دوستان و هوادارای آرسنالی

نویسنده: Keivan

وبلاگ من
نویسنده: Keivan
آرسنالو دوست دارم... چون از هر چیزی که فوتبال رو کثیف میکنه به دوره... به شدت عاشق آرسنالم دارم باهاش زندگی میکنم آرزو کنین به پای هم پیر شیم رمز خوشبختیمون اصالت...بی ریایی...بزرگی...و جوونی آرسناله آرزو میکنم که با هم قهرمان همزمان 3 جام بشیم...واقعا می بینم اون روزو!!! آرسنال فقط تیم نیست عشقه...زندگیه...احساسیه که لمسش نمیکنی... ************************** Arsenal IS MY Heart http://www.arse1e.ir/
کل بازدید: 81,598 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند. آرسنال در ۱۱ بازی آخر خود در لیگ اروپا ٩ بار موفق شده است کلین‌شیت کند.
آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. 
توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت. آرسنال در کارولینای شمالی و در شهر شارلوت به مصاف رم خواهد رفت. توپچی‌ها در ۱۷ جولای با بایرن‌مونیخ بازی خواهد کرد. این رقابت در لس‌آنجلس انجام خواهد شد. پس از بازی با مونیخ، آرسنال در روز ۲۰ جولای به مصاف رم خواهد رفت.
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا  به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
آرسن ونگر هوادار ویژه‌ی آرسنال مقابل ناپولی!آرسنال و ناپولی در مرحله‌ی بعد لیگ اروپا به مصاف یکدیگر میروند. آرسن ونگر معتقد است این امتحانی بزرگ برای بازیکنان ناپولی است تا از فشار خارج شوند و روند بد روزهای اخیر خود را تغییر دهند. صحبت های ونگر در مصاحبه با خبرگزاری ایتالیایی II mattino : "من در آن مسابقه طرفدار آرسنال خواهم بود درست مانند تمام بازی های این فصل.امری نیازی به نصیحت من ندارد. من یکی از طرفداران آنجلوتی هستم.او از تکنیکی ترین سرمربی های کل دوران است و در کارش یک استاد واقعی است. اما آرسنال تیم خوبی است و ناپولی کار آسانی نخواهد داشت."
 آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست آرسنال بدون هیچ شکی بازیکنانی که به دو سال آخر قراداد خود وارد میشوند را یا میفروشد یا با آنها تمدید میکند. توپچی‌ها طی دوسال اخیر ستارگانی مانند سانچز و رمزی را بدلیل عدم تعیین تکلیف قرارداد از دست داده اند و اصلا دوست ندارند این تجربه تکرار شود. این روند جدید سران باشگاه در مورد تمدید قراردادهاست
 با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد با ۴۰% آرا ، هنریک مخیتاریان به عنوان بازیکن برتر ماه فوریه در باشگاه آرسنال انتخاب شد. سه پاس گل و دو گل در این ماه توسط هنریک برای آرسنال ثبت شد
استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد. استادیوم تازه تاسیس النصر امارات که در تاریخ ۲٦ مارس میزبان دیدار تیم‌های النصر و آرسنال در روز افتتاحیه می‌باشد.
 اخبار تیم برای بازی با رن در امارات  سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
اخبار تیم برای بازی با رن در امارات سوکراتیس : به دلیل کارت قرمز محروم است.مخیتاریان: مصدومیت از ناحیه ستون فقرات ... باید پیش از بازی با رن بررسی شود. بلرین، ولبک و هولدینگ هم در دوران ریکاوری بعد از عمل جراحی هستند.
رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند.
پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد. رسانه‌های اسپانیایی خبر از پیشی گرفتن آرسنال در خرید نیکولاس تاگلیافیکو از رقبای دیگر می دهند. پیش از این نام باشگاه‌های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید نیز مطرح شده بود اما حالا وضعیت کمی تغییر کرده است و آرسنال به خرید این بازیکن آرژانتیتی نزدیک تر شده است. قیمت احتمالی دفاع‌چپ آژاکس ۸ میلیون خواهد بود که آرسنال سعی میکند تا پرداخت آن این بازیکن را به لندن بیاورد.
 آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود . آرسنال در مرحله ی بعدی لیگ اروپا باید به مصاف رن فرانسه برود .
آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد . آرسنال در این فصل رقابت های لیگ برتر تنها موفق به ثبت ۴ کلین شیت شده است ، یعنی تنها در حدود ۱۷ درصد از بازی ها آرسنال گل دریافت نکرده که بدترین آمار تاریخ آرسنال در لیگ جزیره است .تنها فولهام آماری بدتر از آرسنال دارد .

