گزینه های نقل انتقالات

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 22,932 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

گزینه های نقل انتقالات

گزینه های ونگر برای تبدیل شدن به یک تیم در کلاس جهانی


گوتزه یا هازارد یا گورکاف
تی تی بدرد می خوره حتما باید بیاد
کاوانی یا هیگوان pato
کاکا یا اوزیل یا اشنایدر
بریج باید بیاد
این بازیکنا همگی تو لیست فروشن
ارسن ونگر 100 میلیو در اختیار داره خسیس بازی در نیاره
حداقل 4 از اینارا به راحتی می تونه بخره

به امید تحقق ارزو ها

شما ی فکر می کنید
چی میشه
گوتزه کاوانی کاکا
بیان ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 18:57 گفت:

1-گوتزه 2-هیگواین 3-اشنایدر 4-تی تی حتما باید بیاد از همه واجبتره

mahdi jannati در 8/10/1390 | 15:35 گفت:

گوتزه.کاوانی.اوزیل.

رضا در 8/10/1390 | 15:10 گفت:

خرید!!؟ ونگر!!!!!!؟ امکان نداره!!!!!!!

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:59 گفت:

اینا فقط دلخوشی ما هواداراست ژانویه خبری نیست

محسن در 8/10/1390 | 14:09 گفت:

بهترین گزینه ها گوتزه هازارد و پودولسکی

Hossein Y در 8/10/1390 | 12:03 گفت:

داداش بيدار شو اينجا آرسناله تو بري به ونگر چاقو بزني هم حاضر نميشه كاكا رو بخره!

مجید در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

مگر تو خواب ببینی که یکی از اینا رو بخره حالا چه برسه به چهارتا .......................

El Pistolero در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

به نظرم بهتر از کاکا اوزیله چون سنش هم خوبه.کاکا به درد چلسی پیرپاتال میخوره.
اما گوتزه بهش امیدی هست چون گفته یا به بارسا میره یا آرسنال که چون بارسا پول نداره احتمالا آرسنال بتونه توی تابستون اونو جذب کنه.
ولی فکر کنم کاوانی منتفیعه چون گفته میخوام توی لالیگا بازیکنم.
اشنایدر هم که بیاد به خاطر دستمزدش شورش میشه.
ولی هانری نیاد بهتره چون هم اون چیزی که تو ذهنمونه خراب نمیشه و هم ونگر مجبور میشه یه فروارد بیشتر بخره.
هازارد هم اگه بخواد جایی بره احتمالا رئاله البته اگه سیتی بذاره.

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 11:09 گفت:

محمد جان خیلی خوشبینی داداش.این بودجه واسه 3ساله آرسنال هم نیس داداش.ما که آرزومونه با این پولا 4تا با کلاس بیان آرسنال

reza در 8/10/1390 | 10:27 گفت:

kaka is a dream for arsenals fan

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:52 گفت:

دمت گرم دادا که پست فوتبالی گذاشتی دوست دارم با یه اطلاع رسانی همه بچه ها پست های هرز رو کنار بذارند

محتشم تمیزی در 8/10/1390 | 09:51 گفت:

از کاکا نمیشه گذشت.............................

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 09:38 گفت:

har sal hamin harfa hast ba koli bazikon va koli pol vali mire 4 bazikon mikhare ro ham beshe 5 melyon emsalam mese har sal hala bebinin bazikone be dard bokhor nemikhare be omid rozi ke dige nakhaim to sare khodemon bezanim

hamidarsenal در 8/10/1390 | 09:05 گفت:

هازارد؛تی تی؛کاکا؛ون بریج

علی ارشدی در 8/10/1390 | 01:55 گفت:

بله متاسفانه مصطفی درست میگی

mostafaa در 8/10/1390 | 01:48 گفت:

همین الان گل های بازی رو دیدم. دیدم که روسیچکی و بنایون دوتا نیمکت نشین با تجربه چیکار کردن که ما به گل رسیدیم.فرار زیبای روسیچکی تیمو برد تو ضد حمله و پاس توعمق عالی بنایون موقعیت عالی رو واسه جروینهو فراهم کرد و گل.چراااااااااااااا باید بنایون رو نیمکت باشه؟رمزی بیاد تو زمین موقعیت خراب کنه؟ چرا؟چرا؟گل ولووزی ها هم خیلی مسخره و شانسی و بی ارزش بود. واقعا حیف شد