از دست دادن گزینه های خرید

نویسنده: mostafa

وبلاگ من
نویسنده: mostafa
مصطفی هستم 20 ساله دانشجوی الکترونیک از 10سالگی عاشق ارسنالم
کل بازدید: 2,760 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد. طبق گزارش فرانس فوتبال، باشگاه مارسی فرانسه در صدد است تا ناچو مونرئال یا آلبرتو مورنو (بازیکن لیورپول) را برای تقویت پست دفاع چپ خود جذب کند، با توجه به ۳۲ ساله بودن مونرئال و اینکه قراردادش رو به اتمام است، احتمال این انتقال بیشتر وجود دارد.
طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند. طبق گزارش مترو، آرسنال و منچستر یونایتد وضعیت آرنه مایر هافبک هرتابرلین را زیر نظر دارند، این بازیکن ۱۹ ساله جزء ترکیب ثابت هرتابرلین در بوندسلیگا شده است و به تیم زیر ۲۱ ساله‌های آلمان نیز دعوت شده است.استعدادیاب‌های دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد بازی این هفته این بازیکن را در آلمان از نزدیک مشاهده کرده‌اند، پیش بینی می‌شود مایر قیمتی در حدود ۳۰ میلیون یورو داشته باشد، اسون میسلینتات مدیر نقل و انتقالات باشگاه آرسنال شخصاً علاقه شدیدی به این بازیکن دارد و از او به عنوان تونی کروس جدید یاد می‌کند.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
طبق گزارش سان، اینتر میلان آماده ارائه پیشنهادی برای جذب ستاره آلمانی توپچی‌ها در تابستان است، که در ژانویه گذشته بعد از تمدید قراردادش با آرسنال موفق به جذب این بازیکن نشدند.اوزیل در صحبت‌های اخیر خود اظهار کرده بود اگر شرایط فراهم باشد ممکن است در آرسنال خود را بازنشسته بکند، اما حالا مدتی است که شایعات اختلاف بین امری و اوزیل زیاد شده است و اینکه این بازیکن به درهای خروج باشگاه نزدیک شده است، اما مسوت اوزیل این بازیکن ۳۰ ساله خودش مایل است که تا پایان فصل در آرسنال بماند، اما او در تابستان پیش رو در مورد آینده خود تصمیم‌گیری خواهد کرد.
قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد. قرعه‌کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد و آرسنال در دور سوم جام حذفی با برنده سولی هال و بلکپول رقابت خواهد کرد.
آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است. آرسنال اکنون در ۱۹ بازی اخیر خود بازنده نبوده است و این طولانی‌ترین روند شکست ناپذیری تیم از سال ۲۰۱۶ بوده است.
پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند. پیر امریک اوبامیانگ و الکس ایوبی نامزد بهترین بازیکن سال آفریقا انتخاب شدند، این دو بازیکن از طرف اعضای کنفدراسیون فوتبال آفریقا، رسانه‌ها، کمیته فنی و پیشرفت و گروهی از مسئولان صاحب نظر انتخاب شدند.
سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد. سول کمپل اسطوره‌ی آرسنال رسماً به عنوان سرمربی باشگاه مکلسفیلد تاون در لیگ دو انگلستان انتخاب شد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
لورن کوشیلنی پس از ۶ ماه دوران مصدومیت دیشب در دیدار تیم زیر ۲۳ سال‌های آرسنال و دربی کانتی به مدت ۴۵ دقیقه (نیمه نخست) به میدان رفت، آرسنال در این دیدار با نتیجه ۰-۵ از این تیم صدرنشین جدول شکست خورد.
 پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود. پیر امریک اوبامیانگ در ۱٦ بازی لیگ برتری آرسنال که در روز یکشنبه انجام شده است، ۱۴ گل بثمر رسانده است که تقریبا ۷۸ درصد تمام گلهای او برای آرسنال در لیگ را شامل می شود.
گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است. گل اوبامیانگ به بورنموث، هزار و هشتصدمین گل آرسنال در تاریخ لیگ برتر بود، تنها تیم منچستر یونایتد با ۱۹۴۴ گل در لیگ، بیشتر از آرسنال گل زده است.

