با این دفاع به هیچ جا نمیرسیم

نویسنده: mostafa

وبلاگ من
نویسنده: mostafa
مصطفی هستم 20 ساله دانشجوی الکترونیک از 10سالگی عاشق ارسنالم
کل بازدید: 2,736 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
مارسی فرانسه قصد به خدمت گرفتن محمد الننی را دارد .به گزارش نشریه Espn با جذب گوندوزی و توریرا در پست هافبک به نظر میرسد الننی رقابت سختی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم خواهد داشت و تلاش میکند از آرسنال جدا شود .مارسی فرانسه تلاش میکند پیش از بسته شدن پنجره ی نقل و انتقالات در این کشور محمد الننی را به خدمت بگیرد .الننی به تازگی قرارداد ۴ ساله ی جدیدی را با آرسنال امضا کرده است .
بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره بیشترین میزان دوندگی در هفته ی آغازین رقابت های لیگ جزیره
آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود. آرسنال و باشگاه فروزینونه ایتالیا، دیشب بر سر انتقال جوئل کمپل، بازیکن فعلی آرسنال به توافق رسیدند و تا چند ساعت دیگر، این انتقال رسما اعلام می شود.
سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند. سهامدار سابق آرسنال، علیشر عثمانف، در نظر دارد تا در باشگاه اورتون سرمایه گذاری کند.
در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید. در سال ۱٩٩٦ در چنین روزی: آرسنال با مبلغ ۳.۵ میلیون پوند پاتریک ویرا ۲۰ ساله را از آث میلان خرید.
 الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است.

الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
الکس سانگ که از آرسنال به بارسلونا رفته بود و بعد از آن راهی وستهم شده بود در انتقالی رایگان به FC Sion سوئیس پیوست. او بیش از ۲۰۰ بار پیراهن آرسنال را در میادین بر تن کرده است. الکس سانگ هم اکنون ۳۰ ساله است و طی قرارداد دوساله در لیگ سوئیس بازی خود را ادامه خواهد داد
کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد. کمپانی آدیداس، مسئول تهیه اقلام ورزشی باشگاه آرسنال از فصل آینده شد. این قرار داد ۵ ساله و به مبلغ ٦۰ میلیون پوند بابت هر سال (مجموعا ۳۰۰ میلیون یورو) میباشد.
انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد . انتظار میرود با جدایی چمبرز ، آرسنال به دنبال خرید یک مدافع وسط دیگر باشد . مدافع اهل کرواسی تیم بشیکتاش ، دوماگوج ویدا اصلی ترین گزینه ی آرسنال است .قیمت این بازیکن حدود ۱۸ میلیون پوند می باشد .
به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد . به نقل از سایت Goal : لوکاس پرز در حال پشت سر گذاشتن تست های پزشکی باشگاه وستهام است و به زودی به این تیم منتقل خواهد شد ./ به نقل از دی مارزیو : بشیکتاش سعی دارد داوید اوسپینا را به خدمت بگیرد و پیشنهاد انتقال قرضی + آپشن خرید را مطرح کرده که توسط آرسنال رد شده است .آرسنال قصد دارد اوسپینا را بفروشد .
کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط  سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد . کالوم چمبرز بصورت قرضی به مدت یک فصل به فولهام پیوست .انتقال چمبرز به فولهام بصورت قرضی انجام شد . آرسنال حالا در پست دفاع وسط سوکراتیس ، موستافی ، هولدینگ و ماوروپانوس را دارد (تا زمانی که کوشیلنی از مصدومیت برگردد) .احساس میکنم آرسنال به جذب یک مدافع وسط دیگر احتیاج دارد .

با این دفاع به هیچ جا نمیرسیم

خداییش حرف من سر  خوردن 8تا و 4تا و اینا نیس  کلا چرا هیچوقت این ارسنال نمیتونه درستو حسابی دفاع کنهخداییش حرف من سر  خوردن 8تا و 4تا و اینا نیس  کلا چرا هیچوقت این ارسنال نمیتونه درستو حسابی دفاع کنه. بعلی دایی هم مربی ارسنال بود میدونست تو این بازی باید بسته بازی کنه بابا این ونگر دیگه شورشو دراورده   جلوی میلان میخواد حفظ توپ کنه اخه یکی نیست بگه بارسا هم که این همه ادعای حفظ توپ داره میاد دو تا بازیکن جنگنده وسط زمین میزاره  ارتتا و رمزی و روسیچکی هیچکدومشون بویی از دفاع نبردن  اصلا نباید ازشون توقع حفظ توپ بالا و بازی سازی هم داشت چون سطحشون همینقدره من اونارو مقصر نمیدونم چون توانشون همینقدره  چرا بازیکنی مثل زلاتان باید اینهمه ازاد باشه تو زمین اقا من اصلا از مربی گری سر در نمیارم قبول ولی اینو میفهمم این ایبرا اینقدر کارش درست هست که بتونه یکی دوتا رو راحت جا بزاره . خداییش اگه ونگر با دوتا هافبک دفاعی میومد و یکیشون میچسبید به زلاتان وضعمون این نبود گل که نزدیم حداقل کمتر میخوردیم حداقل میشد با فشار روی خط حمله  دفاع میلان رو جلو بکشیم اینقدر راحت حمله میکردن که دفاع میلان از جاش تکون نخورد که بتونیم یه ضد حمله بزنیم  ارسنال بازیکن سرعتی کم نداره که نتونه تیمهای حریفو تو ضد حملات غافل گیر کنه . از پایه بد بازی کردیم همین راه رو هم داریم ادامه میدیم مخصوصا تو دفاع با این وضع نباید انتظار داشته باشیم ون پرسی  تو تیم بمونه  سه تا هافبک مثلا بازی ساز تو زمین  حتی یه پاس مفیدهم ندیدم من که امیدی به جبران این نتیجه ندارم فقط یه معجزه میتونه تو بازی برگشت  مارو به رقابت برگردونه  امیدوارم ونگر از خر شیطون پایین بیاد و تابستون تیمو تقویت کنه  چون حتی جوون گرایی هم  رسمو رسومی داره   این فصل رو که از دست دادیم حداقل  بتونیم  اون بازی زیبامونو که الان  اصلا خبری ازش نیست رو دوباره ببینیم 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:15 گفت:

