فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 21,273 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .
اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند اوبامیانگ دیشب در بازی برابر کاردیف سیتی در ۳۷مین حضورش در لیگ جزیره ۲۵مین گلش را به ثمر رساند که یک رکورد در نسبت تعداد بازی/گل در تاریخ باشگاه آرسنال است .بازیکنانی از آرسنال که با کمترین تعداد بازی به رکورد ۲۵ گل رسیده اند
هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش . هکتور بلرین زیر نظر پزشکان برای ترمیم پای آسیب دیده اش .

فابرگاس: خواب قهرماني سه گانه را مي‌بينم

هافبک تازه وارد تيم بارسلونا

فابرگاس درباره ي اين موضوع گفت:‌ مي خواهم با بارسلونا به موفقيت دست پيدا
کنم و قهرماني‌هاي زيادي
در سال 2012 به دست بياورم. روياي قهرماني "سه
گانه" را
در سر دارم و خوابش را مي‌بينم. اگر مجبور باشم که يکي را انتخاب
کنم، اول ليگ قهرمانان اروپا را انتخاب مي‌کنم و پس از آن لاليگا.وي ادامه داد: باز هم مي‌گويم قهرماني در ليگ قهرمانان
اروپا برايم ارزش بسيار زيادي دارد و بيشتر از هر چيز دوست دارم اين افتخار
را به دست بياورم. قهرماني در اين رقابت‌ها احساس خاصي به من مي‌دهد و فکر
مي‌کنم بيشتر بازيکنان چنين احساسي داشته باشند.
فابرگاس در طي 8 سال حضورش در آرســـــــنال تنها يک بار نايب قهرماني در اروپا را تجربه کرد.

varzesh3.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 12/10/1390 | 21:06 گفت:

دوباره یه انگل مزاحم پیدا شد امیدوارم مثل اون دشت مش پشم نباشه

سینا سالک در 12/10/1390 | 20:41 گفت:

هوادارای بارسلونا مگه خودشمون سایت و فروم ندارن همیشه همه جا پلاسن به خدا من تو هر سایتی رفتم که متعلق به تیمهای دیگه بوده ( رئال - اینتر - یوونتوس و همین سایت خودمون ) اینا مثل جونورها موذی پلاس بودن و اعصاب طرفدارهای اون تیم رو خورد می کردن من اصلا درک نمی کنم که چرا اینا میرن تو سایتهای دیگه ثبت نام میکنن انگار که من مثلان برم تو فروم منچستر یا تاتنهام ( اگه سایت داشته باشن ) ثبت نام کنم . شرمنده طولانی شد .

مهدی افسرده در 12/10/1390 | 20:40 گفت:

daneshjoie daneshgahe azad lahijani hasti

sam baygan در 12/10/1390 | 20:29 گفت:

لیونل افسانه ای؟!

رضا در 12/10/1390 | 19:33 گفت:

ما جکی خودمون داریم که همین الان فابرگاس را میخره و میفروشه!!!!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:31 گفت:

لیونل افسانه ای اینجا کانون هوادارای ارسنال لطفا هوادارای بارسلونا اینجا مزاحم نشن!!!!!!
فابرگاس تون هم مال خودتون!!!!!

فابرگاس در 12/10/1390 | 19:23 گفت:

احسنت بر فابرگاس که این قدر با انگیزه و مصممه خیلی هم با اخلاقه نکنه انتظار داشتید وقتی 8 سال جام نمی گیرید بازم بمونه اگرچه ارسنال تیم خوبی هست اما فوق ستاره ای مثل فابرگاس فقط به یک جا تعلق داره به زادگاهش : ابر بارسلونا

رضا در 12/10/1390 | 19:13 گفت:

به اصتلاح نمک خورد و نمک دان را شکست!!!

رضا در 12/10/1390 | 19:05 گفت:

فابرگاس!؟
میشناختمش!!!!!
بازیکن خوبی بود اما خیلی نامرد و بی چشم و رو بود اونو به یکی از بهترین بازیکن های دنیا تبدیل کردیم اما وقتی بهش نیاز داشتم رفت!!

علی ارشدی در 12/10/1390 | 19:03 گفت:

من فقط خواستم که بدونی راستش اینجا بعضیا خیلی از سسک بدشون میاد از جمله خودم بعضی ها هم هنوز دوستش دارن ولی در کل اینا رو ولش خودتو عشقه آرسنالی! خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:56 گفت:

چشم علی
من فقط می خواستم امتحان کنم ک چجوری میتونم پست بزارم
و فقط قصد آزمایش داشتم
فرهاد جان مرسی

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

در ضمن منم امیدوارم امشب ببریم

علی ارشدی در 12/10/1390 | 18:45 گفت:

شما که تازه واردی بد نیست بدونی که اگه از آرسنال پست بذاری خیلی بهتره فابرگاس یک موقعی بازیکن آرسنال بود و الان نیست ترجیحا اگه راجع به آرسنال هم حرف زد خبرشو نذار چه برسه به این خبر که اصلا راجع به آرسنال نبود :))

فرهاد در 12/10/1390 | 18:38 گفت:

آخرین سنگر سکوته.......فعلا درباره ی فابرگاس سیاست سکوت در پیش می گیرم......خوب مصی عزیز راستی خوش اومدی

مصطفي اكرامي در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

اولین باره ک پست گذاشتم اگه بد شده ب خوبی خودتون ببخشید
ب افتخار آرسنال تیم محبوب من
و ب امید برد پر گل امشب

توپچی جنوب در 12/10/1390 | 18:12 گفت:

هیچ نظری درباره فابرگاس و افکار و روئیاهاش ندارم...همین