فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 21,044 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.

فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

هافبک تازه وارد تيم بارسلونا

فابرگاس درباره ي اين موضوع گفت:‌ مي خواهم با بارسلونا به موفقيت دست پيدا
کنم و قهرماني‌هاي زيادي
در سال 2012 به دست بياورم. روياي قهرماني "سه
گانه" را
در سر دارم و خوابش را مي‌بينم. اگر مجبور باشم که يکي را انتخاب
کنم، اول ليگ قهرمانان اروپا را انتخاب مي‌کنم و پس از آن لاليگا.وي ادامه داد: باز هم مي‌گويم قهرماني در ليگ قهرمانان
اروپا برايم ارزش بسيار زيادي دارد و بيشتر از هر چيز دوست دارم اين افتخار
را به دست بياورم. قهرماني در اين رقابت‌ها احساس خاصي به من مي‌دهد و فکر
مي‌کنم بيشتر بازيکنان چنين احساسي داشته باشند.
فابرگاس در طي 8 سال حضورش در آرســـــــنال تنها يک بار نايب قهرماني در اروپا را تجربه کرد.

varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/10/1390 | 21:06 گفت:

دوباره یه انگل مزاحم پیدا شد امیدوارم مثل اون دشت مش پشم نباشه

سینا سالک در 12/10/1390 | 20:41 گفت:

هوادارای بارسلونا مگه خودشمون سایت و فروم ندارن همیشه همه جا پلاسن به خدا من تو هر سایتی رفتم که متعلق به تیمهای دیگه بوده ( رئال - اینتر - یوونتوس و همین سایت خودمون ) اینا مثل جونورها موذی پلاس بودن و اعصاب طرفدارهای اون تیم رو خورد می کردن من اصلا درک نمی کنم که چرا اینا میرن تو سایتهای دیگه ثبت نام میکنن انگار که من مثلان برم تو فروم منچستر یا تاتنهام ( اگه سایت داشته باشن ) ثبت نام کنم . شرمنده طولانی شد .

مهدی افسرده در 12/10/1390 | 20:40 گفت:

daneshjoie daneshgahe azad lahijani hasti

sam baygan در 12/10/1390 | 20:29 گفت:

لیونل افسانه ای؟!

رضا در 12/10/1390 | 19:33 گفت:

ما جکی خودمون داریم که همین الان فابرگاس را میخره و میفروشه!!!!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:31 گفت:

لیونل افسانه ای اینجا کانون هوادارای ارسنال لطفا هوادارای بارسلونا اینجا مزاحم نشن!!!!!!
فابرگاس تون هم مال خودتون!!!!!

فابرگاس در 12/10/1390 | 19:23 گفت:

احسنت بر فابرگاس که این قدر با انگیزه و مصممه خیلی هم با اخلاقه نکنه انتظار داشتید وقتی 8 سال جام نمی گیرید بازم بمونه اگرچه ارسنال تیم خوبی هست اما فوق ستاره ای مثل فابرگاس فقط به یک جا تعلق داره به زادگاهش : ابر بارسلونا

رضا در 12/10/1390 | 19:13 گفت:

به اصتلاح نمک خورد و نمک دان را شکست!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:05 گفت:

فابرگاس!؟
میشناختمش!!!!!
بازیکن خوبی بود اما خیلی نامرد و بی چشم و رو بود اونو به یکی از بهترین بازیکن های دنیا تبدیل کردیم اما وقتی بهش نیاز داشتم رفت!!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 19:03 گفت:

من فقط خواستم که بدونی راستش اینجا بعضیا خیلی از سسک بدشون میاد از جمله خودم بعضی ها هم هنوز دوستش دارن ولی در کل اینا رو ولش خودتو عشقه آرسنالی! خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:56 گفت:

چشم علی
من فقط می خواستم امتحان کنم ک چجوری میتونم پست بزارم
و فقط قصد آزمایش داشتم
فرهاد جان مرسی

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

در ضمن منم امیدوارم امشب ببریم

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

شما که تازه واردی بد نیست بدونی که اگه از آرسنال پست بذاری خیلی بهتره فابرگاس یک موقعی بازیکن آرسنال بود و الان نیست ترجیحا اگه راجع به آرسنال هم حرف زد خبرشو نذار چه برسه به این خبر که اصلا راجع به آرسنال نبود :))

فرهاد در 12/10/1390 | 18:38 گفت:

آخرین سنگر سکوته.......فعلا درباره ی فابرگاس سیاست سکوت در پیش می گیرم......خوب مصی عزیز راستی خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

اولین باره ک پست گذاشتم اگه بد شده ب خوبی خودتون ببخشید
ب افتخار آرسنال تیم محبوب من
و ب امید برد پر گل امشب

توپچی جنوب در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

هیچ نظری درباره فابرگاس و افکار و روئیاهاش ندارم...همین