آرسنال - منچستريونايتد

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 21,046 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد. تیری آنری در اولین تجربه سرمربی‌گری خودش در قامت سرمربی موناکو، با نتیجه ۲-۱ در زمین استراسبورگ شکست خورد.
لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب لباس بازیکنان و دروازه‌بانان دو تیم آرسنال و لستر سیتی برای دیدار دوشنبه شب
طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند. طبق گزارش پاریس یونایتد، آرسن ونگر صحبت‌هایی با پاریس سنت ژرمن بر سر اخذ جایگاهی در باشگاه داشته است و دور بعدی مذاکرات در نوامبر برگزار خواهد شد، ونگر برای مالکان قطری باشگاه در اولویت است.آرسن ونگر بیش از هر زمان دیگری در مرکز برنامه‌های آینده پاریس سنت ژرمن جای دارد، در حالی که شرایط برای آنترو هنریک متفاوت است، پاریسی‌ها نمی‌خواهند تا پنجره نقل و انتقالات ژانویه صبر کنند و احتمالاً تا پیش از پایان سال میلادی با ونگر به توافق برسند.
طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد طبق گزارش ESPN، مشخص است که اونای امری با توجه به استعداد لوفتوس چیک، خواهان جذب این بازیکن به صورت دائمی است، اما باشگاه چلسی تنها با انتقال قرضی این بازیکن به صورت شش ماهه موافق است تا بتواند فصل آینده جایگاه ثابتی به او در ترکیب تیم بدهد
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ،  کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش دیلی میل، آرسن ونگر امروز به صورت رسمی به عنوان سرمربی جدید باشگاه بایرن مونیخ معرفی خواهد شد....بعد از ساعاتی ، کنفرانس مطبوعاتی کارل هاینز و اولی هونز و حسن صالحمیدزیچ مدیران باشگاه بایرن مونیخ برگزار شد و آنها با صحبت هایی که انجام دادند، شایعات پیرامون پیوستن آرسن ونگر به این باشگاه را رد کردند.
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.

آرسنال - منچستريونايتد

دويست و چهارمين رقابت سنتي
آرسنال و منچستر يونايتد در حالي روز يک‌شنبه در ورزشگاه امارات برگزار
مي‌شود که آرسنالي‌ها براي جبران شکست تحقيرآميز 8-2 بازي رفت گام به اين
ميدان خواهند گذاشت.دو تيم آرسنال و منچستريونايتد روز يک‌شنبه در چارچوب هفته 22 ليگ برتر انگليس در ورزشگاه امارات مقابل يکديگر صف‌آرايي خواهند کرد. شکست تحقير آميز توپچي‌ها مقابل شياطين سرخ در ديدار رفت باعث شده که بازيکنان آرسنال با هدف جبران آن شکست گام به مسابقه بگذارند.

 رقابت بين منچستر يونايتد و آرسنال قدمتي طولاني دارد و به بيش از يک قرن پيش باز مي‌گردد. اين دو تيم اولين بار در تاريخ 13 اکتبر 1894 در برابر يکديگر صف‌آرايي کردند. منچستر يونايتد در آن زمان با نام نيوتن هيث شناخته مي‌شد و عنوان رسمي آرسنال هم، وولويچ آرسنال بود. اين مسابقه که در منطقه کلايتون در حومه شهر منچستر برگزار شد، با نتيجه تساوي 3-3 به پايان رسيد.


 ديدار اين دو تيم در سال 1948 در حضور 83260 تماشاگر برگزار شد که بر اساس آمار، پرتماشاگرترين بازي تاريخ ليگ انگليس بوده است. اين بازي در ورزشگاه خانگي تيم منچستر سيتي برگزار شد چون ورزشگاه اولترافورد در جريان بمب‌باران هوايي نازي‌ها در جنگ جهاني دوم آسيب‌ديده بود و در دست تعمير قرار داشت.


