نمی دانم که می توانم فان پرسی را متوق

نویسنده: مصطفي اكرامي

وبلاگ من
نویسنده: مصطفي اكرامي
es esi arsenal
کل بازدید: 21,040 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد. طبق گزارش فوتبال لندن، سوکراتیس پاپاستاتوپولوس در حین بازی یونان و فنلاند که عصر روز دوشنبه برگزار شد دچار آسیب دیدگی شده است. این دفاع مرکزی با تجربه‌ی یونانی در جریان دیدار یونان و فنلاند از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شده است و در حال حاضر این سوال مطرح است که آیا از لحاظ جسمانی و فیزیکی به بازی با لستر سیتی خواهد رسید یا خیر. طبق این شرایط پیش آمده راب هولدینگ و شکودران موستافی تنها مدافعان مرکزی در دسترس آرسنال هستند، و امری برای خرید تابستانه‌ی خود دعا خواهد کرد تا هر چه سریع‌تر به شرایط بازی بازگردد.
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .

نمی دانم که می توانم فان پرسی را متوق

تیاگو سیلوا: نمی دانم که می توانم فان پرسی را متوقف کنم یا نه

سایت گل- تیاگو سیلوا، بازیکن برزیلی باشگاه میلان در صحبتهایی اعلام کرد که نگران مهار کردن روبین فان پرسی در دیدار تیمش مقابل آرسنال که امشب و از سری دیدارهای دور رفت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود است

این ستاره ۲۷ ساله به خوبی از تهدیدهای خط حمله آرسنال مطلع


این ستاره ۲۷ ساله به خوبی از تهدیدهای خط حمله آرسنال مطلع است و در صحبتهایی به اهمیت دستیابی به اولین گل در سن سیرو اشاره کرده است

سیلوا
در صحبتهایی به یوفادات کام گفت:« اگر در خانه کار اشتباهی انجام دهی، از گردونه رقابتها خارج می شوی. آرسنال تیم بزرگی است. ما باید به کیفیت بازیکنان آنها توجه کنیم. در طول ۱۸۰ دقیقه، اگر اشتباهی را در دیدار
خانگی انجام بدهی، از گردونه رقابتها کنار خواهی رفت.این بازی، مملو از
کیفیت خواهد بود و امیدواریم بتوانیم سبک فوتبالی و فکری مان را در آن پیاده کنیم.»در
مصافهای اخیر میلان با تیمهای انگلیسی، همیشه این تیم انگلیسی بودند که تیم موفق میدان بوده اند؛روسونری سال گذشته به دست تاتنهام از گردونه رقابتها حذف شد و در سال ۲۰۱۰ هم منچستریونایتد این تیم را از گردونه رقابتها خارج کرد و در سال ۲۰۰۸ هم آرسنال همین بلا را برسر میلان آورد


در
این میان ستاره برزیلی میلان از فان پرسی وتیری آنری به عنوان تهدیدهای اصلی توپچی ها نام برده و گفته:« فان پرسی و آنری می توانند در هر لحظه ای سرنوشت بازی را رقم بزنند. نمی دانم که آیا خواهم توانست تا فان پرسی را متوقف کنم یا نه. خواهیم دید.»


تیاگو سیلوا در ادامه صحبتهایش از بازگشت پاتو به جمع روسونری در آستانه این دیدار حساس اشاره کرد و گفت:« پاتو بازیکن بزرگ و انسان فوق العاده ای است. همه ما امیدواریم تا در زودترین زمان ممکن او را در بالاترین سطح ببینیم. اگر او حالش خوب باشد می تواند تفاوتها را رقم بزند؛ حتی در دیدار ۴شنبه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:23 گفت:

نمیتونی

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:23 گفت:

kld j,kd

رضا کاظمی در 26/11/1390 | 20:01 گفت:

ه

علی ارشدی در 26/11/1390 | 15:08 گفت:

rvp=rpg چطور می خوای مهارش کنی :)

امنیدوارم گل بزنیم حالا یا رابین یا ژسنی!!!!! فرق نداره مهم گل زدن تو خونه حریفه

♥Arsenal♥ در 26/11/1390 | 15:08 گفت:

جیگر نمیتونی.....زور نزن*چشمک*

sepehr najafian در 26/11/1390 | 14:45 گفت:

اگه رابينو گرفت اصلا مهم نيست.بقيه بازيکنا گل ميزنن

farshad khadem در 26/11/1390 | 14:20 گفت:

همه تیم به فان پرسی خلاصه نمیشه تک تک بازیکنان با برنامه وهدف مشخص که روزها ی قبل از بازی تمرین کردند وارد زمین میشن تازه اگر سیلوا موفق به مهار مهاجم ما بشه خودشم از جریان بازی خارج شده اون وقته که بقیه نفرات تیم کارو تموم میکنند ابن چیزی نیست که رییس از قبل بهش فکر نکرده باشه بنا براین بنظر من ارسنال هدفش گل زدن در سنسیروست ما حتما باید گل بزنیم بامید پیروزی

حمید فرازی در 26/11/1390 | 12:19 گفت:

امیدوارم نتونه.البته در دو بازی اخیری که رابین با لباس هلند جلو برزیل قرار گرفته اصلا در برابر سیلوا موفق نبوده ولی امیدوارم اینبا تلافی کنه

abdulah در 26/11/1390 | 11:36 گفت:

نمیدونم نداره که
معلومه نمیشه مهار کرد

Farhad Rahbari در 26/11/1390 | 11:34 گفت:


یه بسته ایزی لایف واسش پست کردم