دوستان و هوادارای آرسنالی

دوستان و هوادارای آرسنالی


دوستان و هوادارای آرسنالی اگر تاریخچه بازیهای آرسنال با هر تیمی رو خواستید بگید تا من بذارم**************************************************************


**************************************************************

**************************************************************
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 2/12/1390 | 12:17 گفت:

افرین آقا کیوان

sam baygan در 2/12/1390 | 10:59 گفت:

از جاهایی که نباید مطلب بگیری،نگیر دوست من
دوستای قدیمی تر نکاتُ گوشزد کنن

Keivan در 1/12/1390 | 23:11 گفت:

اینم واسه مریم جان

Keivan در 1/12/1390 | 23:11 گفت:


تاریخچه بازی های آرسنال - منچستریونایتددو تیم آرسنال و منچستریونایتد تاکنون در رقابت های مختلف 214 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 78 پیروزی شده است. منچستریونایتد نیز 90 بازی را برده است. 46 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 304 گل در مقابل منچستریونایتد به ثمر رسانده و منچستریونایتد نیز 330 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 100 بار به مصاف منچستریونایتد رفته است که 57 بازی را با پیروزی، 27 بازی را با شکست و 17 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 203 بار دروازه منچستریونایتد را گشوده است و 129 گل نیز دریافت کرده است.

- منچستریونایتد در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 102 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 60 پیروزی، 25 تساوی و 17 شکست بوده است. در این بازی ها 190 گل زده و 86 گل نیز دریافت کرده است.

- 11 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 4 بازی را برده، 4 بازی مساوی شده و 3 بازی را منچستریونایتد برده است. 15 گل آرسنال زده و 11 گل منچستریونایتد به ثمر رسانده.

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ): 186 بازی، 67 برد آرسنال، 77 برد منچستریونایتد، 42 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ): 93 بازی، 52 برد آرسنال، 24 برد منچستریونایتد، 17 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ): 93 بازی، 15 برد آرسنال، 53 برد منچستریونایتد، 25 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ برتر): 40 بازی، 11 برد آرسنال، 18 برد منچستریونایتد، 11 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ برتر): 20 بازی، 8 برد آرسنال، 6 برد منچستریونایتد، 6 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ برتر): 20 بازی، 3 برد آرسنال، 12 برد منچستریونایتد، 5 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (لیگ قهرمانان اروپا): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه آرسنال (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (لیگ قهرمانان اروپا): 1 بازی، 0 برد آرسنال، 1 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام حذفی): 14 بازی، 5 برد آرسنال، 7 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

در خانه آرسنال (جام حذفی): 2 بازی، 2 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام حذفی): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 4 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام حذفی): 6 بازی، 1 برد آرسنال، 3 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام اتحادیه): 6 بازی، 2 برد آرسنال، 4 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه آرسنال (جام اتحادیه): 4 بازی، 2 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام اتحادیه): 2 بازی، 0 برد آرسنال، 2 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام اتحادیه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

-----------------------------------------

رفت و برگشت (جام خیریه): 6 بازی، 4 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

در خانه آرسنال (جام خیریه): 1 بازی، 1 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در خانه منچستریونایتد (جام خیریه): 0 بازی، 0 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 0 مساوی

در زمین بی طرف (جام خیریه): 5 بازی، 3 برد آرسنال، 0 برد منچستریونایتد، 2 مساوی

-----------------------------------------

* پر گل ترین بازی دو تیم، پیروزی 8-2 منچستریونایتد در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

* پرگل ترین برد آرسنال مقابل منچستریونایتد برد 6-2 آن ها در خانه در فصل 1946/1947 بوده است.