از دست دادن گزینه های خرید

احتمالا بچه شما حتما این خبرو شنیده بودین که ونگر دنبال احمد موسی جوان 19 ساله  نیجریه  بودهتو این چند مدت  ارسنال رو بازیکنای زیادی دست گذاشته که  واقعا میتونستن اینده ی درخشانی در ارسنال داشته باشن   ارسن ونگر اگه اشتباه نکنم  همینجا خوندم که گفته میخواد صبر کنه تا تب و تاب  نقل و انتقالات بخوابه  و بعد بازیکن جذب میکنه 
اوزیل  گری کیهل   ریکی الوارزو  ام ویلا   گوتزه    احمد موسی   خیلی های  دیگه رو نتونستن جذب کنن   جدیدا هم  که رئوس  به درتموند پیوسته و همین احمد موسی که زیره ذربین ونگر بود  به زسکا موسکو رفته  (فک کنم همبازی  کیسوکه هوندا شده )الانشم که شنیده میشه ارسنال دنبال هوندا و مهاجم اندرلخته که هوندا فکر نکنم به کار تیم ارسنال بیاد . مهاجم اندرلختم که حتما  از دستمون میپره  امیدوارم  حداقل بتونیم یه دفاع چپ قرضی و یه مهاجم با کلاس و جوون بخریم و  ارشاوین و شماخ و دیابی وجورو .. هر بازیکنی که الکی لیستو پر کردن و در حد تیم  بزر گ ارسنال نیستن رد کنیم برن 
اگه خبری  از  نقل و انتقالات و شایعات  وگزینه های خرید دارید  و یا  بنظرتون بازیکنی که الان  بدرد  ارسنال میخوره  رو همینجا بزارید گرچند که رئیس بازیکن بخر نیس   فدای همتون


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سروش در 19/10/1390 | 20:21 گفت:

مصطفی روسیچکی نباید بره. بازیکن خوب و با کیفیت و با تجربه ای هست و میتونه به تیم کمک کنه.

رضا عالم در 19/10/1390 | 14:31 گفت:

گزینه هایی که این زمستون آرسنال نباید به هیچ وجه از دست بده، یه دفاع چپ قرضی خوب مثل بریج یا سیسوخو هست و یه مهاجم تمام کننده ی خوب و با تجربه مثل پودولسکی !!!

حمید فرازی در 19/10/1390 | 13:00 گفت:

وقتی رئیس میگه ترکیب بزرگی در اخیار داریم یعنی خبر خاصی نیست.البته تو خبرا اومده بود که آرسنال پیشنهاد 10 میلیونی به سوارز داده که یعیده این اتفاق تو زمستون رخ بده بعدشم تو تابستون قیمتش میشه 30 میلیون و تیمایی مثل اینتر و سیتی و لیورپول و پت و مت پیداشون میشه.پارسالم دقیقا یادمه که همه میگفتن گیهیل میاد آرسنال ولی نه زمستون اومد نه تابستون

davood در 19/10/1390 | 12:25 گفت:

اقا محسن 3 تا بازیکن خوب تیممون(فرمایلن ویلشر و فانپرسی) چپ پا هستن بعد شما از چپ پاها خوشت نمیاد؟!!!!

♥Arsenal♥ در 19/10/1390 | 11:50 گفت:

بابا من که فقط با بازیکنای بزرگ مث پاتو و روبینهو و مسی و رونالدو و اسین و اشلی کول و اینجور کسا راضی میشم.....

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:51 گفت:

از اوزیل خوشم نمیاد کلا با چپ پاها حال نمیکنم

mostafa در 19/10/1390 | 00:45 گفت:

سانگ نمیپره کامرون حذف شده اگه میپرید که اوضامون خراب میشد

محمودرضا معینی در 19/10/1390 | 00:44 گفت:

من میگم ولا رو برگردونه! کاوانی ،اوزیل،نوری شاهین،ام ویلا،هیگواین،

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

حالا این وسط جام ملت های افریقارو کم داشتیم سانگ جروینیو شاماخ می پرن

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:43 گفت:

رضا جان سبک بازیش به ارسنال نمیاد

mostafaa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

ویلشیر کی بر می گرده؟کسی میدونه؟

mostafa در 19/10/1390 | 00:41 گفت:

رضا شاماخ بنظرت دلیل اینکه شاماخ اصلا در حدو اندازه های اقای گل فرانسه ظاهر نشده چی بوده ؟

mostafaa در 19/10/1390 | 00:39 گفت:

شاماخ.دیابی.آرشاوین.روسیچکی.اسکیلاچی.ژورو.پارک.باید برن.یه هافبک تهاجمی جوون و یه مهاجم گلزن مثل هیگواین یا بنزما بیاد آرسنال.آرسنال می تونه ناراضی های تیمای بزرگ مثل رئال ور بخره.کاری که تیمای بزرک مثل اینتر و میلان کردن.

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:34 گفت:

اصلامن بافروش شاماخ مخالفم مخالفم مخالفم آقاشاهین نگوناراحت میشم

mohsen abbasi در 19/10/1390 | 00:32 گفت:

kaka , higuain , mica richard , david silva

شاهین فدوی در 19/10/1390 | 00:31 گفت:

به نظر من ارسنال بازیکن زیاد داره اول بایدبازیکنای بی کیفیت رو رد کنه بعد بازیکن بگیره یه مهاجم تمام کننده میخوادشاماخ وپارک رو بفروشه کاوانی رو بخره هم سنش عالیه هم گل زنیش

رضاشاماخ چوک بندر در 19/10/1390 | 00:26 گفت:

آلدایر و بارتز به دردمون میخورن