ta key bayad tahghir shim

ایمان بهادران در 27/11/1390 | 22:14 گفت:

bad aghai venger miyad mige ehtiyaj be bazikon nadarim 10 ta ham kameshe

♥Arsenal♥ در 27/11/1390 | 21:55 گفت:

آرسنال اصلا استیل قهرمانی نداره......


بازیکناش انگار فقط واسه مطرح شدن میجنگند نه قهرمانی......

Hossein Y در 27/11/1390 | 20:26 گفت:

با اين تيم به دسته هاي پايين تر انگليس ميرسيم...

روح الله درویشی در 27/11/1390 | 19:09 گفت:

من م شوکه شدم واقعا فکر می کردم با این ترکیب نسبتا خوب به نسبت بتزی های قبلی لااقل بتونیم یه مساوی بگیریم.
خیلی ناامید کننده بود نمیشه با 4 هافبک بالای 30 سال بازی کرد خیلی ناراحت کننده است که به جایه نصری و فابرگاس روسیچکی با آرتتا میدون داری کنند باید یه فکر اساسی کرد

kimia ketabchi در 27/11/1390 | 18:30 گفت:

agha daei ro ba in pire marde khereft moghayese nakon,daei koja o in koja

رضا در 27/11/1390 | 18:25 گفت:

فقط در تنها موردی که با ونگر مخالف بودم این بود که چرا بجای مرتساکر گری کهیل را نخرید اگه گری را میخرید میتونست خیلی از مشکلات ما را در دفاع حل کنه چون کهیل هم قدرت بدنی خوبی داره هم سرعت خوبی و هم ضربات سر را خوب میزنه و این دقیقا چیزیه که ما لازم داشتیم

احسان در 27/11/1390 | 18:24 گفت:

یه نکته : سانگ اگه روی گل سوم تکل زده بود به هیچ وجه گل نمیخوردیم و به نظرم به بازی برمیگشتیم

احسان در 27/11/1390 | 18:23 گفت:

این بازی یه چیز ساده میخواست اونم جمع بازی کردن !!!

ما باید نهایت استفاده از اینکه بازی برگشت تو زمین ماست رو میبردیم ولی حیف که ونگر این چیز ساده رو نفهمین!!

Saeed Milani در 27/11/1390 | 18:18 گفت:

با این تیم به هیچ کجا نمی رسیم!

HAMED toopchi در 27/11/1390 | 18:12 گفت:

خب دوستان ديگه زيادم نميخواد غمباد بگيرين، يكم واقع بين باشيم، امكان قهرماني ما تو اروپا 0% بود، حالا اگه ميلان رو ميزديم و دور بعد يا دور بعدترش حذف ميشديم، فقط سود دهي واسه باشگاه داشت. پس زياد غصه نخورين، قربون بچه هاي گل، بچه هاي خوبي باشين

mohsen در 27/11/1390 | 17:50 گفت:

کسی والکات رو تو زمین دید

abdulah در 27/11/1390 | 17:45 گفت:

ببینیدارسنال خلاقیت وسط زمین روازدست داده فاصله بازیکنای خط حمله باخط میانی زیاد شده یه هافبک طراح وخوش تکنیک نیازداریم که این مالک باشگاه هم نمیخره

mostafa در 27/11/1390 | 17:35 گفت:

اقا حمید بنظر اصلا تاکتیک و سبک دفاعمون با این هافبکا خوب جواب نمیده ورمالن واقعا دفاع خوبی حتی کوشیانلی ولی هافبکامون نمیتن پشتیبانی کنن واسه همون دفاع گوش همیشه کناره هارو به حریف میبازه در اینکه تو این بازی همه کمتر از حد انتظار بودن شکی نیست ولی خیلی نوسان وجود داره مگه میشه تیمی مثل ارسنال اینهمه ضعیف ظاهر بشه

mohammad ali در 27/11/1390 | 16:28 گفت:

like

حمید فرازی در 27/11/1390 | 16:26 گفت:

در مرود دفاع ضعیفمون در این بازی کاملا موافقم.ولی مگه همیشه نمیگید ورمیناتور و از این حرفا.خب ورما دیشب خیلی ضعیف بود.کوشینلی که قطعا امسال بعد از رابین بهترین بازیکنمون بوده مصدوم میشه.سانیا که همیشه دفاع قابل اعتمادی بوده اینقدر ضعیف کار میکنه و یا سانگ که امسال عملکرد فوق العاده ای داشته تو بازی گم بود.کی اینا رو پیشبینی میکرد؟