گزینه های نقل انتقالات

نویسنده: mohamad

وبلاگ من
نویسنده: mohamad
mohamad heydari az arak bazikon sabegh tim mely iran va va ashegh arsenal va wenger
کل بازدید: 22,857 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

گزینه های نقل انتقالات

گزینه های ونگر برای تبدیل شدن به یک تیم در کلاس جهانی


گوتزه یا هازارد یا گورکاف
تی تی بدرد می خوره حتما باید بیاد
کاوانی یا هیگوان pato
کاکا یا اوزیل یا اشنایدر
بریج باید بیاد
این بازیکنا همگی تو لیست فروشن
ارسن ونگر 100 میلیو در اختیار داره خسیس بازی در نیاره
حداقل 4 از اینارا به راحتی می تونه بخره

به امید تحقق ارزو ها

شما ی فکر می کنید
چی میشه
گوتزه کاوانی کاکا
بیان ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 18:57 گفت:

1-گوتزه 2-هیگواین 3-اشنایدر 4-تی تی حتما باید بیاد از همه واجبتره

mahdi jannati در 8/10/1390 | 15:35 گفت:

گوتزه.کاوانی.اوزیل.

رضا در 8/10/1390 | 15:10 گفت:

خرید!!؟ ونگر!!!!!!؟ امکان نداره!!!!!!!

حمید فرازی در 8/10/1390 | 14:59 گفت:

اینا فقط دلخوشی ما هواداراست ژانویه خبری نیست

محسن در 8/10/1390 | 14:09 گفت:

بهترین گزینه ها گوتزه هازارد و پودولسکی

Hossein Y در 8/10/1390 | 12:03 گفت:

داداش بيدار شو اينجا آرسناله تو بري به ونگر چاقو بزني هم حاضر نميشه كاكا رو بخره!

مجید در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

مگر تو خواب ببینی که یکی از اینا رو بخره حالا چه برسه به چهارتا .......................

El Pistolero در 8/10/1390 | 11:25 گفت:

به نظرم بهتر از کاکا اوزیله چون سنش هم خوبه.کاکا به درد چلسی پیرپاتال میخوره.
اما گوتزه بهش امیدی هست چون گفته یا به بارسا میره یا آرسنال که چون بارسا پول نداره احتمالا آرسنال بتونه توی تابستون اونو جذب کنه.
ولی فکر کنم کاوانی منتفیعه چون گفته میخوام توی لالیگا بازیکنم.
اشنایدر هم که بیاد به خاطر دستمزدش شورش میشه.
ولی هانری نیاد بهتره چون هم اون چیزی که تو ذهنمونه خراب نمیشه و هم ونگر مجبور میشه یه فروارد بیشتر بخره.
هازارد هم اگه بخواد جایی بره احتمالا رئاله البته اگه سیتی بذاره.

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 11:09 گفت:

محمد جان خیلی خوشبینی داداش.این بودجه واسه 3ساله آرسنال هم نیس داداش.ما که آرزومونه با این پولا 4تا با کلاس بیان آرسنال

reza در 8/10/1390 | 10:27 گفت:

kaka is a dream for arsenals fan

علی قاسمی در 8/10/1390 | 09:52 گفت:

دمت گرم دادا که پست فوتبالی گذاشتی دوست دارم با یه اطلاع رسانی همه بچه ها پست های هرز رو کنار بذارند

محتشم تمیزی در 8/10/1390 | 09:51 گفت:

از کاکا نمیشه گذشت.............................

ایمان بهادران در 8/10/1390 | 09:38 گفت:

har sal hamin harfa hast ba koli bazikon va koli pol vali mire 4 bazikon mikhare ro ham beshe 5 melyon emsalam mese har sal hala bebinin bazikone be dard bokhor nemikhare be omid rozi ke dige nakhaim to sare khodemon bezanim

hamidarsenal در 8/10/1390 | 09:05 گفت:

هازارد؛تی تی؛کاکا؛ون بریج

علی ارشدی در 8/10/1390 | 01:55 گفت:

بله متاسفانه مصطفی درست میگی

mostafaa در 8/10/1390 | 01:48 گفت:

همین الان گل های بازی رو دیدم. دیدم که روسیچکی و بنایون دوتا نیمکت نشین با تجربه چیکار کردن که ما به گل رسیدیم.فرار زیبای روسیچکی تیمو برد تو ضد حمله و پاس توعمق عالی بنایون موقعیت عالی رو واسه جروینهو فراهم کرد و گل.چراااااااااااااا باید بنایون رو نیمکت باشه؟رمزی بیاد تو زمین موقعیت خراب کنه؟ چرا؟چرا؟گل ولووزی ها هم خیلی مسخره و شانسی و بی ارزش بود. واقعا حیف شد