul9zz5

ودو گل دیگه به امریکا

http://www.mediafire.com/?ftj3wcluikt

http://www.mediafire.com/?ehyns1ixnd4

دو تا بازی که ارسنال با برد منچستر قهرمان میشهاین مال سال 1979 هستش اینجوری که معلومه خیلی رویایی بوده

http://www.mediafire.com/?bwldxddfhkv

5.6 مگ 2دقیقه و25 ثانیهاینم چند سال پیش که تو فینال fa cup

http://www.mediafire.com/?y2wnmmddzul

9مگ 3دقیقه و 35 ثاتیه

این کلیپ از فابرگاس و روسیچکی وهلب سه هافبک ارسنال

http://www.zshare.net/download/1079704075c40f6c/

9.6 مگ

4دقیقه و8 ثانیه10 گل برتر فصل قبل2007-2006

http://www.zshare.net/download/1043050739dcc84d/

10.2 مگ و 4 دقیقه و28 ثانیه
طرح جمع آوری همه ی کلیپ های آرسنال توی انجمن ها


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرهاد در 24/10/1390 | 17:03 گفت:

دمت گرم

arash در 24/10/1390 | 15:24 گفت:

دمت گرم فقط اگه میشه اونایی که کیفیت ندارنو بگو بعضیاشون خیلی بی کیفیتند

reeza در 24/10/1390 | 13:46 گفت:

دادش ممنون ولی کلیپت از سیمن نمیاد و خطا میده خواهشاً درستش کن تا دعات کنم D:

Hossein Y در 24/10/1390 | 11:51 گفت:

بعضي از ويديو ها فرمتش اصلا واسه پلير نيست؟؟؟!!!

Hossein Y در 24/10/1390 | 11:50 گفت:

داداش شمت نميدوني zshare فيلتره؟؟؟

El Pistolero در 24/10/1390 | 11:20 گفت:

خواهش میکنم.

حمیدرضا در 24/10/1390 | 11:06 گفت:

این کارت خیلی خوبه . زنده باشی داداشه خوبم

عليرضا عمراني در 24/10/1390 | 11:05 گفت:

برادر من ديشب 100 گل بركمپ رو كه گذاشته بودي دانلود كردم ولي از حالت رر كه ميخواد بيرون بياد ارور ميده.بايد چيكار كنم.هر دوتا رو هم دانلود كردم.لطفا كمك كنين.مرسي