๑۩۞۩๑ Arsenal - Man.United ๑۩۞۩๑

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 21,042 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

๑۩۞۩๑ Arsenal - Man.United ๑۩۞۩๑

من آرسنالیم و نا امید نمشم.
ب تشابه دقت کنید ...
خیلی شبیه همین الانمون نیست؟Arsenal 2-1 Manchester United -
2007

آرسنال در حالی به در این دیدار به مصاف
شیاطین سرخ می رفت که پیش از این در آن فصل در خانه مغلوب لیورپول و تاتنهام شده <


آرسنال 2-1 منچستر یونایتد (08-11-2008)، لیگ برترArsenal 2-1 Manchester United -
2008


بازیی که خیلی ها آرسنال را از پیش بازنده
می دانستند. 3 بازی متوالی بدون برد و مصدومیت آدبایور و محرومیت 3 جلسه ای رابین،
کار را برای آرسنال بسیار سخت کرده بود ولی دیگر بازیکنان آرسنال، نسخه ی شیاطین را
پیچیدند! سمیر نصری هر دو گل این بازی را به ثمر رساند. اولی با برخورد به بازیکن
حریف و دوممی با یک گل خالص آرسنالی !! پاسکاری ها زیاد و متوالی توپچی ها دفاع
منچستر را بهم زد و این فابرگاس بود که با پاس طلایی خود نصری در موقعیتی عالی قرار
داد و او نیز با یک ضربه غیر قابل مهار تور دروازه را لرزاند تا آرسنال 0-2 جلو
بیوفتد. گل دقایق پایانی رافائل نیز نتوانست دردی از منچستری ها دوا کند و آرسنال
این بازی را پیروز شد.که پیش از این در آن فصل در خانه مغلوب لیورپول و تاتنهام شده
بود
همه
خود را برای یک تساوی آماده کرده بودند
بازیی که خیلی ها آرسنال را از پیش بازنده
می دانستند.
3 بازی متوالی بدون برد
مصدومیت آدبایور و محرومیت 3 جلسه ای رابین
با یک گل خالص آرسنالیکار را برای آرسنال بسیار سخت کرده بود ولی دیگر بازیکنان آرسنال، نسخه ی شیاطین را
پیچیدند!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 28/10/1390 | 18:05 گفت:

ای بابا امیر خان توهم کشتی خودتو با این...

امیر مجاهد در 28/10/1390 | 17:15 گفت:

ونگر=جنتی !!

Hossein Y در 28/10/1390 | 15:18 گفت:

منتها تو عكس قبلي سسك و نصري و كليچي و صد تا بازيكن ديگه كه الان نستن بودن عزيزم

ali jamshidi در 28/10/1390 | 13:58 گفت:

سال 2007 خیلی باحال بود. هر چی مهاجم داشتیم تو بود. از هانری و روبین گرفته تا باپتستا.
ولی بازی ونگر جلوی فرگی که اتفاقاً 3-2 آرسنال برد اون یه حاله دیگه ای برا من داشت.

محسن آزاده در 28/10/1390 | 13:55 گفت:

می دونم اگه ببریم هم خیلی تو اوضاع فصلمون تاثیر نمیزاره ، ولی حداقل اون موقع یه چیزی دارم که بزنم تو سر هوادارای منچستر !!
به امید یه برد تر و تمیز با گل کسایی مثل رمزی و والکات تا دوباره روحیه ی این بنده خدا ها هم خوب بشه

arash در 28/10/1390 | 13:41 گفت:

نمیدونم چرا همیشه وقتی تیممون مصدوم و محروم و... داره به منچستر میرسیم

امیررضا در 28/10/1390 | 13:23 گفت:

تو 2007 من قشنگ یادمه..ونگر سیستم تو 10 دقیقه ی اخر 4-2-4 کرد..اول رابین زد بعد دقیقه ی 90 انری زد

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 12:53 گفت:

همین گل بعد 16-17 تا پاسکاریه زیبا و یه پاس عمقی به نصری به گل دوم رسیدیم!!

