از دست دادن گزینه های خرید

نویسنده: mostafa

وبلاگ من
نویسنده: mostafa
مصطفی هستم 20 ساله دانشجوی الکترونیک از 10سالگی عاشق ارسنالم
کل بازدید: 2,745 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد. لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی باشگاه آرسنال رسما از بازی های ملی خداحافظی کرد.
مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم. مدیر آتلانتا یونایتد: آرسنال باید مبلغ پیشنهادی خود برای میگل آلمیرون را حداقل سه برابر کند . دارن ایلز مدیر باشگاه آتلانتا یونایتد: خبرهایی مبنی بر علاقه‌ی باشگاه آرسنال به آلمیرون به گوش من رسیده است و گفته می‌شود این تیم قصد دارد پیشنهادی ۱۱ میلیون پوندی برای این بازیکن ارائه دهد.پیش از هر چیز باید بگویم آرسنال باید حداقل پیشنهادش را سه برابر کند تا راضی بشوم درباره‌ی این انتقال فکر کنم.
طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود. طبق گزارش اسکای اسپرت، تیری هانری در حال انجام مراحل پایانی مذاکرات با باشگاه موناکو برای جانشینی لئوناردو یاردیم است، به نظر می‌رسد تا ۴۸ ساعت آینده این انتقال رسما اعلام می‌شود.
رادیو مونته کارلو (RMC):  سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود. رادیو مونته کارلو (RMC): سران باشگاه پاریس سنت ژرمن ملاقات هایی به صورت خصوصی با آرسن ونگر انجام داده اند تا از او در یکی از پستهای ورزشی باشگاه استفاده کنند. با این وجود هنوز نشانه ای از توافقی سریع وجود ندارد، اما سیاست گذاران باشگاه پاریسی می‌خواهند به ونگر یک پست ورزشی را پیشنهاد دهند که الزاما مدیریت فوتبال نیست، به او احتمالا پستی پیشنهاد خواهد شد که در سلسله مراتب باشگاه، یک رتبه پایین تر از ناصر الخلیفی خواهد بود.
به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد. به دلیل مصدومیت کوین تراپ، برند لنو دروازه‌بان آرسنال به تیم ملی آلمان دعوت شد.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
ستاره‌های جوان آرسنال به تیم ملی کشورشان دعوت شدند .ادی انکتیا و جو ویلوک برای دو دیدار مقابل تیم ملی ایتالیا و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۲۰ سال انگلستان دعوت شدند.امیل اسمیت روه برای دو دیدار مقابل تیم ملی پرتغال و تیم ملی مقدونیه به تیم ملی زیر ۱۹ سال انگلستان دعوت شد. فلورین بالوگُن، ونتای دیلی کمبل، تیریس جان جولز، آرتور اوکونکو، بوکایو ساکا برای دو دیدار مقابل تیم ملی سوئد و تیم ملی چک به تیم ملی زیر ۱۸ سال انگلستان دعوت شدند.میگل عزیز، سام گرینوود، یونس موسی به تیم ملی زیر ۱۷ سال انگلستان دعوت شدند تا در تورنمنت بین المللی جوانان در انگلستان که قرار است با تیم ملی های کشور آمریکا، روسیه و برزیل رو به رو شوند، به میدان بروند.
طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست. طبق گزارش میرور، میگل آلمیرون بازیکن ۲۴ ساله پاراگوئه ای باشگاه آتلانتا یونایتد، در ژانویه با مبلغ ۱۵ میلیون پوند به باشگاه آرسنال خواهد پیوست.
باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد. باشگاه آرسنال رسما اعلام کرد که از اول ژوئیه ۲۰۱۹ با شرکت آدیداس همکاری خود را آغاز می کند.قرارداد باشگاه آرسنال با شرکت آدیداس ۵ ساله خواهد بود که ارزش این قرارداد ۳۰۰ میلیون پوند خواهد بود، این باشگاه به ازای هر فصل ۶۰ میلیون پوند از این برند بزرگ ورزشی دریافت خواهد کرد.
برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند . برای اولین بار در تاریخ لیگ جزیره دو بازیکن تعویضی در یک بازی از لیگ موفق شدند هم گل بزنند و هم پاس گل بدهند ، اوبامیانگ و رمزی پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی هر کدام یک گل و یک پاس گل را به نام خود ثبت کردند .
آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند . آرون رمزی گل سوم آرسنال را تنها ۳۹ ثانیه پس از ورودش به زمین به ثمر رساند . سریعترین گل در لیگ برای آرسنال توسط یک بازیکن تعویضی پس از دسامبر ۲۰۰۷ . در دسامبر ۲۰۰۷ نیکلاس بندتنر پس از ۳۵ ثانیه از ورودش به زمین توانست دروازه تاتنهام را باز کند .

