نه جام نه رتبه فقط آرسنال

نویسنده: Benyamin Esmaili

وبلاگ من
نویسنده: Benyamin Esmaili
Only God can judge me
کل بازدید: 4,696 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نه جام نه رتبه فقط آرسنال

آرســــــــــــــــــــــــــــنال ون چیزیه که هممون میخواهیم


فقط آرسنال ، امروز فهمیدم که آرسنال جام بیاره نیاره تو لیگ اول بشه 
آخر بشه واقعا مهم نیست البته برا ی من ما فقط آرسنال و میخواهیم با بازیهای زیباش و بازیکنانه محبوبش حتی اگه فن پرسی هم از آرسنال بره باز ما حمایتش میکنیم و عاشقشیم  فابرگاس هم همینطور واقعا اگه عاشق کسی باشی با قلبشی نه با قیافه نه با پست و مقام  با این حال که ونگر یه تعویضشو سوزوند اما باز یکی بود که اشتباه ونگرو به جون بخره و بازیه نیمه باخترو  به برد تیمش منجرب کنه 


عشق است آرســــــــــــــــــــــــــنال 

ما همه هوادار این تیم هستیم و تو خوشی ها و نا خوشی هاش حمایتش میکنیم 
 سانگ واقعا یه بازیکن باهوش و حرفه ای 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 23:22 گفت:

بچه راجع به چی حرف میزنید آهان این پسره اونو ولش کنید بهش اهمیت ندین تروخدا

مصطفي اكرامي در 13/12/1390 | 23:20 گفت:

آرمان جان من ک آرسنالی هستم این قدر تو سایت محبوبم حرف نمیزنم ک این پسرکه دختر نما (فک میکنه ما خریم ) اینجا داره وراجی میکنه ...
آرمان جان میدونم که از دستت برمیاد جلوی هواداری تیم های دیگه رو بگیری .همون طوری ک در وبلاگ هواداران بایرن ،مدیریت سایتشون تونستن جلوی همچین افرادی رو بگیرن

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 23:08 گفت:

farhood bakie?

hamed در 13/12/1390 | 22:21 گفت:

ما همیشه و همه جا طرفدار آرسنالیم حتی اگه دسته 3 انگلیس هم که باشه...

اگه گاهی وقت ها هم میگیم چرا تیم باخت و شکایت میکنیم به خاطر عشقمون به تیم آرسنال هست...

فقط آرسنال...

چلسی هم باخت و خیلی خوشحالم...

farhood در 13/12/1390 | 21:31 گفت:

تو يكي دهنتو ببند شانسلونايي ارمان كجايي؟

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 19:42 گفت:

شدیدا متاسفم تو اینجا حرفه منو 1 نفرم بفهمه حله

Vishka در 13/12/1390 | 19:17 گفت:

فقط آرسنال .جاست آرسنال .انلی آرسنال همیشه و همه جا آرسنال. اما خداییش جامم میخوایم البته با فوتبال پاک خودمون.
.بنیامین تو هم به دل نگیر این چیزا اتحاد ما رو بیشتر میکنه.

توپچی جنوب در 13/12/1390 | 19:03 گفت:

درود بر توپچی ها
لذت نبردم از بازی ولی از نتیجه لذت بردم

علی ارشدی در 13/12/1390 | 19:00 گفت:

حسام@ آفرین دقیقا

یونس و امین@ حق با بنیامینه من تا الان ندیدم ایشون بعد از باخت توهین کنه انتقاد کرده که حق داشته منم انتقاد کردم اما توهینی ندیدم ازش

moeinem در 13/12/1390 | 18:58 گفت:

آقا بنی امین راست میگه موقعی که ارسنال میبازه از زمین و زمان گلایه دارین و وقتی میبره میگین که فقط آرسنال.
11-1 یادت نره:)جالبه بردمون مقابل لیورپول با داوری بود ولی بردهایه شانسا بدون داوریه!

hesam در 13/12/1390 | 18:53 گفت:

دو بازي اخير معني نيمه مربيان رو واقعن فهميدم!

soroosh در 13/12/1390 | 18:50 گفت:

اینا همش جو گیر شدن زیادی ... من به شخصه جام می خوام :((

زهرا در 13/12/1390 | 18:45 گفت:

یعنی برد لیورپول اونم با داوری و خوش شانسی اینقدر جوگرفتگی داشت؟!ما چی بگیم که رئالو 6--2 5-0 3-1 2-1 تو برنابئو نوکمپ میزنیم!!؟؟نداشتن جنبه و ظرفیت هم حدی داره قهرمان اروپا که نشدید!یه نگاهی به رتبتون بندازید جز 3تیم هم نیستید!

محسن شعبانی در 13/12/1390 | 18:44 گفت:

دمه رابین گرم

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 18:41 گفت:

کسی واقعا مشکل داره نیاد تو پست های دیگران چرا تنش ایجاد میکنید آخه

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 18:40 گفت:

یونس جان من تو هر تبی هستم از کسی نظر نخواستم و دوست دارم ترز اینجوری بنویسم و به کسی مربوط نیست لطفا اگه میخوای تنش ایجاد کنی نیا تو پستهای من و خواهش میکنم جو منطق به خودتون نگیرید که فقط تنش شما هارو ارضا میکنه منفی و منفور بودن رو بیشتر میپسندید لطفا نیاید تو پست های من منم با کسی دشمن نیستم که شما ها میپرید به من

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 18:36 گفت:

بچه ها وقتی تیم میبازه انتظار ندارید که بیاییم بگیم عالی بود خوب باید نظرات و انتقاداتمونو بگیم دیگه شما هنوز فرق نظر و با توهین به تیمو نمیدونید؟ دوستان ما اگرم انتقاد تندی میکنیم واسه اینه که بررسی میکنیم بازیرو از نگاه شخصی خودمون بعد چرا چند وقته هی تو سر هم دیگه میزنیم هر چی میگیم یکی مخالفه

یونس در 13/12/1390 | 18:36 گفت:

آقای Benyamin Esmaili من فکر میکنم شما هنوز تو تب برد هستی! از این به بعد سعی کن یه طرفدار متعادل تر باشی.
در ضمن (با این ترز کامنت گذاشتنت ) طرز اینه نه این (ترز)

یونس در 13/12/1390 | 18:31 گفت:

منم موافق نظر امینم. اگه راست میگفتین بعد بازی میلان و ساندرلند این حرفا رو میزدین.

دانیال در 13/12/1390 | 18:31 گفت:

ولی امین من حتی تو سنگین ترین باخت ها هم میگم زنده باد آرسنال و هیچ احدی رو نمی کوبم.
به غیر از ژورو

Benyamin Esmaili در 13/12/1390 | 18:29 گفت:

امین جان ما که دعوا نداریم دقت کن گفتم امروز فهمیدم در ضمن با این ترز کامنت گذاشتنت پست منو نبر زیر سئوال ممنون به نظرت احترام میزارم

امین در 13/12/1390 | 18:26 گفت:

آره....دیدم چندتا بازیو باخت چیکار کردید.... الانم جو گرفتتون عزیزم

امین در 13/12/1390 | 18:26 گفت:

آره....دیدم چندتا بازیو باخت چیکار کردید.... الاتم جو گرفتتون عزیزم