* پرگل ترین برد منچستریونایتد در مقابل آرسنال، برد 8-2 آن ها در خانه و در فصل 2011/2012 بوده است.

مریم ت در 1/12/1390 | 22:32 گفت:

با منچستر

Keivan در 1/12/1390 | 20:27 گفت:

چشم الان میزارم

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 20:16 گفت:

مرسی کیوان ولی اونیکه با تاتنهام بود رو میزاشتی چرا اون رو پاک کردی!!!!!!!!

Keivan در 1/12/1390 | 19:58 گفت:

بازم از همتون عذرخواهی میکنم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 19:53 گفت:

آفرین خوب کاری کردی :-)

Keivan در 1/12/1390 | 19:39 گفت:

از همه هوادارا عذرخواهی میکنم به خدا اصلا حواسم به اینکه پستهای بقیه از بین میره نبود شرمنده الان همه رو پاک میکنم-از وقتی که پستها رو گذاشتم همین الان اومدم دیدم...شرمندم

علی ارشدی در 1/12/1390 | 18:51 گفت:

عزیزم پاک کن همه هوادارا ناراحتن اینجا یک محیط عمومیه و نظر اکثریت اعمال میشه خودت پاک کن وگرنه از ادمین سایت می خوایم که پاکشون کنه

moeinem در 1/12/1390 | 18:35 گفت:

آقا ما اینا رو 10 بار خوندیم.میریم گوگل مینویسیم تاریخچه ی بازی آرسنال_.... کاری داشت.دادا خواهشا خیلی از اینا رو پاک کن!

مرتضی در 1/12/1390 | 17:25 گفت:

من یک جایی شنیده بودم در زمانهای دور تیم جوانان آرسنال با پرسپولیس بازی کرده در ورزشگاه امجدیه سابق

توپچی جنوب در 1/12/1390 | 17:15 گفت:

کار جالبیه ولی بهتره قب از هر بازی با همون تیم بزاریش اینجوری بهتره کیوان جان.......

محسن آزاده در 1/12/1390 | 17:06 گفت:

آقا این چه وضیه ؟!؟!؟ اومدم تو سایت ، کُپ کردم !!!!
کیوان جان ، حالا به بقیه احترام نمیزاری، به خودت دیگه احترام بزاری!!!به قول سعید ، با این پستای رگباریت نه تنها پست های بقیه رو فرستادی تو هیستوری ، بلکه داری با پست های خودت هم همینکارو انجام میدی!!!!
:O:O:O:O

حاکم 26 در 1/12/1390 | 16:57 گفت:

شما لطف کن به غیر از آرسنال تاتنهام بقیه بلاگاتو حذف کن عییزم...

حمید فرازی در 1/12/1390 | 16:38 گفت:

بهتره یه کم حقوقو دیگرانم در نظر بگیریم.به نظر من الان تعدادیشو حذف کن و قبل از مسابقه مربوطه تاریخچه رو بذار

محتشم تمیزی در 1/12/1390 | 16:35 گفت:

داداش این پستایی که میزاری باحاله .......... ولی یه جورایی داری پستای دیگرانی که قبل از شما پست گذاشته بودنو نابود میکنی

فرهاد در 1/12/1390 | 16:24 گفت:

خسته نباشی

سید سجاد حسینی در 1/12/1390 | 16:21 گفت:

تاریخچه میخوام چی کار؟!؟!؟!

Farhad Rahbari در 1/12/1390 | 16:13 گفت:


یه کم استراحت کن توپچی!

Saeed Milani در 1/12/1390 | 16:12 گفت:

مرسی از پست های رگباری و پیاپیت :-) اما واقعا لازم بود برای این مطلب هم یه پست بذاری؟! قسمت توئیت سایت برای همین منظور گذاشته شده.