از دست دادن گزینه های خرید

احتمالا بچه شما حتما این خبرو شنیده بودین که ونگر دنبال احمد موسی جوان 19 ساله  نیجریه  بودهتو این چند مدت  ارسنال رو بازیکنای زیادی دست گذاشته که  واقعا میتونستن اینده ی درخشانی در ارسنال داشته باشن   ارسن ونگر اگه اشتباه نکنم  همینجا خوندم که گفته میخواد صبر کنه تا تب و تاب  نقل و انتقالات بخوابه  و بعد بازیکن جذب میکنه 
اوزیل  گری کیهل   ریکی الوارزو  ام ویلا   گوتزه    احمد موسی   خیلی های  دیگه رو نتونستن جذب کنن   جدیدا هم  که رئوس  به درتموند پیوسته و همین احمد موسی که زیره ذربین ونگر بود  به زسکا موسکو رفته  (فک کنم همبازی  کیسوکه هوندا شده )الانشم که شنیده میشه ارسنال دنبال هوندا و مهاجم اندرلخته که هوندا فکر نکنم به کار تیم ارسنال بیاد . مهاجم اندرلختم که حتما  از دستمون میپره  امیدوارم  حداقل بتونیم یه دفاع چپ قرضی و یه مهاجم با کلاس و جوون بخریم و  ارشاوین و شماخ و دیابی وجورو .. هر بازیکنی که الکی لیستو پر کردن و در حد تیم  بزر گ ارسنال نیستن رد کنیم برن 
اگه خبری  از  نقل و انتقالات و شایعات  وگزینه های خرید دارید  و یا  بنظرتون بازیکنی که الان  بدرد  ارسنال میخوره  رو همینجا بزارید گرچند که رئیس بازیکن بخر نیس   فدای همتون


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 19/10/1390 | 20:21 گفت:

مصطفی روسیچکی نباید بره. بازیکن خوب و با کیفیت و با تجربه ای هست و میتونه به تیم کمک کنه.

رضا عالم در 19/10/1390 | 14:31 گفت:

گزینه هایی که این زمستون آرسنال نباید به هیچ وجه از دست بده، یه دفاع چپ قرضی خوب مثل بریج یا سیسوخو هست و یه مهاجم تمام کننده ی خوب و با تجربه مثل پودولسکی !!!

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:00 گفت:

وقتی رئیس میگه ترکیب بزرگی در اخیار داریم یعنی خبر خاصی نیست.البته تو خبرا اومده بود که آرسنال پیشنهاد 10 میلیونی به سوارز داده که یعیده این اتفاق تو زمستون رخ بده بعدشم تو تابستون قیمتش میشه 30 میلیون و تیمایی مثل اینتر و سیتی و لیورپول و پت و مت پیداشون میشه.پارسالم دقیقا یادمه که همه میگفتن گیهیل میاد آرسنال ولی نه زمستون اومد نه تابستون

davood در 19/10/1390 | 12:25 گفت:

اقا محسن 3 تا بازیکن خوب تیممون(فرمایلن ویلشر و فانپرسی) چپ پا هستن بعد شما از چپ پاها خوشت نمیاد؟!!!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:50 گفت:

بابا من که فقط با بازیکنای بزرگ مث پاتو و روبینهو و مسی و رونالدو و اسین و اشلی کول و اینجور کسا راضی میشم.....

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:51 گفت:

از اوزیل خوشم نمیاد کلا با چپ پاها حال نمیکنم

mostafa در 19/10/1390 | 00:45 گفت:

سانگ نمیپره کامرون حذف شده اگه میپرید که اوضامون خراب میشد

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 00:44 گفت:

من میگم ولا رو برگردونه! کاوانی ،اوزیل،نوری شاهین،ام ویلا،هیگواین،

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

حالا این وسط جام ملت های افریقارو کم داشتیم سانگ جروینیو شاماخ می پرن

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

رضا جان سبک بازیش به ارسنال نمیاد

mostafaa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

ویلشیر کی بر می گرده؟کسی میدونه؟

mostafa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

رضا شاماخ بنظرت دلیل اینکه شاماخ اصلا در حدو اندازه های اقای گل فرانسه ظاهر نشده چی بوده ؟

mostafaa در 19/10/1390 | 00:39 گفت:

شاماخ.دیابی.آرشاوین.روسیچکی.اسکیلاچی.ژورو.پارک.باید برن.یه هافبک تهاجمی جوون و یه مهاجم گلزن مثل هیگواین یا بنزما بیاد آرسنال.آرسنال می تونه ناراضی های تیمای بزرگ مثل رئال ور بخره.کاری که تیمای بزرک مثل اینتر و میلان کردن.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:34 گفت:

اصلامن بافروش شاماخ مخالفم مخالفم مخالفم آقاشاهین نگوناراحت میشم

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:32 گفت:

kaka , higuain , mica richard , david silva

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:31 گفت:

به نظر من ارسنال بازیکن زیاد داره اول بایدبازیکنای بی کیفیت رو رد کنه بعد بازیکن بگیره یه مهاجم تمام کننده میخوادشاماخ وپارک رو بفروشه کاوانی رو بخره هم سنش عالیه هم گل زنیش

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:26 گفت:

آلدایر و بارتز به دردمون میخورن