از دست دادن گزینه های خرید

نویسنده: mostafa

وبلاگ من
نویسنده: mostafa
مصطفی هستم 20 ساله دانشجوی الکترونیک از 10سالگی عاشق ارسنالم
کل بازدید: 2,794 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

از دست دادن گزینه های خرید

احتمالا بچه شما حتما این خبرو شنیده بودین که ونگر دنبال احمد موسی جوان 19 ساله  نیجریه  بودهتو این چند مدت  ارسنال رو بازیکنای زیادی دست گذاشته که  واقعا میتونستن اینده ی درخشانی در ارسنال داشته باشن   ارسن ونگر اگه اشتباه نکنم  همینجا خوندم که گفته میخواد صبر کنه تا تب و تاب  نقل و انتقالات بخوابه  و بعد بازیکن جذب میکنه 
اوزیل  گری کیهل   ریکی الوارزو  ام ویلا   گوتزه    احمد موسی   خیلی های  دیگه رو نتونستن جذب کنن   جدیدا هم  که رئوس  به درتموند پیوسته و همین احمد موسی که زیره ذربین ونگر بود  به زسکا موسکو رفته  (فک کنم همبازی  کیسوکه هوندا شده )الانشم که شنیده میشه ارسنال دنبال هوندا و مهاجم اندرلخته که هوندا فکر نکنم به کار تیم ارسنال بیاد . مهاجم اندرلختم که حتما  از دستمون میپره  امیدوارم  حداقل بتونیم یه دفاع چپ قرضی و یه مهاجم با کلاس و جوون بخریم و  ارشاوین و شماخ و دیابی وجورو .. هر بازیکنی که الکی لیستو پر کردن و در حد تیم  بزر گ ارسنال نیستن رد کنیم برن 
اگه خبری  از  نقل و انتقالات و شایعات  وگزینه های خرید دارید  و یا  بنظرتون بازیکنی که الان  بدرد  ارسنال میخوره  رو همینجا بزارید گرچند که رئیس بازیکن بخر نیس   فدای همتون


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 19/10/1390 | 20:21 گفت:

مصطفی روسیچکی نباید بره. بازیکن خوب و با کیفیت و با تجربه ای هست و میتونه به تیم کمک کنه.

رضا عالم در 19/10/1390 | 14:31 گفت:

گزینه هایی که این زمستون آرسنال نباید به هیچ وجه از دست بده، یه دفاع چپ قرضی خوب مثل بریج یا سیسوخو هست و یه مهاجم تمام کننده ی خوب و با تجربه مثل پودولسکی !!!

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:00 گفت:

وقتی رئیس میگه ترکیب بزرگی در اخیار داریم یعنی خبر خاصی نیست.البته تو خبرا اومده بود که آرسنال پیشنهاد 10 میلیونی به سوارز داده که یعیده این اتفاق تو زمستون رخ بده بعدشم تو تابستون قیمتش میشه 30 میلیون و تیمایی مثل اینتر و سیتی و لیورپول و پت و مت پیداشون میشه.پارسالم دقیقا یادمه که همه میگفتن گیهیل میاد آرسنال ولی نه زمستون اومد نه تابستون

davood در 19/10/1390 | 12:25 گفت:

اقا محسن 3 تا بازیکن خوب تیممون(فرمایلن ویلشر و فانپرسی) چپ پا هستن بعد شما از چپ پاها خوشت نمیاد؟!!!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:50 گفت:

بابا من که فقط با بازیکنای بزرگ مث پاتو و روبینهو و مسی و رونالدو و اسین و اشلی کول و اینجور کسا راضی میشم.....

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:51 گفت:

از اوزیل خوشم نمیاد کلا با چپ پاها حال نمیکنم

mostafa در 19/10/1390 | 00:45 گفت:

سانگ نمیپره کامرون حذف شده اگه میپرید که اوضامون خراب میشد

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 00:44 گفت:

من میگم ولا رو برگردونه! کاوانی ،اوزیل،نوری شاهین،ام ویلا،هیگواین،

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

حالا این وسط جام ملت های افریقارو کم داشتیم سانگ جروینیو شاماخ می پرن

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

رضا جان سبک بازیش به ارسنال نمیاد

mostafaa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

ویلشیر کی بر می گرده؟کسی میدونه؟

mostafa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

رضا شاماخ بنظرت دلیل اینکه شاماخ اصلا در حدو اندازه های اقای گل فرانسه ظاهر نشده چی بوده ؟

mostafaa در 19/10/1390 | 00:39 گفت:

شاماخ.دیابی.آرشاوین.روسیچکی.اسکیلاچی.ژورو.پارک.باید برن.یه هافبک تهاجمی جوون و یه مهاجم گلزن مثل هیگواین یا بنزما بیاد آرسنال.آرسنال می تونه ناراضی های تیمای بزرگ مثل رئال ور بخره.کاری که تیمای بزرک مثل اینتر و میلان کردن.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:34 گفت:

اصلامن بافروش شاماخ مخالفم مخالفم مخالفم آقاشاهین نگوناراحت میشم

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:32 گفت:

kaka , higuain , mica richard , david silva

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:31 گفت:

به نظر من ارسنال بازیکن زیاد داره اول بایدبازیکنای بی کیفیت رو رد کنه بعد بازیکن بگیره یه مهاجم تمام کننده میخوادشاماخ وپارک رو بفروشه کاوانی رو بخره هم سنش عالیه هم گل زنیش

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:26 گفت:

آلدایر و بارتز به دردمون میخورن