 از زمان تاسيس ليگ برتر انگليس در فصل 1992 – 1993 منچستر يونايتد و آرسنال همواره جزء مدعيان اصلي کسب عنوان قهرماني بوده‌اند که اين موضوع به افزايش حساسيت و هيجان مسابقه‌هاي دو تيم کمک کرده است. همچنين درگيري بين سر الکس فرگوسن، سرمربي منچستر يونايتد و آرسن ونگر، سرمربي آرسنال در سال‌هاي اخير يکي از ديگر عوامل افزايش حساسيت رقابت‌هاي اين دو تيم بوده است.


 ليگ برتر انگليس در فصل 2003 – 2004 شاهد يکي از جنجالي‌ترين رقابت‌هاي منچستر يونايتد و آرسنال بود. ديدار رفت دو تيم در ورزشگاه اولدترافورد بدون گل دنبال مي‌شد که پاتريک ويرا، کاپيتان وقت آرسنال، در دقيقه 80 با دريافت کارت زرد دوم از زمين بازي اخراج شد. در وقت‌هاي اضافه اين مسابقه، ديه‌گو فورلان مهاجم منچستر يونايتد در محوطه جريمه آرسنال سرنگون شد و داور به نشانه پنالتي در سوت خود دميد. رود فان نيستلروي پشت توپ قرار گرفت اما نتوانست دروازه آرسنال را باز کند. پس از آن، بازيکنان آرسنال به شادي پرداختند که اين موضوع منجر به درگيري بين بازيکنان دو تيم شد. پس از سوت پايان مسابقه، درگيري‌ها ادامه يافت و در نتيجه آن چهار بازيکن از دو تيم با کارت زرد داور جريمه شدند.


 درگيري بازيکنان و کادر فني دو تيم تا تونل ورزشگاه ادامه پيدا کرد. در اين لحظه، تکه‌اي پيتزا به طرف فرگوسن پرتاب شد که به صورت او برخورد کرد. اشلي کول، مدافع سابق آرسنال، در کتاب زندگي‌نامه خود لحظه برخورد پيتزا با صورت سرمربي منچستر يونايتد را اين گونه توصيف مي‌کند: اين تکه پيتزا از بالاي سر من عبور کرد و درست به صورت فرگوسن برخورد کرد. وقتي پيتزا به صورت فرگوسن اصابت کرد و از روي کت مشکي زيبايش پايين افتاد، همه از تعجب دهانشان باز مانده بود.


 پس از آن اتفاق، مسئولان اتحاديه فوتبال، ليگ برتر، وزير ورزش انگليس و حتي پليس از اين دو مربي خواستند که به درگيري با يکديگر پايان دهند و اين دو نيز قول دادند که ديگر به جنگ لفظي نپردازند. از آن پس، دو طرف قبول کردند که فقط در نشست‌هاي خبري پيش از بازي و پس از بازي درباره طرف مقابل اظهار نظر کنند. با اين حال، شعارهاي هواداران تيم‌ها عليه سرمربي تيم مقابل ادامه داشت. در دسامبر 2010 فرگوسن شخصا از طرفداران منچستر يونايتد خواست که ديگر عليه آرسن ونگر شعار ندهند و او را «مريض» خطاب نکنند.


 اين دو تيم تا کنون در رقابت‌هاي مختلف 213 بار عليه يکديگر قرار گرفته‌اند که سهم منچستر يونايتد 89 پيروزي و سهم آرسنال 78 پيروزي بوده و 46 بازي نيز به تساوي کشيده شده است. پرگل‌ترين ديدار دو تيم برد 8-2 منچستر يونايتد مقابل آرسنال در ديدار رفت فصل جاري ليگ برتر است که سنگين‌ترين شکست آرسنال مقابل منچستر يونايتد نيز محسوب مي‌شود. رايان گيگز، هافبک شياطين سرخ تا کنون در 46 بازي مقابل آرسنال به ميدان رفته که در نوع خود رکورد جالب توجهي است.