Farhad Rahbari در 28/10/1390 | 12:49 گفت:

شک نکنید که میبریم
رمزی گل میزنه!

♥Arsenal♥ در 28/10/1390 | 12:49 گفت:

آره قبلا در مورد این بازی گفته بودم!!!گل یونایتد رو فکر کنم رافائل زد!!!
حالا میان میگن که خائنا جاشون رو سره و ونگر باید بره:)

روح الله نظری در 28/10/1390 | 12:33 گفت:

واقعا هرچی فکر میکنم که به خودم بگم که تیم قوی داریم نمیشه..ثبات نداریم...بازیکن حرفه ای وسط زمین نداریم...2تا دفاع قدرتمند نداریم که بتونن 3هفته بدون مصدومیت بازی کنن..و در آخر طبق معمول امیدوارم منچسترو بتونیم شکست بدیم.

aso در 28/10/1390 | 12:02 گفت:

از ته دل امیدوارم ببریم، اما اگه قراره ببازیم امیدوارم با نتیجه خیلی بد ببازیم و داوری تو نتیجه بازی تاثیر نذاره تا یه ذره ونگر به فکر بیافتهو بازیکن بخره.
اما ایشالا که میبریم.

علی ارشدی در 28/10/1390 | 11:49 گفت:

بازی 2008 خیلی زیبا بود
پیمان یوسفی گزارشگر بازی بود (ببینید بازی به این مهمی رو به کی دادن؟ اگه بارسلونا با تیم دسته سومی هم باشه میدن عادل) بگذریم پیمان داشت گزارش میکرد کفش بریده بود میگفت انگار فیلمو گذاشتن رو دور تند!!!!!!

حمید فرازی در 28/10/1390 | 08:16 گفت:

داداش راستش من به این اسم آلرژِی دارم.خواهش میکنم عوضش کن.اونوقت پست گذاشتننم خود به خود یاد میگیری

حمید فرازی در 28/10/1390 | 08:14 گفت:

من هنوزم بیشتر از نتیجه بازی زیبا رو دوست دارم.درسته به بازی زیبا جام نمیدن ولی نتیجه بدونم بازی زیبا هیچ ارزشی نداره.اونوقت بهمون میگن شانسال.ولی با این حال امیدوارم از شخصیت تیم دفاع کنیم.

مصطفي اكرامي در 28/10/1390 | 04:19 گفت:

دو برد شیرین در امارات
در حالی ک وضعمون رو روال نبود و بد داشتیم نتیجه میگرفتیم
آیا تاریخ تکرار میشود رو دست خداست .اما من دوس دارم دل ببندم

مصطفي اكرامي در 28/10/1390 | 04:17 گفت:

من آرسنالیم و نا امید نمیشم.

مصطفي اكرامي در 28/10/1390 | 04:14 گفت:

آرسنال 2-1 منچستر یونایتد (21-01-2007)، لیگ برتر
Arsenal 2-1 Manchester United - 2007

آرسنال در حالی به در این دیدار به مصاف شیاطین سرخ می رفت که پیش از این در آن فصل در خانه مغلوب لیورپول و تاتنهام شده بود. وین رونی 7 دقیقه پس از شروع نیمه ی دوم منچستر را پیش انداخت ولی رابین نیز 7 دقیقه مانده به پایان بازی طاق دروازه ی منچستر را هدف گرفت و دو تیم 1-1 شدند. همه خود را برای یک تساوی آماده کرده بودند ولی این تیری هانری بود که در آخرین دقیقه ی بازی روی سانتر ابوئه از سمت راست، با یک ضربه ی سر دیدنی برای بار دوم وندرسار را مغلوب کرد تا اولین شب خاطره انگیز امارات رقم بخورد.

مصطفي اكرامي در 28/10/1390 | 04:14 گفت:

من آخرش پست گذاشتنو یاد نگرفتم
خلاصه رو کم میازرم میگه 400 تا باید پر بشه
زیاد میزارم دو خط نشون میده
یکی منو راهنمایی کنه