فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 20,991 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد. گلی که دیروز الکس ایوبی مقابل چلسی به ثمر رساند، انتهای یک حرکت بود که در آن ۱٩ پاس متوالی داده شد و ۱۰ بازیکن مختلف در این حرکت مشارکت داشتند( همه بازیکنان بجز اوبامیانگ مشارکت داشتند.). این طولانی ترین و بیشترین مشارکت تیمی تا بدین جای فصل ۱٩-۲۰۱۸ لیگ برتر میباشد.
 ۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
۲ گلی که آرسنال در نیمه اول بازی دیروز با چلسی به ثمر رساند، بیشترین تعداد گلهای به ثمر رسیده توسط آرسنال در نیمه اول بازی با چلسی در استمفورد بریج، در ٦ فصل اخیر بوده است.
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.

فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

هافبک تازه وارد تيم بارسلونا

فابرگاس درباره ي اين موضوع گفت:‌ مي خواهم با بارسلونا به موفقيت دست پيدا
کنم و قهرماني‌هاي زيادي
در سال 2012 به دست بياورم. روياي قهرماني "سه
گانه" را
در سر دارم و خوابش را مي‌بينم. اگر مجبور باشم که يکي را انتخاب
کنم، اول ليگ قهرمانان اروپا را انتخاب مي‌کنم و پس از آن لاليگا.وي ادامه داد: باز هم مي‌گويم قهرماني در ليگ قهرمانان
اروپا برايم ارزش بسيار زيادي دارد و بيشتر از هر چيز دوست دارم اين افتخار
را به دست بياورم. قهرماني در اين رقابت‌ها احساس خاصي به من مي‌دهد و فکر
مي‌کنم بيشتر بازيکنان چنين احساسي داشته باشند.
فابرگاس در طي 8 سال حضورش در آرســـــــنال تنها يک بار نايب قهرماني در اروپا را تجربه کرد.

varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/10/1390 | 21:06 گفت:

دوباره یه انگل مزاحم پیدا شد امیدوارم مثل اون دشت مش پشم نباشه

سینا سالک در 12/10/1390 | 20:41 گفت:

هوادارای بارسلونا مگه خودشمون سایت و فروم ندارن همیشه همه جا پلاسن به خدا من تو هر سایتی رفتم که متعلق به تیمهای دیگه بوده ( رئال - اینتر - یوونتوس و همین سایت خودمون ) اینا مثل جونورها موذی پلاس بودن و اعصاب طرفدارهای اون تیم رو خورد می کردن من اصلا درک نمی کنم که چرا اینا میرن تو سایتهای دیگه ثبت نام میکنن انگار که من مثلان برم تو فروم منچستر یا تاتنهام ( اگه سایت داشته باشن ) ثبت نام کنم . شرمنده طولانی شد .

مهدی افسرده در 12/10/1390 | 20:40 گفت:

daneshjoie daneshgahe azad lahijani hasti

sam baygan در 12/10/1390 | 20:29 گفت:

لیونل افسانه ای؟!

رضا در 12/10/1390 | 19:33 گفت:

ما جکی خودمون داریم که همین الان فابرگاس را میخره و میفروشه!!!!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:31 گفت:

لیونل افسانه ای اینجا کانون هوادارای ارسنال لطفا هوادارای بارسلونا اینجا مزاحم نشن!!!!!!
فابرگاس تون هم مال خودتون!!!!!

فابرگاس در 12/10/1390 | 19:23 گفت:

احسنت بر فابرگاس که این قدر با انگیزه و مصممه خیلی هم با اخلاقه نکنه انتظار داشتید وقتی 8 سال جام نمی گیرید بازم بمونه اگرچه ارسنال تیم خوبی هست اما فوق ستاره ای مثل فابرگاس فقط به یک جا تعلق داره به زادگاهش : ابر بارسلونا

رضا در 12/10/1390 | 19:13 گفت:

به اصتلاح نمک خورد و نمک دان را شکست!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:05 گفت:

فابرگاس!؟
میشناختمش!!!!!
بازیکن خوبی بود اما خیلی نامرد و بی چشم و رو بود اونو به یکی از بهترین بازیکن های دنیا تبدیل کردیم اما وقتی بهش نیاز داشتم رفت!!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 19:03 گفت:

من فقط خواستم که بدونی راستش اینجا بعضیا خیلی از سسک بدشون میاد از جمله خودم بعضی ها هم هنوز دوستش دارن ولی در کل اینا رو ولش خودتو عشقه آرسنالی! خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:56 گفت:

چشم علی
من فقط می خواستم امتحان کنم ک چجوری میتونم پست بزارم
و فقط قصد آزمایش داشتم
فرهاد جان مرسی

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

در ضمن منم امیدوارم امشب ببریم

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

شما که تازه واردی بد نیست بدونی که اگه از آرسنال پست بذاری خیلی بهتره فابرگاس یک موقعی بازیکن آرسنال بود و الان نیست ترجیحا اگه راجع به آرسنال هم حرف زد خبرشو نذار چه برسه به این خبر که اصلا راجع به آرسنال نبود :))

فرهاد در 12/10/1390 | 18:38 گفت:

آخرین سنگر سکوته.......فعلا درباره ی فابرگاس سیاست سکوت در پیش می گیرم......خوب مصی عزیز راستی خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

اولین باره ک پست گذاشتم اگه بد شده ب خوبی خودتون ببخشید
ب افتخار آرسنال تیم محبوب من
و ب امید برد پر گل امشب

توپچی جنوب در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

هیچ نظری درباره فابرگاس و افکار و روئیاهاش ندارم...همین