ملاقات فن پرسی و نخست وزیر انگلیس

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 20,988 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست . اوسپینا به زودی تست های پزشکی باشگاه ناپولی را پشت سر خواهد گذاشت و با قراردادی قرضی با بند خرید به این تیم خواهد پیوست .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .

ملاقات فن پرسی و نخست وزیر انگلیس
تصاویری از ملاقات


تصاویری از ملاقات فن پرسی و نخست وزیر انگلیسرابین فن پرسی امروز میهمان ویژه دفتر نخست وزیر انگلیس، دیوید کامرون، در مؤسسه استریت لیگ بود.

 

 

 

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 30/10/1390 | 02:09 گفت:

راستش منم همین فکرو می کنم احتمالا منظور حمید نخست وزیر بوده راستش من اصلا نفهمیدم معلولن اینا حتی از رو عکس

sam baygan در 30/10/1390 | 01:11 گفت:

شاید حمیدجان!

حمید فرازی در 30/10/1390 | 00:14 گفت:

سام منظور حمید توپچی نخست وزیر بوده.نمیدونسته که اینا معلولن.از عکسا میشه فهمید ولی اصل خبر نوشته دیدار با نخست وزیر

sam baygan در 29/10/1390 | 23:03 گفت:

ولی علی جان عبارت "بدترکیب"برای یه معلول،عبارت خوب و زیبایی نیست..

علی ارشدی در 29/10/1390 | 20:29 گفت:

مطمئن باش شوخی بوده اون علامت تعجب و لبخند یعنی شوخی بوده

sam baygan در 29/10/1390 | 19:48 گفت:

ای بابا یه پولی از این بدترکیبا بگیر دیگه!!!:)
ای بابا رابین سیاسی شد!!!!!
-------------------------------
امیدوارم اینا شوخی بوده باشه چون این دیدارِ بین انجمن خیریه استریت لیگ و دفتر نخست وزیری،برای حمایت از معلولین و بیکاران بوده و رابین هم نماینده افتخاری اون انجمن...اون کسایی ام که تو تصویرن،همون معلولانی هستن که این گفته شد.
البته بهتر بود دوست عزیزم این خبرو کامل مینوشت...

مجید در 29/10/1390 | 13:52 گفت:

اها

محسن شعبانی در 29/10/1390 | 13:21 گفت:

ای بابا.........

♥Arsenal♥ در 29/10/1390 | 12:03 گفت:

ای بابا یه پولی از این بدترکیبا بگیر دیگه!!!:)

علی ارشدی در 29/10/1390 | 11:10 گفت:

ای بابا رابین سیاسی شد!!!!! میگن می خواد نامزد انتخابات پارلمان انگلیس بشه شاید هم هلند!!!!

حمیدرضا در 29/10/1390 | 09:35 گفت:

حمید بدجوری به نام پیشین مصیو آلرزی داشتی ها. شرط میبندم نخست وزیر داره با فن پرسی صمیمی میشه

حمید فرازی در 29/10/1390 | 08:02 گفت:

مرسی داداش.اسم کاربریت حالا بهتر شد.بچه بیا به تمرینات برس نخست وزیر به چه دردمون میخوره