 در حال حاضر منچستر يونايتد با 48 امتياز و سه امتياز کمتر نسبت به منچستر سيتي صدر نشين در رده دوم ليگ برتر انگليس قرار گرفته است. در طرف ديگر، آرسنال در اين فصل وضعيت چندان مناسبي ندارد و با 36 امتياز در رده پنجم جدول قرار گرفته است. منچستر يونايتد هفته قبل در اولترافورد، بولتون را با سه گل شکست داد ولي آرسنال در خانه سوانسي با نتيجه 3-2 مغلوب اين تيم شده بود. با اين حال، هر دو تيم براي رويارويي با يکديگر از انگيزه بسيار بالايي برخوردار هستند.


 ديدار دو تيم آرسنال و منچستر يونايتد روز يک‌شنبه ساعت 19:30 به وقت ايران در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار مي‌شود.


 پيکار با منچستريونايتد شايد آخرين فرصت توپچي‌ها براي بازگشت به جمع مدعيان باشد چرا که اين ديدار به نوعي شش امتيازي است. در غير اين صورت با توجه به فاصله‌ي دوازده امتيازي بين دو تيم، شايد ديگر فرصتي براي بازگشت وجود نداشته باشد.

 
 تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شاهین فدوی در 30/10/1390 | 18:57 گفت:

با تک گل چمبرلین بازی رو میبریم

سید سجاد حسینی در 30/10/1390 | 17:40 گفت:

خداکنه ولبک نباشه.بازیکن خطرناکیه!

hamed در 30/10/1390 | 17:29 گفت:

به امید پیروزی.........

تیمور احمدی در 30/10/1390 | 16:19 گفت:

بازی رو 2-1 میبریم 1گلو رابین میزنه اون یکی نمیدونم گل manu رو هم رونی میزنه اره داداش

میلاد رمضانی در 30/10/1390 | 14:28 گفت:

میشه بگید تیمی که الان میفرستیم تو زمین با تیم دور رفت چه فرقی داره ؟؟

جروین که نیست
ورما و آرتتا هم که ونگر گفته معجزه است اگه برسن حتی گفته ممکنه به بازی استون ویلا هم نرسن
سانتوس و گیبز و سانیا و جنکینسون هم که هیچی
ویلشر هم که ....
فقط یه مرته ساکر اضافه شده که اونم داغونه ...
کل بار تیم رو دوش رمسیه . بازی مون به بازی رمسی بستگی داره دیگه .

تا ببیننیم چه میکنه ....

ولی فکر نکنم بتونیم حتی مساوی بگیریم

♥Arsenal♥ در 30/10/1390 | 14:16 گفت:

دوست ندارم به باخت فکر کنم ولی مال خودمه:)

توپچی جنوب در 30/10/1390 | 14:12 گفت:

مصیو خیلی زیبا بود به سختی منچستر رو میبریم!!!!!!

Farhad Rahbari در 30/10/1390 | 14:05 گفت:

Viva GUNNERS

nima در 30/10/1390 | 13:51 گفت:

man delam mikhad bebazim.badam bebazim.dobare 8ta bokhoorim asan.injoori shayad ina befahman ke bayad bazikon bekharan

رضا در 30/10/1390 | 13:28 گفت:

خدا کنه از ۳ گل بیشتر نخوریم

حمید فرازی در 30/10/1390 | 12:59 گفت:

کاش یه قاب ایستا از اون بازی میذاشتیم

حمید فرازی در 30/10/1390 | 12:58 گفت:

خدا کنه یا برریم یا ببازیم شاید اینا یه ذره به فکر تقویت تیم افتادن.راستی اون تکه پیتزا رو فابرگاس پرت کرده بود.اینو تو مصاحبه پیرس خوندم ولی خیلی بازی به یادماندنی بود

سید سجاد حسینی در 30/10/1390 | 12:55 گفت:

خدا کنه کم گل بخوریم

رضا در 30/10/1390 | 12:28 گفت:

خدا کنه نبازیم!!!!